Opinie o Marimax w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marimax. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marimax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marimax w Warszawa

Nelka Nowy wpis

Planuję wysłać do nich swoje cv. Myślę nad posadę fakturzystki. Zaznaczyli, że wymagana jest dyspozycyjność. A wiecie, o co chodzi z tym? Trzeba być gotowym do pracy na zmiany albo w godzinach wieczornych lub nocnych? Nie wiem co to właściwie oznacza w tym miejscu.

Renata

@Mario czyli cały czas jest się pod okiem kierowników przez kamery? Myślisz ze przez to jest tak duża rotacja?

Mario Nowy wpis
@Renata

sorki że po latach ale jak ludzie piszą to atmosfera i przez p. marię (prezesową)

Artur Nowy wpis

Niemiła atmosfera pracy w stosunku do pracowników

Ciężka mało płatna robota w trudnych ((usunięte przez administratora)) warunkach, nie polecam lepiej omijać z daleka

Jacek Nowy wpis

Nie dość, że trudno, to widzę, że wynagrodzenie także nieadekwatne, w ogóle dzięki, że dajesz znać. Czy to właśnie przez nieadekwatną kasę odszedłeś? Pewnie najniższa krajowa i brak jakichkolwiek dodatków?

Fakturzystka

Byłam na rozmowie z Panią Prezes niestety była to gadka o niczym głównie narzekanie na byłych pracowników na ich głupotę zero profesjonalizmu, biorą jak leci ponieważ nikt nie pracuje dłużej niż 1-2 m-ce

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Były pracownik magazynu

Bardzo słabo nie polecam trzeba sie nie szanować by tam podjąć zatrudnienie

Jacek
@Były pracownik magazynu

Czyli głównym, ale i jedynym problemem jest złe traktowanie pracowników? Możesz podać jakiś przykład? Czy poza tym dzieje się też coś, co sprawia, że nie warto tutaj pracować?

Matka

"rozmowa o pracę" przez tel. Kobieta przedstawia warunki, mówi, że bardzo zależy im na mnie po czym dowiaduje się, że mam dzieci i daje do zrozumienia, że nie jest już mną zainteresowana. Dyskryminacja :/

gruby
@Matka

To zrobiła Ci przysługę :)

b.t.k.

Czy firma marimax jest na poezji 14? wyslalem tam cv ,ale jak tam jest taka prezesowa to sie boje boje sie o to ze złapie ja za wlosy i o szybe walne mam slabosc do takich kobiet

Tłusty
@b.t.k.

Jeśli masz problemy z agresją to nie polecam w 1 lub maksymalnie 2 dniu pracy wyjdziesz z firmy i nigdy nie wrócisz, szkoda czasu

wytrysk z penisa
@Tłusty

dzieki za info dobrze ze nikt nie zadzwonil szkoda sobie zmarnowac zycie za babe az sie trzese jak mysle o niej chciałbym ja bardzo poznac

@Tłusty

Pracujesz lub pracowałeś w Marimax? Co należy do obowiązków pracownika w tej firmie i czego wymaga kierownictwo? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat i niedługo mi odpowiesz.

kieraszek winterek hujaszek
@b.t.k.

ty nie wysyłaj tam cv,to (usunięte przez administratora) nie ludzie

Czesław

Co takiego stało się, że nic nie piszecie na temat pracy w firmie Marimax? Pytam, ponieważ wcześniej wątek był bardzo aktywny i sporo w nim się działo. Mamy rok 2021 a ja chcę wiedzieć, czy pracodawca ten zwiększył może wysokość uposażenia swoich pracowników? Chcę koniecznie ustalić, ile tam aktualnie można zarobić. Proszę o rzetelną odpowiedź.

Nieznana
@Czesław

Nic sie nie zmienilo: mobbing, mobbig i jeszcze raz mobbing. Pracowalam, krótki okres czasu, codziennie dręczenie pracownikow, wyzywanie od najgorszych. Współczuje tym, którzy tam pracują...

Mario

Pracowałem parę lat temu w tej firmie. Warunki pracy dobre i socjalne również. Szefostwo codziennie w pracy i stały nadzór (dołożono parę kamer). Plus, że płacą na czas ale małe pieniądze 1500,00., nie wiem jak obecnie. Na początku szefowa bardzo miła itd, ale im bardziej w las tym mniej subtelna i nie przebierająca w słowach wyzwanie od fiutów dziewczynę w ciąży od głupiej itp. Ubliżanie za byle co przedarty banknot absurd. Bardzo nieelegancko. Dzięki konfliktowi z "prezesową" zrezygnowałem i znalazłem dobrą i ambitną pracę, tak więc p. Mario dziękuję , że jesteś taką jaka jesteś. Chyba o czymś świadczy duża rotacja pracowników.

Tłusty
@Mario

Tak samo u mnie, umowa zlecenie podpisywana co miesiąc (pod koniec miesiąca nowa) 1500 zł do ręki. Podejście pracodawcy do pracownika w tych czasach to jakaś katastrofa Ogólnie magazyn fajny, współpracownicy pomocni, warunki średnie (w lato goraca, zima wyłączone ogrzewanie ) Co do dziękowania Pani Marii (prezesowa) to również dziekuje, zmieniłem pracę na lepszą bez słuchania kim ja niby jestem. Jest jeszcze Pan Prezes, ciekawy człowiek z głową na karku

@Tłusty

Ciekawi mnie, czy w dalszym ciągu pracodawca zatrudnia na podstawie umowy zlecenie, czy może odszedł od takiej formy zatrudnienia i obecnie nowi pracownicy otrzymują umowę o pracę? Proszę o uaktualnienie informacji na ten temat.

tlusty
@Czesław

Znając realia, zatrudniają na umowe zlecenie a potem proponują B2B, wątpię że dają umowe o prace

b.t.k.
@Mario

powaznie tam jest taka prezesowa?niemoge sie doczekac chce tam pracowac ja ja sprowadze na ziemie

Hanna

@ktoś A zatem, powołując się na Twoje zdanie, sytuacja w firmie Marimax wygląda bardzo poważnie. Ale jednak, mimo wszystko, proszę, abyś wypowiadał się w nieco spokojniejszym tonie. Od jak dawna już tam nie pracujesz? Czy próbowałeś w jakiś sposób pomóc swoim współpracownikom? Chociażby poprzez zgłoszenie tego jakiś wyżej postawionym osobom?

sisi
@Hanna

ogarnij się @Hanna, piszemy opinie o właścicielach firmy- kogo masz na myśli pisząc "Chociażby poprzez zgłoszenie tego jakiś wyżej postawionym osobom?"

Irek

@Tlusty Szkoda, że nie potrafimy docenić, że firma bardzo się zmieniła na lepsze. Aktualnie ma opinię dobrego pracodawcy!!

wania
@Irek

no rzeczywiście szkoda że nie potraficie docenić i wyciągnąć wniosków z tego co piszą pracownicy

Tlusty

Słaby pracodawca, przynajmniej w 2012-13 roku, ale sądząc po opiniiach nic się nie zmieniło Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście do ludzi

Hanna

@sowa Widzę to nieco inaczej, gdyż moim zdaniem jest aktywna pomoc użytkownikom forum z zaczerpnięciu informacji o tym pracodawcy. Nie uważam zatem, że sama sobie udzielam odpowiedzi. Jakie stanowisko obejmujesz w strukturach firmy Marimax? Jak z Twojej perspektywy wyglądają warunki zatrudnienia, które są tam oferowane?

ktoś
@Hanna

kiedy pracowałam w firmie Marimax w biurze, szefowa krzyczała i poniżała pracowników, dziewczyny płakały , jedna z nich powiedziała przy mnie takie słowa " chyba się zabiję bo już nie wytrzymuję" i co ty na to (usunięte przez administratora) chciałaś prawdy to ją masz a teraz szybko usuwaj moją opinię żeby nikt nie zdążył przeczytać i mało ważne jest że pracowało się bez umowy za byle jakie pieniądze bo ważne jest zdrowie

Hanna

@Kaktus To ważne, by mimo wad pracodawcy, dostrzegać jednak jego pozytywne aspekty. W jakim charakterze jesteś zatrudniony w firmie Marimax? Czy myślisz, iż jest to odpowiednie miejsce pracy dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową? Już jakiś czas temu się tu udzielałeś, ale może udzielisz nam odpowiedzi na powyższe kwestie?

sowa
@Hanna

Hanna zadajesz pytania i sama udzielasz odpowiedzi tak to wygląda

Kaktus

Jest po prostu okej. Troche wymagaja, ale da sie przeżyć. Koleżeńska atmosfera.

Hanna

@Dzidu mógłbyś nam przybliżyć w kilku zdaniach, na czym polegał proces rekrutacji w Marimax i jak długo czekałeś na odpowiedź w sprawie decyzji? Może wiesz, czy w tej chwili szukają ludzi na jakieś stanowiska? Każda merytoryczna odpowiedź, zarówno o charakterze pozytywnym jak i negatywnym będzie wskazówką dla reszty forumowiczów.

Dzidu
@Hanna

Dosyć szybko dostałem odpowiedź. Teraz chyba akurat nie szukają nikogo.

Hanna

@wowa dlaczego odradzasz pracy w tej firmie? Możesz rozbudować poniższą myśl? Jest to dość mocny zarzut wobec pracodawcy Marimax, a warto by było, żeby inni użytkownicy znali prawdę na jego temat, zaś Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Pamiętaj, aby przestrzegać regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Wanna
@Hanna

@hanna jak można rozbudować myśl o pracy w tej firmie, skoro każde komentarze nie po linii firmy M są usuwane? Komentarzy w sumie jest już chyba ponad 200 - można znaleźć w internecie również na innych stronach- a w firmie M pracuje w biurze 4-5 osób a w magazynie 4 osoby. To myślę, ze wystarczy za opinię o firmie M.

dobry

poczytałem opinie tu i byłbym zainteresowany robota tutaj. czy szykuje się jakaś rekrutacja? może ktoś z pracującyh będzie coś wiedział.

wowa
@dobry

chłopie robota to głupota, daj se siana

Nachts
@dobry

O rekrutacji nie słyszałem ale tam nie pracuje jakoś dużo ludzi więc rzadko szukają nowych. Można tam zawsze przedzwonić to ci powiedzą na bieżąco jaka sytuacja.

Dzidu

Poprzednio miałem kiepsko, tu jest całkiem dobrze.

lol
@Dzidu

@dziadu obudź się@Hanna pyta

Hanna

@kos forum Gowork ma służyć obiektywnemu dzieleniu się opiniami przez użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się z odczuciami innego użytkownika, uargumentuj to w sposób obiektywny i merytoryczny. Na tym polega wolność słowa, dyskusja z poszanowaniem innych na pewno będzie przydatna dla wszystkich zainteresowanych.

kos
@Hanna

wszystko co napisane przez @kos to prawda z szacunku dla ludzi którzy nie mają czasu na sprawdzanie pracodawcy i szukają dobrej pracy z poszanowaniem pracownika

vullaris
@Hanna

dobrze powiedziane Hanna ! każdy ma prawo do własnego zdania . jak dyskusja to merytoryczna i z poszanowaniem innych , a nie takie przerzucanie sie chamskimi komentarzami .

Zostaw merytoryczną opinię o Marimax - Warszawa

• Jak się pracuje w Marimax?

Zobacz opinie na temat firmy Marimax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marimax?

Kandydaci do pracy w Marimax napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marimax
2.8/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Poezji 18
    04-994 Warszawa