Opinie o Klippan Safety Polska Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klippan Safety Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Klippan Safety Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klippan Safety Polska Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Makoeieckowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie zarobki na produkcji?

Czy w Klippan Safety Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kazik Nowy wpis

Czy będą zwolnienia w Klipanie i obsada stanowisk ludźmi z Andrenplast? (usunięte przez administratora)

@Pracodawca Nowy wpis
@Kazik

Witaj Kaziku, z uwagi na rozwój firmy i zapotrzebowanie na nowych pracowników, Klippan przejmuje część doświadczonych osób z Andrenplast.

Widziałam ten komentarz odnoszący się do awansów. Było w nim napisane kiedyś ze można awansować do biura jeśli posiada się odpowiednie kwalifikacje. Czy ktoś może określić o jakich jest mowa? jak długo trwa cały ten proces?

Na stronie wyczytałam ze można cały czas słać do nich cv, wiecie może kiedy będzie kolejny nabór albo co jaki czas właśnie są nowe nabory do firmy ? Ktoś napisał 3200 na produkcji, rozumiem ze to na rękę ?

@Pracodawca

tak na rękę, jednak na początek

Aplikowałeś do Klippan Safety Polska Sp. z o.o. na stanowisko Lider Działu Utrzymania Ruchu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pracujaca

Za te 3200 mies na produkcji jakaś drama, przychodza jakies baby po znajomosci na produkcje i sie rzadza atmosfera slaba,

Danuta
@Pracujaca

A w jaki sposób rządzą? Ustawiają pozostałych pracowników, czy sobie robią takie kółeczko wzajemnej adoracji? ;p A jest szansa z produkcji awansować do biura? Ta stawka, którą podałaś jest stała czy jest możliwość podwyżki po jakimś czasie?

@Danuta

Podwyżka jest co rok. Awansować do biura się da jak masz kwalifikacje.

Agnieszka

Widzę, że ogłoszenie na magazyniera dalej wisi. Nie znalazła się jeszcze odpowiednia osoba, czy firma ma tak wysokie wymagania? Mój mąż planuje wysłać CV. Ma uprawnienia na wózek, ale jeszcze nie pracował w tej branży. Czy to będzie problem? Czy firma ewentualnie go przeszkoli?

Zatrudniona
@Agnieszka

Z tego co się dowiedziałam to firma potrzebuje kilku magazynierów, więc ogłoszenie wisi dopóki nie znajdzie tyle osób ile potrzeba, można śmiało wysyłać CV, po świętach mają oddzwaniać i zapraszać na rozmowy

Grażyna

Cześć! Widzę, że w miarę niedawno firma szukała magazyniera, czy ktoś z was może był na rozmowie albo pracuje na tym stanowisku? ;) Ile firma proponuje na rękę, jest możliwość negocjacji stawki wraz ze stażem pracy np? Jak wypada socjal? Trochę dużo pytań, ale mój tata chce aplikować właśnie na magazyn. Osoba z uprawnieniami i sporym doświadczeniem dostanie jakieś "spoko" warunki? Co najważniejsze w sumie, wiecie jak często pojawia się rekrutacja?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Inżynier Jakości do pracy w Stargard. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Klippan Safety Polska Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Pavel

Skoro, co chwilę pojawia się oferta pracy na stanowisko: INŻYNIER JAKOŚCI to sobie dopowiedź... Chyba dziewczyny sobie nie radzą na stanowisku ; - )

Teresa
@Pavel

Co? A szukają tylko kobiet czy o co ci chodzi? Jak jest z wynagrodzeniem? Można dobrze chociaż zarobić?

pytanie
@Pavel

A może pracy jest tak dużo, że potrzebują więcej ludzi? Ty sobie nie radziłeś jak rozumiem, skoro jesteś już byłym pracownikiem?

Wstyd to co sobą pokazuje kierownik inżynierów...

Danuta
@Tomek

No tak a opinii świeżych od dłuższego czasu to tu nie widzę. wyjaśnisz to stwierdzenie czy raczej argumentu nie znajdziesz?

Bardzo
@Tomek

Ale że co? Komu wstyd?

Macie w swoim kołchozie stołówkę?? Czy jecie na stanowiskach pracy??

Dobrodziejka

Jutro spotkanie z dyrektorem na którym usłyszymy ze nie będzie premii a w tym samym czasie młodym pracownikom w biurze kupują nowe samochody z salonu. Takie jest traktowanie pracownika produkcyjnego w firmie.

Leszek
@Dobrodziejka

zerowa gospodarność, kryzys a dyrektorzy trwonią pieniądze

Na jakie benefity można liczyć w firmie Klippan Safety Polska Sp. z o.o.?

Janusz

Na żadne

@Janusz

Na prawdę w dzisiejszych czasach firma nic nie daje z socjala? To bardzo demotywujące. Chociaż są premie za wydajność, czy też nic z tego???

Matylda

W tamtym roku były dodatki, na wakacje i na święta.

Matylda

Jak to jest, że w firmie obowiązuje zakaz rozmów? Czy to jest wpisane w regulaminie? I czy to jest zgodne z prawem, że pracownik musi siedzieć cicho przez 8h?

@Matylda

W firmie nikt nie zakazuje rozmów, a wszystko, co się dzieje jest zgodne z regulaminem. Proponuję zamiast rozpowszechniania plotek i pomówień, rozpowszechniać prawdziwe informacje.

@Szef

Plotki? To akurat jest z pierwszej ręki, od osoby która tam jeszcze pracuje.

@Szef

Proszę mi wyjaśnić jeszcze jedna kwestię. Jak to jest, że pracodawca sam dysponuje urlopem pracownika, a na czas zamknięcia firmy nie daje "postojowego", czy to jest zgodne z kodeksem pracy? Co jeśli na czas zamknięcia firmy pracownik odmówi urlopu wypoczynkowego? Zwolnienie?

@Szef

Rozumiem, że Pan Szef nie odpowiada na nie Wygodne dla niego pytania? Czy może to są znowu plotki i pomówienia?

@Matylda

A skąd taka głupota wypłynęła? Nie ma żadnego zakazu rozmów.

@Matylda

Jeśli tak, to ta osoba zwyczajnie kłamie.

@Matylda

Odpowiedź została już udzielona. Nie ma zakazu rozmów.

@ABC

Zadałam dwa pytania a nie jedno. A została udzielona odpowiedź na jedno pytanie. Co z urlopami?

Grażyna
@Matylda

Też mnie to ciekawi... Dziwne że tak się wykręcają od odpowiedzi i jeszcze zarzucają komuś kłamstwo.

@Matylda

Pracodawca nie powinien sam dysponować nie swoim urlopem. Wiadomo, że trzeba się dogadać co do czasu jego wzięcia, ale i nie powinien tak stawiać pracowników pod ścianą. Ty miałaś taką sytuacje?

@Sebastian

W tej firmie jest robione zebranie i mówią, że tego i tego proszę wypisać urlop. Lipiec i sierpień na czas zamknięcia firmy trzeba było wypisać urlop. Dwa tygodnie. Plus 12 listopada też trzeba było wypisać urlop. To moje pytanie jest takie, co jeśli pracownik odmówi wypisania na ten czas swojego urlopu?

@Matylda

@ Matylda rozumiem, że nie lubisz długich weekendów? Wiele osób lepiej odpoczywa mając ciągiem więcej wolnego. Równie dobrze mogliby w firmie powiedzieć 12.11 macie wolne ale odrabiacie to w jakaś sobotę. Dla mnie urlop w okresie wakacyjnym to jest duży +, w poprzedniej pracy mogłam liczyć jedynie na listopad, bo firma nie wyrażała zgody na urlop w okresie letnim.

@Anna

Rozumiem, że z tego powodu wyraża Pani zgodę na wykorzystywanie swojego urlopu, a później jak coś się stanie i potrzebny jest urlop a go Pani nie ma idzie Pani na urlop bezpłatny? Proszę sobie wyobrazić, że nie którzy nie mają 26 dni. I w ciągu 2 tygodni idzie 10 dni, 12 listopada 1 dzień więc 11, plus do tego przerwa świąteczna, około 5 dni, więc fizycznie dla siebie do wykorzystania ma Pani tylko 4 dni. Może i Pani się na to godzi, ale inni nie. To nie w kwestii pracodawcy planować urlop pracownika. To jeśli Pani mąż ma urlop w lipcu a Pani musi wybrać w sierpniu bo, pracodawca tak każe, to nie jest dla Pani problem, nie wyjechać z partnerem na urlop ?

Hanna
@Sebastian

Każą ci wypisać kartkę na urlop jak im pasuje i niewiele masz do powiedzenia.

@Matylda

Najlepiej trzeba by zapytać prawnika znającego się na prawie pracy czy można odmówić w takiej sytuacji i czym to skutkuje. Jak w lipcu i sierpniu są przestoje to chyba nie jest tak źle bo to właśnie sezon urlopowy. No chyba ze ktoś ma inne plany.

@Sebastian

A i owszem sezon urlopowy, ale np. mąż ma urlop czerwiec-lipiec a firma Klippan lipiec-sierpien, bo firma zamknięta, a jak się ma tak mało urlopu, to (usunięte przez administratora) Ze wspólnych wakacji. Przychodzą, nakazują wypisać i tyle. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej dlaczego kosztem mojego zapracowanego urlopu? Później jest problem z dostaniem urlopu, bo tłumaczą, albo dużo pracy, albo coś tam, albo nie masz urlopu i myślisz czy opłaca Ci się iść na bezpłatny urlop

Jakie godziny pracy obowiązują w Klippan Safety Polska Sp. z o.o.?

Na produkcji: 6-14 / 14-22 W biurze: 7-15

Zima

Zastanawiam się skąd te opinie o braku premii. Na rachunku mam premię za frekwencję, pełną premię za wydajność i CAŁĄ premię uznaniową przyznaną przez brygadzistę.

Amica
@Zima

Chyba po znajomości ..bo tam każdy wyżej to rodzina

Radzik

Drogi Marku czy możesz spać spokojnie, gdy Twoi pracownicy mają poobcinane premie?

Czy firma Klippan Safety Polska Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Szef

Tak, udziela. O szczegóły można pytać w kadrach

Jaki dress code obowiązuje w Klippan Safety Polska Sp. z o.o.?

Szef

Na produkcji, koszulki firmowe. W biurach nie zdefiniowany zgodny z przyjętymi ogólnie zasadami.

Zrobili nie potrzebnie dwie zmiany i ludzie uciekają.A teraz są zwolnienia.

Dominika
@Ania

Te zwolnienia to potwierdzone info? Bo na stronie i od innych pracowników nie dostalam takich informacji.

@Ania

Tak.Nie potrzebne dwie zmiany , utrudnili ludziom bardzo.Nie liczą sie z ludzmi.

@Ania

Rozumiem, że lepiej dla ludzi byłoby, gdyby zlikwidowano drugą zmianę i zwolniono połowę pracowników, tak?

Klapa.pl

Ta firma to jakaś pomyłka , na wysokich stanowiskach są po prostu nie odpowiedni ludzie. My jako pracownicy odpowiadamy za błędy i wymysły dyrektora to chore, że jesteśmy obarczani i odpowiadamy z własnej kieszeni za długami tej firmy (skoro mają tak ciężko z kasa ,to po co nowe zatrudnienia , imprezki itp..) . W tej firmie nie da się zarobić bo wciąż patrzą za co Ci zabrać . Przestrzegam wszystkich przed tą firmą .

@Klapa.pl

30 lat stażu w tym zakładzie i tylko najniższa krajowa.Żadnych stażowych , żadnych takuch dodatkow itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Klippan Safety Polska Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Klippan Safety Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klippan Safety Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klippan Safety Polska Sp. z o.o.?

Klippan Safety Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Nasienna 17
    73-110 Stargard Szczeciński

Klippan Safety Polska Sp. z o.o.