Opinie o Media Lab Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Media Lab Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Media Lab Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Lab Sp. z o.o. w Gdańsk

Natalia D

Specjalista z ogromną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem zawsze rekomenduje nowoczesne rozwiązania odpowiednie dla klienta i jego branży. Przemiły kontakt, profesjonalna obsługa, kompleksowe wsparcie. Serdecznie polecam!

Z całego serca polecam firmę a zwłaszcza Pana Piotra. Bardzo mocno pomógł mi w kilku ważnych sprawach. To bardzo dobry i ciepły człowiek. Szkoda, że mało jest takich ludzi i firm. Polecam wszystkim

MichałNowy wpis

Grażyna - Boutique Nowy wpis

Dziękuję za bardzo miłą współpracę. Złożyłam zlecenie u nich w biurze dnia 13.05.2024 i myślałam, że to będzie pechowa data. Pani Monika zapewniła że to przesądy i nic takiego się nie wydarzy. Miała rację gdyż zlecenie zostało wczoraj wykonane za co bardzo....bardzo dziękuję. Polecam tą firmę gdyż charakteryzuje ich pełen profesjonalizm a w biurze panuje prawdziwie rodzinna atmosfera (to chyba małżeństwo), Życzę wielu sukcesów, fajnych i mało upierdliwych klientów. Pozdrawiam i polecam wszystkim.

SzymonNowy wpis

SzymonNowy wpis

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Media Lab Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Mikołaj

Dziękuję bardzo z miłą obsługę oraz szybko wykonane zlecenie gdyż zależało mi na czasie. Firma w 100% wywiązała się z przyjętego zobowiązania. Dziękuję również Pani Monice, która cierpliwie odpowiadała na moje liczne pytania oraz za gościnę w biurze (kawką przepyszna). Jesteście godni polecenia. Pozdrawiam Mikołaj

Alina

Właśnie odebrałam przesyłkę. Wszystko w jak najlepszym porządku. Sprzęt zgodny z opisem i taki jaki chciałam mieć :) Nie ma to jak solidna jakość niemiecka. Dziękuję za szybką wysyłkę oraz bardzo miłą obsługę telefoniczną przez Panią Monikę. Pozdrawiam i polecam wszystkim.

Kasia Buczkowska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Moje pierwsze wrażenie o Media Lab ? - Słuchają i proponują rozwiązania na indywidualne potrzeby! Po szczegółowej analizie przedstawili mi dobre propozycje dla mojej firmy. Działają sprawnie! Zlecenie wykonali. Polecam :)

Maciej - InDentis

Dziękuję za miłą obsługę. Zamówiony towar dotarł błyskawicznie za co serdecznie dziękuję a w szczególności za instrukcję w języku polskim, która bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim a zwłaszcza Pana Piotra gdyż to partner godny zaufania. Zyskali Państwo stałego klienta.

Piotr Wawrzynkiewicz

Bardzo dziękuję Panu Piotrkowi za pomoc w sprawie mojej mamy Eugenii. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni i z miłą chęcią będziemy polecać Waszą firmę co czynię.

Marek Daniel

Pełen profesjonalizm, skuteczność i konkurencyjność. Do tego nieszablonowe podejście i zaangażowanie. To co zrobili dla mojej strony zasługuje na najwyższe uznanie.

Weronika Z.

Jestem bardzo, bardzo zadowolona ze współpracy. Podejście do Klienta i zaangażowanie na 100%, często ponad oczekiwania. Powiedziałabym, że "dbają jak o swoje" - każdy ewentualny problem jest dogłębnie analizowany

Marian Figler

Witam , Ekipa z dużym doświadczeniem zawodowym oraz służącą pomocą. Mimo realizacji różnych projektów dla klientów starali się pomóc mi i odpowiedzieć na zadane pytania w sposób zrozumiały i profesjonalny. Serdecznie dziękuję za udzielone odpowiedzi i wskazówki. Polecam firmę.

Natalia D

PHU MIREX

Dziękujemy za przemiłą współpracę. Sklep internetowy wykonany zgodnie z umową w ciągu 2 tygodni. Nie mam jakichkolwiek uwag i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Fachowcy w branży. Polecam

Marzena Podgórska

Polecam tą firmę dla małych i dużych firm, jak i dla osób, które prowadzą własną działalność i potrzebują pomocy przy rozbudowywaniu zasięgów w profesjonalny sposób. W mojej pracy jestem w kontakcie z przefantastycznym Panem, który odpowiada cierpliwie na każde pytanie, mogę liczyć na szybkie zajęcie się sprawą firmową, informuje o ofertach i innych możliwościach poprawienia ratingu swojej strony. Naprawdę polecam, bo można na nim / nich polegać.

Paulina Bilej

Polecam, bardzo rzeczowa, konkretna firma. Dobra komunikacja i duża elastyczność - to na pewno warto podkreślić. Warto im zaufać i współpracować.

Nie komentujemy wpisu gdyż taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Jak widać konkurencja nie śpi :)

Petronex

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Media Lab jako dobrego, rzetelnego i co najważniejsze merytorycznie przygotowanego Partnera do współpracy. Już na etapie zbierania ofert firma mocno wyróżniała się podejściem do opracowania propozycji, wchodząc na większy poziom szczegółowości w zakresie wytłumaczenia poszczególnych etapów prac. Komunikacja sprawna i terminowa. Klarowny harmonogram prac. I przejrzystość w otrzymywanej dokumentacji.

Magdalena Pieniek

Rewelacyjny kontakt i sposób rozwiązywania nieoczekiwanych sytuacji ze strony tej firmy daje wiarę w ludzi!! Szeroka gama świadczonych usług spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów P*O*L*E*C*A*M

Zostaw merytoryczną opinię o Media Lab Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Media Lab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Lab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Lab Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 79 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Media Lab Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 100 ocen.

Media Lab Sp. z o.o.