Almus Sp. z o.o.

Opinie o Almus Sp. z o.o.

Aktualność
Uwaga!
Jesteśmy w trakcie uruchamiania nowej linii produkcyjnej.
Zapraszamy na nowe stanowiska pracy.
Grzesiek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam. Są przyjęcia na kierowcę kat c ? Ewentualnie na magazyn?

Dzień dobry. Ile można zarobić na produkcji bądź utrzymanie ruchu? Jest ktoś kto pomoże ?

Nowy wpis

@Kandydat

Dzień dobry. Niestety zgodnie z kodeksem pracy i polityką firmy nie możemy udzielać informacji na temat konkretnych wynagrodzeń w taki sposób, jak Pani/Pan oczekuje. Jednakże zapraszamy do zgłoszenia się na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie będziemy mogli omówić różne aspekty pracy w naszej firmie, w tym wynagrodzenie.

Rysiek Nowy wpis
@Almus Sp. z o.o.

Witam, a można się tylko dowiedzieć czy stawki raczej są równe czy może zależą od osiąganych wyników lub stażu pracy? oraz to czy na którymś z tych działów jest zauważalna większa rotacja czy raczej wszystko po równo się rozkłada?

Nowy wpis

@Rysiek

W naszej firmie wynagrodzenie jest uzależnione od stopnia umiejętności nabytych w trakcie pracy oraz od zajmowanego stanowiska. Stawki płacowe mogą różnić się w zależności od osiąganych wyników. Co do rotacji pracowników, staramy się utrzymać równowagę, zapewniając atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego i wynagrodzenia, co przyczynia się do stabilności zespołu. Aczkolwiek w związku z ciągłym rozwojem firmy szukamy nowych pracowników.

Na stronie specjalista ds. rozliczeń produkcji ma obiecane dodatki socjalne. U mechanika w dziale UR nic takiego w ogłoszeniu nie ma. Nie wszyscy je dostają? Czy nie napisano tylko.. Co w te dodatki wchodzi tak dokładnie?

Dzień dobry. Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń produkcji jest nieaktualne od 26.03.2023. Jeśli chodzi o dodatki socjalne, to są one uzależnione od stanowiska pracy. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a pracą w naszej firmie, to zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną wraz z CV i na niej poruszymy wszelkie kwestie związane z dodatkami socjalnymi oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

@Pracodawca Witam jak zarobki odnoszą się na produkcji do ręki ,jestem zainteresowany. Praktyka w dużych znanych polskich firmach na produkcji. Ps przeprowadziłem się w ten rejon i szukam czegoś bliżej. Pozdrawiam Piotr

@Piotr

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej chętnie omówimy kwestie związane z wynagrodzeniem i pakietem świadczeń. Zapraszamy do dalszego procesu rekrutacyjnego, gdzie będziemy mogli dokładniej przedyskutować te kwestie. Prosimy o przesłanie swojego CV.

Firma Almus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik działu kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Witam, jak pracuje się jako technolog? Od jakiegoś czasu wystawione jest ogłoszenie. interesuje mnie powód tych naborów, czy są tworzone nowe stanowiska? w opisie wskazano, że działalność od lat dynamicznie się rozwija. Dodatkowo jak sprawdzana jest efektywność z pracy? jakie są normy?

Nasza firma istnieje od wielu lat i dynamiczny rozwój to efekt naszego zaangażowania w innowacyjne projekty oraz dostosowywania się do zmieniających się potrzeb rynku. W związku z tym, tworzymy nowe stanowiska, aby sprostać wyzwaniom i utrzymać wysoki standard świadczonych przez nas usług. Jeśli chodzi o sprawdzanie efektywności pracy, stosujemy różnorodne metody oceny, zależne od charakteru pracy oraz stanowiska. Pracujemy w duchu otwartości i elastyczności, co umożliwia nam dostosowanie norm i oczekiwań do konkretnych zadań. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej będziemy mieli okazję przedstawić bardziej szczegółowe informacje na temat naszych praktyk zarządzania, norm efektywności oraz zarobków. Chętnie udzielimy Pani/Panu pełniejszych informacji i odpowiemy na wszystkie Pani/Pana pytania podczas spotkania rekrutacyjnego. Prosimy o przesłanie swojego CV, abyśmy mogli lepiej przygotować się do rozmowy. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na ewentualną współpracę.

Marcela

Zastanawiam się dlaczego busy nie są oferowane? Pracownicy nigdy nie wychodzili z taka inicjatywa? Jakby nie patrzeć z niektórych ofert wynika, że praca zdalna także byłaby możliwa. a czy dla osób pracujących stacjonarnie może przysługiwać zwrot od dojazdu lub cos podobnego?

@Marcela

Witam. Obecnie nasza polityka obejmuje dodatek za dojazdy do pracy dla pracowników produkcyjnych. Jednakże, zawsze jesteśmy otwarci na analizę nowych pomysłów i inicjatyw ze strony naszych pracowników. Jeżeli istnieje rosnące zapotrzebowanie na inne środki transportu lub zwroty kosztów dojazdu, z pewnością jesteśmy gotowi rozważyć te opcje.

Kk

Czy firma oferuje bus pracowniczy z Krakowa?

Anonek
@Kk

Nie

W Almus Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Szukają i magazyniera i pracownika na linię produkcyjną, gdzie lepiej uderzać? Kasa pewnie lepsza na magazynie, czy podobnie płacą? Gdzie lepsze warunki pod względem kierowników, atmosfery? Może na jakimś stanowisku łatwiej o wyrobienie normy i dostania premii? Na jakich zmianach pracujecie w zakładzie? Zawaliłem was pytaniami, ale nie chce już podejmować kolejnej pracy w ciemno....

Hubert

Kasa lepsza jest na produkcji. Reszta wszędzie taka sama.

@Hubert

Czemu lepsza? Ja akurat za biurem patrzę, widziałam ze Wam ktoś do kadr i płac był jakiś czas temu potrzebny, tam do działu da rade jeszcze się wbić? :) i czemu na tej produkcji lepiej się zarobi? Praca o wiele cięższa niż takiego przykładowego magazyniera?

MG

Wszystko zależy od linii produkcyjnej. Są takie gdzie robot układa produkt gotowy na palecie a owijarka automatycznie owija paletę a są i takie gdzie to samo musi robić 3-4 ludzi.

Alicja
@MG

Czyli te głoszenie co dzisiaj wygasa, dla pracownika automatycznej linii produkcyjnej to właśnie to z robotem? Jakie zarobki? Proszę, odpowiedz szybko, mąż jeszcze do północy zdąży wysłać papier online! :0

@Alicja

Ogłoszenie, które jest na pracownika obsługi linii produkcyjnej do 31.10.2023 będzie wznowione. Jeśli chodzi o zarobki na linii produkcyjnej, to mogą być do 7200 zł(brutto) plus premie w zależności od umiejętności i zaangażowania .

Kierowca

Przyjeżdżając do firmy trzeba się wcześniej umawiać na rozladunek telefonicznie i szukać jakiegoś parkingu aby czekać na rozladunek.Nie zawsze to działa bo podjeżdżają bez kolejki a kierowca gdzieś oczekuje na telefon z myślą że zadzwonią. Dzwoniąc ponownie na portiernie odnoszę wrażenie że zapominają o nas że stoimy i czekamy Na tak dorzom firmę parking dla tirów powinien być zapewniony a nie jeździć po okolicy i szukać parkingu.

Kandydat.

Czy po podjęciu pracy do której brygady najlepiej trafić ? Bo podobno są same panie liderki prawadzace zmiany .

Olga

Szukają ludzi do obsługi linii, dawali po trzy razy ogłoszenie w ostatnim czasie. Rzućcie jakieś szczegóły, bądźcie ludźmi. Tutaj wszyscy się pytają, a odpowiedzi jak są, to niefajne i bez sensu. Człowiek by chciał poznać zarobki, dziś to ważna rzecz jest...

TylkoJa

Witam, jak wyglądają zarobki w firmie operatora maszyny

Czy pracownicy w Almus Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Odpowiedź

Czy pracownicy almus dogadują się między sobą?. Najlepiej się tam zatrudnić i będziesz mieć odpowiedź z pierwszej ręki.

qwerty

Chyba śnisz

Lidia
@qwerty

A dlaczego się wzajemnie nie lubicie tutaj? :(

Peres

Jaka oferta dla Brygadzista Logistyk doświadczenie 12 lat

Mirosław
@Peres

A czemu chcesz się przenieść po tylu latach? I dlaczego akurat do tej firmy?

momo
@Mirosław

Jak na przykład szukam pracy po 18 latach pracy nie konkretnie w tym zakładzie ale gdzie indziej i co w tym takiego dziwnego???

Sebix
@Mirosław

A coś ty taki ciekawski??? Człowiek chce zmienić pracę i tyle nie ważne czy po roku czy po dwudziestu latach a propos że do tej firmy???? Może słyszał dużo dobrego na jej temat???? A może nic nie słyszał i idzie w ciemno????

kandydat1

Witam jaki dokładnie system czterobrygadowy obowiązuje w firmie almus to znaczy ile dniówek popołudniówek oraz nocek ? Po jakim czasie są dni wolne? To znaczy np. 2 dniówki 2 popołudniówki 3 nocki czy jakiś inny system???

@kandydat1

4 dniowki dzień przerwy 4 popołudniówki dzień przerwy 4 nocki dwa dni przerwy i odnowa za niedzielę, za sobotę,(usunięte przez administratora)

@Odpowiedź

Proszę administratora o nie usuwanie tekstów bo nie było tam wulgaryzmów tylko prawda.

@Odpowiedź

A o co chodzi z sobotami i niedzielami bo administrator usunął?

kandydat1

Ja się poważnie pytam a Pan sobie jakieś żarty robi.

Kierowca

Witam pojawiło się na waszej stronie ogłoszenie na kierowcę C C+E. Piszecie państwo że praca jast od poniedziałku do piątku. Moje pytanie czy to jazda tydzień na dniówkach, tydzień na popołudniu. Tydzień na nocki. Pytam dlatego że widzę wasz auta tesz w nocy jak jeżdżą. Z góry dziekuje za odpowiedź.

Peres

Witam czy jest praca dla logistyk --magazynier

@Peres

Dzień dobry . Zapraszamy do złożenia CV.

Bezrobotna

Witam czy praca jest również w weekendy i święta,jest to praca na trzy zmiany tak i tydzień na rano, tydzień na popołudniu i tydzień na nocki.

Zainteresowana

Witam czy macie jakieś wolne miejsca pracy . Pozdrawiam

@Zainteresowana

Witam, na naszej stronie są aktualne oferty pracy. https://www.gowork.pl/praca/almus-sp.-z-o.o.;pr Zapraszam do aplikowania CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Almus Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Almus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Almus Sp. z o.o.?

Almus Sp. z o.o.