Opinie o STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. w Gdańsk

taki jeden

Firma jest jak najbardziej ok. Ostatnio do zarządu dołączyli najlepsi z najlepszych którzy przyczynili się do upadku Stoczni Gdańskiej. W dodatku sam Dawid Copperfield pracuje w Towers. Dla niepoznaki zwołuje spotkania w czerwonych spodniach. Pokazuje różne sztuczki np. wylicza na palcach trzeciej reki nasze premie. Ale jak wszyscy wiedzą to są tylko sztuczki nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Obecnie zatrudniają ludzi którzy nawet stoczni na oczy nie widzieli. Ale zostają monterami i spawaczami. Istnieją nawet wirtualni brygadziści tylko że nie ma ich na papierze bo firmie żal dupę ściska jak mają im zapłacić dodatkowo 150pln brutto! Nawet w nagłych przypadkach nie można iść po chwilówkę do solidarności bo słyszy się tylko, że wasza firma nie przelała nam pieniędzy. Nawet głupio chodzić na stołówkę bo nie raz usłyszało się podobną odpowiedź. Jakie to było zdziwienie jak z dzieckiem poszedłem do przychodni i okazało się, że firma nie opłaciła składek które na kwicie były? Jest źle i będzie coraz gorzej...

true guy

zapomnijcie o jakiejkolwiek wspolpracy mistrz produkcji otoczyl sie jakimis [usunięte przez moderatora] ktorzy sa samozwanczymi majstrami zmianowymi a stocznie widzieli tylko zza płotu produkcja zeby szła musi byc zgranie a jeden pod drugim kopie dolki i zamiast pracwac to obserwuja sie nawzajem firma wyplacalna lecz zaklamana co do premii ktore sa tak skonstruowane ze i tak ich nie wyliczysz i zaplaca ci jak chca .... GSG SROWERS---- RESPECT !!!

MM

Firma oszukuje od samego początku , na papierze mala podstawa w zasadzie to można powiedzieć ze najniższa krajowa , obiecane dodatki których nie ma pracownik np. spawacz za spawanie wierzy wiatrowej za 1,5miliona euro dostaje około 2tyś na rękę jeśli oczywiście zrobi trochę nadgodzin

Zostaw merytoryczną opinię o STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.
  • Na Ostrowiu 15/20
    80-873 Gdańsk

STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.