Opinie o Kambu Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kambu Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kambu Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kambu Sp. z o.o. w Kraków

Gabi Nowy wpis

Liczę, że dowiem się od was czegoś o firmie, a właściwie to chodzi o stanowisko manual test engineer. Mam krótkie pytanko. Oferta jest opublikowana po angielsku. A cv, w jakim języku wysłać? W ogłoszeniu nie ma wymaganej znajomości polskiego, może znaczy to, że wgl polskiego się tu nie używa.

C Nowy wpis

I worked for Kambu for around 1.5 years and it was a very good experience. Good work-life balance. The board is accessible and open to feedback. The environment is very positive. It's a growing company, so don't expect lots of trainings or bureaucracy - it's all very practical and hands-on. They have some unique benefits such as 7-hour workdays, which is very appreciated.

Urszula Nowy wpis
@C

7 hour worksays?? Really, I never meet similar organization. What is the unique benefits?

T Nowy wpis
@Urszula

Probably free sundays.

AZ

W kambu pracowałem przez 2 lata. I były to moje najlepsze zawodowe 2 lata. Bardzo dobra atmosfera. Jestem pewien, że kontakty zostaną utrzymane :) Ciekawe projekty. Otwartość na nowe pomysły. W razie pytań, problemów, zawsze można znaleźć pomoc. Bardzo dobry kontakt z CEO. Poza tym firma cały czas się rozwija.

Ciekawski
@AZ

To dlaczego już tam nie pracujesz?

KO

Jak najbardziej polecam firmę kambu. Ciekawe projekty, możliwość rozwoju oraz wsparcie ze strony pracodawcy w rozwijaniu swoich horyzontów zawodowych. Pozytywna atmosfera wewnątrz firmy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kambu Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Remote Mid .Net developer with Azure powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
CC

Pracowałem w Kambu jako programista, może nie jakoś długo ale zdołałem zauwazyć pare rzeczy i wyrobić sobie zdanie. Poczatkowo po przeczytaniu opinii tutaj byłem nastawiony raczej sceptycznie. Coś mi jednak mówi, że przeczytali niektóre opinie i zmienili podejście. Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie: najpierw zadanie, potem rozmowa z osoba techniczną i hr na końcu z CEO. Zadanie było całkiem przyjemne w podstawowej wersji - zawierało też część dla zaawansowanych i przy niej trzeba było trochę pokminić. Na zadanie jest wystarczająco dużo czasu i ewnetualnie można się dogadać co do terminu. Część techniczna to były typowe pytania z technologii zadawane podczas rekrutacji. Bardzo szybko uzyskałem odpowiedź (chyba nawet tego samego dnia), że zapraszają na ostatni etap. W firmie panuje luźna atmosfera i bardzo szybko łapie się kontakt ze współpracownikami. Nie było żadnego problemu jak czegoś nie wiedziałem (czasami nawet oczywistych rzeczy) i zadawałem pytania. Mialem okazję robić przy ciekawym projekcie i zawsze było coś do zrobienia. Miałem wcześniej styczność z 'Janusz-softem' i odetchnąłem jak się okazało, że ceo to normalny człowiek. Ja ze swojej strony polecami bo serio nie mam się do czego przyczepić

Programista

Miałem okazję pracy w Kambu na stanowisku programisty. Projekty są ciekawe, sam zespół zapewnia pełne wsparcie - jedynym problemem jest organizacja pracy oraz samej firmy wynikająca bezpośrednio z zachowania i podejścia CEO. Dużo napiętych terminów, sztywna atmosfera oraz szef egocentryk to z pewnością coś co nie pomaga w wymagających zagadnieniach dotyczących implenetacji nowych funkcjonalności podczas sprintów. Dobra firma jeżeli szukacie ciekawych projektów i profesjonalnego podejścia samych programistów, jeżeli chodzi o atmosferę wewnątrz firmy i długotrwałe relacje - nastawiałbym się raczej na kolejny trybik w procesie tworzenia oprogramowania niż faktycznego członka zespołu.

Unknown

Nie polecam chyba że ktoś ma nadmiar wolnego czasu. Pierwszy etap rekrutacji zadanie. Nie poświęciłem na nie zbyt dużo bo tylko 3-4h gdyż obawiałem się że może być brak odzewu. Nie wiele się pomyliłem Cytuję maila "Bardzo dziękujemy za udział w procesie rekrutacji na stanowisko ..... i czas poświęcony na wypełnienie kwestionariuszy aplikacyjnych. Z przykrością musimy poinformować, iż nie będziemy mogli zaprosić Pana do kolejnego etapu rekrutacji. Jednocześnie pozwolimy sobie zatrzymać Pana aplikację celem wykorzystania przy innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w naszej firmie. Życzymy sukcesów w rozwoju kariery zawodowej." Miło tak dostać wyczerpujący feedback co było ok a co ewentualnie do poprawy. Widać profesjonalne podejście do kandydata.

Robert

@anon a ile było etapów rekrutacji?

Anon

Raczej nieprzyjemne wrażenie wyniosłem z rozmowy kwalifikacyjnej. Wyglądało to tak, że przez całą rozmowę CEO przepytywał mnie z podstawowej wiedzy. Nie był zainteresowany moimi przeszłymi projektami ani typowo HRowymi sprawami. Była też krótka rozmowa po angielsku, nie związana z tematyką IT. Zero feedbacku dlaczego podjęli negatywną decyzję.

@Grzesiek a jakie pytania były zadawane na rozmowie rekrutacyjnej?

Bożena
@Adam

Poznałeś może jakieś szczegóły co do tych pytań? Wiesz, jakie warunki oferują? Jeśli dowiedziałeś się czegoś co do pracy w spółce Kambu, to daj, proszę znać na forum.

Grzesiek

W procesie rekrutacji nagły brak odzewu, po wysłaniu zadania rekrutacyjnego. Jeśli kogoś odrzucają, to mogliby chociaż nie marnować czasu drugiej osoby i po prostu jej to napisać, a nie ignorować wszystkie maile :)

Bożena

Co aktualnie sądzicie o ubieganiu się o zatrudnienie w Kambu? Na stronie tej firmy znalazłam informację, że poszukiwany jest w tym momencie programista PHP. Z ogłoszenia wynika, że pracodawca ten inwestuje w potencjał swoich pracowników organizując im szkolenia. Czy jest to w jakiejś mierze równoznaczne z możliwością późniejszego awansu w Kambu?

@mech a na jakim stanowisku aż takich zarobków można się tu spodziewać? Widzę, że poszukują grafika komputerowego, to stanowisko też powinno być dobrze płatne. Ktoś może wie, jak to tu wygląda? Dzięki :)

admin

Znacie firmę Kambu Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kambu Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kambu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kambu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kambu Sp. z o.o.?

Kambu Sp. z o.o.
  • Młyńska 35