Opinie o Instalsolutions Group Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instalsolutions Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Instalsolutions Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalsolutions Group Sp. z o.o. w Września

Jagoda

Polecam tą firmę jest bardzo profesjonalna i rozwojowa. Premie, dodatki ect na życzenie. . Ostatnio poprosiłem o podwyżki dla moich podwładnych wszyscy dostali. Kraina obfitości.

Spawacz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Witam, czy może ktoś przybliżyć jak wygląda praca spawacza w firmie Instalsolutions? Czy jest to odpowiednia praca dla spawacza, który chce nabrać doświadczenia w zawodzie ? Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

Olcia Nowy wpis

Cześć. interesuje mnie praca jako Administrator IT. czy ktoś kto był może już na rozmowie mógłby opowiedzieć w jakiej formie jest prowadzona? jaka występuje cześć techniczna jeśli jednak wymaga się od kandydata tych trzech lat doświadczenia na starcie?

Fastarbeyt Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Na jakie zarobki "do ręki" mogę liczyć? Ile zmian? Warto?

Kate Nowy wpis

Na ile zmian w pracuje firma?

Firma Instalsolutions Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy projektant Solidworks - Inżynier produkcji. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jagoda

X

Nie polecam, w zeszłym tygodniu miała przyjść odpowiedź do końca tygodnia po rozmowie rekrutacyjnej co i jak - niestety, nie dostałem żadnej odpowiedzi zwrotnej.

Karol
@X

Życia nie oszukasz, na koniec roku zatrudniali, a potem zwalniali pracowników. W tej firmie możesz być pewien tylko jednego - że niczego nie możesz być pewien.???? Tak dziłaja, więc jeżeli odpowiada Tobie taka forma wspópracy polecam.

Kamil

Witam Czy firma Instalsolutions Group Sp.zoo z Wrześni to ta sama firma co Instalsolutions Sp.zoo z Bogucina?

Kazimierz Wielki

Polecam tą firmę. Wynagrodzenie zwala z nóg ponadto owocowe środy. Atmosfera fantastyczna do tego jedna z najlepszych firm w Wielkopolsce. 10% premii wstrzymane przez inwestycje tylko chwilowo . Ogólne wrażenie dobre .Reszta komentarzy negatywnych to komentarze psujące wizerunek na potrzeb innych firm istniejących w okolicy

Jaroslaw
@Kazimierz Wielki

Trochę to smutne że premie wstrzymuje się pracowniką przez inwestycje -czyżby ludzie to nie inwestycja? Gratulacje dla menagerów że potrafią zabrać premie i utrzymać fantastyczną atmosferę.-BRAWO WY.

Beny

Można zazdrościć rozmachu właścicielom - z garażu do sporego przedsiębiorstwa. Ale jest to słoń na glinianych nogach, którego zżera własny sukces. Praca w warunkach różnych, na hali raczej chłodno bo ciągle coś wjeżdża lub wyjeżdża. Wymagania wysokie - kasa - dziś, przeciętna. Robota wysoce stresogenna.

Hi

Czy w firmie są jakieś benefity bądź imprezy integracyjne?

Nie polecam. Pracuje już dłuższy czas i warunki pracy to głęboki (usunięte przez administratora). Praca w mrozie, premia to jakaś kpina, ciągła gonitwa bo ciągle ktoś się budzi na ostatnią chwilę. Zarobki dramat a wciskają kit że jest ok. Zero poszanowania dla pracownika. Typowi prywaciarze.

Ile można zarobić na produkcji i jak wygląda tam praca?

Czy pensja w wysokości 6300 PLN w mieście Września jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Inżynier Produkcji?

Johny

6300 brutto to może po 2-3 latach

Zostaw merytoryczną opinię o Instalsolutions Group Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Instalsolutions Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalsolutions Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalsolutions Group Sp. z o.o.?

Instalsolutions Group Sp. z o.o.
  • Jagodowa 6
    62-300 Września

Instalsolutions Group Sp. z o.o.