Opinie o Itprojekt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Itprojekt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Itprojekt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itprojekt Sp. z o.o. w Warszawa

Rafus były Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Z czego maja ściągnąć jak nic nie ma albo wyprowadzone. Firma raczej spalona. Chyba, ze odrodzą się pod inna nazwa jak to już miało miejsce kiedyś. Ale widząc co pisze ktoś poniżej to jak ma nowa firme to wiemy o co chodzi. Dolary odzyska może urząd ale i tak wątpliwe. Jak ktoś chce może aplikować na bank przyjmą tylko jako wolontariat :-] smutna historia ale nie nie poradzimy nawet my.

Ktos Nowy wpis

Naprawdę po firmie krążą komornicy? A co z aktywami typu samochody służbowe które były w posiadaniu firmy pozajmowane?

Tomek Nowy wpis

Na jakie stanowiska można agitowac? Jakie są wymagania i zarobki?

Stach Nowy wpis

Niby dlaczego firma to żart? To dobry pracodawca i zupełnie nie rozumiem.

Aplikowałeś do firmy Itprojekt Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Zawiedziony

Witam, kadra zarządzająca jest niepoważna, nie szanują ludzi i ich czasu. Brak kontaktu mimo ustaleń. Niesłowni, więc raczej nie polecam czy to na partnera biznesowego czy pracodawcę. Opinię zostawiam by dać szansę poprawy na przyszłość - jeśli chcą się rozwijać.

Gaduła

Pracuję w tej firmie od niedawna i szczerze polecam tego pracodawcę. Jak każda praca tak samo i ta wymaga poświęcenia i zaangażowania a nie tylko udawania że coś się robi. Bardzo szybko odsiewa się ziarno od plew. Jeżeli jesteś urodzonym handlowcem i nie boisz się kontaktu z ludźmi to jest to miejsce gdzie nie tylko zarobisz fajne pieniądze ale zdobędziesz duża porcję wiedzy z branży. Co do złośliwości o której jest napisane wyżej to dziwne bo nigdy się z czymś takim tu nie spotkałem, wręcz przeciwnie. Wszyscy są życzliwi i koleżeńscy, co do aspiracji to każdy powinien je mieć i wciąż dążyć do tego aby być lepszym w tym co robi. Tylko ludzie bez ambicji stoją w miejscu i narzekają. Polecam Itprojekt Sp. z o.o. z czystym sumieniem.

worker

Nie polecam nikomu pracować w itprojekt Sp. z o.o. Niepoważni, złośliwi ludzie aspirujący do wielkiej firmy.

Maciej
@worker

Na kilkadziesiąt ludzi w firmie, mimo dosyć dobrego procesu rekrutacji, zdarzają się czasem osoby które po prostu nie powinny w niej być. Rozstając się trzeba zrobić to w sposób komfortowy dla dwóch stron. Tylko z jedną osobą na kilka lat istnienia firmy nam się nie udało. Ewelina przyszła do nas i po tygodniu odeszła. W ciagu kilku dni pracy zdążyła znielubić wszystkie osoby w swoim zespole, wystawić im emailem ich recenzje do managera (dlaczego są złe), wreszcie obraziła się na managera w związku ze średnią/słaba oceną pierwszego tygodnia pracy. Ja jestem tym managerem. Musieliśmy się rozstać z niefajną atmosferą, a wpis został wystawiony w dzień po tym jak wykonaliśmy przelew za te kilka dni. Także .. Dla mnie komfort ludzi jest ważny bo traktuję relacje z ludźmi których zatrudniam długoterminowo. Branża jest mała, będziemy się jeszcze spotykać wiele razy w życiu. Jednak czasami trafia się na osobę toksyczną której nie da się zadowolić. I trzeba ją dla komfortu innych pracowników usunąć z zespołu. Tak samo jeśli trzeba oceniać każdego pracownika w sposób uczciwy i równy. Jeśli zrobiłaś 1/4 tego co inni to nie mogę wystawiać pozytywnej oceny. Uwierz mi że takie podejście pomoże Ci w tym jak traktujesz pracę w przyszłości, a docelowo pozwoli Ci być po prostu lepszym człowiekiem i lepszym pracownikiem.

admin

Jak wygląda praca w firmie itprojekt Sp. z o.o. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Itprojekt Sp. z o.o. - Warszawa

Itprojekt Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Elektronowa 2
    03-219 Warszawa