Opinie o Prefabricado Sp. z o.o. w Wrząsowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prefabricado Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prefabricado Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefabricado Sp. z o.o. w Wrząsowice

Szymon

Najgorsza firma w Polsce trzeba każdego uprzedzić. Niby tańsza oferta ale później się okazuje ze najtańsze szkło. Dodatkowo termin czekania na montaż rok od pobrania zaliczki. Nie chcą na konto tylko do łapy

Marzena_kielce
@Szymon

Witam Proszę o przybliżenie całej sytuacji bo jestem zainteresowana współpracą z tą firmą. Zrobili nam fajny projekt i zaproponowali super warunki. Po czym wnioskujesz że szkło jest najtańsze ? I jak to zaliczka do łapy ?? Można prosić o jakiś kontakt ?

Szymon Nowy wpis
@Marzena_kielce

Właśnie myślisz ze fajna cena dajesz do wyceny innej firmie i mniej więcej oferta taka sama ,bo używają szkła niskiej jakości i grubości. Nie chcą pieniędzy na konto a później czekasz miesiącami na wykonanie. Nie odbierają telefonów. Będziesz żałowała jak z nimi zaczniesz współpracować. To ze pokazują jakieś zdjęcia nie znaczy ze są odpowiedzialni. Nie spotkałem się z taką firmą nigdy która ma takie podejście do klienta

Marzena_kielce Nowy wpis
@Szymon

No ale skąd wiesz ze szkło jest niskiej jakości? Po czym to można poznać? Chciałabym się czegoś wiecej dowiedzieć, na co patrzeć bo jakby nie było balustrady są bardzo drogie a bardzo mi się podobają szklane balustrady. Kiedy podpisałeś umowę i jak długo już czekasz na wykonanie ? Jaki model balustrad wybrałeś?

Szymon Nowy wpis
@Marzena_kielce

Umowa podpisana rok temu a do dziś nie mam balustrady. Jak pójdziesz do innego szklarza dostajesz wyższa wycenę , jak pokażesz wycenę tej pseudo firmy i jakiego szkła używają to szklarz łapie się za głowę i ci wyceni w tej samej cenie jak oni prawie. Tylko nie chętnie po nie jest to aż takie grube szkło. Nie mają strony internetowej. Na maila odpowiadają bez podpisu nawet nie wiesz z kim gadasz

Marzena_kielce Nowy wpis
@Szymon

Rozumiem że czujesz się (usunięte przez administratora) ? Zgłaszałeś tą sprawę gdzieś? Na jaką kwotę były Twoje balustrady ? To jest straszne o czym do mnie piszesz . A z jakiego województwa jesteś? Kto podpisywał z Tobą umowę I odbierał zaliczkę? Może mogę jakoś pomóc?

Prefabricado

Nie polecam tej firmy , brak profesjonalnej obsługi

Cześć. Mam zagwozdkę w odniesieniu do specyfiki współpracy z firmą Prefabricado Sp. z o.o.. Czy rozmowa rekrutacyjna składa się z kilku etapów? Czy dobrze jest zdecydować się na prace w tej firmie? Czy w firmie jest szansa na awans? Dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Prefabricado Sp. z o.o. - Wrząsowice

Prefabricado Sp. z o.o.