Oce-Group Polen Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Oce-Group Polen Sp. z o.o.

Szymon

Dotrzymane warunki pracy, szybka podwyżka. Polecam!

Honorata
@ADAM

Ooo....to rzeczywiście szybko, ludzie czasami po 3 miesiącach okresu próbnego w firmach nie dostają podwyżki, a awanse u nich też tak szybko są możliwe? Napiszesz też ile tej podwyżki dostałeś?

Daniel

Dzieje się ostatnio w OCE i to dużo , inwestują w nowy materiał , w wózki widłowe. Słyszę że monterzy zostają bo lepiej płacą.

Justyna
@Daniel

Ale o co chodzi z monterami, że lepiej płacą? Ze monterzy dostali podwyżki tutaj ostatnio? I dlatego zostają? Wiecie ile monter może tu zarobić na pełen etat??

@Szymon

zgadzam się, po m-cu dostałem umowę o pracę i podwyżkę

Sebastian D
@Marek

Współpracuje z Firmą i do tej pory po latach współpracy nie było żadnych kłopotów. Wręcz przeciwnie, starają się każdemu dogodzić!

Administrator Nowy wpis

Firma Oce-Group Polen Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Magazynier. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Kaja Nowy wpis

Dzień dobry. jak teraz wygląda kwestia odzieży roboczej wskazanej w ofercie dla montera? Chce się dowiedzieć co na nią się składa i jak często byłaby wymieniana partnerowi. Też zostały wpisane narzędzia, ale jakie? kompletnie niczego ze sobą nie musi brać na taki wyjazd?

Nowy wpis

@Kaja

Dzień dobry, Nasza firma zapewnia cały komplet odzieży pracowniczej na stanowisku monter/pomocnik montera. W skład takiego kompletu wchodzą takie ubrania i akcesoria jak: spodnie, kurtka, buty, kask i okulary. Narzędzia typu młotek, pasy rusztowaniowe, racza, uchwyty, poziomica są również zapewniane pracownikowi w miejscu pracy. Pozdrawiam

Firma Oce-Group Polen Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Nowy wpis

Stanowisko na pracownika biurowego zostało obsadzone, natomiast zachęcamy do obserwowania ofert Naszej firmy, wraz z prężnym jej rozwojem nie wykluczamy zwiększania kadry. Inwestujemy w szkolenia i zdobywanie dodatkowych kwalifikacji przez Naszych pracowników, gdyż jest to niezbędne do prawidłowego rozwoju spółki.

XYZ

Jak to jest możliwe by po tyle godzin robić i żeby to nie było regulowane przy umowie o prace? w jakich okolicznościach dodatkowe nadgodziny powstają?

@XYZ

Za wszystkie przepracowane godziny zostaje wypłacone wynagrodzenie zgodnie z warunkami umowy ze spółką. Jeśli są jakieś zastrzeżenia proszę o kontakt z działem kadr. Pozdrawiam

@Oce-Group Polen Sp. z o.o.

Nie wiem czemu ktoś nagle z tymi nadgodzinami wyparował. Ale czy te wspomniane godziny, zwłaszcza nadliczbowe, należy jakoś wykazać? Zastanawiam się po prostu czy każdy pracownik w zapasie prowadzi też własna ewidencje?

Monter rusztowan

Jestem zadowolony

Pytali o uprawnienia montera, wtedy dostaje się wyższą stawkę

Na każdym dziale i w każdej pracy taka sama atmosfera? Bo tu nie da się nie zauważyć tych negatywnych wpisów o traktowaniu ludzi, ciekawe czy monter rusztowań też tak ma. Ogłoszenie jest ale no bez szczegółów takich.

Faktycznie nie ma takiej możliwości na awans czy już sam w sobie rozwój tak jak ktoś napisał? chce si upewnić, bo jak tutaj wiszą oferty dla pomocnika oraz samego montera to już w zarobkach jest rozbieżność, tylko teraz nie mam pewności czy tak łatwo z tego pomocnika jest przejść wyżej? Piszą w sumie w ofercie ze minimum rok doświadczenia wystarczy. To przeszedł ktoś ostatnio z tego pomocnika na montera czy nie?

M

Jak się nauczysz wszystkiego to bez problemu, kasa wtedy też jest coraz lepsza.

Żeby przejść z pomocnika na montera trzeba kurs zrobić i egzamin zdać. Monter rusztować musi mieć uprawnienia

@M

Ja to w ogóle doświadczenia nie mam ale jak widziałem, że jako pomocnik można zarabiać od 8 do 13 tys to się jednak taka robota zainteresowałem, to kto w takim razie naucza wtedy? I czy ta firma oferuje jeszcze jakaś inna prace? na razie tylko dwie oferty tu widzę

M

Brygadzista ci wszystko pokaże także bez obaw ;) z tego co wiem póki co szukają monterów i pomocników.

Ok, a czy firma w jakikolwiek wspomaga pracowników w odbyciu takiego kursu/egzaminu? Chodzi mi głównie o to czy zdarza się, że współfinansują takie szkolenia. Czy jest to całkowicie inicjatywa i odpowiedzialność pracownika?

Był ktoś na rozmowie o to stanowisko montera, bo się ogłaszają ? Widziałem, że zlecenie jest napisane, że dają. To nie ma niemieckiej umowy tylko polska? Chyba nie rozumiem do końca, albo czegoś nie widzę.

Umowa jest polska z delegowaniem do Niemiec, na początek proponujemy umowę zlecenie a po trzech przepracowanych miesiącach można się starać o uzyskanie umowy o pracę. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam

Jakie wartości są cenione w Oce-Group Polen Sp. z o.o.?

OCE-Group Polen

Witam, Przede wszystkim uczciwość oraz pracowitość.

@OCE-Group Polen

A jakieś pozostałe bardziej mierzalne cechy? Jest teraz dla przykładu oferta dla montera rusztowań, liczba miejsc raczej ograniczona? Co wtedy jest wyznacznikiem wyboru pomiędzy kandydatami? Na co warto zwrócić uwagę?

Słoneczko

Brak awansów zawodowych,możliwości rozwoju tylko dla tych którzy wchodzą głęboko w d...ę.Brak odcinków do wypłaty ...Lochnabrechnungu...wiele nieprawidłowości finansowych

@Słoneczko

Jak w każdej firmie by otrzymać awans trzeba się wykazać ,jeśli Pana zdaniem wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy bardzo proszę porozmawiać z osobą decyzyjną. Odnosząc się do tematu rozliczeń to jeśli są jakieś nieprawidłowości czy też chce Pan otrzymać pasek z wypłaty należy skontaktować się z biurem. W obu kwestiach wystarczy zadzwonić i porozmawiać a na pewno dojdziemy do porozumienia. Pozdrawiam

Aleksandra

No właśnie, sanitarne warunki tych mieszkań to jakie są? Np. ile jest osób na jedną łazienkę? Ile osób w jednej sypialni?

sierżant

Przepracowałem tam 2 lata, warunki mieszkaniowe średnie, wynagrodzenie zgodne z niemieckimi przepisami, robota jak to robota wszędzie chcą jak najszybciej. Naciski są od Bilfingera bo OCE jest jego podwykonawca. Problemem OCE są Brygadzisci!Firma awansuje na brygadzistow ludzi, którzy znają robotę na rusztowaniach i w tym są dobrzy, potwierdzam. Miałem przez 2 lata kilku brygadzistow, każdy z nich powinien (mogę jako świadek złożyć zeznania) powinien przestrzegać prawa. Wielokrotnie zaobserwowałem (usunięte przez administratora) zarówno w pracy jak i na kwaterze służbowej. Zgodnie z niemieckimi przepisami za(usunięte przez administratora) grozi do 3 lat pozbawienia wolności.Ponadto w przypadku skazania pracownika za (usunięte przez administratora) pokrzywddzonemu przysługuje prawo do odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

Łukasz
@sierżant

A tam się da awansować na takiego brygadzistę i od czego to zależy? No i najważniejsze. O co dokładnie chodzi z tymi nie właściwymi zachowaniami brygadzistów, że i w pracy to zaobserwowałeś i na kwaterze? Jakie to były akcje?

@sierżant

Czemu administrator usuwa tekst ?

@Daniel

Pewnie dlatego że użyte słowa naruszają regulamin gowork

@sierżant

Dziękujemy za opinie. Bardzo proszę o pilny kontakt z biurem w tej sprawie.

Szymon

Dotrzymane warunki pracy, szybka podwyżka. Polecam!

@Szymon

zgadzam się, po m-cu dostałem umowę o pracę i podwyżkę

Honorata
@ADAM

jan p

Ci ich brygadzisci to bardziej się nadają do kopania rowów niż do funkcji kierowniczych.Zero pojęcia o prawach pracowniczych, ustawiczny mobbing i dyskryminacja a także naruszanie nietykalności cielesnej pracowników.

OCE- Group Polen
@jan p

Dziękujemy za opinie. Bardzo proszę o kontakt z biurem w celu wyjaśnienia i rozwiązania problemu, oczywiście zostaną wyciągnięte konsekwencje. Pozdrawiam

Justyna
@Daniel

Oce-Group Polen Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Tatiana

Eh, a może konkretniej, ok? Wrażenia o szefie to sprawa indywidualna, ale jakie sa wrażenia po rekrutacji? Np. napiszecie ile czasu trwa proces rekrutacyjny? Albo jakie sa etapy w tym procesie?

Marzena

A wiecie coś o pracy będąc Pracownikiem biurowym? Chcą od kandydata dyspozycyjności. I nie wiem, co to znaczy. Czyli nie ma stałych godzin pracy, tylko trzeba być gotowym do pracy cały czas? Godziny pracy są ruchome jakieś? Wiecie, jak to wygląda i o co chodzi?

Nikomu nie polecam tej firmy. Jeden wielki bałagan. Nie wypłacają ludzi. Umowy śmieciowki.Zero organizacji.Wolalbyn jechać do Berlina na gitarze grać nic wrócić do nich.Najgorsza firma w jakiej pracowalem.NIE POLECAM!!!!

Firma OCE- Group Polen
@Marek

Pracownik na okres próbny jest zatrudniony na podstawie umowy zlecenie (wszystkie składki do ZUS są odprowadzane) jednak po trzech miesiącach jak najbardziej można się ubiegać o umowę o pracę. Wynagrodzenie oraz zaliczki są wypłacane terminowo, tak jak jest to zawarte w umowie. Jeśli współpraca z firmą ma się pomyślnie układać trzeba też fatycznie pracować żeby obie strony były zadowolone a jeśli woli Pan jechać do Berlina grać na gitarze to jak najbardziej kibicujemy i życzymy sukcesów :)

Joanna
@Firma OCE- Group Polen

W sumie macie racje, wyplata jest za pracę a nie myślenie o graniu ;) Czy pierwsza umowa po okresie próbnym jest już bezterminowo podpisywana ?

@Firma OCE- Group Polen

Jedno wielkie kłamstwo. To ciekawe dlaczego nie wypłaciłiście wynagrodzenia wielu osobom którzy zrezygnowali ze współpracy z wami po krótkim czasie ponieważ widzieli co się w tej firmie wyprawia.Kazda inna firma jest lepsza niż od waszej o ile można ją nazwać firma. Zero organizacji.Grajac na gitarze przynajmniej zarobię na jedzenie a ludzie od was wracaja do domu do rodziny,dzieciei bez pieniędzy bo nie wypłacacie jeśli ktoś się zwolni po paru dniach.a pracował. Miał do tego prawo nawet po jednym dniu.Mam nadzieję że karma do was wróci. Ludzie unikajcie ich naprawdę.

KUBA
@Marek

Oczywiście, pracownik ma prawo zwolnić się nawet po jednym dniu pracy. JEDNAK wystarczy się zachować jak dorosła, odpowiedzialna osoba, powiedzieć co nie odpowiada i zawsze można się z firmą dogadać. Trzeba tylko trochę pomyśleć i postawić się w sytuacji tej drugiej strony. Zostaje opłacone zakwaterowanie, narzędzia, odzież robocza (co jak każdy się domyśla nie są to niskie koszty) i jeszcze PRACOWNIKOWI zapłacić za jeden przepracowany dzień bo coś mu się nie podobało, zgarnął manaty i wrócił bez słowa?!?! Krótko mówiąc, wystarczy się wziąć za robote!

@KUBA

A czy chociaż był widoczny zadowalający efekt tej jego pracy? Bo teoretycznie skoro sam uznał, że się nie sprawdził, to chyba jednak coś powinno być nie tak, a za samo siedzenie firma chyba nie płaci... Jak dużo takich osób się tu przytrafiło w ostatnim czasie?

Sebastian D

@Marek

nie zgadzam się z tą opinią. Pieniądze są wypłacane dwa razy w miesiącu w formie najpierw zaliczki, a później wypłaty. Wszystkie składki też odprowadzają, można dołączyć ronież rodzinę do ubezpieczenia.

PF

Nie polecam jeden wielki wal , słaba organizacja, brak wypłaty w terminie i na dodatek Nie wypłacili całego wynagrodzenia , potrącili za śmieszne rzeczy pieniądze, nie polecam , nie pozdrawiam i życzę kredytu na 30 lat

@PF

Piszesz, że potrącili Ci za śmieszne rzeczy? A jakie tak konkretnie? Pytam, bo poprzednik pisał, że praca spoko, nawet na podwyżkę się załapał. To czym tu trzeba podpaść, żeby jakieś cięcia były?

Adiii1
@PF

Ile czasu pracowałeś ze wypowiadasz się tak? Widocznie nie oddałeś sprzętu! Wystarczy się dogadać a nie (usunięte przez administratora) bez słowa. Gdybys przeczytał dokładnie umowę to wiedział byś co należy do twoich obowiązków. Krytykować każdy potrafi ale może zastanów się co ty zrobiłeś nie tak. Zadzwoń do biura to na pewno wyjaśnisz sytuacje!

Adiii1

Pracuje w Firmie już od 2019 roku i polecam wszystkim co mają chęci do pracy. Pieniądze są wypłacane na czas, zaliczki są robione co miesiac, mozliwe zjazdy do polski firmowym busem dodatkowo mają ciekawe benefity. Polecam wszystkim co chca pracować, rozwijać się dalej i dobrze zarobić. Jeżeli masz zamiar przyjeżdżać i po 2 tygodniach bez słowa zniknąć to lepiej wcale nie przyjeżdżaj. Dodatkowo pomagaja w organizacji transportu za granice z mozliwoscia opłacenia przejazdu. Robota ciezka ale jak ktoś to lubi to polecam!

Elżbieta

w biurze zespół to z ilu osób się składa? wstępnie pytam, bo w ogłoszeniu pisał o współpracy z nim. Ogólnie to szukają właśnie i ciekawa byłabym warunków w praktyce, tu widzę że o podwyższce pisali co już samo w sowie zachęca. ;) To w biurze jak konkretnie można sobie na nią zapracować i na jakie stawki ostatecznie można liczyć?

B. M.

Fakty są takie, ze powody do narzekań maja ludzie ktorzy nie do konca wywiazują sie ze swoich obowiązków. Pracuje bardzo dlugi czas w tej firmie, i nie mam powodow do narzekan. W międzyczasie mialem krótkie przygody z innymi firmami (nawet tak duzymi hak Xervon i Blifinger Deutschland...) a jednak wróciłem i jestem nadal. Szczerze? Nie zamierzam zmieniać już więcej miejsca pracy. FIRMA WYPŁACALNA, praktycznie wszystko na czas. Totalnie ze wszystkim można się dogadac tylko w pierwszej kolejnosci checi. Co wiecej, forma oferuje mozliwosci rozwoju, jak napisałem wcześniej, trzeba miec tylko checi... Osobiscie polecam. Ps. Jesli szukasz miejsca w ktorym można zarobic i jednocześnie sie nie narobic, odradzam. Jeśli jestes pracowity i rzetelny - polecam jak najbardziej.

Ehe
@B. M.

JAKA WYPŁACALNA A CAŁEJ EKIPIE KTÓRA POZDRAWIAM Z BRUNSBÜTTELER CO MIESIAC TO 100 JURKÓW TO 50.KAŻDEMU.WIEC NIEPISZ BOŚ BŁAZEN CO NA DWÓR KRÓLEWSKI SIĘ NIE NADA.

@Ehe

Cierpisz na bezsenność, że o tej porze pełnisz dyżur tu na goworku?xd Jeśli serio jest tak jak piszesz, to może jakiś powód mają, że za bardzo nie chcą z wami się rozliczać? :(

Damian

Uwaga ! (usunięte przez administratora) Pracowałem cały marzec łącznie 240godzin. Nie otrzymałem wynagrodzenia w terminie. Po kilkunastu telefonach do firmy i do kierownika dostałem z opóźnieniem i z łaską 900e Reszty wynagrodzenia do tej pory nie otrzymałem mimo wielokrotnych telefonów Oczywiście nie odpuszczę i sprawa znajdzie swój finał w odpowiedniej instytucji.

OCE Group Polen Sp. z o.o.
@Damian

Widocznie był powód przytrzymania Pana pieniędzy. Jeśli ze strony pracownika jest wszystko jak należy to firma jest jak najbardziej wypłacalna. Zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam

Kuba
@OCE Group Polen Sp. z o.o.

Wy zawsze znajdziecie powód do nie wypłacania ludzi. Okradacie ich po prostu!!!!Mam nadzieję że w końcu ktoś z wami zrobi porządek i wszyscy wylecicie na zbity pysk bez pieniędzy. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Oce-Group Polen Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Oce-Group Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oce-Group Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oce-Group Polen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oce-Group Polen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Oce-Group Polen Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oce-Group Polen Sp. z o.o.