COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.

fasjol

Teraz to aktualnego ogłoszenia nie widziałem ,ale na pewno niedawno były robione rekrutacje, które nie wiem jaki skutek przyniosły..

naaaaaj

aaaj tam, Polacy, Ukraińcy. Każdy człowiek ma inne siły "przerobowe", inaczej pracuje i naczej chce zarabiać. Dobrze, że ta CP szuka ludzi profesjonalnych, niezależnie od narodowości.

arek

co wy sie tak czepiacie tych ukraincow, co to jakas dyskryminacja na lepszych czy gorszych, poza tym wy tez za granicamu kraju jestescie z pewnoscia tak postrzegani na tym samym poziomie, wiec nie ma co wywyzszac sie,ze sie jest lepszym bo to nie prawda, poza tym jednym odpowiada praca za taka stawke innym nie, nic na siłę

Byk

A mają też system 2/1?

arek

witam was, szczerze to juz nie wiem sam co sadzic o tych opiniach, jedni z was piszą ze jest ok, drudzy zas, że nie polecają , widziałem ogłoszenia od nich że szukają tych kierowców z doświadczeniem z kategorią c i powiem wam ze chciałbym tam złożyć swoją aplikacje cv ale nie wwiem juz sama piszecie rożnie @magnum & KoGEL dużo wiesz chyba

magnum & KoGEL

Złodziejska firma . Nie jeżdżą zgodnie z tachem . Nie mają pojęcia co to pauza weekendowa 45h a tym bardziej oddanie godzin w trzecim tygodniu. Przegląd ciągników robiony po znajomość tylko dowody jeżdżą do Polski.

Ziomek

Pracuję w tej firmie i jestem zadowolony. Może nie płacą kokosów ale płacą i wszystko idzie na konto. A mam już parę firm za sobą i dopiero tutaj wiem ile zarobię w dany miesiąc. W pierwszej z Turku firmie jeździłem w podwójnej obsadzie Dania- Grecja i szef mi powiedział że 1800zł + 50euro delegacji na rękę. Na rękę a nie na konto! Czyli w teorii ładnie pięknie a w realu szkoda gadać. Po 5 tygodniach pracy powinienem zarobić (1800 zł + 35*50euro*4,15=9062zł) na rękę, ale tak się nie stało bo na rękę dostałem tylko 1000zł bo to był okres przyuczenia a nie 9062zł. A i jechałem Seicento z innym kierowcą na parking na autostradzie w Niemczech i tam się przesiadaliśmy do Scanii top like (kumacie !!! dwóch kiero z bagażem na 5tyg w trasie jedzie na parking do Kamiona Seicento!) Potem wracają tym Seicento na urlop do kraju. Następna firma to była z Białej Rawskiej i tam jeździłem 3 tyg. Litwa- Rumunia i do tej pory nie widzę pieniędzy a czekam już któryś rok. W tej firmie fakt podpisujesz umowę szkoleniową ale zatrudniając się nie szukasz pracy na tydzień czy miesiąc tylko na stałe jeśli jesteś konkretny gość i szukasz stabilizacji a nie „skoku w bok” i po miesiącu się zwalniasz. Ja pracuje już 8 miesięcy i mi obciążenie szkoleniowe nie grozi więc mogę się już zwolnić bez żadnej straty finansowej. Ale czy chcę się zwolnić? Nie wiem, na razie chyba nie bo mogę trafić na taką firmę jak na początku mojej kariery. Fakt 45 euro to trochę mało w dzisiejszych czasach ale mając rodzinę i rachunki to „lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu”. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

marek

Z tego co widziałem to aktualnie Coquelle ma sporo ogłoszeń pracy dla kierowców C+E. Ich oferta wygląda nawet dobrze, bo oferują umowę o pracę, terminowe wypłaty, system pracy regulowany zgodnie z potrzebą kierowcy, pracę na nowym taborze, naczepy typu firanka, ruchoma podłoga (walking floor), wywrotka i jest możliwość zatrudnienia kierowców bez doświadczenia. cos z tego to nieprawda, czy jak...

gosc321

ciekawe czy to prawda ze Ukraincy już tam jeżdżą co w Polsce nie mają kogo już okradać tylko patrzeć jak biuro z tomaszowa na Ukraine przeiosą

gość 1

Ta firma to jedno wielkie dno , ci którzy piszą że jest znośnie są chorzy psychicznie . wozisz praktycznie same śmieci tzn. papier , komunalne , opony no same francuskie brudy szkoda słow nie ma czasu na nic a kierowcę również traktują jak śmiecia ci z tomaszowa tak każdemu głowę zrysują że to przechodzi ludzkie pojęcię Tomaszów to banda prostaków i nic więcej proponuję się tam nie pchać bo jak pojedziesz na 6 tygodni to ci się odechce wszystkiego. są też inne firmy które biorą bez doświadczenia ale traktują inaczej tego człowieka jak człowieka a nie jak przedmiot. gdybyście trafili na bazę do Miluzy to porażka francuz wyzywa od (usunięte przez administratora) i innych szkoda gadać , nie dajcie się złapać na tę ofertę bo każdy dzień w tej firmie będzie dniem straconym

Wy-dy,MAN

Dym.ają Polaków ze szok. Dorabiają się na tych bez doświadczenia. Podpisujesz umowę ,że za owe szkolenie -jazdę w podwójnej obsadzie zabierają Ci 200euro za tydzień jeżeli odejdziesz,badź Cię zwolnią ).A szkolenie wygląda następująco wsiadasz na podwójną obsadę na max 3 tyg. (21 dni) przeważnie do kierowcy który nie chce ucznia ,ale musi bo go wyrzucą a ,że brakuje mu np. 2 lata do emerytury to jest posłuszny i z pogardą i niejako za karę dostje Cię do wyszkolenia. Istnieje prawdopobobienistwo ,że dosiadziesz do kierowcy który naprawdę cię nauczy jak jeżdzić i na co zwracać uwagę ,ale jest to tak realne jak wygrać w lotto. Robotę ustalają wam na podwójną obsadę w systemie takim ,że dwóch doświadczonych kierowców będzie miało problem z wyrobieniem się odnośnie czasu. Załadunki macie już ustalone minimum 1 fracht do przodu(na załadunek i rozładunek biorą pod uwagę max 30 min. potem telfon : dlaczego tak długo? ) Wszędzie brakuje wam czasu albo jesteście spóźnieni. Telefony i tysiąc wiadomości dlaczego tak wolno , szybciej itd.... Tutaj przeważnie twoja kariera jest skończona gdyż kierowca z którym jeżdziłeś 21dni wydał złą opinie - potrafisz jechać tylko do przodu po autostradzie i masz duże problemu z cofaniem. Wracasz busem do kraju zostajesz zwolniony oddajesz 200 euro za tydzień razy 3 = 600euro .Twoj dochód to sama podstawa 1200zł + 345 euro(o ile nie miałeś mandatów) za 21 dni w buzie ogólnie po tym wszystkim będziesz zrażony do transportu . Załużmy że jesteś zdolny przeszedłeś szkolenie po 3tyg. wsiadasz na własny zestaw ale robotę będzieszmiał tak ustawioną ,że zapomnij o sikaniu , sraniu ,non stop grzejj!!! szybciej !!! W końcu zabraknie Ci gdzieś czasu np na załadunek, rozładunek ,wyjeżdzisz 90h w dwóch tygodniach i będzisz zmuszony przez nich do przekroczenia tachografu .Powiedzą Ci ,że za mandat zapłacą ale musisz jechać bo klient czeka. Jeżeli się zgodzisz będziesz miał pracę tylko nie muszę wam wspominać co będzie jak dojdzie do jakiejś kontroli stłuczki nawet nie z twojej winny. Nie przekroczysz ? ? ? to dziękujemy za współpracę. I powtórka z rozrywki wracasz do kraju zostajesz zwolniony oddajesz 600 euro za szkolenie w podwójnej obsadzie. Podsumowując tysiące młodych nie doświadczonych razy 600 euro = darmowa podwójna obsada na międzynarodówce :) POLSKI BIZNES :)

@Wy-dy,MAN

Teraz są kamerki kupujesz nagrywasz i do sądu sie wybierasz.Tepić złodziei.Ja teraz praacuje w innym zawodzie ale chce zmienić na auta i też nagrywam co sie dzieje jak podskoczą to sie wykożysta.Pozdrawiam

moon

Ty...CL Szofer...weź się ogarnij i przestań miauczeć że tobie tęskno do domu, posiedź po prostu w swoim domu(kabinie) 50 tygodni zamiast tych 5 i samo przejdzie - sam się uzdrowisz - i wtedy jak docenisz, jak będziesz smakował a jak charakter ukształtujesz jak prawdziwy zdyscyplinowany żołnierz - taki agent najemnik 1,2,3 do roboty idziesz TY... Life Is So Good...

CL Szofer

Jeżdżę trzeci rok i nie narzekam, jedyne czego oczekują od Szofera to posłuszeństwa i drygu do jazdy, kasa na czas, system na ogół 5 tygodni w trasie i pełne 7 dni kalendarzowych w domu. Robota na pewno nie dla każdego ale do nauki zawodu lub dla zdyscyplinowanego kawalera jest ok. Jak chcesz kombinować to zły adres, a to z prostego powodu - w biurach też pracują Szoferzy :) Auta są leasingowe czyli 3 lata i do wymiany. Ogólnie miodem i mlekiem po tyłku nie smarują ale za miesiąc czasem wpadnie siódemka z przodu więc i na miodek ze śmietanką wystarczy :) Jazda 80% Francja, poza tym sąsiednie kraje. Firma godna zaufania i zarządzana "z głową". Jak wytrzymasz pierwszy rok to jedynym powodem zwolnienia będzie "na własne życzenie". Za mandaty za prędkość płacisz sam. Tacho na ogół czyste także ostatnio nawet Szwajcar powiedział "not so bad" i puścił wolno :) Gdyby nie tęsknota za rodziną i domem to można robić do emerytury.

redibus

Pracuje w tej firmie kilka lat ,firma ma plusy i minusy jak każda plusem jest niewątpliwie wypłacalność firmy(oczywiście zdarzyło się kilka obsuwek)przyjmowanie kierowców bez doświadczenia oraz w miarę nowy sprzęt. Największym minusem jest to że po przyjechaniu do Francji(jazda przez całą noc około 1500 km) musisz odpalić auto i przepracować cały dzień (to jest około 15 godzin czasu pracy)i pod koniec zmiany dostajesz na satelicie info(jedz do końca godzin i potem pauza 9 godzin) nie posiadają za grosz empatii żeby choć tego pierwszego dnia zaproponować ci 11 godzin pauzy. Druga sprawa to nagminne naciskanie na skracanie odpoczynku dobowego do 9 godzin trzy razy w tygodniu(powtarzają to ciągle jak mantrę).

misiek

Nie ma az takiej tragedii, wszystko zalezy czy jestes na szmacie czy na formofonie. Na szmacie faktycznie przeginaja rowniez z cz. jazdy (firma placi.Na formofonach jest spokój nikt cie nie goni tylko robota brudniejsza. Reasumując wg. mnie firma dobra dla mlodych kierowcow bez doświadczenia, tylko takich ktorzy znaja przepisy czasu pracy kierowcow.

mały

Witam pracuje w tej firmie juz 18 miesiecy ale po zimie rezygnuje szkoda słów wszystko na maksa jazda czas pracy nawet nieraz zabraniają 11tki krecić w dwutygodniówce ledwo co się mieścisz.Jeden tylko plus mają są wyplacalnii.

Zostaw merytoryczną opinię o COQUELLE POLSKA SP. Z O.O. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy COQUELLE POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w COQUELLE POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.