Inkaso Partners Sp. z o.o.

Opinie o Inkaso Partners Sp. z o.o.

Jan

Co jak co ale na wierzytelnościach to się znają. Polecam.

@Jan

Czemu zawdzięczają ten wyraz zadowolenia? Przyjmują do pracy jedynie osoby z kilkuletnim doświadczeniem w branży finansowej? Czy taki staż nie jest wymogiem, bo pomocą we wdrożeniu służy system szkoleń? Kto się wypowie, na co zwracają uwagę podczas rekrutacji i czego u kandydata szukają, i jak wygląda onboarding?

Xawery B.

Komornik nic, tu panowie dali popis. Dziekuje

Janek

Skutecznie odzyskują należności. Jeśli coś mi się trafi to zadzwonię znowu do nich.

Jestem zadowolony, myślę, że warto poczekać na efekty bo w moim przypadku przyszły w 100%. Na plus, że mogę zadzwonić po poradę i dowiem się co potrzeba

Honorata
@Marcin

A jakie efekty udało się wypracować we współpracy z tą firmą? Możesz konkretnie napisać, bo w sumie to ciekawe.

Barbara Nowy wpis

Ok

Ina Nowy wpis

Coś słabo tutaj z konkretnymi rozmowami o etatach. Parę osób pytało o pracę, ale pytania zostały bez odpowiedzi. Też chciałam poczytać trochę więcej o etacie windykatora, ale chyba nie ma na to szans.... Dajcie chociaż info ile można zarobić...

Barbara Nowy wpis

Polcam

Mam doświadczenie w pracy na stanowisku windykatora. Wiecie, czy firma poszukuje teraz kandydatów na wakat? Jeśli tak, to czy pięć lat pracy w zawodzie wystarczy, aby dostać tę pracę? Czy zwraca się jeszcze uwagę na coś innego, np. wykształcenie? No i jak z zarobkami? Widzę, że klienci zadowoleni, to fajnie byłoby, jakby ktoś z pracowników dla odmiany się odezwał :>

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Inkaso Partners Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Andy

Skorzystałem z usług windykacji, nie zawiodłem się. Polecam :)

Jan

Co jak co ale na wierzytelnościach to się znają. Polecam.

@Jan

Antek

Wszystko ok

Mieczyslaw

Rewelacja, polecam

Jak jest z pakietem medycznym w Inkaso Partners Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Profesjonaliści w swoim fachu, nic więcej do dodania.

Nie polecam

Joasia
@Andrzej

Pracy czy o coś innego chodzi? Bardzo mi zależy na znalezieniu praktyk albo zatrudnienia, dlatego jeśli chciałbyś coś powiedzieć o warunkach, to nawet nie wiesz, jaka będę wdzięczna. Jak traktują ludzi?

Iza

Czy radca prawny znajdzie tutaj zatrudnieniem, jestem od razu po aplikacji? Wiadomo coś na jaką stawkę można się dogadać na początek i czy oprócz podstawy płacą coś jeszcze? Codziennie trzeba chodzić pod krawatek, może da radę coś luźniejszego, ale nadal elegancko?

stały klient M.

Wzorowa współpraca, odzyskują pieniądze, a co ważniejsze zawsze mogę poradzić się

Irena

Dlugo ale bardzo skutecznie.

Zadowolony

Odzyskali dług, z którym męczyłem się blisko 2 lata, fachowe podejście do klienta i sprawy.

Bogdan

Wszystko ok

Usługa windykacji warta swojej ceny.

Tadeusz M.

Zdecycowanie polecam

Rysiek

Dziekuje

Klient Wawa

Naczekałem się ale są efekty. Takie czasy, uczą cierpliwości. Grunt, że odzyskane.

@Klient Wawa

Tzn co odzyskane? Mówią ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :P Czy mam rację? A tak na poważnie to jeśli są jakieś problemy to proszę o informacje

Dam
@Klient Wawa

Ile Pan czekal? Ja zaraz będzie jak rok minie,I cisza.

Elżbieta
@Dam

A jak dużo Ci zalega kasy? I jak w ogóle do tego doszło?

Dam

Ile Pani czekała?

Zostaw merytoryczną opinię o Inkaso Partners Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inkaso Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inkaso Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inkaso Partners Sp. z o.o.?

Inkaso Partners Sp. z o.o.