COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.

Małgosia Nowy wpis

Hej, interesuje mnie praca jako Dyspozytor. Miałam jednak problem z tym by doszukać się jakiegokolwiek ogłoszenia w sieci do samego biura. czy do niego w ogóle były ostatnio prowadzone nabory albo czy są planowane?

TM Nowy wpis

Widzę że najwięcej do powiedzenia mają ci co pracowali przez tydzień albo miesiąc. Ogólnie ja tam pracowałem 5 lat. Kasa dobra i na czas. Lekko nie jest ale jak ktoś chce lekką robotę na ciężarówce to życzę szczęścia i pomyślności. Darek Piotr pod nimi pracowało się dobrze. Kumate chłopaki. Co jeszcze biorą chyba jak leci bez doświadczenia.Super robota do nauki

Cześć, macie tegoroczne opinie? widzę ze ludzie ostatnio odradzali pracę a właśnie zastanawiałem się nad taka oferta na C+E gdzie pisali ze są 3 auta na 4ech kierowców. podkreślono ze można sobie własna ekipę skompletować i chciałem sprawdzić czy to w ogóle aktualne

Czarny Nowy wpis

Totalny Dziad-Trans. Szef spedytorów jest tam Bogiem a totalny idiota i oszust . Na tygodniowej przerwie wpisuje bezpłatny urlop żeby za dużo nie zarobić. Nie polecam

Czy pracownicy w COQUELLE POLSKA SP. Z O.O. dogadują się między sobą?

RenualtPozdro

Najgorsza firma w jakiej mi przyszło pracować. Skoro pracują tam juz tylko UA i Bułgarzy to sami sobie zadajcie pytanie , czy warto???

Seba

Firma nic sobą nie prezentuje. Wozi busami do Muhlhose albo wyjazd z Olszyny. Brak kart płatniczych. Większość kierowców z UA lub BY Nie ciekawe zarobki po prostu słabe. Ładunki dosłownie wozi się (usunięte przez administratora) makulatura itd zakładanie starych pasów i tak codziennie. Nie polecam.

Czy zatrudniacie państwo kierowców bez doświadczenia?

@Kandydat

Dzień dobry, tak, zatrudniamy i przyuczamy kierowców bez doświadczenia. CV można wysyłać również przez GoWork. Pozdrawiamy

Alex

Очень плохая фирма. Не рекомендую здесь работать водителем! Будут обманывать по зарплате постоянно. Фирма возит грязный мусор, в кабинах фур бываю клопы! Фирма заставляет подписывать неоплачиваемый отпуск ща свой счет по угрозой увольнений. Также фирма заставляет нарушать закон - заставляют закрывать смену польшей стоя в германии и при этом доставать карту тахо.

RENAULT

Firma której dowody rejestracyjne ciągników jeździły busami po pieczatke do Polski . Firma ,która w ogole nie przestrzega pakietu mobilności ,pauz weekendowech .Siofery siedza po 8tyg w budzie. Zdecydowanie nie polecam .90 h jazdy w okresie 2 tygodniowym ??? nie wiedza co to . Ukraina i Bułgaria juz tam nie chce pracować.

Kierowca

Firma ok , pracuję już ponad rok czasu jako kierowca robota jest poukładana , kasa wypłacana jest na czas zgodnie z umową . Robota jak robota trzeba jechać załadować i rozładować tak jak z resztą wszędzie , bardzo dobry kontakt z dyspozytorem . Polecam z czystym sumieniem firmę dla kierowców .

Zuzanna
@Kierowca

A ile godzin miesięcznie wyrabiasz? Jakoś za kilometr Ci płacą czy jak to wygląda?

Adrian Zg
@Zuzanna

Tacho trzeba wyjeździć machinalnie, wolking flor to załadunki i rozładunku opanowane do perfekcji przez dyspo.

Papapa
@Adrian Zg

Ulubione slowo to Amplituda. Najlepiej na 15h. Naczepa typu walking floor, a praca typu slave labour. Nie znam drugiej firmy, w ktorej kierowca przy srodzie ma wykorzystane wszystkie 15h.

Adrian Zg

Pracowałem w firmie pół roku, oddział Olszyna. Kasa zawsze na czas ale co miesiąc zawsze brakowało parę (usunięte przez administratora)o które trzeba było się upominać. Umowa na najniższa krajowa mimo że obowiązuje już dawno 5920. Po pół roku poszedłem na tydzień chorobowego , gdy tylko im przesłałem informacje ,oni za godzinę już wydrukowali etykietę do DHL z koperta z wypowiedzeniem. Nie polecam dyspo Adama,ale to tylko moja opinia na jego temat. Na koniec nie spodziewajcie się że dostaniecie (usunięte przez administratora)wypłatę. Sprawa skierowana do (usunięte przez administratora)pracy.

@Adrian Zg

Panie Adrianie , pozwolę sobie na parę słów sprostowania. Dostał Pan wypowiedzenie z powodu nierzetelnego wykonywania obowiązków, a nie z powodu zwolnienia lekarskiego. Wypowiedzenie było wysłane przed wpłynięciem pańskiego zwolnienia, także proszę się nie mijać z prawdą. Odnośnie wypłaty, nie dostał Pan premii uznaniowej dlatego, że z Pana ewidentnej winy uszkodził Pan ciężarówkę, a my ponieśliśmy koszty w wys. 2500€ w związku z Pana niedbalstwem. Ale oczywiście, winna jest jak zwykle firma. Co do Dyspozytora Adama, pracuje u niego 45 kierowców i tylko Pan się uskarża, także gdzie indziej tkwi problem. Oczywiście ma Pan prawo iść do Sądu Pracy i tam chętnie odpowiemy merytorycznie na Pana zarzuty wyssane z palca. Został Pan zwolniony może dlatego, że nie jest Pan takim świetnym kierowcą jak się Panu wydaje? Pozdrawiamy, firma Coquelle

Seba

Siema, może ktoś powiedzieć coś o tej firmie więcej ? Jaki system i jakie pieniążki firma oferuje ?

Zuzanna
@Seba

A o jakie stanowisko pytasz?

KieroScania
@Seba

W oddziale Olszyna gdzie ja pracuję z tego co wiem to są przyjęcia na system 2/1 i 3/1 , oddział jest otwarty od kwietnia i ciągle dochodzą jakieś nowe ciężarówki to możesz zadzownić zapytać .

Czy w firmie sa automaty do kawy ?

Artur

Pozytywne tylko to że wypłata na czas . Reszta porażka . Zaczynając od kadrowej blondynki która nie umie mówić tylko wrzeszczy i nie ważne czy ma rację czy nie, kończąc na na Napoleonie.Ten to dopiero drze ryja , kierowca dla niego jest nikim . Są potrącenia , czasami parę razy za to samo , kwoty oczywiście wzięte z kosmosu . Obiecane premię rzadko są wypłacane , właściwie robią wszystko żeby potrącić i nie wypłacić. Są przegięcia z tacho . Spedytorzy , hmm , zależy którą nogą wstaną . Nie polecam .

Aleksandra

Czy praca w Coquelle jest stresująca obecnie? Jest coś, co sprawia wam trudność? Zastanawiam się, na co trzeba być przygotowanym, zatrudniając się w tej firmie i właśnie czy to bardziej spokojna, stabilna praca czy przeciwnie.

Edek

Porażka to mało powiedziane. Banda złodziei i oszustów. Miałem przyjemność a raczej nie przyjemność pracować. Odradzam!!!

Krystyna
@Edek

@Edek co się stało, że tak konkretnie wypowiadasz się o byłym pracodawcy? Powiesz coś więcej na temat pracy w tej firmie np. jakie podejście do pracowników ma przełożony i jakie warunki umowy oferuje? Napisz proszę czy wynagrodzenie wypłacane jest na czas?

Filip

Zastanawiam sie dlaczego tak rzadko piszecie? Boicie się konkurencji nowych pracowników?

BYŁY

Rambuś jeszcze tam pracuje?

Jacek

COQUELLE POLSKA ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś chce pracować to z pewnością będzie mu tu dobrze!!

Zostaw merytoryczną opinię o COQUELLE POLSKA SP. Z O.O. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy COQUELLE POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w COQUELLE POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COQUELLE POLSKA SP. Z O.O.