Opinie o LAMINTEX SP. Z.O.O. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LAMINTEX SP. Z.O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie LAMINTEX SP. Z.O.O. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMINTEX SP. Z.O.O. w Nowy Sącz

Niedoszly

Zaproponowali prace za najnizsza stawkę po 5 latach doswiadczenia w branzy. Chwala sie nową fabryka a ludzie za najnizsze stawki pracuja. Paniom rekrutujacym niech kupia dezodoranty!

Epidemia a oni caly czas pracowali jeszcze wlosi przyjechali i pracowali na produkcji.nikt ich nawet nie sprawdzil.. Panie w kadrach zero organizacji

niedoszły magazynier

praca jak praca... Firma w ogłoszeniu oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, na okres próbny 2400 po okresie 2800...w Biedronce podobnie... szkoda bo myślałem ze w spokoju będę mógł pracować w możliwie normalnej firmie... Niestety, nadal zmowa trwa... Może kiedyś...

Były

Firma katastrofa nawet na odchodne urywają z nagrody ( bo tak nazwali teraz premię) a i terminowe przelewy to też kłopot więc nie polecam chyba że ktoś chce się przyuczyć na różnych maszynach i uciekać to ok ale tylko wtedy jeśli na kasie mu nie zależy.

Pracownik Produkcji

Rozmowa to zwykłe (usunięte przez administratora) żeby nakłonić ludzi do pracy miłą rozmową. Gdy wejdziesz na hale dopiero zobaczysz że wcale nie jest tak kolorwo. W lato temperatury siegają 30-40 stopni, cały czas ogromny huk. Dyrektor powie Tobie daną rzecz poczym póżniej sie wypiera że tego nie mówił. Jeden kierwonik zwykły nerwus z wiecznie niezadowolną miną bo wiecznie jest mało zrobione. Nieważne że norma to 750 na 12h, zrobisz 1100 na 12 h i nadal jest mało. Na przerwe idzie sie przez cały magazyn, 5 min w dwie strony podczas gdy przerwy jest 15 min. Jedyny plus tej pracy że wiekszosc pracowników jest wporzadku i mozna się posmiać z nimi na przerwie. O kadrze biurowej nie wypowiadam się nawet, zwykła banda cwaniaczków pod krawatem myśląca o pracownikach jak o smieciach i mająca gdzieś ich potrzeby. Nie pozdrawiam i trzymam kciuki żeby ten zakład upadł jak najszybciej :*

Rozmowa nie jest trudna biorą kogo leci bo cały czas się ludzie zwalniają tam. Rąk do pracy im brakuje do takiego stopnia że mają ogłoszenie nawet w biurze pracy i przychodzą cwierc mózgi bo inaczej ich nie jestem w stanie nazwać.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Majster2020

Witam co sądzicie o tej firmie jakie zarobki i ile zmian jest , ponieważ wybieram się na rozmowę

On

@Matt a te 2 tys to na rękę chociaż? Bo to i tak poniżej minimalnej..

Matt

Nie wybieralbym sie do tej firmy gdybym wtedy nie musial , pracowalem tam okolo 6 tygodni , ludzie znikali z tamtad jak z pokladu titanica , i to wcale nie przypadek ze uciekali m.in. na chorobowe, ja trafilem do brygady gdzie kierownikami zmianowymi byli krzysiek i jakis pajac ktory wrocil bo zlamal tam noge, to oni dostaja tak naprawde premie za to ze pilnuje cie jak w obozie abys jak najwiecej tych blatow robil . A ty nie jestes dokonca pewny czy nawet za ciezki zapierdol dostaniesz premie czy nie , poniewqz moze byc zaduzo w miesiacu elementow zdezelowanych i lipa wtedy , oczywiscie tych dwoch szmaciarzy ktorych wyminilem powyzej doataja tak czy siak premie ale ty kolego wtedy nie masz . Robota trqgiczna bo nawet na nocki jak chodzisz to maszyny ida caly czas nie masz chwili oddechu od tego chalasu maszyn , przerwy 15miniutowe i jak sie spoznisz to zaczynaja (usunięte przez administratora) bez ciebie i biegaja wkolo tasmy za sapadajacymi elwmentami bo nie nadazaja polmozgi odbierac . Masakra jak ludzi potrafia byc nie wolnikami , tam jak ktos sie ciebie nie boi z kierownikow czyli mam na mysli prawo piesci , to traktuja cie jak szmate do podlogi . Pieniadze kiepski , juz nie pamietam ale cos okolo 2 tysiecy , a jak rozmawialem z kierownikiem glownym to mowil ze 3 tys wychodzi w systemie z nockami , ale to kit , szkoda sie rozpisywac , na koniec przesylam wielkiego (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) temu krzysiowi i temu Szczepanowi za to jak traktujecie ludzi . Nie polecam , bie warto sie (usunięte przez administratora) uwierzcie .

Olga

Tak rzadko ktoś zostawia na forum opinie o pracy. Jest przyczyna tej sytuacji? Warto starać się o pracę?

Muti

Witam. Jaka jest stawka na rękę.Netto.

Remik

Jakieś aktualne informacje o pracy może ktoś posiada?

Jacek

Ogólnie opisując współpracę z tą firmą można wypunktować: - niskie wynagrodzenie (nieadekwatne do wykształcenia i obowiązków) - wykonywanie obowiązków dodatkowych (o których nie było mowy w rozmowie kwalifikacyjnej) -praca po godzinach -duża presja i zle traktowanie pracowników przez szefa (traktuje ludzi w sposób ponizajacy i wulgarny) Z plusów: - wynagrodzenie na czas :)

@Jacek

Jak często wyrabiasz nadgodziny w LAMINTEX? Czy pracodawca dodatkowo Cię za nie wynagradza? Napisałeś również, że nie odpowiada Ci pensja w tej firmie? Możesz podać jej wysokość? Ta informacja zainteresuje innych użytkowników, którzy zapoznali się z Twoim wpisem.

Weronika

@Czarnoksieznik, warunki zatrudnienia zależne są od stanowiska zajmowanego w danej firmie. Rozumiem, że bierzesz pod uwagę opinie innych użytkowników, czym udowadniasz, że funkcjonowanie tego forum jest nie bez znaczenia. Jednak może warto na rozmowie kwalifikacyjnej osobiście przekonać się jakie warunki LAMINTEX proponuje swoim potencjalnie przyszłym pracownikom. Co o tym sądzisz?

Tomasz

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie?

Kantor

Trzeba byc tępym żeby przyrownywac sie do konkurecji

Karol

Konkurencja inspiruje do pisania na forum?

Kantor

Nie polecam tej firmy ze wzgledu na chamskie traktowanie nowych jak i starych pracownikow. Kierownik nie blyska inteligencja, jest chamski i ordynarny wobec ciezka pracujacych ludzi brak podstawowych rzeczy m.in.szafek na osobiste rzeczy. Zarobki 1560zl plus 100 zl premii.

Weronika

Czy polecacie współpracę z LAMINTEX? Co dzieje się w tym miejscu teraz? W internecie zauważyłam 4 prowadzone rekrutacje w tej firmie, m.in. firma chce zatrudnić osobę na stanowisko menadżera zakupów. Jak wygląda proces rekrutacyjny? Może ktoś z Was go krótko opisać?

Góral
@Weronika

brak wpisow mowi ze chyba firma spoko

Zostaw merytoryczną opinię o LAMINTEX SP. Z.O.O. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w LAMINTEX SP. Z.O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMINTEX SP. Z.O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMINTEX SP. Z.O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMINTEX SP. Z.O.O.?

Kandydaci do pracy w LAMINTEX SP. Z.O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMINTEX SP. Z.O.O.