Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Inżynier

Witam ile na start może liczyć początkujący inżynier z wykształceniem wyższym ? Jak wyglada praca

V8

Porażka ta firma, zwłaszcza w Wilkowicach. Pakowanie ręczne worów i pudeł ze śrubami, jak woły... Popracujesz tak dłużej, potem następny pracodawca zapyta, czym się pan zajmował w poprzedniej pracy, a Ty powiesz: "Ładowałem worki jak wielbłąd" Do tego ludzie średnio inteligentni a poza tym wiele cwaniaków...

W firmie BULTEN POLSKA S.A. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Doradca Podatkowy?

Poinformowany

Tak

@Poinformowany

A ile osób teraz w firmie zajmuje takie stanowisko? I są może jakieś widełki? Bo pisali, że płacą atrakcyjnie i się nad tym teraz zastanawiam

GG

Nie spamuj. I nie zadawaj tak (usunięte przez administratora) pytań bocie.

Pekin

Pan z Amsterdamu wymyślił instrukcje BHP zapewne wziął kasę za to i to nie małą. Tylko ta owa instrukcja wydłuża czas postoju maszyny TPM na początku zmiany do ponad 30 minut bo trzeba wykonać czynności zawarte w instrukcji ????????????. Niechaj żyje Kaizen.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Chciałem zapytać jak wygląda praca jako sortowacz i kiedy zostanie przeniesiony zakład do Wieprza ?

Witam. Czy w bultenie jest wydział narzędziowni??

Jogi
@Marcin

Tam się drutem w matrycach grzebie (usunięte przez administratora) kiła i średniowiecze

@Jogi

i na tym miałaby polegać specyfika pracy? a coś więcej odnośnie jakiś obowiązków i wynagrodzenia za nie?

Jogi
@Barbara

O wynagrodzenie lepiej nie pytaj a jeśli chodzi o specyfikację wystarczy wejść na wydział jeśli ktoś pracował w narzędziowni to go cofnie w drzwiach

@Jogi

o kurczę, no nie mam teraz na to za bardzo możliwości. Czyli na jakiś krótki opis jest szansa czy nie bardzo? Chodzi o spory nieporządek? Ciekawa też jestem czy to co przytaczasz zagraża jakkolwiek bezpieczeństwu pracy

Witam, orientuje się ile zarobię jako operator CNC z doświadczeniem?? I jak mniej więcej praca wygląda w Bultenie

Darmozjad

Mamy świąteczna premie, dzięki Dyrekcji No i związkom dziękujemy że w tym trudnym czasie tak bardzo nas wspierają, ale Firma dba o kadrę, brawo oby tak dalej

Darmozjad Nr 2
@Darmozjad

Jak to były pracownik napisał, że "mamy premię". Firma dba o kadrową, a o kadrę tak sobie. Fakt lepszy rydz nic nic.

Ze co
@Darmozjad

Tak bo ta premia to łaska … premia z 4 lata temu 1700 gdzie ten pieniądz był coś wart a dziś około 700 zł i pewnie za rok znów mniej , paczek dla dzieci brak od trzech lat… wstyd! Teraz (usunięte przez administratora) się pali bo nie ma kto robić i system monitorujący ma coś wykręcić więcej, ale co zrobi więcej jak przyjmą byle kogo z ulicy myśląc ze ogarnie a macocha pójdzie na emeryturę to będą ją ściągać do przestawiania maszyn… ot to taki bulten będzie…. Tylko czekają aż wszyscy będziemy sobie do gardeł skakać. Kiedyś jakość pierwszorzędny temat a teraz „jakos” to będzie byle słupki były…a nie będą .

Irena
@Ze co

No ale mimo wszystko to 700 zł to też sporo. Czemu ogólnie wtedy premia wynosiła aż 1700, a teraz jest o tyle niższa?

Rampa
@Irena

Sporo ??? Obudź się bocie w owych czasach to 2 wyjścia do sklepu i po kasie przy obecnych cenach.

Witam.Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik ?Poprzednie stanowisko nastawiacz operator (tłocznia)z uprawnieniami udt na wózki widłowe i suwnice?Z góry dziękuję

Sumienny pracownik

Cześć, nie wiem o co wam ludzie chodzi. Pracuje w firmie od paru lat. Pieniądze bardzo dobre, praca przyjemna. Osoby, które liczą na dostanie pieniążków za nic nie robienie- piszą komentarze takie jak na tej stronie. Pracuje fizycznie, a ludzie to lenie i spotykam codziennie nierobów, którzy pobierają pieniądze za nic,a potem piszą opinie. Bulten to firma doskonała, bez ukrytych wad. Jestem dumny, że tu pracuje. Benefity, dodatki, wycieczki to tylko ułamek przyjemności w pracy w tej firmie. Czuje się bezpiecznie dzięki nowym zasada BHP i doceniony przez nowy zarząd.Polecam i do zobaczenia na halach! ????

Pracownik fizyczny.
@Sumienny pracownik

Widzę kadrowa bierze się za poprawianie opinii hahaha hahaha A "starych" pracowników wyzywa od leni i nierobow. Oj jeszcze sama babo zleziesz na hale pracować za nas bo zaraz stąd większość ucieknie. Nie pozdrawia hala i nieroby Pani Bożenko.

Jeszcze pracownik
@Sumienny pracownik

Chłopie ciekawe ile ci dali za napisanie tego steku bzdur ?? Albo jesteś jednym z tych co obecnie chodzą po hali i udają że sprzątają i malują trawę na zielono albo jesteś w drugiej grupie tzw Pelikanów siedzisz kierowniczkowi pod stolikiem. W bultenie są same ukryte wady od (usunięte przez administratora) w kadrach z panią bożenką na czele skończywszy na prosektorium (biura produkcji) bo tam jak się wchodzi to każdy patrzy zza monitora i mina "co znowu ten nieudacznik chce" mowa o operatorze. Zakład zatrzymał się w początkach PRL-u a obecnie rękami i nogami próbuje trzymać fasadę jak to jest pięknie i super a prawda jest taka że obecny zarząd z pomocą dzięki HR ZRUJNOWAŁ ciężką pracę poprzedniego zarządu który miał Klasę, Kulturę i Aparycję a obecny zarząd to słomą z butów wystaje, banda wieśniaków granatem od pługa odje..... Obrośli w piórka a prawda jest taka że (usunięte przez administratora) KIŁA,I MALARIA!!!!

Zbigniew
@Jeszcze pracownik

Czyli co? Słabo się pracuje na produkcji? A jaką stawkę proponują bo głównie mnie to interesuje. Dadzą dobrze zarobić czy tylko w biurze są dobre wypłaty?

Produkcja

Słabo się pracuje. 3300 na start i na takiej stawce ugrzezniesz w tym bagnie

@Zbigniew

Płacą ok 3300 netto . Obowiązki- produkcja , przestawianie , kontrola jakości, operator wózka , narzedziownia (umysł co ma szlifierz zrobić żeby było OK) , mechanik ( drobne naprawy aby skrócić czas awari )

Grażyna11
@Produkcja

W innych zakładach dostają mniej za cięższą robotę więc nie narzekajcie

młodziak
@Zbigniew

Trochę więcej niż 3 tys i nic więcej także sam się zastanów.

Beata
@młodziak

Czemu nic więcej nie macie? Jak wam nie pasuje to czemu nie poprosicie po podwyzke? Zgodziliby sie na nia?

@Beata

Niestety przeszeregowan (podwyżek indywidualnych) brak. Jeden robi ta sama robotę za 4500 na rękę drugi za 3500 na rękę i nie dostaniesz przeszeregowania chyba że wchodzisz w (usunięte przez administratora) kierownikowi. A teraz w ogóle są wstrzymane podwyżki, jak znów wejdą w życie dostaną Ci co zawsze. Coś jeszcze? Nie ma do czego tu przychodzić.

Robercik
@Sumienny pracownik

Brawo. Sam lepiej bym tego nie ujął. Dokładnie tak było w Bultenie jeszcze nawet jakieś 5 lat temu. Człowiek był wtedy dumny że pracuje dla Bultenu. Każdy chciał dla nich pracować. Wtedy to była chyba najlepsza firma w Bielsku I okolicy. Aż miło się wspomina tamte czasy. Jak przyjechał prezes że Szwecji i potrafił każdemu na hali rękę podać na powitanie. Czy to kierownikowi, operatorowi czy sprzątaczce. Teraz to marna ruina super zakładu sprzed paru lat. W biurach same nadete buce którym słoma wystaje z butów i leśne działki które dawno powinny już być na emeryturze. Za nic mają operatorów którzy ciężko pracują na ich wypłaty. Aż się cieszę że zwolnilem się z tego zakładu.

Katarzyna
@Produkcja

A oprócz tej stawki można liczyć na jakąś premię? Choćby raz w roku?

@Sumienny pracownik

No właśnie nowy zarząd dla nowych kolesi załamka totalna

j
@Sumienny pracownik

Jaki pieniądz na start ?Wieprz kiedy startuje?

Judasz

Firma KUPIĘ WSZYSTKO pozdrawia największego złodzieja w fimie Bulten Tomasza W. zwanego "królem Palet" czekamy na świeżą dostawę (usunięte przez administratora)palet i oleju Matranol...płacimy złotem. Może następnym razem (usunięte przez administratora)jakąś lampę albo łopatę...albo maszynę rozbierzesz na części. Przyjmiemy wszystko. Ale wielki brat patrzy i ukróci to (usunięte przez administratora) !!! Jesteś już na celowniku !!!

Rafał
@Judasz

Istny kabaret na tym Bultenie haha. A Dyrekcja standardowo na urlopie?

Antoni
@Judasz

Bulten to jest taka firma że można pić w pracy wychodzić jak się chce niektórzy o 13.20 już wyjeżdżają z 1 zmiany a niektórzy kombinują ...ale.kazdy niech patrzy na siebie .

Lolek
@Antoni

Dobrze powiedziane, są też tacy co na nockę wogole nie przychodzą, a drugi musi siedzieć 8h,trzeba mieć pochytane u kierownictwa wtedy można chodzić jak się chce,

@Lolek

Lolek i Antoni już mniejsza z bzdurami które piszecie. Ludzie tacy jak Wy to zwykle psy ogrodnika i tchórze. Za plecami umiecie powiedzieć wszystko i dodać swoje pierdoly a w oczy nic bo jesteście zwykłymi tchórzami. Nie podoba Ci się jeśli ktoś rzekomo wychodzi? Przyjdź i powiedz mu to w oczu pizdusiu. Zakład Was (usunięte przez administratora) na każdym kroku a Wy jeszcze siejecie taki farmazon kre*tyni. Mentalność przysłowiowego Janusza...(usunięte przez administratora)

moj nick
@.

skoro tak źle dlaczego się nie zwolnicie? nikt chyba nie trzymie nikogo na siłę dziwne

O tak
@.

Dobrze piszesz. Problem polega na tym , że ludzie w zakładach to zwykłe psy. Podam przykład dla poparcia mojego wniosku. Gościu pracował w Wilkowicach na pakowni (tam tempo narzuca maszyna, wiec sami wiecie), zwolnił się i wszyscy na gościa zaczęli jechać , że i tak nierób :D . Typowe myślenie (usunięte przez administratora) takie mniejsze birkenau jedne patrzy na drugiego. Czułem , że to nie do końca mój mental. Oby Wam się wiodło !

Beata
@O tak

No ale jeszcze pytanie jakie wyniki robił ten ktoś, może mieli trochę racji?

@Judasz

Kiedyś w tej firmie praca to był zaszczyt i przyjemność tam pracować teraz to udręka a nie zawsze można się zwolnić z dnia na dzień

@moj nick

Tak nic na siłę masz rację w ????????ale ciekawe kim jesteś? W bultenie ????????????

nad grobem stojacy

kiedys bylo super teraz dramat za rzadne pieniadze bym tam nie chcial pracowac

Jarko

Witam ile może na start dostać inżynier jakości zaraz po studiach ?

Jak tam u was na magazynie i jaka stawka?

Halina

Czekajcie, serio ludzie nie przychodzą na nocki i nie maja żadnych konsekwencji? O co chodzi?

Rumak

SŁOIKU dziękujemy za twoją inteligencję .

Ex
@Rumak

SŁOICZEK teraz zaszalał

Romek
@Ex

Za odwagę powinni go zrobić liderem, powinien też napisać kaizena i dostać sowitą nagrodę za pomysłowość i kreatywność .. A teraz na poważnie dla osób które to czytają z zakładu Bulten. Począwszy od kierownika "Morawieckiego" i majstra Olka którzy mieli już od lat sygnały że Imbecyl Słoik szaleje z wywożeniem czego się tylko da z zakładu a ostatnie kilka miesięcy to było przegięcie totalne i mówienie otwarcie ".. trzeba mieć układy .." mowa tu o Panu Olku ( on wie co tam na rybkach ustalają) jak to robił po dwie zmiany a faktycznie po 8 h siedział w domu i się śmiał pod nosem, jak ledwo co maszyna ustawiona a już do przodu cała zmiana, jak robią ( na maszynie z drugim orłem) jedne i te same śrubki albo tylko same 10 i to zlecenia po 150- 200 tys na 80 obrotów i można by tu było jeszcze kilka tomów CUDÓW jakie słoiczek imbecyl wyczynia i co jest tolerowane, jeżeli nie będzie DRASTYCZNEGO kroku w kierunku jego osoby to jak Boga kocham nie znacie dnia ani godziny kiedy WSZYSTKO trafi do Szwecji na biurko odpowiednich osób albo listownie albo meilem a jak zajdzie taka potrzeba to nawet osobiście takie informacje zostaną przekazane i nie tylko te ale i pozostałe jak traktujecie ludzi i jaki macie do nich szacunek począwszy od kierownika skończywszy na słynnej Pani Bożence i pseudo dyrektorowi ..

Witam jaka stawkę proponują na początku ? Chodzi mi o stawkę podstawowa i ewentualne premie ? I ostatnie pytanie czy są możliwości nadgodzin ?

zależy od stanowiska

Pracownik produkcji

Haribo

@Haribo

Ale pewnie to kwota brutto czy jednak ktoś tu zaskoczy mnie ze netto ?

Operator

Brutto

moj nick
@Haribo

to.niech mi ktoś powie jak to jest że piszecie że nowi mają 3400zl a w ofercie pracy podają 5000zl brutti? (usunięte przez administratora)

Robson @

Cześć wszystkim chciałbym się zapytać jaki dokładnie jest wynagrodzenie na pakowaniu w Wilkowicach dzięki za info z góry.

Dlugiii
@Robson @

4500 do ręki bez soboty

@Dlugiii

Zgadza się!!! Zapomniałeś dodać że po 20 latach pracy ...

Irena
@Robol

A to na początku ile płacą?

@Irena

3000 - 3300

@Robol

I naprawdę aż 20 lat trzeba pracować, żeby 4,5 mieć? Oni nie podchodzą tutaj indywidualnie do wynagrodzeń?

Ex
@Robson @

Kręgosłupa ci nie żal...

Szukam pracy w mieście Bielsko-Biała. Zainteresowała mnie oferta firmy BULTEN POLSKA S.A.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5500 ?

Clay

O takich zarobkach na początku możesz ZAPOMNIEĆ!!! Po 10 latach pracy w tym "zakładzie" do 5500 brutto to jeszcze Troche brakuje, (usunięte przez administratora) i inne lachociagi pewnie mają takie stawki ale być cwelem chyba nie jest tego warte ... Już nie wspomnę o nowej dyrekcji której wydaje się że ludzie będą rypac (usunięte przez administratora) a drożejące życie to jest jakaś propaganda lub coś wyimaginowanego. Prawda jest taka że obecny zarząd poprzednikom to może podać papier do podtarcia kufra, bo jak narazie to pokazali wystającą słomę z butów i jak UPODLIĆ pracownika i jak tak dalej będą robić to już Poważne braki kadrowe będą się tylko powiększać..

Weronika
@Clay

Zastanawiają mnie te poważne braki kadrowe o których piszesz, to tam już nikt nie chce pracować ?

Kloszard

Chyba za 100 lat. Zarobki to żenada po 10 latach pracy ledwo 3.200 na reke.

Łosiu
@Weronika

No niestety smutna prawda ale ludzie przejrzeli na oczy i powoli zaczynają się wykruszać. Idą tam gdzie lepsza kasa a bulten pod względem płacowym zajmuje końcowe miejsce jeśli chodzi o zakłady w bielsku...

@Łosiu

To nie mają pomysłu albo jakiejkolwiek możliwości, żeby wprowadzić inną formę zachęty? Nie każdemu pracownikowi zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach

operator koarki

Zakład otwierają w żywcu i myślałem porzucić prace na budowie bo mam dość roboty 10,11,12 h ale jak czytam o tych wynagrodzeniach po 3500 na rękę to zaczynam się zastanawiać czy tam ludzie zatyle na serio robią? To ja po 15 latach na koparce mam prawie raz wiecj

Fff
@operator koarki

Masz raz więcej bo masz raz więcej godzin hahaha i to z weekendami

Adrian bb

Witam znalazłem ofertę pracy jako operator maszyn i znalazłem stawkę od 4.800 brutto czy to stawka faktyczna i czy to praca na 3 zmiany czy 4 brygadowka?

Zbigniew
@Adrian bb

Stawka całkiem niezła chociaż z tego co czytałem wcześniej to pisali że na początek dają mniej. No ale może się mylę. Będziesz aplikował? Jakbyś wiedział coś konkretnego to napisz.

Old Boy
@Adrian bb

Możesz liczyć na takie zarobki ale to jak mierzenie hu... z kręgosłupem . Baza 3500 brutto + 15% premi +6% + 220 na żarcie + 300 na emeryturę plus 7% szkodliwego no to będzie 5500 brutto a do łapki może będzie 2800.

Maja
@Old Boy

Przecież to bardzo duża różnica między 5,5 tys a 2,8 tys? Skąd to wynika?

operator koarki
@Adrian bb

Ile? A ja chciałem budowy porzucić :)

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60