Opinie o Leszek Bareja w Dąbrówka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leszek Bareja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Leszek Bareja o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Bareja w Dąbrówka

Kierowca auta do 3.5t Nowy wpis

Chciałem się zatrudnić w tej firmie, ale niestety po zweryfikowaniu płynności finansowej ,odpuściłem. Dziękuję

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Leszek Bareja?

An Nowy wpis

Jakie wyjazdy, jak tu ledwo co wypłatę można dostać i to marne 200+ za siedzenie w budzie cały miesiąc.

Ua Nowy wpis

Nie polecam, brak snu ciągle przeładowany,na francji miały być hotele (chyba w snach), uciekać jak najdalej !!!

art

omijać szerokim łukiem, ciagle przeładowany, mało spania a zapewniano mnie ze pilnuja, na początku pieknie a puzniej jakies chore wymysły, moge pokazac cmr jak ktos nie wierzy.

@art

Po pierwsze pózniej , a co do przeładowania pokaż te cmr jak tona wg Ciebie to przeładowanie to mało jesteś w tej branży , praca kierowcy nie dla każdego jak 700km dziennie średnio to dużo!!! Kolejne pomówienia

Aplikowałeś do firmy Leszek Bareja? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Leszek Bareja w mieście Dąbrówka z stażem, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Elżbieta

Czemu ingeruje w czyjeś życie, w jaki sposób?

Elżbieta

Aha.xd A to najeżdżanie to kiedy? Ludzie normalnie się tu z nim od tak kłócą?

LeszekBareja

O czym Ty piszesz 7 lat mam firmę tylko Pan Dominik ,który się sam zwolnił żądał zjazdu do Polski po tym jak wjechał na Szwajcarię bez dokumentów celnych na powrocie pourywał kable od zapalniczek uszkodził szyby elektryczne tylko on wypisuje bzdury i oczernia moją firmę .To jego opinie,od maja on ma coś z głową poważnie. Wyszedl za bramę i piszczał aż wezwali policję sąsiedzi.To są pomówienia i pisanie aby nas oczernić prosty człowiek z zaburzeniami psychicznymi.

Leszek Bareja

Już pisze Marian był na zwolnieniu 14dni więc księgowa wyliczyła mu za 14dni płacę zgodnie z umową, a on wyjechał i wrócił z trasyi chciał abym zapalcil 100% uzgodnionej stawki za siedzenie w domu na l4.Tak to i ja mogę pracować za siedzenie w domu 100% a z Białorusinem nie wiem o czym piszesz . Ten co rozjebal auto nie chciał serpetynami jezdzic bał się na dwa razy łamać a później urwał zderzak nadkola . Na koniec zwalil palete z auta zjechała mu i się pod tym podpisał że nie poczekał na wózkowego a paleta była na kółkach nie podumał a i tak miał zaplacone. Czy może ten Białorusin co pojechal i jeździł po 70km wtedy jeszcze pod spedycją szef spedycji mnie obciążył bo kierowca nic nie ogarniał nie był na czas spał sobie po 12h -16h porażka. Ja za niego musiałem płacić. Wiesz P. Dominiku ,że u Pana już jest krucho psycha już siada 8 kom. Na głowie miałeś swoją firmę nie wiesz jak z tego (usunięte przez administratora) wyjść u mnie nie wyciągniesz a dojedziemy cie w sądzie za te obelgi.

Leszek Bareja

W firmie jest wszystko w jak najlepszym porządku. Uważajcie czytając te komentarze ,to są wpisy P. Dominika Z. Z Jarnic mała miejscowość okolice Węgrowa (mazowieckie ) mam już kierowce ,jak coś wystarczy porozmawiać z obecnymi kierowcami P. Dominik, który mnie oczernia nie tylko mnie jest druga firma ,tak potraktowana razem złożymy odpowiednie dokumenty za te brednie.Przychodzi do pracy bierze zaliczki kiedy już kom go znajdują odwala kradnie co popadnie rozwala auto i później rzada natychmiastowego powrotu na już i chce wyłudzić kasę. Ewidentnie nad sobą nie panuje zgłasza firmę do PiP co nic to nie da i wypisuje bzdury oczernia firmę. Po prostu brakuje już kasy głowa siada. Po rozliczeniu uszkadza mienie kopie w bramę uszkadzając czujnik sygnalizator .Uważajcie moim zdaniem trzeba go izolować.

LeszekBareja

Złożymy czekam na odpowiednie dokumenty ,a kierowce już mam wystarczyło porozmawiać z moimi kierowcami . Co ci to dało. Teraz nikt ciebie nie zatrudni . Zrobiłeś z siebie pajaca ,złodzieja kompletne zero życiowe. Ja słyszałeś przez tel moją rozmowę ze spedytorką ,która określiła ciebie cytuje,,co za sierota,, . Nie myliła się. Opisałem sytuację na grupie firm transportowych nie wyszło ci a przy okazji nie tylko o mnie tak pisałeś i oczerniales znalazły się inne firmy.

LeszekBareja

Skąd takie info, że zostałem wyrzucony z grupy? Z tego co widzę, to Ciebie wyrzucili, a nie mnie. Poza tym, mam gdzieś grupę busiarzy. Najważniejsze, że inni dowiedzieli się o Tobie. Myślisz, że możesz pisać co tylko Ci się podoba w internecie, niestety nie. Twoja bezmyślność doprowadziła Cię do zguby. Ja tego nie zostawię. Sprawa w toku. Poza tym, o moje zdrowie się nie martw. Lepiej skontaktuj się z psychiatrą, bo widzę, że psycha już siadła. Sam sobie rzucasz kłody pod nogi. Ja firmę dalej prowadzę, a Tobie, co zostało? Poza tym, straszysz innych, a boisz się telefonu odebrać, piszesz posty i blokujesz? Po co?

Leszek Bareja

Wszystko w jak najlepszym porządku. Mamy spoko ludzi wokół siebie ,zaufanych kierowców przede wszystkim wyjazdy do dogadania kasa na czas nie ma dzieciaków gimbusów. Dogadujemy się. Kolejne auto niebawem wyjeżdża . Musimy odbudować teputacje ,którą straciliśmy przez nieudany dobór kierowców. Nic nie potrafili i psuli renomę firmy .

LeszekBareja

Złożyłem odpowiesz z art 212 czy czytałeś regulamin wypisując te brednie ? Wiesz co ci grozi ? Myślisz, że nie znajdą cie po nr ID wpiszesz d i nie będzie wiadomo kto to? Myślę, że masz dowody pisząc te brednie ja mam screany i cie znajdą. Czy tylko tak uważasz, że Ci się nalezy . Masz naprawdę cieplutko.

LeszekBareja

Wszystkie te bzdury będą wyjaśnione. Pan anonim już nie będzie anonimem albo d ,myśli jak napisze anonimowo nie dotrą do niego. Wszystkie te opinie i nicki będą weryfikowane sprawa zgłoszona, sprawa cywilna art212 k. Do 20tys i rok pozbawienia wolności. Nie masz dowodów nie pisz bzdur.Pisząc te bzdury czytałeś regulamin? Ja się kontaktowałem z gowork pięciocyfrowe kwoty sąd przyznaje.To tylko gowork a inne portale grupy mieszkańców gminy , busiarze itp. Ale kogoś poniosło . U mnie zawiasy składa druga firma i w pasieki. Nie jeden już przepraszał.

U(usunięte przez administratora) Organizacja w tej firmie która ma zaledwie 3 busy w opłakanym stanie jest na żałosnym poziomie Non stop wieczna gonitwa nie ma czasu nawet zjeść ... O 4 godzinie gdy poszedłem spaść o 7 rano już sms Wmawiają że kierowca zepsuł wiele rzeczy w aucie, aby tylko (usunięte przez administratora)na pieniędze. Wyjazdy na Szwajcarię i non stop problemy z cleniem..a potem kierowca musi (usunięte przez administratora) Na początku wypłata była w(usunięte przez administratora) wypłacana po zjeździe Potem po zjeździe nie zostały mi wypłacone zaległe pieniądze ,mówili że mogą mandaty przyjść i dlatego wstrzymują (usunięte przez administratora) Rozmawiałem z sąsiadami tych ludzi i każdy ich dobrze zna dookoła Nie raz była podobna sytuacja A przez tą firmę przewinęło się setki ludzi Na rozmowie kwalifikacyjnej i nich w tym domu odgadywali (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem

Łukasz

To nieciekawie. Nie mogłeś zgłosić do PIP że zalegają ci kasę. Zrobili by kontrole i po sprawie. Bo widać że samemu nic nie zdziałasz.

Arti

Pracuję u nich i nie ma większych problemów. Wypłata zawsze na czas. Wyjazdy I powroty zgodne z ustaleniami. Nigdy nie było większych problemów, a nawet wiem, co to za Pan napisał opinię, bo zamieniałem się z nim autem i wszystko w aucie popsute, zapalniczki, światła, nawet lampki powyrywane, kable poucinane, tak się szanuje czyjąś własność. A sam ma 2 komorników, miał swoją firmę o której nie chce rozmawiać, bo splajtował i (usunięte przez administratora) długów. Z doswiadczeniem 5 lat, a mając dwa ładunki na aucie, złe dokumenty oddał, nie do tego ładunku, życiowa mameła, jak to ktoś powiedział, sierota.

LeszekBareja

Panie Dominiku z okolic Węgrowa. Po pierwsze nie maPan pojęcia o jeżdzie i pracy jako kierowca dokumenty ciężka sprawa rozladunki pomylone dokumenty u innych klientów. Doświadczenie kilku letnie a zero pojęcia, jak można wjechać bez dokumentów celnych do Szwajcarii? Przecież to przemyt kasę Pan otrzymał po zjeździe ale uszkodzenia auta pozostały. Ten Pan nie ma pojęcia o wypisywaniu tacho.UWAGA ZGLASZA FIRMY DO PIP mnie to nie rusza nie boję się inspekcji u mnie jest legal.Pan Dominik przyjechal pod dom wyzywał mnie darł się w nieboglosy jak chory człowiek aż policję ktos wezwał uszkodził bramę więc musiałem reagować oczywiście nie poszedłem na policję bo mam swój honor.Nie wspomniał Pan o zaliczkach po 1000zl 1500zl na wyjazdach. Nie potrafi liczyc a później drze się jak chory psychicznie człowiek oddał auto uszkodzone.!!!Uwaga na Pana Dominika Jarnice nie zatrudniać bo człowiek jest niezrownowazony (usunięte przez administratora).

@Łukasz

Panie Łukaszu był Pipie i nic tam nie ugra.On ma coś z głową.Nie nadaje się do pracy a sam miał firmę coś poszło nie tak.Majac dwa ładunki na aucie pomylić dokumenty oddał w Warszawie innemu klientowi nie te dokumenty nie od tego ładunku, wyjeżdżając ze szwajcari na urzędzie celnym dal do oclenia papiery od dwóch innych ladunkow oclil dwa ładunki na jednym dokumencie musiałem jechać do Warszawy ogarniać magazyn zapłacić dodatkowo straciłem cały dzień.Uwaza się za kierowce a nie pojęcia o pracy trzeba go pilnować jak dzieciaka.Na koniec powiedział, że dla niego za dużo dokumentów I papierów do zrobienia.Auto oddał uszkodzone i przyjechal do mnie do domu i wyzywał w domu kto by na to pozwolił.On ma coś z głową.

LeszekBareja

Czlowieku kasa została wypłacona uszkodziłeś auto , domagałes się nie wiadomo czego zacząłeś wyzywać mnie w domu i uciekles za bramę nikt psa nie wyposcil.Druga sprawa pochwal się jak kopnąłeś w czujnik od bramy i wyrwałeś sygnalizator za bramą krzyczałeś i piszczałes jakbyś dostal jakiegoś ataku może do psychiatry się udaj.Jeszcze chwila bo ktoś zadzwonił na policję by cię w kaftan zawineli. Ty masz coś z głową. Rwales kopałeś w bramę musiałem reagować. Omijajcie Dominika z okolic Węgrowa to chory człowiek.

LeszekBareja

Panie Domuniku za nie podstawne i nie prawdziwe opinie na temat firmy jest paragraf , będziesz jeszcze przepraszal za nie podstawne oczernianie firmy.

LeszekBareja

Pan Dominik typ kierowcy..wyjechał w trasę dzwoni wieczorem w Niemczech jest.. -ze łzami w oczach takim głosem złapałem gumę stoję -odpowiadam zjedz na pas awaryjny masz zapas wyjmij trojkat postaw 20-25m przed autem włóż wcześniej kamizelkę wlacz światła awaryjne (bo on nie wie co robic) i zaloz zapas Na to on.. -ale ja się boję bo tu samochody jeżdżą i to duże Ręce opadają myślałem że wsiade w osobowke ogarnę temat w 20 minut i po sprawie co zrobił jechał na kapciu 20km do stacji To są opinie człowieka, który uważa się za kierowce .

Skoro masz rację, czemu nie ujawnisz swoich danych? Pokaż dowody, że nie dostałeś wypłaty? Ja mam wszystko czarno na białym, żeby nie było rodo, to bym wszędzie udostępniła, odbiór wynagrodzenia oraz zaliczki jakie brałeś. Nie wiem czego człowieku od nas chcesz. Nie nadajesz się do tej pracy, pojechałeś na Szwajcarie i się zesrałeś, bo nawet dokumentów nie potrafiłeś zrobić, trzeba było wszystko za Ciebie poprawiać. Wjechałeś na Szwajcarie bez oclonego towaru, dobrze, że za przemyt Cię nie zamknęli. Przełącznik do szyb zalałeś sokiem i szyby Ci się otwierały, to się popłakałeś, że nie pojedziesz, bo szyby same się otwierają i zamykają.

LeszekBareja

Osoba ,która oczernia moją firmę jest niewiarygodna w oczy mi mówiła, że nie była na szwajcari a na gpsie ewidentnie była na terenie Ch otrzymał mandat w wysokości 4tys złotych od służb szwajcarskich mam ten mandat a Pan Dominik uważa i w oczy mówi że tam nie był.Dla nas to jest obczerstwo pisać takie brednie . Od 2015 roku nikt złego słowa nie napisal po zwolnieniu się Pana Dominika w maju tego roku od razu posypały się negatywy. Uważajcie na tego kierowce Dominik Z. Miejscowość Jarnice koło Węgrowa.

Kierowca

Witam. Miałem przyjemność spotkać się na 2 h z Panem Dominikiem jak zamienialiśmy się na auta. Te 2 godziny starczyły aby zrozumieć iż chłopak ma zaburzenia i to nie małe nie posiada bladego pojęcia o jeździe ma się za niewiadomo kogo. Pisac książki to on potrafi no do pracy się nie nadaje. Nie prawdą jest isz Leszek jest nie wypłacalny robię u niego 6 mies i zawsze pieniądze są na czas zaliczki na zawołanie jak potrzbowalem 2 tys zł doprzodu dostałem a miałem przpracowany zaledwie miesiąc. Dominik piszesz ze zgłosisz firmę do urzędów , mam do ciebie takie pytanie która to twoja firma która oczerniasz ja podzwoniłem i dowiedziałem się jaki to z ciebie pracownik w każdej firmie jakiej pracowałeś nie byłeś dłużej niż 2 mies i każdego podajesz do pipu itd a tak naprawdę to jesteś drobnym (usunięte przez administratora) pamiętam jak brałeś zeczy z auta i pakowałeś pasy do torby i tu cytuje twoje słowa,, stać ich mi się przydadza. Co do zgłoszenia na policję to tak ja głęboko się zastanawiam czy nie pójść i nie pokazać co wypisywałeś do mnie po nocy i mnie straszyłeś mam wszystkie twoje wiadomości z messengera grasz kozaka a jak tylko grunt ci się pali potrafisz blokować i oczerniać ludzi na necie jestes dorosły stan twarzą w twarz i powiedz co myślisz a nie jak jakiś (usunięte przez administratora) potrafisz tylko malować. I jeszcze jedno taki z ciebie kierowca że 500 km robisz w 12 h po czym zostawiasz sobie na rano dolotu na rozładunek 200 km jak ludzie łaskawie o 7 do ciebie dzwonią abyś podniósł tylek i jechał to ty masz pretensje człowieku zastanów się jesteś w pracy czemu siedzisz teraz w domu i nie masz roboty ? Ja wiem ponieważ całe mazowieckie i lubelskie firmy ty już tam byłeś jak nie nakradles to zniszczyłeś od cały ty. Poszukaj sobie roboty na jakimś magazynie lub gdzie indziej człowieku ty się do tego nie nadajesz. Ja jeździłem we Flash po pierwszym dniu w tej firmie dostał byś tyle kar ,e potem byś odrabiał kilka lat i wszystko mieli prawnie. Nie wiem jakie ty masz plany i cel w życiu ale w ten sposób daleko nie zajdziesz nie dość że ganiają cię komornicy brak znajomych to szukasz atrakcji u innych zajmij się swoim życiem bo tkwisz w bagnie za co obwiniasz innych.

LeszekBareja

Zapraszam Panie Dominiku wręczę Panu rachunek za naprawę bramy , a dzisiaj jadę dopełnić formalności złamie zasady bo ty żadnych nie masz z uszkodzeniami a znalazła się kolejna firma tak oczerniona idziemy razem do sądu zrobi się 8-10 komor.

LeszekBareja

Dominik anonim przewinęło się 100 ludzi..Ja pierdziele masz wyobraźnię..takie głupoty piszesz ,byłem z tą bramą w odpowiednim miejscu ,ale to początek zacząłeś burdę oczernileś moja firmę nie zostawimy tego. Po rozmowie z właścicielem poprzedniej firmy ty pisałeś do niego maile ,że go pobijesz straszyłeś itd on je ma ciekawe jak się tego wytłumaczysz. Masz problem psychiczny powinni takie osoby izolować.

Fryzjer

Jest wolny etat?

Robert

Pracuje w firmie u Leszka, i wszystkie te negatywne opinie są z dupy wzięte, niektórzy ludzie po prostu mają się za nie wiadomo kogo, że są najlepsi a co do czego przychodzi to tyłka nie umieją sobie dobrze podetrzeć. Jeśli chodzi o pracę, to robota jest bardzo dobrze poukładana,nie ma żadnego pośpiechu jak to w innych firmach się słyszy, wypłaty są zawsze w terminie, a jeśli kierowca robi swoją robote to zawsze dożucana jest do wypłaty premia. Z czystm sumieniem jak najbardziej polecam firmę . Wszystkie te jadowite komentarze to jedna i ta sama osoba

Bożena
@Robert

No a ta premia dorzucana, to ile tego jest? Jakaś stała kwota?

Robert
@Bożena

W dzisiejszych czasach każdy dodatkowy grosz się liczy, nie istotne jaki by nie był. Najważniejsze że szefostwo docenia normalnych ludzi ,a to proszę mi uwierzyć jest mało spotykane, a tym bardziej w firmie transportowej.

Na kim konkretnie?

Leszek Bareja

Jaki komornik? Co to za pomówienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Bareja - Dąbrówka

• Jak się pracuje w Leszek Bareja?

Zobacz opinie na temat firmy Leszek Bareja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leszek Bareja?

• 135
    08-114 Dąbrówka