Opinie o Lucjan Kalka Lktec Phu w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucjan Kalka Lktec Phu. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lucjan Kalka Lktec Phu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucjan Kalka Lktec Phu w Przeźmierowo

Kamil Nowy wpis

Wygląda na to, że jestem jednym z wielu niezadowolonych klientów. Mógłbym napisać piękny elaborat o zabarwieniu negatywnym na temat współpracy z panem K. (nie przez przypadek z małej), ale wątła to przyjemność. Niepoprawnie naprawiona skrzynia, później lichy kontakt i długie tygodnie oczekiwania na naprawę gwarancyjną. Jak już w końcu się doczekałem samochód znowu uziemiony na kilka tygodni. Niestety żadnych pozytywnych zmian odnośnie funkcjonowania skrzyni. Tak jak już ktoś tu napisał, zwykły papudrak w dodatku (usunięte przez administratora) i gbur. Pan K. był bardzo miły przy przyjmowaniu zlecenia, po otrzymaniu gotówki już mu nie zależało na zadowoleniu klienta. W dodatku obrażanie drugiego człowieka przychodzi mu z łatwością. Niestety dzisiaj jestem bez pieniędzy i nadal z niesprawną skrzynią. Miałem okazję również poznać byłego pracownika pana K., który niestety teraz musi walczyć o swoje pieniądze i potwierdził gburowate zagrywki swojego ex szefa, które wobec Niego na końcu też zaczął stosować. Omijać ten warsztat szerokim łukiem jako klient i pracownik! Po panu K. nie można się spodziewać niczego dobrego. Wiem, że nas (usunięte przez administratora) jest więcej. Jeśli ktoś reflektuje na pozew zbiorowy możemy zacząć działać.

Max Nowy wpis
@Kamil

Potwierdzam wszystko i nawet wiecej. Sam to przeszedlem z panem K. Sam walczylem przed sadem z nim i po latach wygralem.

Czarna Nowy wpis

A ja szukam dla mojego męża nowej pracy i chciałabym dowiedzieć się więcej o tej firmie. Nie widziałam w necie ofert pracy. Może wiecie, gdzie firma szuka pracowników i prowadzi rekrutacje? Wiecie, ona ma doświadczenie w mechanice samochodowej, więc nie jest juniorem do nauki.

Zosia Nowy wpis

Ktoś tu pisał że zamknięte na stałe a jednak jest kolejny wpis od klienta. To jaka w końcu sytuacja? Mąż szuka pracy i trochę mu pomagam chciałam tu sprawdzić.nie ma aż tak wielu firm w okolicy żeby nie wiem jak przebierać. Co z pracownikami, pracują tam ludzie? Płaci jak?

@Hubert

"Mechanik" bardzo nie słowny, zupełny brak fachowości. Moja naprawa skrzyni biegów ciągnęła się łącznie pół roku, pierwsza naprawa trwała prawie dwa miesiące, auto odebrane z wyciekiem, wróciło na reklamację po ustaleniu terminu, pan kalka w celu usunięcia wycieku nawalił silikonu pod gumową uszczelkę oczywiście trwało to dwa tygodnie. Auto wróciło znów z cieknąca skrzynią na co usłyszałem że problem jest iluzoriczny i jeśli wyciek byłby poważny to auto by nie jeździło. Wyciek był z korpusu który pan kalka uszczelnił "wysokiej jakości silikonem" (powinno to zostać uszczelnione specjalną pastą). Przetrzymywane kolejny miesiąc, po braku kontaktu zabrałem auto w takim stanie w jakim je przywiozłem od pracownika. Podsumowując z gorszym papudrakiem się nie spotkałem, gościu ma wyższe ego niż umiejętności i moce przerobowe, uprzejmość znika po pojawieniu się gotówki, nie życzę nikomu współpracy z tą osobą.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lucjan Kalka Lktec Phu? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Pewna pani już wcześniej pytała o pracę w warsztacie a ja podczas przeglądania swojej okolicy zauważyłem, że w wizytówce Google przy Składowej wskazany jest przypis o zamknięciu na stale. Wiadomo o co z tym chodzi? To było jakieś tymczasowe wstrzymanie? I co z klientami? Widzę rożnie opinie a myślałem nad pracą, jest możliwa?

OldMerc

Moje wrażenia dotyczą samego podejścia do klienta gdyż fachowości nie jestem w stanie ocenić. Powód prosty : auto przyjechało na lawecie i na lawecie odjechało. Warsztat polecił mi inny fachowiec od ASB gdyż moja skrzynia jest już wiekowa i nie każdy chce się podjąć naprawy. Kontakt telefoniczny z tym panem na początku był obiecujący :"tak, robię takie skrzynie, wiem o co chodzi " itd. To myślę sobie-trafiony! Po oddaniu auta kontakt tel.mocno osłabł i szczęściem były nieliczne odbierane dzwonki gdzie pan opowiadał gdzie to nie pojedzie i załatwi części. Padło na jakieś łożyska ale pan nie omieszkał zasugerować regenerację sprzęgła kinetycznego;nie wiem po co bo skrzynia sprzęgała tyle, że został jeden bieg do przodu i jeden do tyłu. Z tą usterką przyjechałem. Ale ok, jak naprawa to naprawa . Dodam, że auto zawiozłem 18czerwca a ostatnia obietnica odbioru auta padła na koniec sierpnia. We wrześniu pan fachowiec poprosił o...jeszcze jeden miesiąc! To nie wiem jak komu ale mnie puściły nerwy i jedyne co mnie interesowało to zabierać jak najszybciej stamtąd klamoty. Za kinetykę zapłaciłem 1000 zł; gość zrobił wpis do książki serwisowej-chociaż tyle. Za lawetę 500 zł raz i 500 zł dwa. 2000 tysiące wątpliwie wydanej kasy i jestem w punkcie wyjścia. Facet jest nierzetelny, nie słowny, nie odpowiada na telefony, odkłada w czasie to co wymaga "spięcia (usunięte przez administratora) i robi doraźną robotę. Dostałem skrzynię w kawałkach i oby nic nie brakowało. Ze względu na podejście do klienta NIE POLECAM!

Amy

zauważyłam, że ktoś pytał o praktykę, mnie to bardziej warunki zatrudnienia u Pana by interesowały, wiecie jakie trzeba spełnić aby się zakwalifikować? i czy przypadkiem w ostatnim czasie nie przyjęto kogoś jeszcze? Zauważyłam, że pojawiały sie opinie od niezadowolonych klientów zarówno tutaj jak i w googlach lecz od jakiegoś czasu klienci zaczęli chwalić usługi. Co się zmieniło?

Klient

Nie polecam tego warsztatu, naprawa trwała bardzo długo.Po przejechaniu kilkunastu kilometrów problem powrócił,a pan mnie żył w chamski sposób mimo ,że za naprawę wziął kilka tysięcy.Zastanawiam się czy oddać sprawę do sądu.Samochód dalej niesprawny.Żałuję bardzooo wyboru tego mechanika.

Dawid

Warto zgłosić się na praktyki do tego mechanika ?

Kierowca

Niesolidny i nierzetelny mechanik. Nie wykonał naprawy zgodnie ze zgłaszanym problemem. Naciągnął właściciela pojazdu na zbędną i kosztowną naprawę mechatroniki skrzyni biegów. Po przejechani kilkudziesięciu kilometrów pojawił się ten sam problem, jak przed naprawą. U innego mechanika naprawa kosztowała kilkaset złotych a facet skasował kilka tysięcy. Nie odbiera telefonów i ignoruje klientów po zapłaceniu za naprawę. W dniu kiedy miałem odebrać samochód z naprawy dzwoniłem kilkanaście razy. Okazało się, że pan mechanik normalnie się nachlał i o 14 godzinie spał na krześle zamknięty w swoim biurze. Próby reklamacji zbył w chamski sposób stwierdzając, że trzeba było sobie kupić nowy samochód, a nie używany. Absolutnie odradzam kontakty z tym człowiekiem.

Niezadowolny

Niestety potwierdzam uwagi JaPoznan.Pan Lucjan nie jest fachowcem w tej dziecinie. Do mojej skrzyni podchodził jeszcze z dwoma poprawkami.Oczywiście naprawa trwała 2 tygodnie za każdym razem. A gdy się okazało że po 2 miesiącach skrzynia zaczęła żygać olejem to przestał odbierać telefon lub tłumaczył się że "naprawia" następną skrzynię i nie ma czasu dla mnie.Naprawiłem wyciek w innym warsztacie i okazało się że Szanowny Pan Lucjan nie odczekał aż silikon do uszczelniania miski odpowiednio się utwardzi.

JaPoznań

Pan Lucjan - chociaż na miano Pana nie zasłużył, nie jest osobą/firma godną polecenia, zaczynając od kompletnej niesłowności, auto czekało kilka miesięcy na przyjęcie, powody były różne, chore dzieci, żona opuściła, kolejka klientów, potem nowa kolejna klientów, po 2 miesiącach bojów przyjął skrzynię - zawieziona tylko i wyłącznie dlatego, że robił już ją 2 lata temu i wiedział co zrobił, więc potencjalnie naprawa powinna być szyba miła i przyjemna. Niestety przyjęcie skrzyni to nie happy end z "naprawą", po kolejnych 2 tygodniach pomimo obietnicy rozebrania skrzyni w 2 dni po przyjęciu, skrzynia nadal nie zrobiona. Umówienie się z mości Panem trwało kolejny tydzień, pomimo szczerej chęci rozmowy w "4 oczy" z Luckiem, wykpił się pracownikiem, skrzynia odebrana i naprawiona praktycznie po sąsiedzku w 5 dni roboczych z częściami, konwerterem itd. LKTEC niepoważna firma ! Właściciel w pracy popija zapijając smutki swojego życia towarzyskiego, tudzież powracających aut na reklamację. Człowiek w opinii innych warsztatów nie radzi sobie ze skrzyniami, zawozi reklamacje do innych warsztatów i kółko się zamyka ! SZCZERZE NIE POLECAM! NIGDY, PRZENIGDY NAWET NIE ZBLIŻĘ SIĘ DO TEGO "WARSZTATU",

Zostaw merytoryczną opinię o Lucjan Kalka Lktec Phu - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Lucjan Kalka Lktec Phu?

Zobacz opinie na temat firmy Lucjan Kalka Lktec Phu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lucjan Kalka Lktec Phu
  • Składowa 13