Opinie o Re-Vital Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Re-Vital Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Re-Vital Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Re-Vital Sp. z o.o. w Zabrze

Agnieszka Nowy wpis

Radzę uważać na tego ślepego grubasa mojej siostrze przekłuł żyłę szukałam opinii i znalazłam jestem przerażona kogo ona do domu zamówiła, jego wizerunek jest na ich witrynie po wpisaniu na gogle odtrucia24, jak się żyła nie zagoi to sprawę zgłaszamy na policję

ratol Nowy wpis

podbijam sprawdźcie na olx non stop się ogłaszają popytajcie tych co tam u nich robili i pieniędzy nie doczekali spółka krzak nic na siebie

Joanna Nowy wpis

Polecam, praca ciekawa, duze doświadczenie i wiedza kadry prowadzacej

Korzystałem

Wszyscy widzę tutaj mocno atakują, a są jakieś dowody na te rzekome (usunięte przez administratora)pacjentów? Bo jakoś gdy byli u mojego brata to nie było mu podawane nic z leków psychotropowych, a płatność była przed podaniem wlewów więc widzę, że tutaj mocno się to rozmija z tym co ma miejsce podczas wizyt.

pielęgniarz Nowy wpis
@Korzystałem

oni są znani już na cały kraj a na śląsku wszyscy ich znają i nazwiska kojarzą, ich umowy w których uzależniali wysokość wynagrodzenia od wystawienia recept czy przepisania psychotropów (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Re-Vital Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ratownik

Podbijam. Jestem ratownikiem z małopolski. Kiedyś miałem okazję z tą firmą współpracować ale na szczęście krótko, do momentu aż zobaczylem co tam się wyprawia, do czego nakłaniają, za co biorą pieniądze i ile kasuja za podanie soli fizjologicznej(usunięte przez administratora)

Mam problem odnośnie możliwości współpracy w firmie Re-Vital Sp. z o.o.. Czy zespół wdraża nowo zatrudnionych pracowników? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się zdalnie? Dziękuje za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Re-Vital Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Re-Vital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Re-Vital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Re-Vital Sp. z o.o.?

Re-Vital Sp. z o.o.
  • Wolności 191