Opinie o INSBUD hurtownia stali w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INSBUD hurtownia stali. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w INSBUD hurtownia stali na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSBUD hurtownia stali w Wolsztyn

wera

Nie polecam pracy w tej firmie. Traktują ludzi nagannie. Zwalniają z dnia na dzień bez podania konkretnej przyczyny. Od człowieka oczekują złotych gór a od siebie nic nie dają. Tak jest jak gówniarze biorą się za prowadzenie firmy i nie znają się na zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Robert
@A

Jakie benefity i dodatki ?

Tymek

Bardzo kiepska atmosfera w firmie. Jesteś dobry gdy chodzisz kablować do prezesika-specjalnie z małej litery. Wypłata mało adekwatna do obowiązków. Zresztą co innego na rozmowie i co innego w rzeczywistości. Nie polecam tego pracodawcy.

@Marek

No właśnie, też zauważyłem, że na stronie firmy wisi od jakiegoś czasu ogłoszenie, że szukają magazyniera. Umowa na czas określony - czy chodzi o 1 rok czy może krótszy okres? Czy duża jest tu rotacja?

Donald Nowy wpis

Napiszcie coś więcej o pracy na magazynie. Chodzi mi o to czy trzeba mieć kurs na wózki widłowe bo ja nie mam takich uprawnień i mógłbym ewentualnie ręcznie ładować i pakować towar. Dodatkowo pisali coś o suwnicach. Na to też można zrobić szkolenie?

Paweł Nowy wpis

Firma na prostej drodze do upadku. Właściciel traktuje pracowników nagannie, obwinia ich za swoje decyzje, spóźnia się z umowami i zmienia warunki w trakcie zatrudnienia. Nie polecam

Tymek

Ban
@Tymek

Pełna zgoda, w firmie panuje sztuczna atmosfera. Obiecanki i zapewnienia na rozmowie o pracę a realia mają się ni jak do rzeczywistosci, niestety. Firma wygląda dobrze tylko z zewnątrz ale w środku już tak kolorowo nie jest.

@Tymek

Czy możesz dodać coś więcej ?Chciałem aplikować na magazyniera

@Marek

Padły tu słowa, że firma niegdyś zwalniała z dnia na dzień, rzekomo bez większego powodu. Po komentarzach widzę, że ta oferta na magazyniera już jakiś czas wisi na ich stronie. Czy właśnie na tym stanowisku są zwolnienia? Da się może jednak na dłużej zagrzać miejsce? W ofercie widzę info o płacy zasadniczeh + premii, jakie to mogą być kwoty w obecnym roku?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INSBUD hurtownia stali? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
wera

A
@wera

Pani Weroniko, nie można zwalniać osoby bez podawania przyczyny. Mamy bardzo duży zakres benefitów dla pracowników i cały czas coś nowego dodajemy.

Robert
@A

Jakie benefity i dodatki ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w INSBUD hurtownia stali?

Ponowię wcześniejsze pytanie, bo z tego co widzę ogłoszenie wciąż wisi. Czy nadal firma szuka magazyniera? I czy w razie braku uprawnień na wózki widłowe jest możliwość zdobyć takie uprawnienia już po podpisaniu umowy? Ktoś wie?

AAA

Pojawiła się oferta pracy dla magazyniera. Co do warunków jest wyłącznie wzmianka, że zatrudnienie jest na UoP na czas określony. Chodzi o to, że pierwsza umowa jest na próbę? Standardowo 3 msc? Po jakim czasie można się starać o UoP na czas nieokreślony?

Joasia

A dlaczego, możesz dodać? Akurat chciałam się tutaj starać o pracę. Czytałam w innych starszych opiniach narzekania b traktowanie. Czy wlasnie o to chodzi? Jak obecnie traktują pracowników? Można liczyć na szacunek ze strony innych pracowników, zwłaszcza tych wyższych ranga?

kandydatka
@Joasia

Nie wiem jak obecnie traktują pracowników moja koleżanka tam pracuje i szuka innej pracy bo podobno ciężko znieść właściciela który ma dwie twarze

Natalia
@kandydatka

Czy kolezanka mówiła jak tu płacą pomimo tego? Bo szukam jakichś informacji, jak najbardziej aktualnych. I czy reszta osób w firmie jest ok?

Elka
@Natalia

Płacą średnio, wymagania jak z kosmosu, o premie która wynika z umowy trzeba się prosić poza tym prezesik cwaniaczek znajdzie zawsze argument żeby jej nie wypłacić jesli cos nie idzie po jego mysli

A
@Elka

Pracowałam w tej firmie i ani razu nie zabrano mi premii ani żadnemu pracownikowi. Proszę nie przekazywać nie prawdziwych informacji.

kobieta
@Joasia

Mają tam młody zepsół i wszyscy się dogadują jest miła atmosfera. Dużo osób pracuje tam wiele lat z tego co wiem ( kilka osób kóre znam tam pracuje)

Zuzia

Widzę po komentarzach wcześniejszych, że kobiety tam pracują jakieś. Ja też myślałam, żeby wysłać papiery na magazyniera, bo akurat rekrutują i znalazłam ogłoszenie na stronie. Pytanie czy kobiety mają taką samą stawkę jak mężczyźni? I normy BHP? To ważne dla mnie.

Insbud
@Zuzia

Pani Zuzio, jak najbardziej może wysłać Pani CV rozpatrzymy Pani kandydaturę. Bardzo pilnujemy norm BHP wszytko odbywa się zgodnie z prawem.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w INSBUD hurtownia stali? Chętnie zatrudniają?

Believe in yourself

Uważam, że jest to firma z ogromnym potencjałem jeśli chodzi o rozwój. Rozmowy kwalfikacyjne oraz zaangażowanie kadry zarządzającej w dobór pracowników - pełny profesjonalizm.

@Believe in yourself

No motywacyjnie to zabrzmiało nie powiem, że nie. ;p Możesz w takim razie opisać tę rozmowę? Bo brzmi nawet spoko

@Monika

Przebieg rozmowy zachowam dla siebie bo myślę, że dużo zależy od tego z kim siada się po drugiej stronie stołu, ale uważam, że inne firmy z okolic powinny brać przykład.

Beata
@Believe in yourself

A kto przeprowadzał z Tobą rozmowę?

Hilary

Czym się od tego z daleka.

Jaka jest kultura pracy w INSBUD hurtownia stali?

Jak szefostwo w INSBUD hurtownia stali traktuje ludzi?

zzz

brak szacunku do pracowników to motto ludzi prowadzących tą firmę

MAX

Od dłuższego czasu szukają nowego kierownika zastanawiam się nad złożeniem papierów. Może ktoś ro w skrócie opisać? Już w zeszłym roku widziałem że od 1 stycznia przyjmą a ogłoszenie jest do teraz

Jojo
@MAX

Od dłuższego czasu... Odpowiedziałeś sobie sam (:

Mati

(usunięte przez administratora) kiła, mogiła. Ściema na rozmowie. Dajcie sobie spokój z tą firmą. Sznureczek pozdrawiam

Nooo
@Mati

Obietnica nic nie kosztuje.

Marcel

Czy w hurtowni są zapewnione środki bezpieczeństwa ?

Agnieszka

Mam pytanie, czy jest to miejsce dla młodych osób ? Które dopiero zaczynaja, bez doświadczenia ?

BYŁY Pracownik
@Agnieszka

Tylko takie się nadają. Najważniejsza biegła znajomość Skype, Excel (tabelki mające na celu donoszenie na pozostałych) oraz sztuczne lizusostwo.Nie można mieć więcej doświadczenia od reszty. Ogólnie nic więcej nie trzeba umieć ;p

ona

@lex a czym się tu zajmujesz i od jak dawna pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o INSBUD hurtownia stali - Wolsztyn

• Jak się pracuje w INSBUD hurtownia stali?

Zobacz opinie na temat firmy INSBUD hurtownia stali tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

INSBUD hurtownia stali
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Przemysłowa 7
    64-200 Wolsztyn