Opinie o Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak w Konin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak w Konin

Jak często w Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 czerwca na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

@pracodawca

Do tej pory czekam na wypłatę i jej nie widzę ta pani jest niewypłacalna i (usunięte przez administratora) ludzi nie polecam tej firmy

Sabina

Ja nie narzekam , zawsze wszystko na czas chyba że to pracownicy nie ogarniają swoich obowiązków i tak to wygląda. A pani Sylwia jest bardzo sympatyczną osobą polecam bo nigdy nie było problemów z jej strony . Wydaje mi się że osoby tak opisujące są sami siebie nie warci. Pozdrawiam panią Sylwie z gorącego serca.

@Sabina

Co ty kobieto opowiadasz ,no chyba że akurat tak ci się przytrafiło że nie masz żadnych problemów bo jak byłam pracownikiem tej firmy to były same problemy

Administrator Nowy wpis

Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak szukała niedawno pracowników w mieście Łódź. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Antosia
@Sabina

A na jakim stanowisku pracujesz? I jakie obowiązki musisz wykonywać? Pytam, bo interesuje mnie ta firma i chcę tu zaaplikować i poznać jakieś rady... jak się przygotować? :)

@Antosia

Pracowałam w paru firmach , Inwemer co opinie też ma, Amlux z Warszawy też opinie, jednak u pani Sylwi nie można było narzekać umowę sama przeczytała wskazała co w niej pisze itp, Szkoda mi tobie odpowiadać na to pytania ale swoje doświadczyłam mając 25 lat stażu pracy więc myślę że ludziom nie chce się pracować zwłaszcza tym młodym od razu na zwolnienie a my starsze musimy do tej emerytury dopracować więc co kto chce niech myśli albo nie wymyśla. Osobiście miałam okazję poznać Panią Sylwią i z ręką na sercu nie spotkałam takiej przesympatycznej osoby na której się nigdy nie zawiodłam . Na Twoim miejscu nie patrzyłabym na opinie innych co osobiście nie znają bo ja nie żałuję że poznałam pracowałam i mam nadzieję że jeszcze będe u P Sylwi Pracować.

@Sabina

Którego dnia Pani Sylwia wypłaca pensje? Czy wspomniana Pani rekrutuje osoby do pracy, może wiecie jakie cechy sobie ceni wśród kandydatów? Jak ktoś tak z ręką na sercu wykonuje swoje obowiązki to szefowa to docenia? Często udaje się dostać jakąś podwyżkę?

Sabina

oczywiście premia za uczciwą pracę

@Sabina

O, a jak ta pani jest taka sympatyczna, to przekłada się to jakoś na atmosferę w firmie? Czy relacje między pracownikami są ok? Czy taka właścicielka wgl dba o to, aby w zespole się fajnie pracowało, aby ludzie dobrze współpracowali? Może nawet jakieś wspólne wyjścia, imprezki??

Były pracownik Nowy wpis

Sylwia

codziennie przeszkalamy . wystarczy chęć do pracy

@Sylwia

I ile trwa taki okres próbny dla nowego pracownika? Zwłaszcza, jeśli nie ma dużego doświadczenia w tego typu pracy i wymaga nauczenia się wszystkiego od podstaw.

@Halina

Proszę pani : NIe mieć doświadczenia w sprzątaniu to jest kpina , nie wyobrażam sobie że w domu pani też nie ma doświadczenia do sprzątania. Sprzątanie , jak w domu trzeba wykonywać nawet bez doświadczenia. Moja mała córka zna się na tych sprawach bez doświadczenia a ma za ledwie 3 lata. Potrafi po sobie posprzątać no i mamie pomaga w sprzątaniu . Więc Panie w wieku podeszłym pytają się o doświadczenia dotyczące sprzątania, to w domu pani męża też sie pyta jak ma sprzątać . Dla mnie to śmieszne. Pozdrawiam i życzę dużo nauki w kierunku sprzątania. :)

Ola
@Sylwia

Jaki pracodawca odpowiada w ten sposób pracownikowi zdającemu proste pytanie "ile trwa okres próbny?", możecie sobie Państwo sami wystawić szybką opinie o usługach sprzątających Sylwia Urbaniak

@Sylwia

Chyba ktoś chciał zapytać czy wymagają Państwo doświadczenie na podobnym stanowisku, czy może ktoś miał styczność z firmą sprzątającą. Szkolenie czasem też wymaga pokazania obsługi profesjonalnych maszyn do sprzątania, jak jest u Was?

Śląsk
@Ola

Taki pracodawca to jest właśnie. Nie tylko nie wypłaca ludziom kasy na czas ale jeszcze udaje że nie istnieje i nie odbiera telefonów. A przez internet jeszcze pyszczy. No cóż, zobaczymy jak pani Sylwia będzie pyszczec w sądzie pracy, bo właśnie dzisiaj został złożony pozew w TG za nie wypalenie pracownikowi pieniędzy. Jak nie opóźnienia miesięczne to lecenie w (usunięte przez administratora) nie pracujcie u TEJ PANI jeśli chcecie zobaczyć swoją kasę.

Kamila
@Śląsk

Miesiąc opóźnienia to max czy zdarzały się dłuższe okresy? Później pieniądze były wypłacane w całości czy też coś było nie tak?

Asia

Mam nadzieję że ta firma niewygra przetargu, (usunięte przez administratora) i tyle. Pracowałam w tej (usunięte przez administratora) firmie i do dziś niemialam zapłacone za 2 miesiące pracy. Wymówka standardowa co miesiąc że czekają na faktury już to mają we krwi, jak szkoła płaci w terminie, jak koleżanka do niego dzwoniła to powiedział jej ze miał inne wydatki, o swoje się prosić (usunięte przez administratora)w biały dzień, lepiej niech go zamkną za te (usunięte przez administratora), kwestia czasu bo już ma sprawę sądową i i pip

@pracodawca Nowy wpis

Sabina

Co wy piszecie , ludzi tak oczerniać przecież pare dni poślizgu nic nie ma znaczenia w porównaniu do innych co po 2 -3 misiące nie płacą . Pani Sylwia zawsze była słowna i dogadana a jeśli nie chce się pracować to roboty jest chyba dużo . Dziwię się że Pani Sylwia nic z tymi wpisami nie zrobiła . SR

@Sabina

Parę dni? Zastanawiam się tylko czy pracują tu osoby z kredytem czy cos? bo to może by im utrudniało nieco sprawę? Mimo wszystko co do tych opóźnień z czego ostatecznie wynikają i czy będą jeszcze występować?

Magda
@Sabina

Jak pani lubi być co miesiąc o kilka dni w tył z wynagrodzeniem to spoko ale jak do tego (usunięte przez administratora)ludzi bez podstawie z wynagrodzenia bo tak?Bez podstawne nie wypłacanie pensji to zwykła (usunięte przez administratora), więc ta pani nie robi nic innego jak (usunięte przez administratora)swoich pracowników zrzucając na nich odpowiedzialność która ciąży na pracodawcy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak.
Magdalena

W tym kraju to najlepiej prowadzić działalność jak ta pani, bez zobowiązań bez konsekwencji, w przeświadczeniu, że jest bezkarna ... No więc nie jest pani bez karna, każde bezprawne pieniężne potrącenie z wypłaty podlega pod kodeks karny, zatrudnione ma pani, osoby z orzeczeniem (czytaj pefron) w momencie odmówienia zapłaty czy wypłaty czy też ekwiwalentu za leki jest to defraudacja państwowych pieniędzy i pewnie jest na to odpowiedni paragraf Dziwie sie waszej arogancji i buty, braku skromności i wykształcenia Mam nadzieję że w najbliższej przyszłości dostaniecie to na co sobie za pracowaliście

ALDONA
@Magdalena

JA TEŻ PARE LAT WSTECZ PRACOWAŁAN NA SZKOLE. TO CO TAM JEST TO SZOK Z JEDNEJ STRONY ZA KARY P. DY SAMA KOSZTÓW PONOSIĆ NIE BĘDZIE SPÓŁKA NAM TEŻ POBIERAŁA Z WYPŁATY BO COŚ NIE PASOWAŁO KIEROWNICTWU A NIE SZEFOSTWU. AH DLATEGO JUŻ TAM NIE PRACUJĘ A CO DO PFRON TO SIĘ MYLISZ BO PRACODAWCA ZATRUDNIAJĄCY POW 20 OSÓB ODPROWADZA CAŁY OKRES ZASILKU CHOROBOWEGO NIE 33 DNI JAK PISZECIE POCZYRAJCIE KP. WIĘC SĄDZĘ ŻE TE WPISY NA TEMAT TEJ CAŁEJ PANI TO WASZE BZDURY A GROŻBAMI NIC NIE WSKURACIE LECZ DOBROCIĄ ALE SĄ LUDZIE BEZ SERCA NA STARE LATA GDZIE ŻYCIE JEST KRUCHE JA JUŻ JESTEM NA EMERYTURZE ALE Z CHĘCIĄ PODZIELIŁABYM SIĘ JAK PRACOWNIKÓW POTRAKTOWANO W 2020 R GDZIE SPÓŁKA ICH ZATRUDNIŁA Z WARSZAY A NAWET ZERO KONTAKTU ANI O TO ANI O TAMTO . WIĘC ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM COŚ NAPISZECIE BO SZKODA MI WAS . ALDONA HOFMER - BYTOM

Magda

Moja mama jest pracownikiem tej pani. Sprząta w szkole w Tarnowskich Górach Jeśli chodzi o moja mamę to opinie od dyrekcji jak i nauczycieli na piętrze, które moja mam sprząta są same pozytywne, więc wywiązuje się ze sowich obowiązków na 110% Natomiast pani Sylwia no coz, kobieta która SMS bez błędu nie potrafi napisać, twierdzi że jak ktoś idzie na L4 to wszystko ona płaci (kiedy zapytaliśmy jaki okres płaci pracodawca L4 stwierdziła. Ze cały okres choroby co jest bzdura bo gdyby choć trochę znała przepisy prawa pracy i nie tylko wiedziała by ze pracodawca płaci pierwsze 30 dni) Ponad to obciąża pracowników karami finansowymi szeczegolnie tych którzy wywiązują się ze swoich obowiązków wzorowo i tak, mojej mamie ukradli już ponad 1000zl Sprawa oczywiście zgłoszona na policję, pozew też za chwilę będzie złożony do sądu pracy Jednym słowem nieuczciwi chytrze ludzie, którzy za nic mają ciężko i uczciwie pracujące osoby a te które chętnie donoszą na współpracowników nagradzają Mam nadzieję że ta pani usłyszy wyrok i że odda wszystko to co nieuczciwie zabrała i że prędzej czy później zamknie ta pseudo firmę A i życzę jej żeby ktoś jak kiedyś tak potraktował tak jak, ona teraz traktuje ludzi

Były pracownik.

(usunięte przez administratora) niedaja wypłat a jak już się 20 raz upominasz to jeszcze po 700 odtradzaja,dziwię się że ta firma jeszcze istnieje. Jak przychodzi do płacenia to co miesiąc ta sama śpiewa my czekamy na faktury, jedna wielka ściema.jedna dziewczyna przepracowalam cały miesiąc to dał jej 500 zł, druga jest na l4 to jeszcze wypłaty niedostala za cały przepracowany wrzesień. Strzescie się tej firmy bo to o(usunięte przez administratora)tylko żerują na innych. Kto to widział żeby stawkę proponowali jak oczywiście wypłaca 12zl na godz. Ta firma to jedna wielka porazka

Jak tam te prace remontowe ogółem? To coś spoko? Bo widziałem, że się ogłaszali kiedyś, nie wiem, jak teraz. Ale też tu ktoś pisał, że są jakieś problemy z wypłacaniem wynagrodzeń, to chciałem dopytać zarówno, czy jest zatrudnienie teraz i czy się unormowała ta sytuacja. I co ile na konto wpadają pieniądze normalnie?

X

Nic się nieunormowalo, daj se spokój z tą robotą, jest coraz gorzej, no chyba że chcesz robić miesiąc za darmo bo nieplaca. Mi niedali już wypłaty za 2 miesiące i pewnie niedostane. (usunięte przez administratora)

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Budowlany w Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Nigdy niebylo żadnych szkoleń ani rekrutacji, jedynie co im najlepiej wychodzi to nieplacenie wynagrodzeń za ciężka uczciwa prace

Witam niepolecam pracy w tej firmie, (usunięte przez administratora) wyzyskiwacze, niewyplacalni, trzeba pisać dzwonić prosić się swoje na dodatek pracownikom potracaja z wypłaty niby jakieś kary, np jednej pani potrącił 700 zł za to że była na urlopie który się należał i to niejednej. Chamstwo w biały dzień. Dziwię się że PIP nic ztym nierobi, gdzie jest prawo jak można ludzi którzy uczciwie pracują zostawić ich bez środków do zycia

Nie rozumiem, jedni piszą, że umowy na czarno inni, że te umowy są. Ciężko coś wywnioskować, w sumie i konkurencja też może wiele do tych wpisów dołożyć. Spotkam tu kogoś aktualnie zatrudnionego przy sprzątaniu kto powie jaka jest obecnie oferowana umowa i wynagrodzenie? Skoro firma istnieje to ktoś w niej raczej pracuje. Sama praca przy sprzątaniu jest jednozmianowa?

Anonimowy użytkownik

Nie polecam, wręcz odradzam każdemu jakichkolwiek relacji z w/w firmą. Firma ta jest niesłowna, niewypłacalna, nieuczciwa. Są to zwykli (usunięte przez administratora) oraz wyzyskiwacze, którzy żerują na ludzkiej krzywdzie oraz cudzym portfelu. Problemy z komunikacją, brak wypłaconych, zaległych pieniędzy zgodnie z umowami. Nie wywiązują się z żadnych umów zawartych z pracownikami. Według nich najlepiej jakby ktoś pracował charytatywnie bądź "na czarno", bo proponują właśnie tą drugą formę. Zostali zgłoszeni do inspekcji pracy. Plus usuwają niewygodne opinie.

Jestem zadowolony umowa jest wypłata zawsze na czas .

Natala

Umowa o pracę rozumiem? Można wiedzieć czy masz na czas nieokreślony i jak było z tym od początku? Którego dnia zawsze kasa jest na koncie? Zdarza się, że wcześniej?

Jadzia

Obecnie firma rekrutuje na stanowisko pracownika budowlanego. W ogłoszeniu praca przedstawiona jest jako dodatkowa, na jakiej zasadzie to działa? Jaka stawka za godzinę pracy? Umowa w takim razie to zlecenie?

Nie polecam i zgłaszac do PIPU itp. Matka pracowala na sprzataniu szkoly w Tarnowskich gorach. Pieniedzy do teraz nie ma od stycznia. Mezulek sie umawia a potem nie przychodzi ;) jak dzwonisz to cie odrzucaja :) sprawa zgloszona do sadu pracy i na policje za zatrudnianie bez umowy i probe wyludzenia (bo tak sie nazywa paragraf nie wyplacania) pozdrawiam

Halina

A kiedy będzie coś wiadomo? Ciekawa w sumie jestem, czy tak po prostu mogli nie zapłacić czy byli niezadowoleni z efektu czy o co chodzi. Bardzo wymagający są ogółem?

Halina

Jaką karę, co się stało? Pierwsze co mi przyszło do głowy, to kary dla pracowników, ale w sumie różne osoby tu piszą z różnych punktów widzenia, to już nie wiem. A właśnie są dla zatrudnionych jakieś kary finansowe czy nie?

Beznadziejna firma (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku w Płocku w Urzędzie Miasta pracowała pani która myła okna miała mieć zapłacone 2000 tys zł za swoją pracę oczywiście wykonała super a pieniędzy było brak zostały jej wypłacone po dwóch miesiącach po kilku nastu telefonach kordynatorki oczywiście wspomnę że też pracowała na czarno są przyjmowani ludzie na zastępstwa gdzie też czekają za swoimi pieniędzmi nie polecam tej firmy

Sylwia

Proponuję OBYWATELI WIELKOPOLSKI o zajęcie się pracą , ludzie którzy uczciwie pracują i mają dobrą opinię nie mają czasu na bzdury w przeciwieństwie dla osób które siedząc i nic nie robiąc ( pieniądze chcąc) wypisują w wolnym czasie pracy negatywne opinię . JAKA PRACA TAKA PŁACA . Ja nie płacę za siedzenie i picie kawy , tylko za czysto wykonaną usługę....... skąd wiem te raporty o nie dociągnięciach .... hmmm chyba świadczy o pracy. Więc prosze zająć się pracą bo to już 1 h odpada do zapłaty za czas zmarnowany przed komputerem wstawiając opinię . Ludzi uczciwi którym zależy na pracy nie mający czasu na pisanie opini dlatego kasęęęęęęę dostawają na czas nie jak nie które dwie lewe ręce . A od pani koordynator proszę się trzymać 3m z daleka ponieważ to jest pracownik firmy a nie PIONKA!. Pozdrawia Serdecznie ;)

Pracownica

Witam, Pracowałam w tej firmie miesiąc czasu od połowy maja do połowy czerwca, dodam że bez umowy więc raczej człowiek liczy 19,70 za każdą godzinę. Państwo policzyli chyba 100 zł za 8 godzin pracy co jest kpiną i żenadą. Widać ignorancję, tupet, (usunięte przez administratora) Pan wysyłając 500 zł na konto po czym 600 zł twierdził że to 1200 zł wysłał. Nie polecam nigdy Pani Sylwii Urbaniak - to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Pracownica

Jeśli ktoś podejmuje się pracy totalnie bez umowy to w ogóle ma nadzieję na cokolwiek liczyć? Przecież to spore ryzyko no i jak widać Ci się chyba nie opłaciło. :(

Jolanta
@Pracownica

Z tego co wiem to nie zarobiłaś nawet na 500 zł . Jeszcze bezczelnie pisane były grożby karalne gdzie można to wykorzystać wiec uważaj czy przeciw tobie sprawa nie będzie się toczyć. Ja pracuje i szefostwo jest wobec mnie bardzo wporzo zawsze można się z nimi dogadać . Pani Sylwia Bardzo miło i pomocna za co bardzo jej dziękuję bo sama bym sobie nie poradziła , a trafiłam na ludzi z odległego miasta gdzie byli i są w stanie zawsze udzielić pomocy. Szanuję takich ludzi bo w poprzednich firmach był dramat a tutaj nie jest żle więc opinie jakie są negatywne uważam za tupet bezczelności dla drugiego człowieka. Zanim się coś napisze proponuję pierw poznać się bliżej i mieć odrobinę zaufania. Więc nie pisz bzdur bo można mieć problem z takiego tytułu. A z resztą jaka praca taka płaca każdy na swoje musi zapracować a nie siedzieć i udawać że się robi kamery tez są . Pozdrawiam cię gorąco

Adres IP urządzenia został zgłoszony na policję za umieszczenie nie zgodnych z prawdą treści. Firma obciąży kwota odszkodowania do 30 tys. Powodzenia. Urbaniak Sylwia.

bajubaju
@Pracodawca

nie strasz, nie strasz, bo się... :)

@bajubaju

Po mam straszyć jak sam siebie się boisz......

@Sylwia

O który komentarz chodzi? Który jest kłamstwem?

Ilona

Oho, widzę jakieś sugestie co do pipu tu w opiniach. Podobno nie dają tu umów a klientom nie płacą. Do tego koordynator niby nie szanuje pracowników. Serio tak jest? Ktoś pracował i się wypowie?

Mała
@Ilona

Pracowałam w tej firmie. Brak słów na to jak (usunięte przez administratora) ludzi. Umawiają się na jedno robią drugie. Już nie wspomnę o zaległych fakturach które mają do zapłaty. Pracownik prosi się o własne pieniądze i próbują jeszcze go (usunięte przez administratora)a o braku w towarze już nie wspomnę. Inspekcja pracy na pewno się tym zajmie jeżeli tak dalej będą postępować z ludźmi bo ktoś tego nie wytrzyma...

@Mała

Na pewno piszesz prawdę? Widzę info, że zgłaszane mają być opinie fałszywe, a pojawiło się ono po Twojej publikacji. :/

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak - Konin

• Jak się pracuje w Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługi Sprzątające Sylwia Urbaniak
  • Stanisława Wiechowicza 1/4