Opinie o Holiday inn w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Holiday inn. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holiday inn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday inn w Dąbrowa Górnicza

Karolina Nowy wpis

Witam, czy sytuacja jeżeli chodzi o kierowniczke na pokojach się zmieniła? Czy warto tam przyjsc do pracy?

Czy firma Holiday inn udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Poziomka Nowy wpis

Najlepiej udać się do kadrowej, ona udzieli wszelkich informacji.

xxx Nowy wpis

dają umowe,a po kilku dniach człowieka zwalniają nie wiadomo za co,Nie polecam nikomu miejsa pracy.

Martyna

Hotel i praca nawet ok. Jedyne co jest straszne to kierowniczka pokojówek. Jako pracownik masz dwa wyjścia- podlizujesz się jej i masz super życie Odezwiesz się zle lub nie tak jak ona chce- to pewnie cię zwolni!!! (usunięte przez administratora) i znęcanie się nad pracownikami to normalne. Wszyscy inni są okej, lubiłam Ta prace ale niestety. Zdrowie i psychika jest najważniejsze Nie pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Holiday inn? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Ochrona w sklepie Dąbrowa Górnicza / stawka od 23 zł netto
Dąbrowa Górnicza
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Kinia

Pracowałam tam w 2018 i do tej pory mam dreszcze na to wspomnienie..wyzysk, nerwówka wprowadzana zarówno przez całe szefostwo jak i przez innych pracowników, ciągły stres a i fizycznie bardzo ciężko. Do tego praktycznie zero napiwków bo hotel biznesowy więc i wypłata porażka

Katarzyna
@Kinia

Chyba jednak coś uległo poprawie, bo koleżanka niżej napisała całkiem przyzwoitą opinię.

GOŚ

Pracuję obecnie w hotelu i z tego co słyszę bardzo dużo się zmieniło... A zarobki nie przesadzajmy nie są takie złe. Każdy próbuje radzić sobie z obecną trudną sytuacja - pracodawca też! A co do traktowania to panuje bardziej atmosfera koleżeńska, chyba ze ktoś naprawdę nie wie co tzn (usunięte przez administratora) Wiem, sama przeżyłam w poprzedniej pracy, a tutaj przychodzę bo lubię ludzi, pracę, sama sobie organizuje własny czas pracy, nikt mi nic nie narzuca - wiadomo pewne rzeczy muszą być robione i to bez gadania ale tak jest wszędzie...

Patryk

Ile tam zarabia recepcjonista

Sylwia

Nie sądziłam że w 21 wieku jeszcze tak traktuje się pracowników. Wyzysk i mobbing. Ciężka praca za beznadziejne pieniądze

Wiki

Ten hotel to katastrofa, a właściwie jego restauracja, mobbing i traktowanie pracowników to jakaś kpina, zero szacunku do pracownika. Pracy masa płacą słabo. Ta pracę mogę porównać do (usunięte przez administratora), brak wyrozumiałości, wyzywanie się na pracownikach. Jedyne co wyniosłam z tej pracy to nerwice i stres. Nie polecam. Żałuję że nie podałam tego hotelu do sądu pracy.

Larisa

Nie idźcie tam do pracy za żadne skarby, byłam tam kelnerką i to najgorsze co mnie w życiu spotkało. Traktują pracownika jak śmiecia, zarobki strasznie niskie, ogólnie brak słów. Na mnie tak to wpłynęło, że bałam się iść do nowej pracy, a pierwsze dni w niej były straszne mimo, że było w porządku, ciągle miałam wrażenie, że ktoś mnie zaraz skrzyczy, chamsko skomentuje, bałam się zrobić najmniejszy błąd. Praca kelnerki w tym miejscu była bardziej wyczerpująca fizycznie niż sprzątaczki, czy magazyniera, a psychicznie...nie uwierzyłabym wcześniej, że gdzieś mogą być tacy ludzie. Zarówno kierownik jak współpracownicy, w sumie sama nie wiem kto był gorszy... Idźcie na magazyn, przynajmniej coś zarobicie a po pracy będziecie mieć spokojną głowę. A w sumie nawet gdybym miała mniej zarobić, jeśli to w ogóle możliwe, a mieć fajną atmosferę to już bym wolała tą opcję. Tym miejscem powinien się zająć sąd pracy, a przy okazji sanepid

Iwona

Odradzam pracę w tym hotelu najniższa krajowa pracę oceniam na (usunięte przez administratora) przełożeni w (usunięte przez administratora) mają prywatność piszą wydzwaniają po godzinach pracy jesteś niewolnikiem grafik ułożony pod przełożonego w pracy jest mobbing zero premii i wyzysk odradzam współpracę

Sabina

Jedno z najgorszych miejsc z jakim zdarzylo mi sie wspolpracowac... informacje podane na rozmowie kwalifikacyjnej nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia, ilosc pracy na osobe przewyzsza jej mozliwosci, kiepsko placa jak za takie wymagania, Kierownictwo tez chyba z epoki PRLu bo mentalnie pracownikow maja za nic, nie potrafia niczego nauczyc a wymagaja.

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday inn - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Holiday inn?

Zobacz opinie na temat firmy Holiday inn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday inn?

Holiday inn