Opinie o ADMA w Staszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ADMA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ADMA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADMA w Staszów

Asia Nowy wpis

Ile trwa tu okres próbny ?

pracownik Nowy wpis

bardzo kiepska firma słabe warunki pracy oraz inne nie polecam tej firmy kadra pracowników nie przeszkolona oraz inne.

Alicja Nowy wpis

Zainteresowani pracą w ADMA? Na stronie internetowej firmy, w zakładce 'Praca' możecie śledzić aktualne ogłoszenia: http://www.adma-bis.pl/praca.html Macie już jakieś doświadczenia z tą firmą?

Gecn Nowy wpis

Wiesz co, nie wiem o co może chodzić, bo z tego co ja wiem, to kasa jest naprawde fajna, umowa o prace jest, da się zarobić konkretne pieniądze, więc kompletnie nie rozumiem

Czy po rozmowie w ADMA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
labedz

interesuje mnie sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i jak wyeliminowac ten stres w mozliwie najprostszy sposób czy ktos doswiadczony pomoze odpowiedziec na moje pytania bede wdzieczny bardzo dziekuje

Hutnik Wacek

Wszyscy narzekacie na Pana (usunięte przez administratora). Gość jest w porządku. Ale dla odmiany można pójść gdzie indziej do pracy. Ja pojechałem do Rajca Szlacheckiego, do Topglass. Dobrze mi tu.

kola

Koszmar.Ludzie wszędzie opowiadaja jak zorganizował szklarki piechocińskiemu za ich pieniądze 30%ZPENSJI

A żeby tą hutę raz szlak trafił i wszystkich tych kierowników! Wredne świnie a nie ludzie pracują w tym biurze!

MEFISTO

płaci za mało a kadra kierownicza to same chamy i prostaki człowiek się nie liczy tylko norma ciągle mało i mało

nk

mam nadzieje ze Wrześniaka dopadnie w końcu sprawiedliwośc za to jak traktuje pracowników i wypłaca im wypłaty że nie maja za co utrzymac swoich rodzin co to ma byc za chorobowe zabieranie wypłaty i dawanie groszy gdzie sa paski tam nikt nie wie ile zarabia ale miejmy nadzieje że w końcu ktoś za puka do jego drzwi i będzie cierpiał za to wszystko tak jak pracownicy którzy muszą powiedzie swoim dzieciom że dzisiaj nie będą jadły bo wielmożny Wrześniak robi kolejną imprezę za ich pieniądze albo funduje kolejne pomniki teraz powinien postawi swój a na czubku głowy powinien mięc wyryte baran

ja tam pracuje i masz racje to jest wyzysk zwykłego człowieka który chce godnie żyć i dać dzieciom jeść nie ma wyjścia i tam pracuje!!!!!!!!!!

pipla

praca u Wrześniaka to maqsakra. W życiu nie spotkałem większego hama i wieśniaka

gggggg

pracą w BTBB w grzybowie nie można nazwać pracą. Jest to niewolnicza haruwka za marne pienądze. Zadne kontrole zakładu nic nie dają, a oszukiwanie ludzi nadal trwa. Zresztą tak jest w wiekszosci firm w polsce, gdzie właściciele nie mają sobie nic do zarzucenia

Zostaw merytoryczną opinię o ADMA - Staszów

ADMA
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.

ADMA