Opinie o Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. w Pińczów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. w Pińczów

Wiem Nowy wpis

Witam przestrzegam wszystkich nie spróbujcie tam pracować gość nie wypłacany kapie na raty do tego ca reszta rodziny mi się wydaje chorą psychicznie nigdzie nie można zdążyć brak godzin ciągle pretensje u cioci zawieszony biznesmen uciekać pracują tam tylko kierowcy z wątpliwa opinia z mag trans pamiętamy czasy kradzieży stali

Inga Nowy wpis

Jestem tu bo chciałabym dowiedzieć się więcej o tym, co firma daje pracownikom. Mój brat planuje tu zaaplikować na stanowisko budowniczego dróg. Tylko chcemy dowiedzieć się wcześniej, czy jest opcja dostania od razu umowy o prace i czy ktoś bez doświadczenia dostanie od razu 5500 zł brutto?

Puh Nowy wpis

Żeby otrzymać płatność należy się wywiązywać z powierzonego zadania . Pozdrawiam.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Firma P.U.H E-R

Ostrzegam przed współpracą z Panem Marcinem Podolskim z Pińczów! Nie wypłacalny, nie wywiązuje się z faktur. Sprawa podoba do windykacji. Omijać szerokim łukiem.

Rozglądałem się za pracą a ofert nie widzę. Pomyślałem ze wejdę na gowork poczytać opinie może tu się dowiem czegoś o tym ze szukają do roboty a tu mówicie o niepłaceniu w terminie pensji… ile się spóźniają? Jest ogromna różnica czasowa? Zdarza się to notorycznie co miesiąc? Zgadza się chociaż ona z ilością przepracowanych godzin? Bo widzę ze w ogóle ten problem trwa już od długiego czasu

Alex

Tylko w stosunku do klientów czy też pracowników? Wiesz może jak to wygląda w rozliczeniu z zatrudnionymi ludźmi? Bo jak znam życie to zwykle jest jakaś zależność jak są problemy z płynnością finansową, nie? Ty coś wiesz?

Firma

Niestety, nie mogę pozytywnie ocenić firmy Pana Marcina z powodu ogromnych problemów w płatnościach. Na zapłacenie Faktury za wykonanie usługi czekamy od 180dni aż do dnia dzisiejszego. W kontaktach telefonicznych ciągle słyszymy "zapomniałem" - Panie Marcinie to nie profesjonalnie.

Sylwia

Powiecie mi czy faktycznie występowały jakieś problemy z pensją a przede wszystkim czy mają miejsce do dziś? Pińczów przeglądam za potencjalnym pracodawcą dla kogoś. I u Pana moją uwagę zwrócił staż, bo firma działa od 2005 roku, jakie warunki pracy są wobec tego w tym roku? Na jakie prace się jeździ?

Jagus 222

Kto się kuta...urodzi kanarkiem nie zdechnie tam się nie da pracować to chora rodzina jest a szef z pana mar ...jest taki jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba

Kiero

Nie polecam. Jazda na przeżutach. System pracy 2 tygodnie w trasie 2 dni w domu, lub 3 tygodnie w trasie 3 dni w domu. Jeszcze muszą dowozić drugiego kierowce w tygodniu zjazdowym bo średnio 100 km od bazy brakuje tacha.

S.L.

Omijać tą firmę z daleka.pensja płacona nie w terminie . Pan Marcin obgaduje pracowników za plecami.jest nie słowny a prawdy od niego nie uslyszysz.w sezonie praca po 12 godz. A na zimę wysyła na chorobowe.nie polecam

M. J.

Jak miał 5 pracowników był ok. Teraz pieniądze go zmieniły. Nie dotrzymuje słowa, jest wielkim (usunięte przez administratora)i dla pracowników i dla klientów. Wypłaty wypłaca nieterminowo, trzeba o swoje pieniążki się upominać.Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. - Pińczów

• Jak się pracuje w Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe.?

Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe.
  • 3 Maja 68A
    28-400 Pińczów

Marcin Podolski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe.