Almus Sp. z o.o.

Opinie o Almus Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry

Przedstawiamy Państwu kilka istotnych informacji dotyczących działalności i pracy w naszej firmie.

Firma ALMUS zajmuje się produkcją papierów higienicznych.  Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na stronie:

Nieustannie się rozwijamy inwestując w najnowocześniejsze na świecie linie technologiczne do produkcji papierów toaletowych, ręczników kuchennych itp. wyrobów z papieru.  Zatrudniamy coraz więcej osób – dla przykładu podam, że od grudnia 2018 roku zatrudniliśmy ponad 80 osób.

Dzisiaj liczący ponad 200 osobowy zespół to wykwalifikowani pracownicy, którym dajemy szanse dalszego rozwoju poprzez wprowadzone szkolenia.

Zależy nam by każdy pracownik osiągnął najwyższy poziom umiejętności w naszej branży ponieważ niebawem rozpoczynamy budowę całkowicie nowej fabryki papieru na powierzchni 21ha o łącznej powierzchni budynków 50 tyś m2 , w której prace znajdzie ponad 400 osób. Wykwalifikowany zespół daje możliwość rozwoju całej firmie dlatego dużą uwagę przywiązujemy do dobrych, pracowitych, uczciwych i oddanych pracowników.

Warunki pracy i rozwoju  w naszej firmie są bardzo szczegółowo przedstawione podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej i każda osoba przychodząc otrzymuje komplet informacji, które z pewnością pomogą mu w podjęciu decyzji zatrudnienia.

Nowo zatrudniony pracownik przechodzi szereg szkoleń nie tylko BHP, ale również obsługi maszyn czy magazynu od pierwszego dnia pracy otrzymuje umowę o pracę  (najniższą krajową). My dajemy mu warunek czasowy na zdobycie wiedzy w zakresie obsługi np.: maszyn.  Po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego przechodzi na wyższy poziom i ma kolejną możliwość rozwoju poprzez podniesienie kwalifikacji czego skutkiem jest wyższa umowa.

Poziomów jest kilka.  Dzięki wdrożeniu do firmy przejrzystych i ogólnodostępnych dla wszystkich pracowników informacji na temat warunków pracy każdy ma świadomość uczciwej oceny i wynagrodzenia.

Każda osoba zatrudniona jest na okres próbny i w tym czasie pracownik poznaje firmę mając czas na podjęcie decyzji o stałej współpracy.  Z drugiej strony pracodawca ma większą wiedzę o zaangażowaniu i możliwościach nowo zatrudnionej osoby.  Po tym okresie zarówno pracownik jak i pracodawca podejmuje decyzje o dalszej współpracy.

Po okresie próbnym pracownik ma możliwość otrzymania dodatkowego ubezpieczenia i opieki medycznej.

Na zakończenie chciałem również poinformować, że wszystkie wpisy łamiące regulamin i prawo polskie będą usuwane przez administratora.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania jestem to dyspozycji i w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na pytania, które można zadawać mailowo na adres: informacje@almus.pl

Serdecznie Pozdrawiam

i zapraszam do współpracy

Wojciech Starnawski

Właściciel firmy
Hehe

Nowo zatrudniony pracownik przechodzi szereg szkoleń nie tylko BHP, ale również obsługi maszyn czy magazynu od pierwszego dnia pracy otrzymuje umowę o pracę (najniższą krajową). My dajemy mu warunek czasowy na zdobycie wiedzy w zakresie obsługi np.: maszyn. Po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego przechodzi na wyższy poziom i ma kolejną możliwość rozwoju poprzez podniesienie kwalifikacji czego skutkiem jest wyższa umowa - Ciekawe który z pracowników hali produkcyjnej ma inną umowę niż najniższa krajowa. Bajki z palca wyssane .

Ktoś
@Hehe

Ja, np i znam przynajmniej 10 innych osób, które tak mają. A ile osób znam, które potrzebowały kredyty czy inne rzeczy i szef podnosił szybciej bo ktoś był w potrzebie.

biuro

Pracuję już długo w Almus. Ja jako pracownik uważam że warunki pracy i zarobków są jak na ten region bardzo dobre . Oczywiście jak w każdej firmie zespól składa się z osób które chcą pracować i osób które chcą odwalić 8h i tyle. Nic od siebie i zero rozwoju. Więc nie ma co się dziwić że leniuchy będą się źle wypowiadać.

Witam pracuje w tej firmie długo i wiem że nie jest źle zarobki całkiem niezłe ludzie zgrani. Z szefostwem można się dogadać zarówno z szefem jak i z szefową są ludzie którzy pracują i nie narzekają jest nacisk na pracę ale jak ktoś chce pracować to pracuje a nie (usunięte przez administratora) się nikt nikogo do pracy nie zmusza wiem też że szef nie raz poszedł na rękę pracownikom w różnych sytuacjach zawsze daje drugą szansę gdy ktoś z czymś zawali nie zkreśla nikogo odrazu ludzie widzą tylko to co chcą widzieć ale trzeba też umieć doceniać nikt nikogo na siłę nie trzyma pracują ci co chcą pracować a inni niech przyjdą i zobaczą

Przez pol roku umowy co miesiac. Ubezpieczenie z najnizszej krajowej (usunięte przez administratora)

Zenek

Brawo cała prawda (usunięte przez administratora) tak jak napisał ktoś wcześniej plusem dla 90% zatrudnionych tam osób jest praca blisko domu(usunięte przez administratora)

@Zenek

Jako właściciel firmy osobiście rozmawiam z pracownikami. Każdy pracownik z każdego działu ma prawo przyjść do mnie i porozmawiać do czego zachęcam. Również ja osobiście chodząc po hali produkcyjnej takie rozmowy odbywam. Zachęcam do czytania aktualności, które rozwieją wiele nieprawdziwych informacji.

Firma Almus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik działu kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Ja pracuje w tej firmie już dość długo. Uważam, ze gdyby było tak źle to ponad 200 osób by tutaj nie pracowało i wciąż nowi nie chcieli by się zatrudniać. Firma mocno się rozwija i każdemu pracownikowi daje szanse rozwoju oraz podniesienia swoich kwalifikacji. Szef jest dogadany, jak każdy inny ma złe i dobre dni, ale zawsze można znaleść nić porozumienia. Każdy kto jest ciekawy powinien sam się przekonać jak naprawdę tu jest. Pod warunkiem, ze chce pracować, a nie stać i odklepać 8 godzin. Nawet o wynagrodzeniu nie można w tedy dyskutować. Bo człowiek jest doceniany.

@Adam

Dziękuję za dobre słowa. Nasza firma istnieje już 22 lata i to prawda, że zatrudniamy ponad 200 osób. Od końca 2018 roku zatrudniliśmy 80 pracowników i każdy ma umowę o pracę. Rzeczywiście osoba, która nie potrafi obsługiwać maszyn otrzymuję wynagrodzenie minimalne - to zrozumiałe. Każdy pracownik ma możliwość rozwoju i awansu. Powtarzam KAŻDY BEZ WYJĄTKU i łączy się to również z wyższym wynagrodzeniem i wyższą umową.

Szeregowy

Praca jak praca. Na początku krótka umowa. Jak się sprawdzisz to dostajesz nową wyższą + wieksze pensja. Na produkcji praca nie jest ciężka ale trzeba myśleć bo czepiają się jak nie ma wydajności i jakości. Nocki troche ciężkie, ale idzie się przyzwyczaić. Jeszcze chyba przyjęcia są choć słyszałem, że teraz jest większa selekcja.

Lukasz

Są przyjęcia?? I niech ktoś wreszcie napisze jak jest Na logistyce.. Nie na produkcji...

Lena

Witam Czy moze mi ktos powiedzieć czy sa jakies przyjecia do pracy . Czy beda a mniej więcej kiedy ? Jak najlepiej złożyć CV osobiscie czy droga elektroniczną ? Bardzo prosze o odp?

Tymon
@Lena

Widac po wpisach ze ktos komu zalezy robi pozytywne wpisy ha ha...praca jest szansa na zatrudnienie jest umowa jest najnizsza plus resta w kopercie chetnie przyjmuja ale-no wlasnie to ale atmosfera pracy chore szefostwo niezrownowazona kier produkcji natężenie na każdym kroku inwigilacja na nonstopie na kamerach Kasa dobra blisko od domu i to wystarczy tylko czy na pewno i czy opinia nie zostanie usunięta?

Magda

@zadowolony to super ze Ci się podoba. A powiedz, są jakies benefity ?:)

zadowolony

Pracuję w Almusie od ponad roku. Od pierwszego dnia umowa na 2 miesiące i sprawdzają czy człowiek nadaje się do pracy. Jak już człowiek popracuje to dostaje umowę na stałe. Trzeba się tylko wykazać na stanowisku. Praca zmianowa i jest jej dużo. Widać, że firma ma nowoczesne maszyny i coraz więcej pracowników zatrudniają. Chyba będą budować nową fabrykę. Nie ma co narzekać. W tym regionie dobra firma i wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Almus Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Almus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almus Sp. z o.o.?

Almus Sp. z o.o.