Opinie o Bitpanda Technology Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bitpanda Technology Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bitpanda Technology Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bitpanda Technology Sp. z o.o. w Kraków

Lola Nowy wpis

widziałam, że udziały dają w firmie, przynajmniej tak przeczytałam w tej starszej ofercie Senior Java Software Developer (f/m/d) trzy lata temu co była, a teraz? Ciekawe czy to się opłaca aktualnie, w sumie znajomy kupił sobie kiedyś mieszkanie za takie coś w innej firmie, ale nie wiem czy na obecną chwilę też się tak dobrze wychodzi no i ceny wzrosły. Co myslicie? To byłby duży plus w sumie dla mnie, gdyby się opłacało, na tle innych ofert.

Marek Nowy wpis

Ktoś tu wspomniał że w zeszłym roku zwolnili naraz 30 osób i dodatkowo nikt z pracowników nie dostał odprawy i odszkodowania za brak pracy u konkurencji. Czemu były aż tak duże zwolnienia? Ze względów oszczędnościowych? Teraz się poprawiło i będą przyjmować bo na razie nie widziałem w sieci żadnych aktualnych rekrutacji. Napiszcie jak wygląda sytuacja.

Poszkodowany Nowy wpis
@Marek

Nie wiem czy nikt, ja nie dostalem, a mialem 6mies zapisane w umowie extra. Podobnie nie dostalem odszkodowania za powstrzymanie sie od konkurenencji.

Panda

Jestem jednym z 30 zwolnionych pracownikow. Mimo, ze w kontrakcie mam zapisana odprawe oraz odszkodowanie z tytulu powstrzymania sie od konkurencji, firma Bitpanda jednostronnie (!) wypowiedziala ten zakaz powolujac sie na pandemie (!!!) - czyli stan wyjatkowy. Pomijam fakt, ze w Polsce nie ma stanu pandemicznego od polowy maja, ale samo zagranie jest tak niskie i prostackie, ze szkoda mowic. Sprawa trafila do sadu pracy i PIP.

fhtag

mam tak samo

@fhtag

No jak pewnie cała reszta z tamtych osób. Ale skoro tak to przedstawiacie i podobno było to bezpodstawne to raczej nie powinno być problemu?

Małopolska
@Panda

Czy ma ktoś kontakt do tej firmy? telefon albo adres e-mailowy? Jak można się z nimi skontaktować? Pracuję w projekcie pn. "Twoja przyszłość w Twoich rękach", który ma na celu pomoc osobom zwolnionym, zamieszkałym województwo małopolskie. Oferujemy szkolenia i staże dla osób zwolnionych do 6 miesięcy wstecz. Jeśli jest ktoś ze zwolnionych pracowników zainteresowany szczegółową informacją to proszę o kontakt: Tel. do biura projektu: 508-902-807.

*** Nowy wpis
@Panda

Ja również mam problem z firma Bitpanda, grałem na ich giełdzie do czasu gdy zostały zrealizowane moje zlecenia sprzedaży BTC za duże kwoty, nagle zablokowano mi konto i dostałem parę maili w których tłumaczą że ktoś się pomylił a moje zlecenia zostały złożone w złej wierze i muszą być anulowane, puki inwestor traci jest ok ale gdy giełda traci to już niedopuszczalne !!!! (usunięte przez administratora) trzymajcie się z dala od nich!!!!

Projekt "Złap za STER!"

Poniżej przekazujemy informacje o projekcie "Złap za STER!" - wsparcie dla pracowników zwolnionych z terenu woj. małopolskiego. Zachęcamy do skorzystania z oferty projektu „Złap za STER!” realizowanego przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o. W ramach projektu oferujemy indywidualnie dobrane dla każdego Uczestnika/Uczestniczki: - Kursy, szkolenia - Staże i praktyk zawodowe Projekt ma charakter outplacementowy polegający na kompleksowej pomocy w poszukiwaniu zatrudnienia dla pracowników zwolnionych. Udział w projekcie jest bezpłatny i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 8.4.2. Adaptacja do zmian. ZAPRASZAMY! Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod nr tel. 12 617 18 91

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bitpanda Technology Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Projekt "Złap za STER!"

Czy ma ktoś kontakt do firmy BITPANDA TECHNOLOGY Sp. z o.o.? Adres mailowy lub telefon ? Jak można się z tą firmą skontaktować? Realizujemy projekt pn. "Złap za STER!", który ma na celu pomoc osobom zwolnionym. Oferujemy szkolenia i staże dla osób zwolnionych do 6 miesięcy wstecz. Jeśli jest ktoś ze zwolnionych pracowników zainteresowany szczegółową informacją - prosimy o kontakt: 12 617 18 91, 508 941 171.

Beezle

Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu. Po zaaplikowaniu ustaliliśmy oczekiwania finansowe (padło nawet pytanie o moje obecne zarobki). Następnie kilka spotkań, jakieś zadanie do zrobienia i końcu spotkanie z VP. Pozytywna decyzja ze strony BP. I nagle propozycja mniejszego wynagrodzenia, bo więcej nie mogą. Albo tam jest taki bałagan, że nikt nie wie co się dzieje, albo szukają desperata (ewentualnie próbują pomiędzy kandydatami zbic stawkę i wziąć najtańszego). Zalecam omijać szerokim łukiem. Niepoważna firma, niepoważni ludzie i tylko strata czasu.

@Beezle

Serio tak miałeś? A w sumie to o ile mniej zawołali w takim razie? No i może faktycznie tak jak piszesz mieli porównanie wśród innych kandydatów i sobie to uśrednili?

@Edyta

Procentowo, liczac tak na szybko to okolo 20% mniej. I tak, niestety serio tak mialem.

@Beezle

Albo może się kopnęli i mówili brutto a o netto im chodziło czy coś? Albo faktycznie tak jak piszesz to jakaś selekcja po zarobkach. Ciekawa aż jestem kto ostatecznie się przyjął i za jaką stawkę w takim razie

@Edyta

Wiesz, ja pilnuję takich kwestii jak brutto czy netto, UoP czy B2B. Na pomyłkę to nie wyglądalo, prędzej myślę, że obcięto budżet (nawiązuje do tych zwolnień, o których ktoś pisze). Może jedno z drugim poszło w parze. Nie zmienia to faktu, że to nieprofesjonalne.

@Beezle

A to tak, akurat każde nieporozumienie powinno być z marszu wyjaśniane. Czekaj, miałoby to sens, że zwalnialiby z powodu kasy i i tak rekrutowaliby nowych?

@Edyta

Nie wiem, może rekrutacja zaczęła się przed decyzją o zmianie budżetu i zwolnieniami. Zresztą bez różnicy, teraz to już nie ma znaczenia.

@Beezle

No tak, dla Ciebie to z pewnością już nie, no ale i tak się zastanawiam. Pewnie z czasem wyjdzie o co im chodziło?

Natalia
@Beezle

Ile łącznie było spotkań zanim zaczęło się tutaj pracować? I co to za zadanie do zrobienia na jednym ze spotkań?

Makaron
@Natalia

Naprawde po tym co tu wypisuja chcesz sie dostac do tej firmy?

Kortomaso

Podobno ostre zwolnienia były. Ile osób poleciało w Krakowie (ile zostało ciągle)? Jak inne lokalizacje? Jak argumentują zwolnienia?

@Kortomaso

W całej firmie(wszystkie lokalizacje) 37%. Polskie biuro jest w trakcie ustaleń.

Karkas

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Bitpanda Technology Sp. z o.o.?

Panda

Te pytania pisza boty czy pracownicy tego zalosnego portalu?

@Panda

w sumie to nie jestem pewna, ale coś złego w nim jest? Bo chyba jednak o coś tam się pytają na tych rozmowach, może ktoś chciałby jednak wiedzieć?

Cześć wszystkim, Chcę zapytać o wasze przeświadczenia odnośnie specyfiki współpracy w firmie Bitpanda Technology Sp. z o.o.. Czy atmosfera w pracy jest przyjazna ? Podziękowania za wskazówki.

kiszkensis

Nie polecam współpracy - szczególnie przez właściciela K. Nieuprzejmy, (usunięte przez administratora)czlowiek, nie panujący nad emocjami i próbujący wytrząsać się nad pracownikami.

Olga
@kiszkensis

Nie polecasz współpracy, czy pracy? Współpraca to coś na partnerskich zasadach, a nie bycie podwładnym :3 Każdy ma z nim styczność na co dzień?

kiszkensis
@Olga

Nie polecam pracy ani w wspópracy z polską wersją bitpandy z kapitałem 5000 pln. Pan K.R jest głową firmy tzn jej polskiego oddziału - ja odczułem to jakby jego podejście rozchodziło się na całą atmosferę. Moje osobiste wrażenie było takie, że nie panuje nad emocjami i robi profesjonalną minę do skrajnie nieprofesjonalnej sytuacji. Jakieś nadęcie, stawianie człowieka pod murem, a także próby już realnego wyżywania się na kimś. Pokaz klimatu masz poniżej od Anety Bochenek. Strona w domenie pl, wszyscy w języku polskim w wątku piszą ale "bitpanda prefer to keep communication in English", dla mnie nadęcia, a spółeczka z kapitałem 5000. Dodatkowo firma nie dotrzymuje pewnego typu kontraktów jak czas wprowadzenia, nie potrafi normalnie komunikować się z pracownikiem a wręcz nawet grozić sądem ze względu na własne niedociągnięcia lub brak profesjonalnego załatwienia spraw. Po 100kroć odradzam - dla mnie była to najbardziej stresująca praca od ~ 10 lat.

R

Jestem bardzo rozczarowany. W ramach rekrutacji dostałem CZTERY zadania do zrobienia, od 2h do 8h. Zrobiłem trzy z nich, bo jednego się nie dało zrobić (API do geolokalizacji przez nich podane nie działało). W zamian za to podesłałem im zadanie, które robiłem do innej firmy, w którym użyłem innego publicznego API i przetwarzałem dane z niego pobrane. Zadanie zostało z miejsca odrzucone, z informacją, że jak tamto API nie działało to powinienem użyć innego z geolokalizacją i na jego podstawie zrobić zadanie. Wkurzyłem się, ale poprosiłem chociaz o code review - w końcu poświęciłem cały weekend na klepanie dla nich trzech innych zadań. Dowiedziałem się, że nie zrobią go, bo nie mają czasu. (usunięte przez administratora) Nie polecam procesu rekrutacji w tej firmie.

@R

ta rekrutacja to naprawdę ... poświecasz tyle czasu a oni nie mają czasu na feedback - nie za dobrze to o nich świadczy ... na jakie stanowisko aplikowałeś, mid czy senior ?

Aneta Bochenek

Dear Candidate @Nietomasz & @Tosamo Thank you for taking the time to leave your feedback here. As our Recruitment, People Operations and tech teams are international the same as candidates who apply to Bitpanda we would prefer to keep the communication in English. It is hard to call every candidate who applies for the position that is why we need to select those who meet the criteria best - what we try to do is to inform every candidate about the outcome of the recruitment process and this is what has been done also when you applied. We understand, that in your opinion, notifications were sent too late and we will do our best to improve in this area. Regarding the fact that the email was sent on Behalf of The Recruitment Team - and not from the dedicated recruiter - this is also a fair point - and this will also be addressed in the future, when possible. We wish you more luck with other openings! Best Regards, Aneta Bochenek

@Aneta Bochenek

Do mnie wrocono na czas :) mimo, ze oferty nie dostelem :(

Aneta Bochenek
@Kandydat

@Kandydat thank you for your feedback - there are many opportunities and the Krakow Team will be growing, therefore keep watching that space: https://boards.eu.greenhouse.io/bitpanda and apply again in the future.

Nietomasz

Czy ktoś jest w stanie podzielić się wrażeniami z rekrutacji? U mnie wrócił po kilku tygodniach mail z automatu z podziękowaniami, pomimo że nieskromnie powiem, że przynajmniej na telefon od rekrutera to ja się nadaję. Skoro ja poświęcam czas na zaaplikowanie, to dlaczego Bitpanda nie poświęca czasu na napisanie chociażby w dwóch zdaniach, co spodowało, że przyszedł mail z odmową? Jak to się ma do chęci zatrudnienia setek osób? I dlaczego rekruterzy w Bitpanda chowają się za adresami typu 'recruitment team'? Czy może ja też powinienem podesłać CV z 'a candidate' zamiast moich danych? Halo, rekruterzy Bitpandy - w Krakowie mamy dużo wyższe standardy!

to samo
@Nietomasz

Hej, zauważyłem dosłownie to samo-dostałem mail z podziękowaniem z automatu a CV też mam raczej mocne, przynajmniej w innych firmach się to potwierdza. Ciekawe czy HR śpi ????

Zostaw merytoryczną opinię o Bitpanda Technology Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Bitpanda Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bitpanda Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bitpanda Technology Sp. z o.o.?

Bitpanda Technology Sp. z o.o.
  • Wadowicka 7
    30-347 Kraków
  • NIP: 6793212035 REGON: 387860040 KRS: 0000888374

Bitpanda Technology Sp. z o.o.