Opinie o Fhu Bracia Dariusz Wesołowski w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fhu Bracia Dariusz Wesołowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fhu Bracia Dariusz Wesołowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Bracia Dariusz Wesołowski w Grudziądz

Zofia Nowy wpis

Niestety totalne nieporozumienie . Totalnie na nie. Dziwne sytuacje. Nie polecam. Chyba ,że komuś marzy się niewypał.

Mateusz Boguszewski Nowy wpis

A ja polecam wpisać w przegladarkę Google FHU "Bracia"- Dariusz Wesołowski Następnie kliknąć w opinię odnaleźć mnie czyli Mateusz Boguszewski i moją opinię tam są te kwiatki i stokrotki polne, które panowie zdziałali i uciekli z nieswoimi rzeczami, a raczej je ukradli. Pozdrawiam. Tak dla przypomnienia to między innymi struktura za którą cytuje pan "zapłacił własną pracą" Ale tak okraść w wigilię wstyd nie powiem.

Kraina Nowy wpis

U mnie też było miło, ale niestety do czasu. Powiem tak. Zdjęć tu wstawić nie można. Remont ma dwa końce ale pytanie brzmi kto oberwie kijem po głowie i w jaki sposób? Moją winą było nawiązanie współpracy z tą firmą. Ich winą było zbyt małe doświadczeniei dziwne historie czego to nie potrafią. Wszystko zależy od zlecenia i poziomu trudności. Nie ma nad czym dyskutować. Jak mi inna ekipa poprawiłabo się jednak dało -to teraz jest tak jak chciałam. I tyle . Aczkolwiek pozdrowienia dla wszystkich . Rada moja patrzmy fachowcom na ręce bo trzeba dla dobra ogółu.

Mariola

Jeszcze odnośnie jednego klienta próbującego zniszczyć reputację firmy. Prosze Pani lub Pana, przecież od razu widać, że te wszystkie negatywne komentarze pisze jedna osoba. Nagle po takim czasie wywiązała się polemika między kilkoma osobami tego samego dnia. Szanujmy się. Panie Darku ja chciałam napisać jeszcze tylko, że łazienka stoi, płytki nie odpadły, wszystko działa , materiał nie zginął, jest tak jak miało być. Jako osoba, która ma już jednak swoje lata miałam do czynienia z wieloma firmami budowlanymi. Cieszę się, że trafiłam na Panów. Przywrócili mi Panowie wiarę w budowlankę. Jeśli ktoś nie wierzy w rzetelność tej firmy mogę zaprosić do obejrzenia swojej łazienki wykonanej przez Pana Darka i syna.

Lucky
@Mariola

Chętnie zobaczę to dzieło. To gdzie mozemy to zobaczyć?

@Lucky

Dzieło ? Dobrze że z ciekawości zajrzałam aby zobaczyć, czy dalej wylewa Pani lub Pan wiadro pomyj na Pana Darka. Ja napisałam swoją opinię do której mam prawo. Panowie u mnie robili niedawno , Bodajże w październiku łazienkę w bloku i U mnie super się spisali i bardzo uczciwie podeszli do tematu. Aranżacja mi i mężowi się podobała, współpraca również. Tyle mam do napisania. A to , że ludzie mają o Panach dobrą opinię widocznie się komuś nie podoba i próbuje się uczepić ludzi , którzy mają pozytywne zdanie o tej firmie. Kij ma zawsze dwa końce jak to mówią ludzie w moim wieku Proszę Państwa.

@Lucky

Mąż zakazał mi wdawać się w jakieś dyskusje na forum, ale nie mogę przejść obok , bo ja Panów po prostu po ludzku polubiłam. Nie mogę przejść obok, gdy widzę jak człowiek potrafi być wilkiem drugiemu. Ja rozumiem można być niezadowolonym z pracy , ale wystarczy napisać raz, a nie milion i negować każda pozytywną opinię wystawioną przez innego człowieka. Panie (usunięte przez administratora)ja czasem tu zaglądam żeby zobaczyć, czy do pisania komentarzy mobilizują się też inni klienci i cieszę się że tak się dzieje. Mówcie klientom dalej by pisali opinie. Ja osobiście znając Panów domyślam się że klient w takim przypadku też nie był święty widocznie , że tak źle się zadziało. Jak wspomniałam kij ma zawsze dwa końce.

Mariola

Bardzo szkoda, bo bez problemu dodałabym zdjęcia swojej łazienki. Pozdrawiam.

Mariola Nowy wpis

Tak , zgadzam się że szkoda że nie można wrzucić zdjęć, swoją łazienkę chętnie bym pokazała , a i inni zadowoleni klienci może również. Nie wątpię że mogło coś pójść nie tak u Pani lub Pana, ale wystarczy napisać to raz, a nie próbować poddawać dyskusji jeśli ktoś inny ma prawo być zadowolony ze swojego remontu tak jak ja z mężem. Nie obrażam Pana lub Pani bo ma inne zdanie niż ja. Tylko po co próbować za wszelką cenę podważyć zdanie innych. Mój remont udany i ze swojej strony mam prawo polecic firme , gdyż u mnie Pan Darek i syn wykonali kawał dobrej roboty, a i współpraca nie była jakąś udręką. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fhu Bracia Dariusz Wesołowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER praca w Niemczech do pracy w DE , GB i inne
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy Elektromechanik - Mechanik utrzymania ruchu
NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna
Magdalena

Panowie bardzo mili , konkretni, doradzą. Polecam bez zastanowienia.

Gosia

Polecam. U mnie chłopaki się spisali. Łazienka zrobiona super. Salon tak jak tego oczekiwałam.

Mirka

Ja też polecam usługi Panów. Z remontu jestem zadowolona. Łazienka już nie straszy.

Mirka

Nie każdy musi mieć taką opinię jak ja. Moja łazienka mi się bardzo podoba, u mnie praca wykonana rzetelnie. Z Panem Darkiem współpracowało mi się dobrze. Nawet mój 5 letni wnuk śmieje się, że sie przeprowadza do dziadków, bo mają "super wannę." Mlody Pan Darek rowniez bardzo pomocny. Jeszcze raz polecam.

Jola

Ja również mogę zaprosić aby pokazać anty DZIeło Pana Darka mam zdjęcia i nie tylko ...zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane . Jako obywatel ostrzegam uważać. Tak tak komentarze pozytywne pisze jedna osoba no może nie jedna bo firma bracia to liczba mnoga w nazwie . To widać.

Leszek

Moja łazienka ładnie i porządnie wykończona. Wszystko na czas. Polecam

Mariola

O kurczę Panie Darku, widzę, że faktycznie jeden niezadolony klient ,a tak próbuje zniszczyć reputację firmy. Ja z remontu jestem zadowolona, mieszkam w bloku, aranżacja mojej małej łazienki mi się bardzo podobała, remont wykonany na czas. Z Panami można się dogadać w każdej kwestii. Ja uczciwie polecam.

Bajo

Trzeba sie spotkać!!! Ludzie piszcie i działamy!!!!

Lulu

Ta firma to jest Jakaś porażka.

Amore

1:13 Franek to prawda złe nie śpi. Gratuluję pomysłu na życie .

Amore

No karalne ciekawe kto to ten Franio ? Czyżby sam zainteresowany ? To ja Panu coś powiem proszę oddać wszystkim z listy ich materiał i pieniądze. Zachować się jak człowiek. Co nie da się? Nie potraficie? Ja też to wiem . Mi też zrobiliście taki numer. Geniusze remontu. Prawda boli ? Jeszcze nieuczciwy prawem się zasłania to jest hit. Skoro Pan się zachowuje w taki sposób to co Pan myślał,że bez echa się to obejdzie ? Ludzie muszą wiedzieć na logo uważać. Może Pan oddać przy okazji moje Panele podłogowe, 6 wiader farby, 3 szafki łazienkowe, baterie łazienkowe, bidet , tapetę i listwy ozdobne ? Adres Pan zna !!!

Twój Cień...

Tej " firmy" nie można nazwać firmą ... Jest to banda papudrakow !!! Zdjęcia prac udostępniane na swojej stronie jako własne są ściągnięte z internetu...całkiem obiecujące to fakt, ale szkoda tylko, że nie są to zdjęcia pracy po wykonanej własnej usłudze a zwykly plagiat... Odradzam jakikolwiek kontakt z tymi pseudo fachowcami...

Oj Aga

Co masz Agnieszko na mysli najnowsze aranżacje ? Bo ja na samą myśl się boję. Moze ruchome ściany na wzór ruchomych schodów? Chryste tu modlitwa by sie przydała egzorcyzmy jakieś.

Zula

No tak sam Modern wie co nie jest passe. Więc słuchajcie ducha czasu,A ze materiał (usunięte przez administratora) . Wazne ,ze bie wszystko wyniesione jakies tam straty w tym ponieśli bo skore se wzieli i wyjiesli uznali ,ze to ich wiec ten material tez ich. Wiec zeby niszczyć swoje to masochista artystyczny jest

Ludu

Ludu Biedny ludu to artyści taka praca jest w cenie,a to,że zamuruja okno co za różnica Moder Talking by brał w ciemno krzywizny są w cenie jak marzenie .

Jambo

Do usterki ich to się telewizja zdziwi jak im dadzą fakture i kilka mniejszych takich symbolicznych .

Kazik

Niestety to prawda (usunięte przez administratora) !!! Policja umarza ,a oni robią swoje . Odradzam efektu brak tak samo jak materiału wiecej faktur przybywa. Ludzie nie dajcie się nabrać na jachty i remonty dla Modern Talking oni by ich potopili juz dawno . Te zdjęcia co on z jimi ma to z muzeum figur woskowych (usunięte przez administratora) i świeci.

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Bracia Dariusz Wesołowski - Grudziądz

Fhu Bracia Dariusz Wesołowski
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Batorego 4 lok. 19
    86-300 Grudziądz