Opinie o Rafał Kuc Ppuh Raf-Met w Ośno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rafał Kuc Ppuh Raf-Met. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rafał Kuc Ppuh Raf-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Kuc Ppuh Raf-Met w Ośno

BARTEK Nowy wpis

Czytam opinie i nie wierzę co czytam pracuje już prawie 3 lata i nie widziałem takiego Pracodawcę chociaż w kilku miejscach pracowałem Szef jakich mało i nie pozwolę złego słowa o nim powiedzieć dba o pracowników kupuje ciuchy obuwie kawę herbatę i wszystko co potrzebne do pracy zarobki bardzo dobre premie wysokie nie goni nie stoi nad głową chcesz wolne bez żadnych problemów mało jest takich pracodawców jak on powiem więcej inni pracodawcy powinni brać z niego przykład a kolega co to pisał to niech się puknie w głowę a pi za tym jak tak ci źle tam było to po co chcesz wrócić

Jakub.marciniak@onet.com.pl

Pracowałem od października 2014r.wiadomo w tamtych latach bez umowy, ciuchy kupione za swoje, warunki takie jak na dworze Na początek 11zł na godzinę po 3 tygodniach pracy 10zl wówczas tygodniowki. W pewnym momecie po odchaczce w PuP zostałem bez ubezpieczenia a pracowałem tu w 2016 dostałem umowę zlecenie w 2018 po zapytaniu o umowę usłyszałem gdybym miał dać umowy to bym nie zarobił po zdeterminowani ludzi dostaliśmy umowy na stałe ale od najniższej krajowej, i urlop tak samo, teraz już tam nie robię z tytuły że miałem wypadek w pracy (28.01.2021r czwartek) skrecilem nogę i łąkotka do szycia oczywiście wszystko zamiecione pod dywan a Ty żyj za 1600zl w tej pracy nie wolno chorować bo dostaniesz wypowiedzenie, teraz dostał je następny kolega Sławek bo dorobił się przepukliny jeśli chcesz tam robić musisz być jak Grzesiu (usunięte przez administratora) wchodzić w (usunięte przez administratora) mówić rafałku i nie mówić że Ci się nie podoba że zadymiwnie, chalas, itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Kuc Ppuh Raf-Met - Ośno

• Jak się pracuje w Rafał Kuc Ppuh Raf-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Kuc Ppuh Raf-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Kuc Ppuh Raf-Met?

Rafał Kuc Ppuh Raf-Met

Rafał Kuc Ppuh Raf-Met