Opinie o Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. w Wyczechowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. w Wyczechowo

Asia

Wszystko ok, dobra atmosfera, wyplata zawsze na czas

Katarzyna

Spokojna praca, do warunków trzeba się po prostu przyzwyczaić, jedno zmianowa bez nadgodzin, dobre warunki

Jacek
@Katarzyna

Czy te dobre warunki oznaczają, że pracodawca zatrudnia na podstawie umowy o pracę? Wcześniej przeczytałem, że przerwy są wliczane, ale zastanawiam się czy coś jeszcze ma wpływ na dobre warunki pracy.

@Jacek

Może napisz czego oczekujesz, co dla Ciebie jest oznaką dobrych warunków to damy Ci znać czy tak jest. Według mnie jest ok, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

dzięki za informację

Aleksandra
@Katarzyna

Wcale nie ma nadgodzin, czy są, ale tylko dla chętnych?

Sebastian
@Katarzyna

Przyzwyczaić? Tzn. do których dokładnie? Wiesz, ciężko się przyzwyczaić jeśli firma płaci np. najniższą krajową albo jak nie ma możliwości pracy na UoP :D

Patrycja
@Aleksandra

Nadgodzin nie ma, chyba że chcesz pracować więcej to praca zawsze się znajdzie. Wszystko zależy od Ciebie.

Magdalena
@Sebastian

Firma zatrudnia na umowę o pracę. Praca jest na akord więc zarabiasz podstawę i reszta w 100% zależy od Ciebie, chcesz pracować to zarobisz.

Dokładnie potwierdzam

Weronika
@Magdalena

Dzięki za konkretne odpowiedzi! Jestem ciekawa ile średnio można wyrobić na ten akord? Da się zarobić drugą podstawę?

Patrycja
@Weronika

Jak najbardziej jesteś w stanie to wypracować.

Brygadzistka czy kierowniczka dwa w jednym ,charakterek ma zawistny tyle ma w sobie złego ,a udaję świętą,niech modli się za siebie ,kto ją poznał to może jej opinie wystawić

Wielka dama czepia się innych a powinna zacząć od siebie

Racja charakterek ma niezły udaje się za pępek świata i każdemu potrafi dowalić bo brakuje jej wychowania

Lusia

Ona to nigdy się nie zmieni. Ta żmija prędzej czy później zginie od własnego jadu razem ze swoimi kundlami

@Lusia

O kim mowa czy o tej pyskatej damie

Nieprawda

@Lusia

To w Tobie jest pełno jadu, czemu siejesz nieprawdę w Internecie?

Pan G

Jak dla mnie jest wszystko w porządku, firma ok, praca też polecam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Dobre warunki, bez nadgodzin i stresów

Maria

pensja zawsze na czas, warunki jasne, fajni ludzie i szefostwo, ktore szanuje pracownika

Pracownik B.

Ja też lubię moją pracę, pieniądze są zawsze na czas, wszystko się zgadza, przerwy i praca tak ja w umowie. Jak masz problem szef zawsze stara się pomóc. Pracownicy wcale często się nie zmieniają, więc to jest argument za tym że jest ok.

pracowniczka

Warunki pracy są dobre, kto chce pracować to może zarobić normalne pieniądze - bez nadgodzin i w spokoju.

Z...

Witam wszystkich. Firma jest spoko. Praca też fajna. Szefostwo jest ok. Gdy zaczynałam swoją przygodę z tą firmą to byłam pełna obaw. Czy sobie poradzę, jak zostanę przyjęta przez innych pracowników? Dziś już wiem - nie zamieniłabym jej na inną. Atmosfera jest super. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wszystkie warunki są przedstawione jasno i przejrzyście.

Gosia

Praca, wynagrodzenie, klimat - jest ok.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j.?

Masz rację atmosfera jest ważna, ale to wszystko zależy od ludzi, aktualni nie narzekają, a grupa jest duża. Stare opinie są od jednej wiecznie narzekającej dziewczyny, mającej problem z wszystkim...

pracownik 07

Przede wszystkim bardzo miły szef, odnoszący się z szacunkiem do ludzi.

pukpuk

Praca jest ok . Jak ktoś chce pracować to to nic nie stoi na drodze.

Jacek

Widzę, że praca jest jednozmianowa w godzinach 7-15, a w firmie nie ma nadgodzin. A czy przerwy są wliczane?

Pracownik biura
@Jacek

Tak przerwy są wliczane

Dobra atmosfera, przejrzyste zasady - jak ktoś naprawdę chcę pracować, to będzie zadowolony Praca jedno zmianowa bez nadgodzin. Miłe szefostwo :)

Weronika Kassin

Moja opinia o Vector Food jest bardzo dobra co z tego że smierdziało idzie się przyzwyczaić do smrodu to była produkcja jelit A nie drogeria atmosfera zależy od dnia ale nie narzekam brygadzistki były dobre nauczyły wszystkiego i jeszcze więcej ludzie czasem obgadywali ale po co się przejmować bzdurami są większe problemy A szefostwo też było spoko nie narzekam na nikogo z dołu wszyscy dla mnie byli mili pracowałam w Vector Food 4lata pewnie bym dalej pracowała ale zdrowie było ważniejsze

@Weronika Kassin

Pewnie byłaś ulubienicą brygadzistki co tak mowisz ma dużo minusów ze swoim charakterem ,a wystawić opinie o pracownikach to jej ulubiony temat , pozdrawiam damę

Do komentarza pracownik

Słuchaj nie byłam ulubieńicą brygadzistek ale lubiłam i dalej lubię masz jakieś złe przekonywanie do nich ja nie rozumie czemu ludzie brednie piszą na dany temat jak ktos nie chce pracować to nigdzie nie będzie pracował A nie zwalac winę że ktoś jest lepszy A ktoś gorszy wszyscy są równi i sam jestes damą

Obserwator
@Do komentarza pracownik

Znowu szukają ludzi kto wytrzyma przy naszej Pani

Md
@Weronika Kassin

Weź Weronika nie kłam. Niczego Beata nie uczy. Pracownicy uczą pracowników. Tylko mówi co się robi źle. A tak to ma w (usunięte przez administratora) innych. Liczą się tylko jej pupile. Wychodzi sobie kiedy chce, przychodzi kiedy chce. Nie interesuje jej nic. Dobrych ludzi ma za najgorszych i tyle w temacie. Niech się zwolni najlepiej. Nie pracujesz tam to nie udzielaj się. Twoje 5 minut pracy minęło. Po co ją bronisz, skoro wiedzą jaka jest ona razem z tymi dupoliżcami. Przyjrzyj się uważnie jak jest tam traktowany nowy pracownik? Według Ciebie to normalne zachowanie? Według mnie normalny człowiek powie w twarz co myśli i co czuje. A tam? Jesteś inny, to jesteś gorszy. Dlaczego mają tam ludzi za śmieci? Dlaczego ona obgaduje innych za plecami? Dlaczego nikt nie widzi co tam się wyprawia? Klimat tam to kosmos. Atmosfery brak. Fakt faktem praca to tylko praca. Ale w takich warunkach nie da się pracować.

@Md

A ile jest brygadzistek w tym zakładzie

Danuta

Czy praca w firmie Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk jest jednozmianowa? Jak wygląda taki dzień w pracy tam?

P
@Danuta

Tak praca jest jednozmianowa 7-15, żeby zobaczyć jak jest trzeba przyjść. Każdy ma inną, swoją opinie.

Rafał
@P

Skoro praca jest jednozmianowa, to ciekawi mnie, czy zdarzają się może sytuacje, gdzie pracownik zobowiązany jest przez pracodawcę do tego, aby zostać dłużej w pracy? Ciekawi mnie, czy nadgodziny się zdarzają, dlatego liczę, że właśnie w tym miejscu uda mi się tego dowiedzieć. Liczę na to bardzo mocno.

Magda
@Rafał

Nie ma nadgodzin. W Ale za to zawsze można przyjść wcześniej

Artur

Firma jest dobrym miejscem do pracy więc sądzę, że lepiej zająć się swoimi obowiązkami a nie obserwować inne osoby, to nie przynosi korzyści

Staszek

Jeśli ktoś bardzo się będzie starał to zawsze znajdzie powód, żeby napisać coś negatywnego. Dobra firma jest dla dobrego pracownika to proste.

@Staszek

Brygadzistka by chciała ustawiać do pionu niech zacznie sama od siebie

@Gość

(usunięte przez administratora) A jak jej nie pasujesz to cię zmiesza z błotem wraz ze swoimi pupilami A najlepsze jest to że szefostwo tego nie dostrzega bo można by było o wiele więcej powiedzieć na jej temat.

Zgadzam się brygadzistka lubi (usunięte przez administratora) obrobić za plecami , uważa się za pępek świata ,a sama ma dużo za uszami

Zostaw merytoryczną opinię o Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. - Wyczechowo

• Jak się pracuje w Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 24 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j.
3.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Cybulskiego 5
    80-526 Wyczechowo
  • NIP: 5831011658 REGON: 190833132 KRS: 0000021081

Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j.