Opinie o KSW Moto Sławomir Chochrek w Błażowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KSW Moto Sławomir Chochrek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KSW Moto Sławomir Chochrek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSW Moto Sławomir Chochrek w Błażowa

Klient Nowy wpis

Polecamy. Po oględzinach kilku egzemplarzy samochodów dopiero w tym komisie zdecydowaliśmy się na zakup. Zdecydowanie jest różnica w porównaniu do innych komisów.

Konrad! Nowy wpis

Jak najbardziej polecam ten komis! Auto zakupiliśmy dla dziadka Opel mokka 2013 rok brązowa z przebiegiem 78000 km. Samochód nie przesadzę jak napisze jak nowy. Gorąco polecam

Patrycja Klientka ksw moto Nowy wpis

Kolejny zkupiony samochód i kolejny raz samochód w świetnym stanie. Polecam ta firmę jeśli ktoś szuka dobrego sprawdzonego samochodu.

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie KSW Moto Sławomir Chochrek w miejscowości Błażowa? Nadal nie ma info od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

Marcin1982 Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem. Kupiłem samochód u Pana Sławka z polecenia sąsiada, który jak to powiedział jak po samochód to do Błażowej do Ksw moto. Tak zrobiliśmy pojechaliśmy na miejsce. Po opini sąsiada oczekiwałem fajnych aut i tak też było. Wyjechaliśmy toyota auris z 2011 roku która wyglądała jak praktycznie nowa. POLECAM

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KSW Moto Sławomir Chochrek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Opel astra

Totalnie nie polecam Sprzedawca niechętnie odpowiada na zadane pytania - arogancki nieuprzejmy (usunięte przez administratora). Auto cena 31.900 Spotkanie wieczorem z żona - ogledziny auta - żona nic nie wie: Pierwszy właściciel - chyba tak Silnik był myty (woda na silniku) - raczej nie Jaka skrzynia Biegow - nie wiem Bite malowane auto - nie wiem raczej nie Cena wzrasta do 38.900 Zero info z jakiego powodu - to inne auto - gdzie pan ta cenę widział - kosmos! Totalnie nie polecam - opinie na wielu platformach pokazują, ze nie jestem pierwszym oszukanym!

ksw moto
@Opel astra

facet umawia sie na 19 godzine i przyjeżdża o 20:30 to w jego mniemaniu on jest okey bo to taki typ. 20:30 stoi pod bramą juz zamknięte i daje równo po domofonie nie patrzy że pisze jak (usunięte przez administratora) zamknięte ale w jego mniemaniu on jest okey. Informacje jakie mam wszystko żona powiedziała ale jak facet chce historie samochodu od poczęcia noo sorry mam faktury ale wszystkiego nie wiem bo ja również samochód odkupilem i jestem właścicielem od tygodnia. Był wymieniany olej w skrzynii żona na to że nie wie to facet to jak Panii nie wie czy olej był zmieniany? gość poważnie zdziwiony. Silników nie myjemy ale coś sie zawsze nachlapie gdyż chcą wymyć dokładnie wnęki i podszybie maska musi być otwarta wiec co zawsze sie nachlapie. Reasumując gość grymasił przy cenie 31900 auto sprzedane za 38500 to nie wiem czy ja jestem dziwny czy ten człek.

Zostaw merytoryczną opinię o KSW Moto Sławomir Chochrek - Błażowa

KSW Moto Sławomir Chochrek