Opinie o Aso Autolux-Janusz Obtułowicz w Bystra Krakowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Aso Autolux-Janusz Obtułowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aso Autolux-Janusz Obtułowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aso Autolux-Janusz Obtułowicz w Bystra Krakowska

Nat Nowy wpis

Rewelacyjna firma. Szybko i sprawnie. Od sprowadzenia lawety, po załatwienie wszelkich formalności. Auto zrobione perfekcyjnie. Oddane wysprzątane, łącznie z wnetrzem. Wygląda jak nowe. Plus przemiła obsługa. Gorąco polecam.

Karton Nowy wpis

Dzisiaj miałem przyjemność skorzystać z lawety firmy autolux . Po zgłoszeniu szkody laweta z Bielska do Kęt przyjechała w 20 min . Auto zostało załadowane szybko i sprawnie . Młody bardzo grzeczny i uprzejmy kierowca lawety . Widać ze zna się na swojej robocie . Polecam w ciemno ! I jeszcze raz bardzo dziekuje za usługę .

Tadeusz Duraj Nowy wpis

W styczniu w wyniku kolizji w moim samochodzie Renault Megane został uszkodzony prawy przód. Była to pierwsza moja kolizja. Nie mając doświadczenia chciałem wybrać warsztat załatwiający wszystkie formalności. Mój wybór padł na Auto Lux Centrum Likwidacji Szkód Bystra ul. Pod Piekłem38.Wszystkie formalności zostały załatwione bardzo szybko, sprawnie i w bardzo miły profesjonalny sposób. Oczywiście dostałem do dyspozycji samochód zastępczy. Miałem wiele obaw, czy samochód, który jest moim oczkiem w głowie i pedantycznie o niego dbam, będzie nosił ślady kolizji. Po zgłoszeniu się po odbiór z bijącym sercem oglądałem efekt naprawy. Byłem w szoku, ze nawet szukając jakichkolwiek mankamentów w najmniejszym stopniu nie było się do czego doczepić. Naprawa jest wykonana perfekcyjnie, samochód wygląda tak jakby zszedł z lini produkcyjnej. Odebrałem wypolerowany i perfekcyjnie wysprzątany wewnątrz pojazd, co dopełniło mojego bardzo wysokiego uznania fachowości i działania firmy. Bezcenna oszczędność czasu i nerwów za co ogromnie dziękuje. Serdecznie polecam . Tadeusz Duraj.

Shmeha M.

Naprawa zderzaka po stluczce wykonana szybko i bardzo dobrze. Polecam i dziekuje.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Aso Autolux-Janusz Obtułowicz - Bystra Krakowska

• Jak się pracuje w Aso Autolux-Janusz Obtułowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Aso Autolux-Janusz Obtułowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aso Autolux-Janusz Obtułowicz?

Aso Autolux-Janusz Obtułowicz
  • Pod Piekłem 38