Opinie o Security Group w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Security Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Security Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security Group w Sosnowiec

jan

człowieku jezeli masz grupe inwalidzką to omijaj tą firme z daleka- wypłat nie ma na czas, wody nie ma w upały, za dojazdy nie ma dodatku , za leki juz od roku nie zwracają, funduszu socialnego brak-człowieku uciekaj od tej firmy jak najdalej

Tttt Nowy wpis
@jan

A w jakiej firmie masz wodę w upały?ja tylko w jednej miałem bez grupy a za leki płacą

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Security Group. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

o jakim Ty rozwoju piszesz ?? dobry żart

robert

nie ma zadnego rozwoju w tej firmie zaczynasz prace za najniższą krajową i po 10 latach nadal pracujesz za najniższą krajową , masz robic obchody nie chorowac a o awansie lub premii zapomnieć

Stanisław Nowy wpis
@robert

A w jakiej innej firmie ochrony w Polsce zarabia się więcej niż najniższą krajową???? Człowieku jesteśmy pracownikami ochrony beż wpisu na listę kwalifikowanych pracowników to czego Ty oczekujesz??? Awansu za brak kwalifikacji?

Tttt Nowy wpis

Jak jesteś na zleceniu

Kazik Nowy wpis
@robert

Robert a jaki Ty chcesz rozwój w ochronie????? Czy zrobiłeś coś w tym kierunku by awansować np. wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony???? Pewnie nie więc nie dziw się bo jesteś takim samym jak ja zwykłym podstawowym pracownikiem ochrony. Zrobisz kwalifikacje to możesz iść na grupy interwencyjne lub w konwojach jeździć i więcej zarabiać a tak to zawsze będziemy na szlabanie. Proste i ja to wiem bo w nie jednej firmie pracowałem.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Security Group? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

mkn

raczej 25 i na pewno bedzie brakowało kasy i bedzie sie trzeba opominac o swoje

@mkn

Jakiego 25tego???? Kolego zawsze mam płacone 10tego. Może Ty wykonujesz zlecenie???

mania

nie polecam wypłaty oszukane nadgodziny po 2 miesiacach nie płaca za nocki zyja tylko z pfronu pracownicy. firma zbiera kase od kontrachentów dla siebie dyrektorek mało inteligentny zero dopłat za dojazd po za uszami nasmiewaja sie z chorych pracowników maja ludzi za głabów w biurze pełno pociotków jak dyrcio młody co zawalił kontrakt raz lepiej pracowac w innej firmie

Helena
@mania

czyli zdecydowanie za mało wypłacają czy jak? Co masz na myśli?

@mania

Nie wiem gdzie Ty pracowałaś , ale ja pracuje już 8 lat i zawsze wypłatę mam 10tego. Jestem osoba niepełnosprawna więc często składam wnioski o dołożenie mi do leków czy okularów i tez dostaję. Może nie kokosy ale zawsze coś sypną mi. Dyrektor młody???? To chyba w innej Firmie pracowałaś bo on ma chyba z 40-50 lat. Ja nie narzekam bo w ochronie wszędzie jest słabo.

@Heniek

To jeszcze w miarę młody jest nawet może dobrze się trzyma i dlatego tak napisała? ;) Czy po ośmiu latach pracy jakoś więcej Ci płacą?

@Paulina

A gdzie w ochronie płacą coś więcej? Mam umowę o pracę, dostaję jak wszędzie najniższą krajową, ale nie narzekam jest na czas i zawsze wszystko się zgadza. Paski z wypłat są na których wszystko pisze ile godzin nocnych, ile urlopu itd. Wiem, że to normalne ale kiedyś pracowałem w takiej firmie, gdzie nic nie było normalne.

@Heniek

A nie wiem, gdzie, jakoś intuicyjnie łączyłam staż z podwyżkami, ale widzę, że chyba intuicja moja może się mylić. :/ Nie no to dobrze, że standard tu zachowany jest zwłaszcza, że masz porównanie gdzieś indziej. A jakiś jeszcze socjal dodatkowy lub benefity są zapewnione?

robert
@Heniek

jezeli pracujesz 8 lat to nie kłam ze zawsze 10 masz wypłate , bo ja pracuje dłuzej jak ty w tej firmie i nie ma roku zeby nie było jakiegos miesiąca z poslizgiem wypłaty 1-2 dni , a dyrektor faktycznie jest goowniarzem - wiec nie wiem gdzie ty pracujesz

@robert

Taki młody? To wszystkim tego samego dnia przelewy puszczali, bo może jednak nie? Nie rozumiem po co tamten Pan miałby ściemniać odnośnie tego, że zawsze 10tego ma

@robert

Na obiektach w Katowicach i mam zupełnie inne zdanie bo nigdy nie miałem wypłaty później niż 10ty (oczywiście czasami na konto był wpływ po weekendzie w poniedziałek ale to wina banku bo tak długo księgują). Na przełożonych nie narzekam bo nie oceniam ludzi po wieku tylko kompetencjach.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Security Group? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services

Pracowałem tam w sądzie poznańska 20 wytrzymałem aż prawie półtora roku niesamowite najleprzy był koordynator Paweł kłamał w żywe oczy aż sam się gubił już w tych kłamstwach swoich za te kłamstwa zwolniłem się w końcu z ich winy nie mogłem już słuchać tych jego kłamstw . Zrobiłem kwalifikacje bo taka był wymóg w sądach od 2022 a także firma prosiła ale oczywiście nic w zamian nawet umowy nie zmienili na kwalifikowanego PR.ochrony więc im podziekowalem z artykułu 55 kodeksu pracy zapłacili za urlop wypłatę normalna ale zapomnieli o skróconym okresie wypowiedzenia który u mnie był miesięczny ale mam na to trzy lata aby oddać sprawę do sądu oczywiście z odsetkami mam jeszcze trochę czasu . A więc nie polecam firmy.

Ktoś
@Marek

I tą wypowiedzią oczernił Pan Pracodawcę - z resztą nie pierwszy już raz bo zdążył Pan pokazać się ,,z jak najlepszej'' strony - jakoś inni Pracownicy na tym obiekcie pracują dalej i nie zgłaszają pretensji. To chyba o czymś świadczy!? Skoro Firma istnieje ponad 30 lat i zatrudnia parę tysięcy Pracowników, to chyba nie jest aż takim złym Pracodawcą jak Pan ją ocenia.

Paw

Ja pracowałem 1w 2019 roku i bylem zadowolony-dwa przelewy,a drugi z miesiąca na miesiac wiekszy,ale zachorowałem i nie zdążyłem w umowie sie wychorowac..

neo3356

na ile jak dlugi czas daja umowe w tej firmie

@neo3356

Teraz dostaliśmy na czas nieokreślony. Szef na prawdę w porządku, na obiekt też złego słowa nie mogę powiedzieć do tego pod domem praktycznie ale co do firmy jako takiej to wiesz... Za leki zwracają ale tylko tyle i kiedy ile im się uwidzi wypłata z reguły na czas chyba że 10ty w weekend to nigdy wcześniej się nie spodziewaj, nocki kilka razy tylko mi zapłacili ale twierdzą że płacą, nadgodziny na umowę zlecenie płatne po 2 miesiącach, woda w lato zgrzewka pierwszy raz od kilku lat, środki czystości to kostka szarego mydła i 4 rolki papieru na rok no i ogólnie na nic ponad to co muszą dać a nie wykombinowali jak cię z tego wycyganić to nie licz. Pomimo to jednak jestem zadowolony nie ma typowego okradania typu opłata za mundur czy inne takie kasa też nawet jak się trafiało 15go to zawsze docierała w końcu ????

niedoinformowany

...nie wierze ,ze tego forum nie czyta zaden z wlascicieli ... moze odwazy sie i odpowie Co dzieje sie z pieniedzmi z PFRON-u ,skoro za uslugi płaci rowniez zleceniodawca,czyli tak skromnie liczac 1560/pefron/+cirka 2000 zleceniodawca=ok.3600 Wyplata dla robola to koszt w granicach2000 zł. czyli caly "pefron" minus 10 procent ktore powinno byc odprowadzane na ZFRON idzie na co???? Nie wmawiajcie nam ,ze na dostosowanie miejsc pracy,dofinansowanie kosztow chorobowego , bo to wszysto jest bujda /chocby z wypowiedzi poprzednikow/. A jaka jest przejrzystosc rozdzialu tych 10 procent??? Przeciez kiedys znajdzie sie taki Wojewoda ,ktory zastanowi sie nad wykorzystywaniem pieniedzy podatnikow i to juz bedzie sprawa prokuratorska

Zostaw merytoryczną opinię o Security Group - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Security Group?

Zobacz opinie na temat firmy Security Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Security Group