Opinie o Graham Packaging Poland Sp. z o.o. w Sulejówek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Graham Packaging Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Graham Packaging Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graham Packaging Poland Sp. z o.o. w Sulejówek

lola

co Wy opowiadacie... może w gtcp jest tak(usunięte przez administratora) :) w Sulejówku było super !!!! Produkcja narzekała jedynie na upały, ale to każdy pracownik produkcyjny musi liczyć się z baardzo wys. temperaturą na hali, to jest oczywiste. a księgowe ?? dwoją się i troją żebywypłaty były na czas ! jakie latanie po sklepach w godzinach pracy ? one codziennie zostają po godzinach, bo jest ich za mało !!! no sorry... ale na 3 polskie oddziały GPP ( Sul., GTCP i Bieruń ) jest tam TYLKO 5??

rafal
@lola

hej, mozesz do mnie napisac na jaradana@yahoo.com ? chce zapytac o pare spraw z sulejowka

Elmek

Pracowałem w dziale GTCP - dział budujący maszyny w Międzylesiu. Panują tam nieco inne zasady niż w zakładzie produkcyjnym w Sulejówku. Ogólnie - wrażenia ok (jeśli chodzi o zaopatrzenie w narzędzia pracy - super). Gorzej natomiast jest jeśli chodzi o współpracowników. Chłopacy, z okolicznych sulejowskich wiosek po ukończeniu zawodówki mają pozwolenie od niższej kadry zarządzającej na panowanie nad ogółem (nie mając pojęcia teoretycznego i praktycznego jak dany mechanizm dział). Klika nad klikami - aż razi. Oczywiście jest pewne grono osób które są warte koleżeństwa ale UWAGA - jest to ułamek. Gdyby dyr. techniczny wiedział co naprawdę dzieje się pod jego skrzydłami - dawno by się załamał - chociaż jego winy w tym tez trochę było, że zawierzał swojemu bezpośredniemu podwładnemu który działał na zasadzie "zygzaka" - a to szuja na szujami. Dyr. techn to w zarządzie osoba - plus kilku inżynierów - którzy są na wysokim poziomie. Warsztatowcy - łącznie z brygadzistami to delikatnie mówiąc błazny, którzy działają na zasadzie marionetek średniego szczebla - zaś działania "zygzakowatego" "podoficera technicznego" manipulują kukiełkami. Zarobki nie należą do wysokich - warsztat. Dział inżynierski - tutaj znacznie lepiej - wyższa średnia mazowiecka. Polecam pracę ale uprzedzam przed spoufalaniem się. Po dłuższym czasie i tak poznacie prawdę.

GTC-P (BM)
@Elmek

Muszę Cię rozczarować wykształciuchu ponieważ tylko jedna osoba na Budowie Maszyn jest po zawodówce. Reszta ma średnie, jeden wyższe i jeden studiuje. Więc jak jesteś niedoinformowany to nie pisz bzdur. Swoją drogą musieli Cię nieźle dojechać skoro w taki sposób obsmarowałeś gości z BM. Co do reszty wpisu to nie komentuje, nie mogę ;) pozdro. P.S. Jeśli ktoś będzie chciał jakieś info to pisać. Postaram się odpowiedzieć na pytania.

elmer

Pracowałem w tym cyrku dwa lata z kawałkiem i powiem wam że to co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Główny dyrektor (usunięte przez moderatora) to człowiek nie mający pojęcia co robi. Kierownicy działów są najbardziej niekompetentnymi osobami w firmie, jedyne co potrafią to zwalać winę za swoje decyzje na niższych w szeregu. Gdyby nie to że majstrowie z działu produkcji trzymają rękę na pulsie to ta firma dawno by upadła. Dodam jeszcze że panie pracujące w księgowości powinny już dawno trafić na bruk, bo jedyne co potrafią to grać w pasjansa i biegać na zakupy w godzinach pracy ale ponieważ są zatrudnione "po znajomości" to są nie do ruszenia.

werfsdfsd

Ludzie napiszcie coś na temat zarobków !

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Graham Packaging Poland Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier Technolog.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
wolny

podzielam!!! już tam nie pracuję i jestem hepi:) Można by wymienić kilku/nastu oszołomów ale po co. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi a kandydatów należy ostrzec, że atrakcji tam mnóstwo:) na pohybel !

alberto_acosta

Właśnie. Może ktoś napisać jak kształtują się tam zarobki inżynierów ???

Grahamek

Do mała... Albo za krótko tu pracujesz, albo poprostu ci smakuje.

dsdgsd

Witam.Jestem zainteresowany praca tam.Czy ktoś się orientuje jak wyglądają tam zarobki na stanowiskach inżynierskich ???( szczególnie interesuje mnie stanowisko technologa)

mała

to po cholerę tu siedzisz? ja też pracuję w tej firmie, nikomu nie włażę w (usunięte przez moderatora) i uważam, że jestem traktowana uczciwie i tak też podchodzę do zadań które wykonuję

- Korporacja - Słabo zarządzana przez osoby techniczne a nie kadrę zarządzającą, - Problemy komunikacyjne między pracownikami, chaos i bałagan - Bardzo duża tendencja do wchodzenia pracownikom wyższym stopniem w (usunięte przez moderatora) - Problemy z wypłatą świadczeń za nadgodziny (pracownicy fizyczni) - Pracownicy biurowi brak świadczeń za nadgodziny, a jeżeli się nie zostaje po godzinach nie jest to mile widziane przez kierowników. - Bardzo duży stres i presja ( to raczej norma w korpo) - Wynagrodzenia za pracę niższe niż na rynku w danej branży - Brak dodatków motywacyjnych - Brak szkoleń i perspektyw rozwoju - 20% wynagrodzenia jest pobrane na rzecz regulaminowej premii która jest zależna od wyników w pracy, widzimisię i nastroju kierownika. + Regularnie spływająca pensja (nie zawsze poprawnie policzona) + Dodatkowe pakiety medyczne + multisport potrącane na życzenie z pensji + ciekawy wpis do CV. . .

Zostaw merytoryczną opinię o Graham Packaging Poland Sp. z o.o. - Sulejówek

• Jak się pracuje w Graham Packaging Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graham Packaging Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.