Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

Dyrektor

Mam taka radę: uczcie się języków, kończcie studia, interesujcie się rynkami szerzej, niż obsługiwany region, a przy nadarzającej sie okazji spróbujcie tym wszystkim w taktowny sposób zaimponować przełożonemu Waszego "regionalnego" (lub innego kierownika). Starajcie sie w ten sposob dostac tam wyżej, gdzie Waszym zdaniem jest lepiej, części z Was zapewne sie uda, bo ta "góra" potrzebuje dobrych ludzi z doswiadczeniem z dołu. Tak jest wszedzie, ja pracuje w innej firmie.

:-)
@Dyrektor

Mysle że jesteś pracownikiem firmy ,,,,i mam wrazenie ze dobrze sie znamy... Nareszcie ktoś sensownie to wszystko podsumował, i zakonczył te bebłotanine. Dawno tu nie wchodzilem, poniewaz tylko sie denerwowalem, czytajac te głupoty. Ale teraz z przyjemnoscia to przeczytałem i mam nadzieje ze przestaną jojczyc i wezmą sie do pracy. Jak ktos ciezko pracuje to nie ma powodów do narzekania, a jak ktos chce przespac 8 godzin i ma wymagania, niech zmieni prace. Ja ciezko pracuje , ale wiem że ktos to docenia, jestem bardzo zwiazany z firmą i chciałbym nadal sie rozwijać, i isc za zmianami . Zapewne znajdzie sie ktos kto powie ze i zmainy zmienią kiedyś mnie. No coż to trudno ,,,trzeba bedzie przełknąc sline przez scisniete gardło i iśc dalej.

jurgen

A co to za marna prowokacja? Przecież wiadomo że atmosfera jest wspaniała, wynagrodzenia adekwatne do wkładu pracy. A po Nowym Roku bedą jeszcze lepsze!

@jurgen

O na pewno

stihl

Kosa kosi, nie ominie to nikogo. Poczekajcie jeszcze trochę a oficjalnym pracodawcą będzie jakaś agencja. Tak jak z księgowością i itp.

@stihl

To będziemy skutecznie pracowac dla innych

On

A co będzie z Łukaszem ?? jaką mam rolę ?

Piotr Machowski TIM S.A.

Jeśli w tym zakresie są jeszcze jakieś wątpliwości, to bardzo proszę o bezpośredni kontakt.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
logo firmy Konsultant ds. Sprzedaży
Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.
jarzabek

Łubudubu łubudubu niech żyje nam ... :)

@jarzabek

Niech żyje nam

maro

Musicie zawierzyć Prezesowi! On wie co robi! Za dwa lata TIM S.A. będzie miał możliwości sprzedaży towarów za ponad 1 mld zł. I Prezes do tego doprowadzi. Ma wizję i prze do przodu niczym robot z Terminatora. Konkurencja jest otumaniona bo widzi że On się nią wcale nie przejmuje i nie liczy! Kto miękka faja niech spada, w TIM S.A. są potrzebni wojownicy. Tylko takie osoby są w stanie wciąż wyrywać klientów od konkurencji. A za nowe wdrożenia będą sowicie wynagrodzeni!

Yyyy

Tylko jak napisała wyzej "Ona". Tan nowa modyfikacja chyba pokrzyżuje te plany , i wprowadzono Janosikowe ,,,,,ale mi sie to spodobało he,he

xyz

A czy to nie jest przypadkiem najkrótsze podsumowanie całej tej powyższej pisaniny? Trzymanie ludzi na smyczy świadczy o słabości organizacji Smutne to

xxx

no sory, coś kosztem czegoś. pamiętaj wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

xxx

wiecie kto w Timie najwięcej narzeka?? ten co nic nie robi. Takie jest moje zdanie. Oczywiście trzeba się najeździć i nierzadko być w domu wieczorem, ale jednak jestem takiego zdania, że jak się komuś nie podoba, to dlaczego nie powie tego np. regionalnemu wprost?? boi się o pracę?? jak tak beznadziejnie jest w Timie, to kto Was drodzy panowie tu trzyma?? wszędzie jest tak (usunięte przez administratora) a tu tylko kłody pod nogi, to jeszcze raz się zapytam, co Was tu trzyma??

xyz
@xxx

a lojalka? :)

yyyyy
@xxx

Kolego xxxx przeczytałem uwaznie kilka ostatnich wpisow , i nie widac tam narzekania, masz problem zinterpretacja tresci, to tylko gołe fakty o sytuacji w firmie. Dokładnie, jakie są zmiany, w jaki kierunku idzie firma, i jak to odbierajaą wypowiadający sie. Nie narzekają na pracę, nie narzekają na wynagrodzenie, wrecz przeciwnie są pełni optymizmu że teraz spelni sie marzenie (wiadomo kogo) ze kazdy pracownik powinien zarabiać w tej firmie okolo 10 tys zł

josek

should i stay or should i go? Nie ma co beczeć, trzeba zasuwać. Zmieniać roboty nie ma co, bo kto z Was potrafi sprzedawać z wysoką marżą? Bo ja już nie :) Janosikowe jakoś też przeżyjemy :)

josek

Sądzę że masz rację. Po wizycie w centrali takie myśli się pojawiły. Konstrukcja składników wynagrodzenia wymusza parcie na sklep. Są BH które robią już po 80% przez sklep. Ale to jest odległa perspektywa, jak likwidowano magazyny kto handlowcy oczekiwali że popracują do końca roku. A jest jak jest, czyli bez zmian. Trochę to chore pracować z poczuciem że koniec może nadejść niebawem...

@josek

Moze i chore ale chocby robili nawet 95 % sprzedazy przez sklep to przytym jest mase roboty ,,to w brew pozorom samo sie nie robi . Ale o tym musza sie na gorze sami przkonac

Adas
@

Zgadzam sie ww wypowiedzią, a co reprymendy za wysoką marze ,kto by pomyslal ze takich czasow doczekamy

josek

A tak na serio to wcale nie jest śmieszne. Jak nowe zasady wpłyną na relację z klientami? Dystans od normalności się powiększa. W pale się nie mieści to że, dostaje się reprymendę za zbyt wysoką marżę. Kiedyś cisnęli o każde oczko w górę. Pranie mózgów trwa, czasami mam wrażenie że pracuję w sekcie. Trzeba kompletnie wyłączyć myślenie bo inaczej to chyba w Tworkach się skończy.

@josek

Josek mysle ze wiekszosci pracownikom zostal wzglednie rok pracy ,,tak uwaza spora czesć załogi ,,,zasada jest jedna, zdobyc jak najwiekszy rynek sklepem ,,,a potem ma niby sie samo sprzedawać heheheheheh. A pozostali za dw tys netto.

josek

Rozdawanie kasy klientom stało się monotonne.Teraz czas dać coś pracownikom. Będzie wyrównanie dysproporcji bo jest ferment w wielu biurach. Jedni co miesiąc mają grubo ponad dyche na łape a inni mimo starań nawet czwórki nie mogą zrobić.

@josek

Josek teraz wszyscy ponad dyche będą zarabiac, wg nowych zasad

ktos

Teraz juz tak nie będzie kolorowo, akcje po 5zl. A wynik 9mln w plecy. Pan prezes se troche nabyl. Kto jeszcze kupi?

@ktos

Wycieto druga czesc mojego wpisu ,poniewaz był niewygodny, w ktorym bylo opisane " jak juz sie niektorym udalo,to od nowego roku zarząd szybko tak zmodyfikowal system plac ze teraz juz wszyscy będą zarabiać po 10 tys. Kto zna rzeczywistosć to wie o co chodzi

Ona
@

Bo nasz kochany Prezes jest jak Janosik

@Ona

Oj moi drodzy , To wszystko dla dobra klienta

?

Tyle ile zdeklarował P. Prezes " chce aby kazdy pracownik Timu zarabial przynajmniej 10tys na ręke" cytat z wypowiedzi z zeszłego roku i nielicznym sie udało, dojść do deklarowanej kwoty

Szukam pracy

Mam pytanie a jak wygląda wynagrodznie podstawowe dla przedstawiciela który ma 13 lat stażu w handlu? Jakie jest srednie wynagrodzenie na tym stanowisku?

krystian

Witam, przyjmuja ludzi bez doswiadczenia np na magazyn? kurs na wozek widlowy jest potrzebny? I czy obecnie w ogole poszukiwani sa pracownicy?

ona

praca dla kobiet na antersoli - średnie zarobki 2200 brutto + 20 % premii i 200 zł za 100% obecności w pracy razem 2000 zł netto na poczatek

rzaz

Jeśli tylko masz zdrowe chęci ostro pracować to jak najbardziej staraj się o tą posadę. Przygotuj się tylko na pracę w stylu wieczne łowy. Bez portfela klientów premii nie będzie. Arynek jest już miejscami mocno wyczesany. Dochodzi już do wydzierania klientów pomiędzy PH. Polecam zapuszczanie się w dziewicze tereny. Z Bydgoszczy blisko np na Mazury, tam jest potencjał

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.