Opinie o Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ola

Witam. Koben - praca w sprzedaży telefonicznej - czy warto, jakie zarobki jaka atmosfera?

Co takiego mówią Ci prezesi, że podważa to Twoje zaufanie i do zarządzania i do firmy? Pisano wcześniej o dokładaniu obowiązków i podwyższaniu norm, jak rozumiem, potrzebnych do uzyskania premii? Czy jeśli coś w tych słowach było, to jak jest aktualnie?

Monika Nowy wpis

W firmie właśnie otworzyła się rekrutacja na posadę regionalny manager ds. kluczowych klientów. Jestem tu bo szukam detali o pracy i posadzie. Na start chce dowiedzieć się czegoś o rekrutacji. Jest zaznaczone, że rekrutacja odbywa się zdalnie. Ktoś był i wie, z kim rozmawia się podczas rekrutacji i czy jest to jedna rozmowa, czy kilka spotkań online?

Miła Nowy wpis

Uważam, że jak w każdej firmie są dobre i złe momenty i pomimo obowiązków jakie do kogos należą, pomoc innym nie jest chyba taka zła z doświadczenia wiem, że odrazu się lepiej pracuje i przynajmniej się wie na kim można polegać. Jak ktoś idzie na urlop to ktoś go musi zastąpić, to samo jest z osobą która odchodzi, ktoś musi przejąć jego obowiązki. A co do wynagrodzeń to kwestia dogadania. Nie ma co skreślać firmy odrazu. Wiadomo że jak nie spełnia oczekiwań to się ją zmienia. Nie rozumiem ludzie waszego podejścia. Może zaryzukujcie a wypijecie szampana????

A co to ma wspólnego z wypowiedzią koleżanki, czy przedstawionymi przez nią warunkami pracy? Chciałbym wiedzieć, czy często się zdarza, że ktoś odchodzi z firmy i ile obowiązków przypada na jednego pracownika? O pieniądzach też chciałbym wiedzieć. Czyli, ile dają zarobić i w sytuacji, jak dochodzą dodatkowe obowiązki po osobie, która odeszła, to i pensji przybywa?

Ula Nowy wpis

W tej firmie tylko możesz mieć więcej obowiązków nie pensji, zadania wyśrubowane na maksa

150.000 zadań, i w mają gdzieś szacunek dla ludzi

Dariusz
@Ola

No ale co jest takiego do roboty i czy z góry wiadomo, że tak to będzie, bo mówią na rozmowie i jest to wpisane w umowę? I weź proszę wytłumacz co z tym szacunkiem nie gra Twoim zdaniem?

@Dariusz

Ktoś to już to napisał ....Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i o kilka za dużo. Na początku praca wydaje się być w porządku.Niestety po dłuższym czasie praca staje się nie do zniesienia. Dokładanie obowiązków i wykorzystywanie pracowników przez szefostwo to norma. Premia jest tylko na papierze, w rzeczywistości jej wogóle nie ma. Do tego dużo fałszywych pracowników, którzy zdaja relacje z rozmów i zwalają winę za swoje błedy na innych. Kontrola na pożytku dziennym, która daje odwrotne skutki.Jeżeli ktoś szuka stałej pracy w dobrej atmosferze to nie polecam. Szkoda czasu i zdrowia ...

Łukasz
@Ola

Niestety potwierdzam Twoje słowa - jest to totalne (usunięte przez administratora)... Żałuje ze tyle wytrzymałem - jest o wiele więcej pracodawców którzy dbają o swoj zespól

@Ola

Może wielozadaniowość o której piszesz przekłada się finansowo? Możesz powiedzieć ile tak realnie można MSC zarobić? Jakie to kwoty?

@Joanna

Zdecydowanie nie. Minimalna na papierze i reszta... Reszte dopisz i wymaluj...

B
@Łukasz

Potwierdzam Twoje słowa w tej firmie zarabia tylko kilka osób reszta to farma za parę groszy z mega dużą liczbą obowiązków a jak to zrobisz to i tak norma zostanie podwyższona no i ciesz się że pracujesz jakaś masakra

W Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Regionalny Manager ds. Kluczowych Klientów.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Z waszych wypowiedzi nie bardzo rozumiem jeden aspekt. Premie w końcu są, czy ich nie ma? Może się ktoś wypowiedzieć w tym temacie? Jaki jest ich system przyznawania i czy to premie miesięczne, kwartalne? Jakie kwoty? Może jednak komuś się udało wyrobić i podzieli się spostrzeżeniami?

KLIENT

CZłowieku jakie premie - firma robi problemy wkoło ...

Kamila

Czy firma specjalizuje się w konkretnym rodzaju transportu, takim jak transport międzynarodowy, transport krajowy czy transport ponadgabarytowy? Czy kancelaria posiada własne samochody czy też współpracuje z innymi firmami transportowymi?

Były klient
@Kamila

Specjalizuje ale wystarczy poczytać o nich w sieci - nie polecam.

Oartner
@Były klient

Z przykrością potwierdzam …

Klient

Nie polecam współpracy - bardzo negatywnie się ona zakończyła.

Hanna

Czemu tak dawno nikt tutaj niczego nie pisał? Pytam, bo widziałam, że regionalnego szukają na stronie i zastanawiam się czy nie aplikować. Ktoś poleci? wiadomo jak w praktyce praca wygląda? I jak z zarobkami, bo nie podali?

Nie polecam
@Hanna

Nie polecam szkoda nerwów, zmarnowany czas, firma nie godna zaufania

Hanna
@Nie polecam

a można spytać czemu? jakieś problemy z pracą na tym stanowisku są, że odradzasz? jak tak to jakie?

bolo

Jakie jest wyposażenie handlowca (jaki samochód) ? Czy jest możliwość użytkowania do celów prywatnych ? Jak wyglądają targety ?

Zadowolony

Witam, piszę na przekór co niektórym osobom, nie zgadzając się z ich opiniami. Jestem również byłym pracownikiem Kancelarii Transportowej KOBEN Sp. z o.o. Nie byłem długoletnim pracownikiem, zrezygnowałem z pracy z przyczyn osobistych. Współpracowników oraz zarząd wspominam bardzo miło i ciepło. Pracując z wykwalifikowaną kadrą specjalistów nabrałem dużego doświadczenia w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców jak i prawa transportowego. Polecam każdej firmie transportowej kontakt z działem obsługi klienta, w celu poznania oferty firmy, która w dużej mierze zoptymalizuje koszty utrzymania działalności transportowej. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych.

Szkoda zachodu

@Szkoda zachodu

Przybliżysz temat tych obowiązków? Jakie są dodatkowo nakładane na pracownika? Premie naprawdę w ogóle się nie zdarzają czy po prostu są ale rzadko? Wnioskuję, że atmosfera jest słaba ale czy właśnie można liczyć na stabilne zatrudnienie?

Szkoda zachodu
@Joanna

W umowie jest zawarty zapis premia uznaniowa, która powinna być przyznawana na podstawie wyników sprzedaży. W praktyce pracownicy jej nie dostawali.Słyszeli jedynie obiecanki, które się nie spełniały. W efekcie wielu pracowników rezygnowało z pracy.Miesiąc w miesiąc ta sama płaca a obowiązków coraz więcej.

@Szkoda zachodu

Prawda ????nawet wiem kto jest najbardziej wredny i podlizuje się w ten sposób co by piąć się po szczeblach. Szkoda czasu na pracę tam. Bycie w tej firmie to doświadczenie które jest potrzebne ale pod kątem pracodawcy na którego człowiek nie powinien trafić.

niezadowolona

Ta firma to jakaś kpina. W 100% zgadzam się z opinią @Były pracownik. Szefostwo kompletnie nie docenia swoich pracowników, nawet jeśli tyrają jak woły. Od lat chcą wykreować firmę na nie wiadomo jak prosperujące korpo, każdemu nowo zatrudnianemu pracownikowi obiecują cuda na kiju, a już po kilku dniach pracy w tej firmie wychodzi na jaw że to jakiś fejk.

@niezadowolona

Co dokładnie pracodawca obiecuje nowo zatrudnionej osobie? Stwierdziłeś, że są to obietnice, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego też chciałbym dokładnie wiedzieć, na które z obietnic uważać w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

niezadowolona
@Stefan

Choćby zakres obowiazków. Na rozmowie jest wszystko pięknie ładnie przedstawione, a później okazuje się, że masz zajmować się jeszcze tym i tamtym, a to przejąć obowiązki gdy ktoś się zwolnił i w niedługim czasie zaczynasz odwalać robotę za dwóch albo trzech, oczywiście za jedną wypłatę. Ale według szefów niewiele robisz i coraz to nowe rzeczy są Ci zlecane i wymagania rosną. A miało być tak pięknie...

@niezadowolona

Ile tej wypłaty?

Mario
@Adam

Wypłata nie jest zła, pod warunkiem że satysfakcjonuje Cię praca za trzech a wynagrodzenie za jednego;-)

Koko jumbo

Co oferuje firma? Bardzo dużo, tylko że nie ma to żadnego przelozenia na realia. Benefity? Tak, ale wyłącznie z opcją najmniej korzystna dla pracownika. To tyle, chyba że jako '' benefit'' rozumiemy wypłatę do 10 dnia miesiaca. Kadrę kierownicą stanowi Banda towarzystwa wzajemnej adoracji, która kogokolwiek o wyższych kwalifikscjach traktuje z buta tak, aby uprzykrzyc komuś pracę. Dajesz z siebie wszystko? Super, ale nie licz na cokolwiek. Zdobywasz klientów? Fajnie, ale przecież to Twoj obowiazek, nie licz na wyróżnienie :) Co dobrego mogę powiedzieć o tej firmie? Dobrze, że już mnie tam nie ma.

@Koko jumbo

To ile proponują stawki wynagrodzenia?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o.?

Najlepsza odpowiedzią będzie przytoczenie znanego wszystkim hasła: „obiecanki cacanki, a głupiemu radość”. Nie polecam

Coś dodam
@Odpowiedz

Jak również "miłe złego początki..." pasuje idealnie.

Janek

@Beata Ta opinia tylko potwierdza, że firma jest oceniana jako dobry pracodawca, szanujący swoich pracowników, polecam.

Beata

Dzień dobry czytającym moją opinię. Pracowałam w kancelarii Koben kilka miesięcy, zrezygnowałam z powodów rodzinnych. Nie żadnych innych. Pracę wspominam bardzo dobrze, bo i współpracownicy i Właściciele firmy bardzo pomocni, serdeczni. Dziwią mnie wcześniejsze opinie. Ale myślę, że to kwestia chęci dogadania się, komunikacji. Zarówno z pracownikami swojego czy innych działów jak i kierownikiem Agnieszką czy z handlowcem z którym bylam w teamie albo Szefami nie miałam problemu z dogadaniem się. Uczestniczyłam w szkoleniach dla Klientów jak i dla pracowników. Więc firma inwestuje we wszystkich. Prezent podczas wigilii- kasa. Dodatek do prywatnego ubezpieczenia. Wypłata zawsze na czas. Premie za wyniki. Z wolnym żadnych problemów. Targety są i to normalne a kiepski dzień zdarza się w każdej pracy i każdemu. Wiem co piszę i robię to z pełną świadomością. Jak się zwolnilam zarówno koleżanki z działu jak i Szefowie i kierownik proponowali wiele propozycji abym została. Wszystko kwestią chęci rozmowy, rozwiązywania ewentualnych problemów. Pozdrawiam.

Stały pracownik

O firmie i podejściu najlepiej świadczy stały skład pracowników, którzy pracują tutaj od dobrych kilku lat. I owszem- zdarzają się też pojedyncze przypadki, że ktoś przychodzi i odchodzi czy po okresie próbnym jego drogi z firmą się rozchodzą. Ale pracownik, który chce pracować, zawsze znajdzie tutaj swoje miejsce i zawsze jest doceniany. No a jeśli ktoś przychodzi tutaj tylko po to by odbębnić 8 godzin nie dając z siebie nic, wylewa później swoje żale we wpisach na tej stronie, bo czuje się pokrzywdzony.

Kiko
@Stały pracownik

Stały skład???Pojedyncze przypadki???Pracownik jest doceniany???Chyba mówisz o innej firmie, bo w tej tego nie ma.

@Kiko

Masz inne zdanie na temat tego, co napisał użytkownik @Stały pracownik? Chętnie poznam Twoje zdanie na temat pracy w Kancelaria Transportowa Koben. Będziesz tak uprzejmy i się nim podzielisz?

Jojo
@Stefan

To ja dorzucę parę groszy; - brak umiejętności zarządzania firma przez szefostwo - brak jasno określonych celów - brak komunikacji - brak szacunku dla ludzi - brak informacji zwrotnych - rozpadające się działy - może lata temu była wykwalifikowana kadra w dziale prawnym, obecnie słabo - szef wyśmiewający swoich pracowników, kpiący z nich w obecności innych - i wiele wiele innych co przez lata się nagromadziło .... cieszyć się ze już nas tam nie ma!

@Jojo

Miło, że zechciałeś dodać coś od siebie. Napisałeś o rzekomym braku szacunku do ludzi. Jest to dla mnie niepokojąca informacja, dlatego mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą, w jaki sposób objawia się ten rzekomy brak szacunku?

Jojo
@Stefan

Sposób w jaki szefowie potraktowali byłego kierownika chyba najlepiej pokazuje brak szacunku....

T
@Jojo

Żeby to jednego kierownika czy pracownika.

kasa

I dla mnie jest ok! Także @szef powodzenia!

Szef

No, dla Ciebie ok. Jak poczułeś kasę, nauczyłeś się jeździć BMW to stałeś się nowobogackim chłopcem, który myśli że jest bogiem. Prawda jest taka , że Twoje kompleksy są nie do wyleczenia. Pozdrawiam

@Szef

@Szef Warunki zatrudnienia w Koben Ci nie odpowiadają? Dobrze zrozumiałam? Przy zatrudnieniu w tej firmie, można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Że co????

@Szef

Zapytam może inaczej. Szukam informacji, czy w Koben są jakieś beneifity. Pracowałeś w ogóle w tym miejscu i możesz odpowiedzieć?

@Joanna

Są benefity, przyjdź na rozmowę to się przekonasz. Tak jak i sama dowiesz się czy w zespole będzie Ci dobrze i czy się odnajdziesz.

@Szef

Jakie dokładnie to benefity?

Ben
@Joanna

Nie ma benefitów za to są obietnice bez pokrycia

@Szef

Napisałeś wcześniej, że są benefity. Czy możesz napisać jakie?To chyba nie jest tajemnicą, co firma ma do zaoferowania dla pracownika.

O
@Maciej

To idź na rozmowę i zacznij tam pracować to się dowiesz.

@O

A to jakaś tajemnica co firma ma do zaoferowania?Nie chcę tracić czasu na rozmowy czy podejmowanie pracy w firmie, w której nie będzie interesujących mnie benefitów. Zadałem proste pytanie jakie to benefity, ale z niezrozumiałych dla mnie powodów firma nie chce o tym mówić. Odnoszę wrażenie, że chyba rzeczywiście "coś tu śmierdzi" i firma raczej nie ma się czym pochwalić ani zareklamować się jako atrakcyjna dla potencjalnego pracownika.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o.?

kasa

Jak w każdej firmie, zależy po co się przychodzi. Dla mnie atmosfera nie ma znaczenia ale za to kasa jest ważna. Dla mnie firma ok i jeden z szefów (Pan B). Atmosferę robimy sobie sami a jak jest źle to rynek pracy stoi otworem.

Ex

Niestety nie. W tej firmie wyznaje się zasadę "kija a nie marchewki". Firma wychodzi z założenia, że im bardziej pracownik będzie kontrolowany, nadzorowany, obserwowany, im bardziej będzie się bał, tym lepszym pracownikiem będzie. Praktyka pokazuje szefom,że jednakowoż to nie działa, bo dobrzy pracownicy, niedoceniani odchodzą. Ale nie wyciągają wniosków na przyszłość.

Obecny pracownik

Witam wszystkich serdecznie, a w szczególności tych, którym było tak strasznie źle w Kobenie. Jestem obecnym pracownikiem. Uważam, że w każdej firmie trzeba pracować i dawać z siebie wszystko, żeby powierzone obowiązki wykonywać z należytą starannością i zaangażowaniem. Pracodawca jest wymagający ale to dobrze, ponieważ stanowi to dodatkową mobilizację do działania. Kończąc ten krótki wpis uważam, że ten który chce pracować uczciwie, tą pracę ma zagwarantowaną

kolejny były pracownik
@Obecny pracownik

Bartusiu, przestań proszę kłamać... I jakbyś mógł, skoro jesteś właścicielem to mógłbyś chociaż podpisać się z imienia i nazwiska. Wiem, że to ty, ponieważ Krzyś raczej nie ma tyle czelności aby pisać takie bzdury na tym forum. Poza tym, nikt nie napisałby tu nic pozytywnego na temat twojej firmy., ot co ;) Pochwal się ile os. w dziale np. handlowym przewinęło się w ciągu roku i jaki był średni staż pracy. To wiele powie.

Śmiechnasali
@kolejny były pracownik

W dziale handlowym zawsze są rotacje. Nie ma planów, nie ma wyników to nie trzyma się ludzi bo się lubi. Chociaż co niektórzy te szansę mieli nie jedna. Firmę nie prowadzi się dla fanu tylko żeby zarabiała na siebie i nie tylko. Zatem odwołanie się do działu handlowego nie trafione!

Ex
@Śmiechnasali

To ja odwołam się do całego Działu Sprzedaży- handlowcy, kierownicy, pracownice Działu Obsługi Klienta. Proszę napisać szczerze, jak w całym dziale wygląda rotacja pracowników- i to tych co nie mają planów do wyrobienia. Ludzie odchodzą, bo mają dość ciągle dokładnych obowiązków, braku komunikacji, obrywania za nie swoje błędy. Gdyby szefostwo włożyło choć połowę tej energii, jaką wkłada w kontrolowanie, sprawdzanie, sianie zamętu i negatywną atmosferę, w rozwój tej firmy, to firma miałaby stałych, dobrych pracowników. Ale najlepiej stosować metodę kija, wymagać cudów od pracownika i obarczyć jego ewentualną winą za tematy wynikające z braku komunikacji między szefami i ogólnie panującym bałaganem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Al. Armii Krajowej 220
    43-316 Bielsko-Biała

Kancelaria Transportowa Koben Sp. z o.o.