Opinie o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Oskroba S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Oskroba S.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

RafalWM

Na jakie zarobki mogę liczyć po okresie próbnym? Rozważam magazyn mroźnie ale tam podobno są najgorsze zarobki?Czy ktoś tam pracuje i może to potwierdzić?

Tost
@RafalWM

Największe zarobki są na produkcjach, ciastownia Tosta / pakowanie Tosta. Przed nimi jeszcze kanol czyli bułki w cieście francuskim. Teraz są przyjęcia na Nową halę na linie Tosta, idź sobie tam jeśli już najlepiej

Rufin
@Tost

Generalnie to każdy ma te same stawki godzinowe i jeśli po prostu masz ich więcej to zarobisz lepiej, to że na różnych działach się zarabia lepiej to lichy żart, jeszcze tylko stanowisko robi różnicę ale to chyba logiczne że im większa odpowiedzialność to większą kasa.

Nadia
@Rufin

A są stanowiska na których zawsze wiesz, że będziesz mieć więcej godzin? Zastanawiam się tez czy ludzie nie mogą wędrować miedzy działami jeśli więcej pracy będzie do ogarnięcia w innym miejscu? na których stanowiskach odpowiedzialność może zdawać się większa?

Rufin
@Nadia

Zawsze można zapisać się na dodatek,na inny dział. Odpowiedzialność,to zależy od dzialu .

Laleczka

Nowa hala Tost warto aczynac pracować ? Jak wygląda atmosfera @Pracodawca

xTosterx

Witam czy czyta to jakiś kierownik ( osoba inteligentna) chciałem przyjsc na dodatek usłyszałem NIE a na produkcji wiejskiego 06.01 i 07.01 przychodzi B. Paweł 09.01 na produkcji jest 3 brygadzistow (2 na dodatku) łącznie 7 osób dzisiaj B. Artur przyszedł do B. Pawła. Jak to jest na tym dziale przychodza tylko brygadziści na dodatek ja do Ciebie Ty do mnie i żeby coś robili a oni tylko w parach chodzą i ludzi obgadują mało tego to jeszcze śmieją się że premie zawsze mają TYLKO ZA CO ?

Franek
@xTosterx

Cześć popieram Ciebie w 100 % na tym dziale Brygadzista nic nie robi tylko ugniata pojemnik i twierdzi że płacą za siedzenie i wprowadzenie do systemu jest jeszcze jeden co poza siedzeniem tylko liczy i biega na gore razem z pozostałymi poinformowac kto co zrobil i nie zapomnial Kierownik 10tego dac im premie. Panowie weźcie się za robotę a nie gadanie na ludzi a potem dziwicie się że nik tam nie chce robić!!!

Czarnuch
@xTosterx

Najwyrazniej kierownik pozwala przychodzić tym co pracują. A taki co patrzy kto do kogo przychodzi, liczy ile jest osob na zmianie i zagląda co kto robi albo gdzie chodzi to nie dziwne ze nie pozwala, jak zajmuje się tym co nie trzeba. A premie są za umiejętności noszenia żółtego czapka A lesery co patrzą na innych to nie maja i nie mogą przychodzic na dodatki

Obojętny w temacie

Ale jest brygadzistka na pakowaniu tosta lini 4k i 6k1któraa staje murem za pracownikiem .I do tego zapierdziela na linii razem z pracownikami ,a o sprzątaniu nie wspomnę zawija rękawy i sprząta razem z nimi aż miło popatrzeć .Jakie mają wsparcie pracownicy z nią na zmianie. A zastępca kierownika B ma jakies ale.

OBCY

Witam ja byłem na tym dziale i robiłem jak nie było pełnej obsady ja robiłem na 2 liniach, popraw chlebek jak źle spadnie, dosyp mąki a brygadzista siedział z kolegami przy komputerku i udawal że coś robi mało tego na koniec zmiany mówi do mnie pozamiataj a sam poszedł niewiadomo gdzie i Ty mowisz ze tam jest tyle roboty hahaha . PANOWIE I PANIE NIECH TE CHLOPKI ŻÓTE Z WIEJSKIEGO ROBIA SAMI. kolega wspomniał o umiejętnościach Tak nie każdy ma zdolność donosu, tam jak brygadziscie wali sie grunt pod nogami to drugiego by w łyżce wody utopil, talent liczenia poza księgowa ma tam jeszcze jeden zastępca bo poza tym nic nie robi kalendarz i kalkulator to podstawa.

Nnk

Jestem byłym pracownikiem nie polecam wszystko jest mrożone nie oszukujy się jeśli idziemy do piekarni to oczekujemy czegoś więcej ta sama jakoś jak w biedronce tylko 3 razy drożej szef zwleka z wypłatami

Kret

Dzień dobry z tej strony kret, nie polecam 1 i 4 zmiany pakowania na toście, ponieważ nie uznają oni kreciej roboty i za każdym razem gdy przychodzę odbierać zmiany po tych łachmytach to mam dodatkowo dużo sprzątania. Pozdro kret

KreciFan
@Kret

Dzień dobry Panie krecie i na wstępie pierdyknij się Pan w czoło! Normalni ludzie przychodzą do tej pracy, robią swoje i idą do domu, a ty wiecznie narzekasz i się przypierniczasz bo masz raz więcej okruchów na podłodze a raz mniej. Kroi się chleb to i się kruszy proste. Nikt nie ma problemów o sprzątanie tylko wiecznie ty, na dodatek jesteś frajerem bo latasz z tym do kierowników którzy też już się z Ciebie śmieją, o brygadzistach z twojej zmiany nie wspomnę. Zaczynasz się zachowywać niczym osoba pokroju Pani Marzeny której nazwisko strach wymawiać, a to już powinna być dla Ciebie poważna obraza. Rób swoją kręcia robotę sumiennie skoro masz tekie ambicje i daj ludziom spokój. Podobno dodatek pałkowy już jest to może powstanie też kreci.

A nie mógłby robić razem z premią przy tym wszystkim? Nie planują jej po prostu dorzucić jeśli roboty faktycznie jest sporo? Skąd się biorą chętni na takie warunki? jest cos co to rekompensuje?

Gościu

No właśnie jaki to jest sens robić takie komplikacje. Nigdy nie ma tak, że nikogo nie ma na danej linii i chyba normalną rzeczą jest że jeżeli jest taka potrzeba, to trzeba iść i pomóc gdzie by to nie było. Chyba dokładać kartony, albo oklejać palety to potrafi każdy. A jakby nawet i zdarzyła się taka sytuacja to niech brygadzista z raz popracuje na tych Tostach, a nie wymyślają te głupoty.

Ale to masz w końcu bezpośredni wpływ na to na jaka zmianę trafisz, czy nie? ostatnio w opiniach widzę, że ludzie głównie jedna odradzają i zastanawiam się co można zrobić by w razie czego tam nie trafić? Widzę tez oferty na stanowiska biurowo-magazynowe, jak bardzo praca się różni od samego magazynu? I jak w zasadzie płacą?

Cos pisali o relacjach brygadzistów z innymi ludźmi oraz kierownictwem, a co ze studentami teraz w firmie? widzę po ofertach ze ich tez teraz poszukują, i pytanko czy z pewnej strony warto? studenci t są brani na różne działy? Może do biura także? tu chyba jest akurat oferta na obsługę z tego co czytam, co z dalsza kariera?

gosc

Biuro w tej firmie jest jedną wielką rodziną i gronem znajomych. Obcym wstęp wzbroniony!

Mleczny tost

Do biura to się w dostaniesz tylko jak masz tam jakąś ciocie albo inna koleżankę lub jesteś bezpośrednio po rodzinie. Ucz się i szukaj normalnej pracy a ten bałagan sobie odpuść. Chyba że na max rok żeby sobie zarobić. Obecnie robi się tu nie za ciekawie

@oskroba a jak jest z umową? Dają umowę o pracę? Jeśli tak to na najniższa krajowa a reszta na czarno czy jak?

Premia 7

Tu się zarabia nic nie robiąc jeśli się starasz to i tak masz tyle samo co ten co się nie stara albo mniej nawet, aby dostać premie dobrą musisz zaistnieć (usunięte przez administratora) coś np musisz kogoś dobrze (usunięte przez administratora), albo dostaniesz czasem od niechcenia jakąś premie licz na fart powodzenia

Toscik

Mam pytanie czy może ktoś wytłumaczyć na czym polega dodatek pałkowy i co trzeba zrobić żeby go dostać.

Premia8
@Toscik

Trzeba wziąć się za robotę, przez całe osiem godzin, a nie tylko w momencie kiedy widzisz kierownika na horyzoncie. Mam nadzieję że pomogłem. Daj znać dziesiątego

Awq
@Premia8

Jeszcze trochę to sami kierownicy i brygadziści zawiną rękawy i będą pracować jeżeli nie zmienia podejścia i zachowania do pracownika bo to on zarobia na ich wypłaty.

Jakie godziny pracy obowiązują w Piekarnia Oskroba S.A.?

Obiektywny

Cześć. W zakładzie pracy Oskroba w msc. Człekówka na większości lini produkcyjnych jest system 3 zmianowym albo 4 zmianowy. 3 zmiany to po 6 dni w tyg. od niedzieli do piątku 6-14, 14-22, 22-6. soboty wolne. 4 zmiany to po dwa albo trzy dni na jedna zmiane a po nocach dwa albo trzy dni wolne.

Klementyna

Godziny pracy? Właściwie 8 h w ciągu dnia/ nocy. Ale tu "normalność" się kończy..na przykład przed świętami pracujesz ( piszę o produkcji w Celestynowie ) 30 dni w miesiącu. BEZ DNiA WOLNEGO. A jeśli świąt nie ma, to... 6 dni w tygodniu. Wolną niedzielę masz, jeśli wybłagasz - i to także sporadycznie. Informację o "grafiku" dostajesz dzień przed. Nie możesz sobie nic zaplanować, bo nagle mogą Ci zmienić zmianę ( a tak by the way masz tygodniowe zmiany, czyli 6 dni 1 zmiana, potem 6 dni 2 zmiana i 6 nocy, to w najlepszym przypadku. Bo noce możesz ciągnąć przez 2 tygodnie. Obecnie jest pomysł, żeby ludzie pracowali do świąt bez wolnego, a co za tym idzie, na tej samej zmianie ( czyli. Np. na noce). W najlepszym wypadku do świąt będą mieli 1 dzień wolny.

@Klementyna

Czemu się dziwisz co do informowania odnośnie zmiany grafiku . Pracownika traktują jak nowo…. nika robią co chcą i nic na to nie poradzisz jak się postawisz to cię zwolnią i tyle wygrasz . Jeżeli chcesz walczyć z takimi ludźmi to najpierw upewnij się czy w regulaminie zakładu pracy nie jest uwzględniony taki punkt co do zmiany godzin pracy i poinformowania cię dzień wcześniej . Zaś w kodeksie pracy jest napisane że przynajmniej 7 dni wcześniej powinien być pracownik poinformowany odnośnie zmiany grafiku tak jak w tym przypadku jeżeli wcześniej jest wiadomo o większym zamówieniu w okresie przedświątecznym . A na pewno z dnia na dzień nie wpływają zamówienia tylko kierownictwo wie już wcześniej . Jeżeli chcesz pracować to siedź cicho i nie dyskutuj bo cię zwolnią .

Brygadzista z dobrego pracownika zrobi w oczach kierownika najgorszego nieudacznika i to samo w odwrotną stronę najgorszy leser jest chwalony bo jest np. bratem czy dziewczyną jego najlepszego kolegi. I zaczyna się ustawianie. Dlatego większości ludziom praca się podoba tylko atmosfera przeraża.

gość

Piszecie, że brygadziści na was krzyczą to ciekawe co jest lepsze, czy podniesiony głos czy snucie po cichu chamskich planów wobec co niektórych osób jak te gówniarze na drugiej hali.

@gość

Nikt nie ma prawa krzyczeć bez powodu i to na dodatek w pracy to podchodzi pod (usunięte przez administratora) . A jak się zdarzy wypadek to nikt nie będzie reagowa na darcie z przyzwyczajenia oleją inni sprawe . Takie wydzieranie przełożonego w tym wypadku brygadzisty na pracownika świadczy o jego wychowaniu i braku szacunku dla innych tym bardziej że co niektórzy swoje problemy rodzinne przynoszą do pracy i się wyrzekają na innych . Kultura osobista wymaga aby zwrócić uwagę danej osobie w sposób kulturalny a nie wydzieranie się .

@Gość

Większość osób w tej firmie nie wie co znaczy słowo " kultura" :) a brygadziści wydzierają się bo po prostu czują się bardzo pewnie, bo są ziomalami czy też kumplami kierowników i tyle. Dyrektorem, kierownikiem czy brygadzistą w tej firmie nie zostaje się dlatego, że ktoś jest dobry, ma wiedzę i się stara. Wszystko opiera się na koneksjach rodzinnych.

Papuga kolorowa
@gość

Nie tylko brygadziści to robią pracownicy to samo uskuteczniają . Jak mają układy u kierownika a przedewszystkim pójdą popłaczą a kierownictwo jest łatwo wierne takim no to inni mają (usunięte przez administratora) . Nie polecam tej firm ostatni atmosfera się popsuła .

Pracownik1

Wypłaty? Tu jest gow.no a nie kur.wa wypłaty... hu.j z nadgodzinami.... gdyby normalnie od poniedziałku do piątku się pracowało to 1800zl na reke. Przychodzi się w soboty dodatkowo na jedynym dniu wolnym a tu hu.j z wypłaty. Dno nie robota. Nie polecam nawet wrogowi.

@Pracownik1

Wyraze swoje zdanie. Kiedys pracujac w tej firmie to byl taki " prestiz "faktem bylo ze bylo o niebo ciezej ale wyplaty byly bezkonkurencujne natomiast teraz wzgledem najnizszej krajowej juz w wielu firmach na leoszych warunkach mozna znalesc prace. Co napewno , istnieja gorsze firmy niz ta.

@Stary pracownik

W tej firmie zarobki wcale nie sa jakies rewelacyjne. Nowy dostanie 17zl brutto/h czyli dokladnie tyle ile wynosi minimalna krajowa. Jak chce zarobic wiecej to musi robic 6dni w tygodniu na 3 zmiany. Work-life-balance nie istnieje. Jesli by przyjac, ze robisz etat to za psie pieniadze.

Stary pracownik

Przeciez napisalem ze kiedys odczuwalo sie wysokosc wynagrodzenia za prace a ze teraz jest bezszalu. Popristu sa tez gorsze firmy.. W wiekszosci nie zarobisz 2500 zl na reke .. Wiec jak bym mial wybierac i tez (usunięte przez administratora) to wole za 3,5 tys niz za 2 tys. Mi wlasnie zaczeky przeszkadzac zarobki, dlatego pisze jako stary pracownik. Reasumujac patrzac na rynek i okoliczne firmy nie ma tragedi w tej Piekarni jeszcze

Cukiernik
@Pracownik1

Jak masz za mało to polecam sie przenieść do firmy sprzątającej jak nasza koleżanka

Ha

Dobre myślała że niebo przebije ????????????????

Bajobongo
@Stary pracownik

Pytanie brzmi: czy 3.5k za prace 6 dni w tygodniu, na 3 zmiany i w wysokiej temperaturze to dobra pensja? Juz pomijam to, ze w biedronce na kasie 2.5 lekko wyciagniesz i to nie w warszawie.

Kis
@Bajobongo

Masz problem to wyjazd do biedy za 2.5.i po co się spinać.

@Bajobongo

Widać po brakach kadrowych i dużej rotacji.Nie jest to żaden szał. Przeczekam zimę i hej przygodo.

Wka
@Pracownik1

Co z dezynfekcja pomieszczeń na zakladzie

Cukiernik

Wygrałeś Mistrzu tym komentarzem ????????????

Lolo
@Pracownik1

Jakim dniu wolnym,pamiętaj tu nie ma dni wolnych zawsze jest powód żeby przyjść. Dlatego trzy zmianówka to ich ulubiony system, raz przyjdziesz i przepadłeś. Nigdy się nie zgadzaj,chodź będą Cię straszyć..

@Bajobongo

Nie napisalem ze , dobre. Tylko jak mam zarobic 2.5 to wole (usunięte przez administratora) i miec 3.5. Juz tam nie pracuje bo zarabiam 2x tyle co tam wiec.. To juz nie moj problem. Jestem tego zdania ze jak komus nie odpowiada to trzebw szukac czegos innego dla siebie bo w Piekarni wylewajac zale pensja sie nie zwiekszy napewno.

Realist
@Bajobongo

Mo wyciagniesz od poniwdzialku do soboty w pampersie chyba siedzac ps sam sobie jezdzij 60 km do biedronki

Drań
@Pracownik1

Firma bez przyszłości. Wypłaty marne za tyle godz przepracowanych. Są tacy co dostają dodatki i do tego jeszcze premię. Pytam za co?

Nnnnnnn
@Pracownik1

Nie polecam pracy na z mianie ala brygadzisty sokolowski ego totalny nierób len wiecznie zmęczony okropny Babiarz do pracy która jest dla facetów każe pracować kobitą całe zmiany przesiaduje na stołówce albo w szatni jak jest awaria to nigdy go nie ma winę składa na pracowników a w soboty jak nie ma kierownictwa to wynosi masło do domu jak twierdzi on nie jest stworzony do ciężkiej pracy a na całe kierownictwo to ma wywalone jak to kiedyś stwierdził mogą mu skoczyc

Szaza
@Pracownik1

Żeby zarobić to trzeba (usunięte przez administratora) Bo tak to byś nie zarobił a taki brygadzisty siedzi pierdzi 8 godz w stołek i zgarnia kase za Twoje wypociny tak jak np. SS teraz się urlopuje a jak wróci po urlopie to będzie jeszcze bardziej zmęczony niż przed. Wtedy będzie wszystkich ganiał.

Kupujący
@Pracownik1

Słyszałem od dziewczyn tam pracujących. Wypłata to śmiech na sali a ten cioteks szef zmienia auta co trochę, jeździ na wakacje i nie szanuje pracowników. Tam jesteś traktowana jak niewolnica !!!

@Kupujący

Mylisz się....szef inwestuje w pracowników, począwszy od kierowników w górę:) Bo czyż nie wyposażył ich w nowe auta służbowe?:) Natomiast cała reszta robotników ma ciężko pracować na jeszcze lepsze auta dla p. dyrektorów. Tak działa korporacja.

Raviden
@Pracownik1

Ogólnie super że były podwyżki ale nagroda frekwencyjny ,za to że pracownik uczciwie pracuje powinna być wyzsza

Marika
@Pracownik1

To prawda zgadzam się w100% Miałam okazję doświadczyć pracy w Oskrobie. Im więcej pracowałam tym mniejsze wpłaty dostawałam Masakra nie polecam pracy w Oskrobie.

@Marika

Chyba nieco szerzej musze zrozumieć sens tego, że można dłużej pracować i otrzymywać mniejsze wynagrodzenie… rozwiniesz to lub wyjaśnisz? Chodzi o jakieś premie? a w druga stronę jak to działa? Jest jakaś granica tolerancji względem nie wywiązania się z zadań?

Bolo

Szanownemu Panu Bartoszowi P. Zaczyna woda sodowa uderzać do pustej głowy. Szanowny Panie kierowniku bez szkoły zastanów się co mówisz.

Laleczka

Witam jak jest na pakowaniu pieczywa tygodniowka czy warto iść czy dać sobie spokój?

Szanowna Derekcjo firmy jak widać pozwalacie na gnębienie pracowników i bezpodstawne wydzieranie się brygadzistów. . Pracownik nie jest (usunięte przez administratora)i ma swoje prawa . Obiecuję że jak nie uspokoicie pewnych osób z brygadzistów to ta sprawa zajmą się odpowiednie organy . Wiem może to być odebrane jako groźba z mojej strony ale składanie oficjalnej skargi na piśmie gdzie jest się anonimowym nie wchodzi tu w rachubę kamera obejmuje skrzynkę . Mam nadzieję że wpis na tej stronie zostanie potraktowany poważnie . Na obecną chwilę firma nie jest godna polecenia przez takie sytuacje

gość

To nic nowego. Tak jest w tej firmie od wielu wielu lat i nikt z tym nic nie robi. Niewygodnych pracowników się zwalnia albo zmusza się ich do tego żeby sami odeszli z firmy a brygadziści zostają. To się nie zmieni.

@gość

No cóż trzeba będzie się rozstać ale porządek się zrobi w tej firmie . Nagrania z monitoringu są zabezpieczone wraz z głosem .

Emil

Witam wszystkich, powiedzcie mi czy warto składać cv,na jakie zarobki można liczyć,chce zmienić pracę

Mlody
@Emil

Warto tylko musisz wziąć pod uwagę że w większości weekendy masz wyjęte z życia. Ale wypłata jest ok,mogłoby trochę lepiej ale i tak nie jest zle

Iwona
@Mlody

Po ile godzin pracujecie w weekendy? Da radę poznać widełki?:) A co z podwyżkami i premiami, zwiększyło ci się wynagrodzenie od kiedy pracujesz w firmie? Przy tej inflacji to byłby mogła plus, przydałoby się żeby zarobki tez w miarę rosły. Jaka jest ru rotacja, często są przyjęcia?;)

Gucio
@Iwona

Jak to po ile po 8 standardy zarobki dno no chyba ze nie masz rodziny to na rondo tam pracują 26 dni w miesiącu to może zarobisz masz tylko soboty wolne no powiedzmy po szóstej nocy schodzisz rano w sobotę a w niedziele na droga zmianę no to po sobocie . Jak masz układy to pracujesz bez stresu a jak nie masz to traktują cię jak śmiecia

Bystry
@Iwona

Pracujemy w większości działów po 8h od niedzieli do piątku. Wolne tylko soboty. Podwyżki co roku jakieś tam są. Na start za pracę 6 dni w tygodniu po 8h wyciągniesz 4500-5000

@Bystry

Te podwyżki to inflacyjne bardziej, lub dla wyrównania minimalnej? Czy przesadzam i zle myśle? A są jakieś działy gdzie totalnie nie polecasz pracować? I na odwrót, gdzie najlepsze warunki, współpracownicy, kierownictwo? :)

gość

Dobrze myślisz. W tej firmie jest tak, że kto jest w dobrej komitywie z brygadzistą lub kierownikiem ma dobrze i nie musi ciężko pracować. Ten kto nie ma układów zasuwa za tych co sie obijają.

Gucio
@gość

Powiem jedno w tej firmie yo jest dyskryminacja no chyba że jesteś przed 26 rokiem to cieknie tkną . No chybasz podpadniesz pupilce kierownika takiej jak pani Joli Ż . Monice .W które mają układy . Nawet skarga do pana Osicy nie pomoże trzeba wyżej od razu tylko trzeba liczyć się ze zwolnieniem zanim dostanie się umowę dłuższą . No chyba że jesteś młoda atrakcyjna i nosis obcisle ubranaia i pozwolisz sobie na ….. to masz szanse utrzymać się . Szczerze kierownictwo i brygadziści niektórych działów to brak im kultury osobistej. Pracownika traktują jak śmie….. a

@Gucio

Piszecie to na tyle ogólnie, że w sumie to nie wiadomo których piekarni lepiej unikać, a do których czasem warto jednak przyjść… widziałem mimo wszystko ofertę nie związaną z produkcją czy tez sprzedażą. Chodzi o helpdesk. Oferta niedawno wyskoczyła i ciekawi mnie piekarnia od strony IT. czy ktoś pracuje i mi ja opisze? zespół rotuje? Jak ludzie się traktują, jaka jest atmosfera?

Asia

Z całym szacunkiem, ale tak dziadowskiego chleba tostowego jeszcze nie widziałam! Tak napompowany, że ani nie da się go masłem posmarować, ani później w całości wyjąć z tostera. Oszczędności na klientach oszczędnościami, ale szanujmy się nawzajem, bo to dziadostwo wcale nie jest tanie!

Czy Piekarnia Oskroba S.A. zatrudnia studentów?

Krystyna

Można prosić o jakieś konkretne zdanie na temat pracy? Dużo tu plotek, nawet tak to bym określiła, a no te mnie nie interesuja :) Jak wypłaty, kontakt z kierownictwem, rotacja? Sporo razy szukali sprzątaczki, coś nie tak jest na tym stanowisku, czy o co chodzi? Sprząta ktoś w firmie i napisze ile godzin w miesiącu wychodzi praca, w jakich godzinach się pracuje, czy z samego rana czy wieczorami?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

• Jak się pracuje w Piekarnia Oskroba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Oskroba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Oskroba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 5 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Oskroba S.A.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Oskroba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Oskroba S.A.