Opinie o hutchinson.com/pl - HUTCHINSON S.A. w Żywiec

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Bzyczek

Pozdrowienia dla mechanika z weekendu co z ta kawa Twoj Bzyczek

Kici miał 9

Co myślicie o tym nowym Kierowniku z ajp9 ???

Ajp9
@Kici miał 9

Najlepszy kierownik w zakladzie,bardzo konkretny wyciągnął tą sekcje z dna... On i Jego ekipa

Kici miał
@Ajp9

A ten Kierownik zmiany C???

ajp9
@Kici miał

No taki sobie musi się ogarnąć jeszcze dużo nauki przed nim jak chce być kierownikiem

Katrin

Jak wygląda praca na weekendy na Lesniance? Chodzi mi o zmiany i czy wogole są przyjęcia...jeżeli ktoś się orientuje bardzo proszę o odpowiedź.

@Katrin

Polecam prace weekendową nocną 18 - 6 rano wydział c1 . Super kierowniczka liderki i ludzie.

Leon

Słyszałem dobre opinie o firmie. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

asdf
@Leon

Nie musisz się nawet starać. Biorą kogo popadnie, bo nikt nie chce tam pracować.

asdf

@Leon

Uwierz mi że nie warto a szczególnie na sekcji ajp8, to co teraz tam się dzieje to totalna żenada a CI nowi KIEROWNICY ZMIAN !!!! to już przebiło wszystko normalnie śmiech na sali- buhahaha

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
czarnu_la

A co z nowa Pania lider Marzenka K ? Fajna? Mam do niej przejść..

Kapturek
@czarnu_la

czarnu_la ty lepiej nigdzie nie przechodź.......A co do (usunięte przez administratora) To jest fajna....no i myślę że raczej jej muzgu nie wypiorą jak reszcie......bo twarda jest. I niech taka pozostanie. Trzymam kciuki.

Czarnula
@Kapturek

A czemu nie przechodzic?

Pj

Pozdrawiamy serdecznie osoby z Leśniak z weekendu które siedzą w palarni i obgaduja pracowników każdy wie o kogo chodzi

Jajo
@Pj

Banda kretynow tylko ploty i pomówienia prymitywni ludzie obrażają innych bez zastanowienia Nie przyszło ci do głowy że mozna skrzywdzić kogoś ppmowieniem

tjpj
@Jajo

masz racje siedzisz tylko piszesz komentarze bo wiesz o kogo codzi pewnie i o ciebie

Doktur
@Jajo

Jak tak patrzę na interpunkcję i ortografię tutaj, to mam wrażenie, że inteligencja użytkowników tutaj plasuje się między pierwotniakiem a nicieniem.

Doktur

zizi
@Jajo

ao kogo chodzi bo ja ni cholery nie wywnioskowałem o kogo chodzi a ty skoro tak piszesz to pewnie wiesz

Pluto
@Pj

No pewnie o Tobie powiedziały prawdę i już Ci nie pasuje

aaa
@Pluto

prawde ha ha tam to tylko grube bezzębne plotuchy obgadują a niech popatrza się na siebie w lustrze trochę samokrytyki

Macko

Serdeczne pozdrowienia dla pań z AJP1 jesteście super

Dudeista

Pozdro dla Wojka i lucjana ;)...najlepsi autoklawiści i koledzy..wgl polecam wam wsxystkim wrzucenie na luz i nieprzejmowanie sie upierdliwymi liderami/kierownikami

Fiona
@Dudeista

Dołączam się do pozdrowień najlepsi ludzie na tej sekcji ;-)

autoklawista

lucka znam ale Wojtka ?

Dudeista
@autoklawista

Łysego..ten co robi na AJP-6 Na autoklawie

czarna
@Dudeista

Również pozdrawiam, dobry humor nigdy ich nie opuszcza! :)

robolka
@Dudeista

aha no nawet nie wiedziałam ze tak ma na imie?haha wiem ze łysy go wołaja.ale fajny chłopak!!!

wwww.

kto pracuje hutchinson ,,tylko szmaciarze taki was los (usunięte przez administratora) za marną kasę zasrancy życzę wam usranej roboty do emerytury...

gal
@wwww.

Szkoda że twoich rodziców nie wykastrowali, było by jedną żmiję mniej na świecie

nowy
@wwww.

witam jakies stawwki daja w hutchinsonie?? pozdrawiam i dzieki za odpowiedz interesuje mnie konkret netto za 8 h :)

Zołza

Maro jestes najlepszy. Uwielbiam Cię

Outsider

Ty piszesz ze ludzie sciemniaja popatrz na siebie. Jaka funkcje sprawujesz przecież ty nawet kobieto spony dobrze nie potrafisz przykleić ty w ogóle nie powinnaś być żadna liderka a zostalas nią tylko dlatego ze donosilas na ludzi i sie podlizywalas to ci najlepiej wychodzi.

Łukasz 1992

Dokładnie, chociaż jedna osoba w tej dyskusji mówi mądrze. A co do odpowiedzi Pani Małgorzaty na zarzuty kierowane pod jej adresem, mam mieszane uczucia, ponieważ nie wydaje mi się aby była to osoba, która tak wywyższa się przez swoje stanowisko (zwłaszcza na forach internetowych). Chcę przez to powiedzieć, iż przypuszczam, ze ktoś celowo podszywa się pod Panią Małgorzatę żeby jej zaszkodzić. No ale cóż, właśnie z takimi ludźmi przyszło nam pracować. Podsumowaniem mojej wypowiedzi może być tylko to, że bardzo cieszę się z faktu, iż nie pracuje na jednej sekcji z tymi ludźmi. Gorąco pozdrawiam tych wszystkich zawistnych ludzi, którzy piszą takie brednie tylko dlatego że pewnie w domu mają problemy i próbują to przełożyć na pracę i wyżyć się na biednej kobiecie. Pani Małgorzato, proponowałbym to samo co niejaki Patryk, aby wyciągnęła Pani z tego konsekwencje, ponieważ każda tego typu wypowiedź zostawia po sobie ślad w internecie i ktoś kto się na tym zna może w bardzo krótkim czasie znaleźć numer IP z którego została wysłana wiadomość.

Paluszek

Piotrek nie obraz się ale myślę że każdy domyśla że to ty jesteś,piszesz że nie znasz tej pani a wydaje mi się bardzo dobrze wiesz kto jak pracuje na danym stanowisku,po co ktoś ma pokazywać lub mówić prosto w twarz że nie chce z kimś pracować skoro może daje różne znaki,tylko ty nie reagujesz ? Albo może bardziej boisz się o to że robota nie zejdzie? To jest forum gdybyś zauważył to byś wiedział że nie tylko pani lider jest obrażana nie nazwałbym tego tak po prostu skoro animatorzy nie reaguja to ludzie chcą się pidzielic,nie wiem czy wiesz co to znaczy lider ? To osoba która powinna donosić komponenty,wypisywać wszystkie tablice w danych gniazdach,wszystkie papiery i co najważniejsze powinnien pracować tak aby z grupą współpracował a nie tak by pracownicy robili na lidera,proszę się nie obrażać ale ja akurat wiem coś na ten temat i wiem dobrze co to słowo znaczy,skoro lider ma za to płacone niech chociaż wypełnia swoje obowiązki,i tak powinno być na każdej jednej sekcji,tak samo obejmuje to wszystkich liderów.Nie obraz się Piotrek może każą wam trzymać tylko z liderami ale może właśnie powinieneś też więcej uwagi zwrócić na pracowników bo ich możesz stracić a uwierz ze oni czasem są warci więcej niż j den lider,bez obrazy kogokolwiek ale uważam że forum to każdy ma prawo napisać własną opinię skoro ty nie umiesz zareagować na uwagi pracowników to mają prawo pisać co myslisz,uważa że pani Małgosia nie jest pierwszą osobą która jest oceniana na nim,bo gdyby nie patrząc na to każdy każdy ma swoją opinię na tym forum ale nikt nie robi takich jak,wydaje mi się że powinieneś z Panią Małgosia zrobić by było dobrze na produkcji i wobec pracownikow,może nie widzicie że każdy chce by na sekcji było dobrze i żeby szło do przodu,wybacz ale czasem warto zmienić lidera lub zacząć dogadywać się z pracownikami,nie wiem czy byłeś ale byłeś na pewno na zebraniu z dyrektorem gdy na tablicy wyskoczył numer myślisz że na ten numer ludzie nie podpierdzielaniem innych ??? Nie zgłaszają problemow,nie jesteś sam dużo jest osób którym zależy na pracy a nie są doceniani,a to powinna być współtwórca a nie jakieś wywyższanie że liderzy są najlepsi,bo kiedyś może być tak że zostaniesz sam z liderami a dobrych pracowników możesz stracic,skoro widzisz tyle skarg to może abyś właśnie coś z tym zrobił,może pierwsze co to wytłumaczenie wszystkim kim jest lider i jakie są obowiązki jego tak by to było sprawiedliwe,lider ma narobić na wyniki i powinna być dobra współpraca z innymi,widocznie tego nie widac.Tak że życzę ci miłego wieczoru.

Mariola89

Widzę,że hejt w internecie staje się coraz modniejszy ale jak już wcześniej zauważono nikt nie jest anonimowy,każdego można sprawdzić i pociągnąć do odpowiedzialności. Jeśli uważacie,że ktoś jest złym liderem lub nie nadaję się na to stanowisko to może po prostu zgłoście sprawę do kierownika a nie wylewajcie żale na forum bo tak naprawdę cwaniakować i obrażać "anonimowo" każdy potrafi :) ale jak widać po wypowiedziach niejakiego Paluszka nie każdy potrafi zbudować logiczne zdanie,więc okej nie wymagajmy zbyt wiele i jeżeli już chcesz zabłysnąć w internecie to chociaż naucz się stawiać przecinki w odpowiednich miejscach :) Pozdrawiam

Lach L

Komuś żal (usunięte przez administratora) ściska,że nic nie osiągnął a krytykuje innych. Powinni o was nakręcić całą serię odcinków "Dlaczego ja"

Paluszek
@Mariola89

Masz rację może nie potrafię,przyznaje się do tego,myślę że każdy chce by było dobrze na danej sekcji,szkoda że dużo osób miało dużo osób do niej a teraz zmieniają zdanie bo się boją,ja się tej Pani nie boje,powiem tylko że karma wraca i nikomu nie zazdroszczę umiem się przyznać kim jestem i to właśnie zrobię szkoda że wy jesteście tacy fałszywi,na szatni nadajecie a teraz się boicie bo wyjdzie kim jesteście, z jednego internetu może pisać parę osob,także róbcie co chcecie

Gold
@Paluszek

"Z jednego internetu" miazga :D ludzie sami się ośmieszacie

Jontek

Widzę że nic się nie zmieniło od czasów jak w przeszłości kilka lat tam pracowałem.życie jest piękne jak ludzie za psie pieniądze zaczynają popieprzać innych ludzi żeby dostać 100zł więcej.zamiast wszyscy sie zgadać i postawić jakieś warunki.mnie właśnie za to wyrzucono,za to mówiłem wprost co myśle a nie gadałem w szatni co bym nie zrobił a potem jak przyszło co do czego to zostało nas kilka osób a reszta nagle stwierdziła że wszystko jest ok,że wszystko pasuje,że lider/animator lub kierownik to jednak spoko koleś.sami jesteście sobie winni,dopóki nie zaczniecie sie zachowywać jak grupa ludzi która ze sobą pracuje i nie da sie wydymać to zawsze tak tam będzie.

była
@Jontek

święta prawda, ale ludzi się nie zmieni, można zmienić pracę, a tchórze niech się dają wyzyskiwać i pracują za trzech za psie pieniądze, w końcu mamy wolność

Ghj
@była

"Wolność"

paluszek

Hutchinson 2 schodzi na psy,odkat sie zmienil Dyrektor ten zaklad to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ludzi zwalniaja za byle (usunięte przez administratora) a trzymaja pijakow i cpunow,a wielce chodza i robia zebrania bo maja za malo wydajnosci,a gdy przychodzi by zwolnic dobrego pracownika to kazdy umywa rece,jeden drugiego kabluje,kierownicy to banda debilow ktora na niczym sie nie zna,robia glupie zebrania i kaza podnosic normy by wyniki byly na plusie a tak naprawde powinni sami zaczac robic na produkcji i pokazac kazdemu ze sie da,mam nadzieje ze ten zaklad upadnie jak najpredzej a te debile straca prace,nic nie robia w biurach placa im za dobry wyglad i wpierdzielanie ciastek przy kawie,ale zawsze sa przepracowani,i niech w koncu sprawiedliwosci uda sie zadosc zycze wszystkim z biura by kiedys byli w takiej sytuacji jak my i bd zwyklymi pracownikami a inni bd ich traktowac jak smieci,tego wlasnie zycze tym (usunięte przez administratora)

Nune
@paluszek

Otóż to podnoszą normy chodźmy nie wiadomo co trzeba je zrobić i nikogo nie interesuje że się nienda na takim sprzęcie pracować bo przyjdzie jeden gość ze stoperem zmierzy czas w danej chwili i już przelicza że tyle ma być a gdzie jest wliczone sprawdzeniem czy wszystkie gumy są dobre że coś się zepsuje, druga sprawa to blokwanie urlopów śmieszny jakiś zakaz dawania wolnego ludzia , gorzej jak w obozie,

boki
@paluszek

Jakis kretyński dyrektorek którego wyrzucili z Bielska dwa razy w tygodniu podnosi normy chce żebyśmy rąbali jak roboty a stawki za jakie pracujemy są żenujące trzeba brać się z tego syfu

.....
@paluszek

Pani (usunięte przez administratora)może Pani wygra konkurs na dyrektora i wtedy będzie Pani mogła zmienić sytuację w zakładzie zatrudni kierowników z rodziny animatorów sąsiadów oczywiście tych z którymi Pani jeszcze rozmawia i postawicie zakład na nogi Bo uważa się Pani za dobrego pracownika a tak nie jest Proszę najpierw krytycznym okiem popatrzeć na siebie a później oceniać siebie Nie pozdrawiam takich obludnych ludzi jak Pani

Thorn'ak

20 min przerwy na 8 godzin pracy to jakaś porażka.......przecież tu pracują również osoby starsze i niepełnosprawne....co do diabła ?!...widać że kierownictwo ma was w (usunięte przez administratora) tylko robić i robić a w końcu padniecie. ..znowu na AJP6 coś pozmieniało. ..to jest ku*rwa dramat cytując pewnego kontrowersyjnego pana...ja już jestem na wylocie i mam wyłożone na wszystko...wam pozostaje życzyć siły, cierpliwości i mocnej psychiki w tym cyrku na kwadratowych kółkach :/...

behape
@Thorn'ak

Chciałbym tylko nadmienić, że prawo pracy przewiduje (o ile pracujesz między 6-8h na dobę) 15-minutową przerwę. Sry ale zarzut trochę wymyśliłeś sobie z du6y.

Corey
@Thorn'ak

Człowiek który większość życia spędził mieszając piasek z cementem w betoniarce tego nie zrozumie... dla niego po każdej partii dorzucenia piasku bądź cementu była przerwa na piwo... Teraz zaczął pracę w normalnej firmie i myśli że go molestują.

Ciekawy

Kiedy mniej wiecej bedzie wyplata orientuje sie ktos?

Szok

Tragedia

Tutu
@Szok

To jest chore jeden najezdza na drugiego To skoro słyszałeś to czemu nie reagujesz

RAF

Siema jakie teraz zarobki w Hutchinson???ktos napisze ile mozna zarobic jak ma sie stala umowe a ile na agencyjnej???mysle sie przyjac wlasnie dzieki pozdro

...

Kto zostal kierownikiem zmiany na kabatach

Emenems
@...

Przeciez jest kierownik

Monster

Masz coś do niego to mu to powiedz bo widzę że ładnie cwany jesteś ??? Zrobił ci coś ??? I nie obrazu bo ja bardzo kurczaki lubię tępy (usunięte przez administratora)

re
@Monster

Wpisz swoją odpowiedź jest burakiem i (usunięte przez administratora) nikt nie traawi go w haczku

psychiatra

Normalnym jest, że człowiek ma ambicje, chociażby małe i chce się wybić, chce być doceniony, chce lepiej zarobić. Ale jeżeli sam nie chcesz, a innym wypominasz, no to cóż... jesteś pie4dolnięty. I do tego pewnie jeszcze taki żaden, że próbujesz się dowartościować pisząc na swoich kolegów z pracy w internecie wyzwiskami. Właśnie taki społeczny rak powinien zostać wycięty i w ogóle do ludzi nie wychodzić.

Monster
@re

Uważam że sam jestes lub sama ? Właśnie takim (usunięte przez administratora) koleś jest w porządku widocznie czegoś co brakuje i nie dorasta aż mu do pięt że tak o nim myślisz,łyso ci bo jak nie to może powinno że jest ktoś lepszy od cb,zlamasie

rEnO

Któż to taki?

siła robocza

Mówisz, że przegrałeś życie i przyczyn doszukujesz się pchających do przodu kolegów? Dobra robota amebo.

@siła robocza

Pewnie popołudnie zaczyna od czteropaka i ma roboki zamiast mózgu.

peszek
@rEnO

lider dużego gniazda bez gniazda i bez ludzi

Zdrajca
@Anonim

zostawić kolegów i uciec cholera wie gdzie,następnie chodzić uśmiechnięty taki lider...

@Zdrajca

Chodzi uśmiechnięty bo ma zryte pod czapa myśli że się pnie do góry

Ea
@anonymous

O kim wy tu poszecie

Pero
@Monster

Widac że nie tylko kurczaki lubisz

zdrajca
@Ea

Ten sam gość o kim były wpisy niżej pracownika roku i dryblasa.

ormowiec

bo w tym wszystkim chodzi o to ze jest zgrana ekipa i nikt konfidentow nie lubi......brzydzimy sie kapusiami

Żal

Ona i zezowaty na taczkę i za bramę

Sławek St

Udostępnianie danych osobowych takich jak imię i nazwisko jest naruszeniem dóbr osobistych i za takie coś grozi paragraf,więc może lepiej ludzie przemyślcie to co piszecie bo o problemy nie łatwo tym bardziej w takim zakładzie. Babka dowie się,że obrabiacie jej (usunięte przez administratora) zgłosi sprawę i Dryblas będziesz pociągnięty do odpowiedzialności.

Operator

Wszyscy opluwacie się jadem i narzekacie na hutchinson a wszyscy w nim pracujecie. Brakuje wam odwagi aby to co was razi powiedzieć wprost do konkretnej osoby. Tryskacie jadem bo jesteście anonimowi.

Oligami
@Operator

Bardziej brakuje odwagi by tą beznadziejną pracę spróbować zamienić na inną, mamy teraz rynek pracownika, w wielu miejscach szukają pracowników, płacą i traktują dużo lepiej niż w hutchinsonie( sprawdzone info ), ale nie, lepiej toczyć ciche wojny między sobą, denerwować siebie i innych, ale zadać sobie odrobine wysiłku żeby zmienić pracę i by być może bardziej szczęśliwym to już nie, bo do tego trzeba wysiłku więcej niż podczas pisania na forum i zmiany. Praktycznie każdy słyszy na codzień opinie jak te na forum, to żadne nowości, prawie każdy to wszystko wie, ale nic sobie z tego nie robią bo mają stanowiska i co ważniejsze znajomości, więc to też nie jest tak jak pisze operator. A szukaniem i namierzaniem nr. ip nie straszcie bo jak ktoś ma neta od prywatnej firmy to ma takiego samego ip. jak wielu innych, lub jest podłączony do czyjegoś neta lub sam udostępnia. Więc pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 744.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 680, z czego 161 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 374 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.?

Hutchinson Poland Sp. z o.o.