Opinie o media-press.tv S.A. w Kraków

Firma Media Press z Krakowa jest jednym z głównych dostawców programu telewizyjnego dla wydawców prasowych i elektronicznych w Europie. Grupa Media Press obecna jest bezpośrednio w 12 krajach europejskich a w pozostałych działa poprzez sieć partnerską. Centrala firmy znajduje się w Krakowie. Zatrudniamy ponad 400 osób w Europie. Grupa obsługuje blisko 500 klientów, wśród których znajdują się największe wydawnictwa prasowe i internetowe, takie jak Bauer Media, Bertelsmann, Axel Springer, Swisscom i inne. Grupa Media Press dostarcza klientom metadane telewizyjne pochodzące od 3500 stacji telewizyjnych oraz zaawansowane systemy informatyczne do edycji tych danych oraz ich publikacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o media-press.tv S.A. w Kraków

@Tymon, po większość odeszła :D uważajcie na (dodatkowe zlecenia dla klienta wewnętrznego) nikt tego nie widział. Generalnie zarabia się tam minimum, średnia pensja to jak na kasie w dyskoncie po 3 latach. A premii nie ma bo spółka lubi kupować zagranicznych bankrutów, więc oszczędza na pracownikach. Jakby ktoś był ciekaw więcej detali to pytajcie, chętnie odpowiem - nie chcę, żeby ktoś jeszcze się naciął.

Arystydes

Fascynujące są te pochlebne opinie. To chyba zarząd wypisuje :D Generalnie pobyt tutaj był dla mnie stratą czasu. Nieistniejące "premie" i te "zlecenia dla klienta wewnętrznego ($)" o których nikt nie słyszał, a którymi próbują mydlić oczy naiwniakom. Kasa zawsze niższa niż u konkurencji o ładnych parę kafli... Do tego jak już przełkniecie powyższe to firma i tak nigdy nie pójdzie Wam na rękę :/ odradzam, chyba, że ktoś chce po 180 dni na L4 siedzieć ;D

Tymon

Chyba jest dobrze w firmie ponieważ nikt od miesięcy nie pisze.

Aneta

Firma Media-press.tv Spółka Akcyjna poszukuje obecnie między innymi Specjalisty ds. Klientów Biznesowych oraz Redaktora w Redakcji niemieckojęzycznej. Co myślicie o wymaganiach koniecznych do aplikowania? Wiesz jak wygląda praca na tych stanowiskach? Podziel się informacjami, na pewno pomogą one kandydatom!

Brałeś udział w rekrutacji do media-press.tv S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Letmeme

No wiadomo, że to wtedy trzeba świetnie władać takim językiem, głównie w piśmie @habemus. Z oferty na to stanowisko widzę, że dają umowę o pracę i jest możliwość rozwoju zawodowego.

habemus

Faktycznie te 20 zł za godzinę to jest dobra sumka na redaktora w redakcji niemieckojęzycznej, ale trzeba się liczyć z tym, że wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

ewa

wow @loppi jeśli to prawda to jak na nasze polskie warunki to bardzo dużo! w ogłoszeniu nie piszą oczywiście dokładnej stawki ale samo to, że jest umowa o pracę to już duży plus

loppi

no dobra, rozumiem, ze nie każdy ma dobra opinie na ich temat, ale wydaje mi się, ze jako Redaktor w Redakcji niemieckojęzycznej, to stawka min to 20 zł na godzine.

Faktycznie @gf bez języka niemieckiego się na tym stanowisku nie obejdzie. I to jest właściwie taki najważniejszy wymóg jak patrzyłem na tą ofertę. Za to dają umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną i kartę multisport po okresie próbnym. Ciekawe ile trwa taki okres, pewnie ze 3 miesiące.

niołname

@kuter co jest nie tak z pracą jako specjalista ds. marketingu internetowego b2b??

gf

@kuter poszukiwany jest rowniez redatktor w redakcji niemieckojezycznej na przyklad w Krakowie..no ale wiaodmo ze tutaj trzeba znac jezyk niemiecki :)

kuter

ks, najlepiej spróbować i przekonać się na własnej skórze. Teraz dla przykładu poszukiwany jest tutaj specjalista ds. marketingu internetowego b2b. Wymagają dobrej znajomości języka angielskiego i min. 2 letniego doświadczenia w obszarze marketingu internetowego.

ks

poszukuję jaiejś oracy ze stabilnymi warunkami, słyszałem, że spokojnie media press do tej roli się nadaje, ale czy anabelka chociaż jakaś podpowiedź jak z podstawami?

anabelka

oo! dzięki @misiek za podpowiedź, mnie też interesowało ale po wpisaniu tych danych na google wyskakuje po prostu już media press tv. ja też jestem zainteresowana, tylko że ofertą w redakcji hiszpańskojęzycznej i ciekawa jestem jak to wygląda, poszukują chyba sporo ludzi, tylko że mieszkałam parę lat w hiszpani nie mam potwierdzonej znajomości języka jakimś papierkiem

misiek

to jest dawne A plus C, poszukaj pod tą nazwą

pff

Mam prośbę. Czy jest tu ktoś, kto miał do czynienia z media-press i mógłby napisać, na czym dokładnie polega praca na stanowisku redaktora u nich. Bo jednak co wydawnictwo, to inne realia. Znam dobrze język francuski i mam doświadczenie jako redaktor, z tym, że w polskim wydawnictwie. Może ktoś pomoże.

pff

Zostaw merytoryczną opinię o media-press.tv S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w media-press.tv S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy media-press.tv S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w media-press.tv S.A.?

media-press.tv S.A.
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.

media-press.tv S.A.