Opinie o Smartbees Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Smartbees Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smartbees Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smartbees Sp. z o.o. w Opole

Cześć, po tej połowie roku zespół jeszcze bardziej się rozrósł? Widzę, że 35 osób jeszcze we wrześniu było a na stronie jest trochę ofert. chce aplikować na junior forntend deva, więc jeśli ktoś z was był teraz niedawno na rozmowie to mógłby o niej opowiedzieć? co sprawdzają i jakie warunki finansowe są oferowane?

Jak dużo osób pracuje w Smartbees Sp. z o.o.?

D Nowy wpis

Ok. 35 osób zarówno zdalnie jak i stacjonarnie.

A Nowy wpis

Kompletne ignorowanie kandydata, wysłałem CV kilkukrotnie ale nie otrzymałem feedbacku

Mariusz

Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która nie dostała feedbacku po wykonaniu złożonego taska rekrutacyjnego. Szkoda czasu.

Czy kandydat na stanowisko IT Project Manager w firmie Smartbees Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Olek

Mogę się w pełni podpisać pod poprzednim komentarzem. Firma przesyła duże zadanie rekrutacyjne (dość czasochłonne), po czym zrywa kontakt. Jest to definicja ghostingu. Szkoda czasu takie praktyki, standardy rekrutacji na rynku są już dużo wyższe.

test

@www.gowork.pl

gowork.com
@www.gowork.pl

gowork

(usunięte przez administratora) miejsce

Krzysiek

Brak feedbacku po ostatnim etapie rekrutacji (wliczając zadanie i dwie rozmowy). Klimat na rozmowie raczej średni. Strata czasu.

@Krzysiek

A to ile minęło od rozmowy skoro przesądzasz, że już na bank się nie odezwą? Dziwię się troszkę, bo z reguły rekrutację właśnie chwalili, więc ciekawe co poszło nie tak

P.

Świetne wdrożenie, współpraca pomiędzy zespołami, rozwój umiejętnośći jest doceniany, atmosfera

@P.

A zarobki jak oceniasz? Są dobre w porównaniu do reszty rynku?

Bardzo polecam, świetna atmosfera, fajni ludzie, możliwość dobrego startu w IT, proces rekrutacji bardzo przyjemny :)

Agnieszka

A opowiesz o tym całym procesie? Ile etapów i jakie? I podobno ludzie tu są "piękni", prawda to? ;p

Jan

Rekrutacja przebiegła w świetnej atmosferze, ale zadania były dość wymagające. Dostałem prace. Świetne miejsce na start w karierze programisty. Polecam

Małgorzata
@Jan

Gratuluje pracy ! Z jak wielu zadań skladała sie rekrutacja? była stacjonarnie czy online ?

Justyna
@Jan

Możesz napisać na czym polegały te zadania? I ile miałeś czasu na ich wykonanie?

Ewelina
@Jan

Dobre miejsce na start bo masz perspektywę awansu czy tylko dla nauki i doświadczenia w branzy?

Candidate

After almost 2 weeks I didn’t receive any feedback from the first stage of the recruitment process. I sent 3 emails and recruiter was ghosting me. Woman from HR didn’t answer for my messages. So unprofessional and toxic behavior towards candidates

Mateusz pracownik

Rekrutacja przebiegła sprawnie, a atmosfera w pracy jest wręcz wyśmienita. Cieszę się, że tu trafiłem. :)

Cichy
@Mateusz pracownik

Mega atmosfera i ludzie piękni!

@Cichy

Brzmi spoko, ale o co chodzi z tymi pięknymi ludźmi? ;p

Widzę, że nie tylko ja miałem złe doświadczenia z rekrutacją. Szkoda czasu.

Zdecydowanie odradzam prace tutaj. Kiepski klimat, nudne projekty, mało szans na rozwój.

Firma zupełnie niezorganizowana w kwestii rekrutacji. Na postęp każdego z czterech etapów czekałem niekiedy tygodniami, a po ostatnim nie dostałem żadnej odpowiedzi (mimo obiecywanego feedbacku itp.). Cieszę się, że trafiłem gdzie indziej.

Zadowolony Pracownik

Przyjazna atmosfera, duże możliwości rozwoju i poznania branży IT, jestem pozytywnie zaskoczony.

Zostaw merytoryczną opinię o Smartbees Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Smartbees Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smartbees Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smartbees Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smartbees Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Głogowska 41 lok. 9
    45-311 Opole