Opinie o Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A. w Kielce

JEst wakat na kierownika magazynu. Może ktoś cos więcej powiedzieć o tym stanowisku. Dlaczego zmiana?

A skąd wiesz takie rzeczy? Ogólnie to nawiązujesz do przykładowych wynagrodzeń? Jaka kasa może w takiej sytuacji wpadać? Macie premie czy raczej głównie na podstawie się teraz tu jedzie?

Czy w Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Pracownicy sami o tym zadecydowali, że nie ma ani bonów ani paczek? Widzę po komentarzach wyżej ze poszli raczej w kasę, ciekawe ile teraz jej dają czy ta ilość jest jeszcze od czegoś zależna?

ktoścoś Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

czy w tej firmie występują jakiekolwiek benefity? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat :(

PL. Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna: jeden wielki żart. Pytania ogólnikowe, rekruterzy zamiast pytać się o twarde umiejętności to zastanawiają się gdzie się człowiek widzi za 5 lat. Gdy odbiłem piłeczkę i zapytałem się na czym polega stanowisko, to nie wiedzieli co odpowiedzieć. Wymagania duże, w tym znajomość specjalistycznych programów i proponują 4 na rękę z wielką łaską. O ile jeszcze tą wypłatę przeboleję tak niestety ODRADZAM FIRMĘ ZE WZGLĘDU NA BRAK KOMUNIKACJI. Tak oddzwonimy z informacją, tak zadzwonimy za tydzień. ZERO informacji, a mija już 4 miesiąc. Inne firmy chociaż zdobędą się na SMS, tu nawet nie ma telefonu. Popracujcie nad HR, bo niszczycie sobie tym wizerunek skoro już przy takiej kwestii nie ogarniacie. Niestety fama już poszła w kraj, także życzę powodzenia.

Tak występują: dodatkowe pieniądze na święta ( 2 razy w roku), pieniądze na dziecko z okazji Mikołaja, wczasy pod gruszą za 10 dni roboczych urlopu jednym ciągiem, dofinansowania na kolonie, Kasa Zapomogowo Pożyczkowa,

Julia

Dużo tego! I każdy bez wyjątku się na to łapie? Czy trzeba jakieś kryteria spełniac albo na jakimś szczególnym stanowisku być?

Jaki
@Julia

Tylko szkoda ze ktoś nie napisał że to są kwoty od 100 do 400 zł. Majątek

Darek
@Jaki

Oj przepraszam bardzo, ale widełki są w zakresie 130-800 zł w zależności od okazji, dochodów pracownika oraz zysków spółki :)

Kamila
@Jaki

Ale poważnie piszesz czy nie odpowiada ci to? Ciekawa jestem, jaka kwota by Cię zadowoliła w takim wypadku. Natomiast ja to bym bardzo chciała poznać aktualną podstawę. Ile dają na umowie?

To jakie tu są teraz takie maksymalne zarobki? widzę, że w soboty raczej się nie dorobi, to samo pewnie przy nadgodzinach, skoro tylko się zdarzają. i czy teraz na przełomie roku są ogólnie jeszcze jakieś podwyżki?

Na którymś faktycznie ich nie było, że tak piszesz? Mnie sytuacja automatyków interesuje, nie wiem jak kandydat wyżej. Ostatnio z rok temu się ktoś o te prace pytał lecz bez odzewu, a na stronie widać ze szukacie. Spore są braki?

kaktus Nowy wpis

Automatyk wisi cały czas i cały czas nie mogą nikogo znaleźć pomimo, że z tego co wiem wile osób z doświadczeniem się zgłasza. Może nie mogą znaleźć bo zadają bzdurne pytania (typu gdzie widzisz sie za 5 lat) a nie konkret: na czym umiesz programować, jakie znasz środowiska itd. Dodatkowo jak przychodzi programista i słyszy, że max 4 na rękę to raczej też dobrze o firmie nie świadczy.

Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Techniczno-Handlowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
MariMariPaola

Czy po rozmowie kwalifikacyjnej firma oddzwania z informacją, że są na tak lub nie? Na rozmowie było powiedziane, że dostanę info, do konkretnej daty a mija już ponad tydzień i dalej cisza. Czy firma jest na tyle nierzetelna, że nawet tak prostej czynowości jak telefon z odmową nie potrafi wykonać?

Rozmawiał ktoś w sprawie stanowiska monter maszyn? W ogłoszeniu napisali, że stawka jest do ustalenia. No to chciałem spytać, ile Wam się udało ugadać i na co można liczyć realnie? Tylko proszę o aktualne info

Prezeska

15 lutego została odwołana Beata Gorajek z RN, gdzie zarobiła do końca 2022 roku, jak podają media podand 500 tys. zł. (2023 rok nie został jeszcze podliczony). Jednocześnie była prezesem w spółce, gdzie została wielokrotnie oskarżana o (usunięte przez administratora) i konflikt ze związkami zawodowymi. Obecnie straciła wszytskie funkcje, bardzo mi szkoda tego jakże wspaniałego managera. Czy możemy jakoś pani pomóc?

Xxxx

Czy pracuje się też w soboty?

@Xxxx

Nie, praca od poniedziałku do piątku

A godzinowo jak to wygląda? Na stanowiskach produkcyjnych są jakies zmiany? Zwykle pracujecie pełen etat czy może nadgodziny czasem się zdarzają?

Praca od 6.30 do 14.30 Soboty wolne 2 zmiana zdarza się Nadgodziny płatne

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A.?

A co szykujesz się do objęcia pustego wtedy wakatu? Tak na marginesie, czy zanim (jeśli?) firma wystawi ogłoszenie, to szuka wpierw odpowiednich osób w szeregach dotychczasowych pracowników? Pytam, jako potencjalny pracownik, jak też może być ze wzrostem wynagrodzeń, czy przechodzeniem na inne / wyższe stanowiska?

Miudzyn
@Paweł

To nie jedyna zmiana w tym zakładzie w ostatnim czasie

@Paweł

Aktualny Kierownik jednego z magazynów odchodzi na emeryturę. Dodatkowo zmieniła się struktura organizacyjna i pojawił się nowy wakat.

Dominika

Dużo osób zostało zwolnionych w ostatnim czasie? O jakie wlasne zdanie chodzi, jakiś konkretny temat czy po prostu lepiej się tu nie wychylać? Jaką atmosfera tu panuje w świetle tych zmian?

Happy face
@Paweł

cpp-prema.pl/kariera tam są szczegóły, zainteresowanie wewnętrzne i zewnętrzne na bardzo wysokim poziomie. Proszę podesłać CV ze zgodami bo często wracamy do zainteresowanych współpracą osób.

@Dominika

To nie jest tak, że nie wolno mieć własnego zdania, ponieważ każdy ma do tego prawo. Kluczem do wszystkiego jest odpowiednia komunikacja i rozmowa, gdzie nie każdy potrafi w normalny sposób wyrażać swoich opinii i emocji uciekając się do obrażania własnej firmy w internecie ( jak @FIK). Atmosfera jest jedyna w swoim rodzaju, wręcz bardzo dobra!!! Mamy naprawdę bardzo wykwalifikowanych pracowników, przyjazny zarząd i jedyne w swoim rodzaju związki zawodowe, które aktywnie dbają o atmosferę w zakładzie i morale pracowników, aktywnie udzielają się medialnie, a tym samym wspierają działania marketingowe spółki oraz zapraszają do firmy różne ważne osoby i instytucje w celu ułatwienia wszystkim życia. Warto dodać, że przedstawiciele związków zawodowych, rady pracowniczej oraz członkowie rady nadzorczej wybrani przez pracowników to najbardziej pracowite i wykwalifikowane osoby w firmie, które są tu filarami dobrej atmosfery oraz liderami we wdrażaniu zmian i innowacji, co jest dowodem na to, że każdy z pracowników może mieć własne zdanie i wpływ na rozwój spółki.

ooo

Czy potrzeba jeszcze automatyka? Na końcu oferty, umieszczonej w zakładce kariera dodano, że oferty można było składać do końca sierpnia, więc nie wiem, czy stanowisko jest już obsadzone? W razie gdyby tak, kto napisze, ile tu wynosi wynagrodzenie, opisano, jako atrakcyjne? Czy warto czekać za nowym ogłoszeniem, czy lepiej szukać gdzie indziej szczęścia?

Brałem udział w rekrutacji i finalnie zatrudniłem się w tej firmie. Sama rekrutacja na najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi o atmosferę to jest bardzo fajna.

Lila
@Nowy

To jak właściwie wyglądała rekrutacja? W sensie, ile czasu trwała w sumie? Ile było rozmów rekrutacyjnych i z kim? Dzięks.

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A. rekrutacji na stanowisko technik serwisu? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Goralttk

Skansen, praca za 5 chłopa, płaca murzyńska. Nie polecam. Totalne dno, które widziało lata 80.

@Goralttk

To ile wy tam dostajecie? Najniższą krajową?

@Goralttk

Widocznie wcześniej nie pracował Pan w innych zakładach produkcyjnych, a tym bardziej w firmie prywatnej skoro Pan twierdzi, że ,, praca za 5 chłopa". Polecam popytać kolegów o jakość i ilość pracy u Kieleckiego producencie łożysk oraz o drugiej firmie, która jest producentem taśm malarskich. Podsumowując uważam, że po 10 latach pracy w CPP PREMA moje wynagrodzenie jest odpowiednio proporcjonalne w stosunku do moich umiejętności i zakresu obowiązków z możliwością ciągłego rozwoju osobistego.

Kacper B

Bardzo dobra atmosfera pracy,mili ludzie zawsze pomocni dobre zarobki.

Malwina

Najlepszy w Polsce producent pneumatyki. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Jestem zadowolona z produktów i obsługi. Polecam

Zniechęcony

Byłem nie dawno na rozmowie kwalifikacyjnej w tym zakładzie. Niestety rozmowa skupiała się na pytaniu " Za jaką najniższą kwotę możesz u nas pracować?" Brak pytań na temat doświadczenia i umiejętności. Choćby powodów zmiany pracy. Widać jakimi priorytetami kieruje się firma.

@Zniechęcony

Zrezygnowałem z pracy na maszynach CNC i założyłem własny biznes! Sprzedaję (usunięte przez administratora) bobki zawinięte w papierki po cukierkach! Zysk 3500 netto na miesiąc. Mam stoisko na targu i handluję tylko jeden dzień przez 4 godziny tygodniowo. Ludzie kupią wszystko! (usunięte przez administratora)

Teresa
@Gość

Człowiek biznesu, chociaż nie wiem w 100% co sprzedajesz, bo akurat treść została ocenzurowana. :( Niby kupią wszystko, no ale w końcu rynek chyba się nakarmi i kiedyś będzie syty, nie sądzisz?

Taki tam
@Zniechęcony

A jak wogole wyglądają zarobki na stanowisku tokarz ? Ciężka robota ?

Kamila
@Taki tam

A czemu pytasz, mają jakieś oferty teraz? Ciekawe

Taki tam
@Kamila

Tak jest kilka ofert ale interesuje mnie praca na tokarkach. Ktoś coś wie ?

Kibic
@Taki tam

Oj marnie płacą wymagają tyle samo co od byłego prezesa długiego. Nic nie robić glupio gadać chamsko zachowywać się . I mówić że i tak krew się przelewa za firme

Jerzy
@Kibic

Marnie to znaczy ile? Bo dla ciebie może być mało a dla mnie kasa w porządku. Podaj stawkę bo bez tego ciężko ocenić.

Goralttk
@Zniechęcony

Dokładnie zgadzam się z opinią

Piornik
@Zniechęcony

Nie przebijesz się przez nich bo oni są mądrzejsi są głupisi

Natalia
@Piornik

Ale co masz konkretnie na myśli, możesz rozwinąć skrót myślowy. Chodzi Ci o kierownictwo czy pracowników?

@Zniechęcony

Jeśli taka sytuacja faktycznie miała miejsce w maju 2021 roku, to jako pracownik obserwujący dynamiczne zmiany w spółce gwarantuję pełen profesjonalizm aktualnych procesów rekrutacyjnych.

LM

Witam, wróciłem z Anglii do Kielc. Pracowałem na CNC sinumerik, fanuc. Czy ktoś wie jak wygląda praca w PREMIE? Bo widziałem ogloszenia

@LM

Byłem u nich na rozmowie trzy razy ale dawali mi we wrześniu zeszłego roku 3500 na rękę na stanowisku operator- ustawiacz CNC. Mieszkam 40 km od Kielc więc na paliwo wyszło by z 1000 zł. Za 2500 nie opłaca się robić bo to stawka głodowa! Też byłem w Anglii 5 lat i teraz żałuję że wróciłem. Byłem w Kielcach i Starachowicach we wszystkich zakładach mechanicznych i mniej więcej wszędzie są podobne stawki.

@Butch

Nie pytałeś o jakiś transport pracowniczy? Albo może mają jakieś dofinansowanie do dojazdów? Czasem firmy tak robią

Butch

Kliknąłem już 244 razy ofertę pracy Ustawiacz-operator CNC na stronie MUP. Pani Prezes pewnie myśli: Ale ogromne zainteresowanie pracą w Premie! Kto by tam przyszedł za te marne grosze!!!

Olga
@Butch

To po co tam klikasz ? Skoro nie jesteś zainteresowany pracą .

Aaa
@Butch

Rozumiem ze to wywolalo u Ciebie podniecenie w wyniku czego spusciles sie na laptopa ??? Wspolczujemy….

@Aaa

Dokładnie tak było bo równocześnie rżnąłem koleżankę która przyszła na kawę a laptop stał obok na stole! Ty chyba jesteś jakaś czarownica albo wróżbitka że wiedziałaś...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A.
2.6/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Wapiennikowa 90
    25-101 Kielce

Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A.