Opinie o Mateusz Bętkowski Bar Jar w Ustronie Morskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mateusz Bętkowski Bar Jar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mateusz Bętkowski Bar Jar o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Bętkowski Bar Jar w Ustronie Morskie

Inga Nowy wpis

Chcę dowiedzieć się więcej o pracy na tej umowie zleceniu zwłaszcza ze chyba tu sam właściciel się wypowiada. Czy jest jakas szansa na dostanie umowy o prace po jakimś czasie? Ktoś kiedykolwiek ją dostał, to trzeba się o to mocno prosić?

Pracowałem . Właściciele fajni, normalni ludzie.Dziwią mnie opinie. Umowy jak wszędzie zleceniowki. Fajny klimat. Rodzinny. W tym toku nie mogę ale wracam za rok .

@pracodawca

Tu nikt nikomu nie ucina pensji bo umowa to umowa nie da się tak zrobić a ci co tak piszą to są złodziejami którzy mnie okradli i nie oddali pieniędzy bo mieli komornika i pożyczali na szczęście mam zeszyt i każdy kto wybrał swoje pieniądze podpisuje więc nie oczerniać i na umowach też mam a dodatkowo kamery tak że mam czarno na białym

@@pracodawca

I zauważy pan że byłem jedyną osobą z książeczką sanepidowska podczas kontroli sanepidowskiej która pan zatrudnił..,...dwie panie z sanepidu mówić dalej czy nie bo pan zamilkł

@Marcin

Ile było kontroli o posadzki zamrażarki o posadzkach o zlewach wszystko można sprawdzić ile miał pan osób zatrudnionych w zeszłym roku wszystkomozna

@pracodawca
@Marcin

Ja biorę wszystkich legalnie więc wysyłaj co chcesz a ja tą sprawę pociągne dalej

@pracodawca Nowy wpis
@@pracodawca

I co cisza nic nie wysłane widzicie uważajcie bo piszą bzdury żeby oczernić bar z najlepszym jedzeniem i renomą a ten kto tak pisze i oczernia ten bar to już zajmuje się policja bo nie pozwolę na to wszystko mamy legalnie i umowy zawsze więc nie ma takiej możliwości

Ada Wałbrzych

Unikać szerokim łukiem ten Bar a zwłaszcza tam pracować w sezonie, gościu zatrudnić chce na gębę a potem szantażuje i nie płaci.

@Pracodawca Nowy wpis
@Ada Wałbrzych

Zawsze płace zawsze jest umowa więc nie ma takiej możliwości widzę że Ada Wałbrzych pisze pozdrawiam pęsionat Krystyna złośliwość nie zna granic

kasia256

witam mam nadzieje że nikt już nie przyjdzie do tej pracy wykorzystują pracownikow na maxa ja byłam w tym roku w czerwcu 1 miesiąc i ucieklam z tamtąd bo wykorzystuja i obiecują ddobra pensje ale to jest nieprawda co do pracy nie dam się wykorzystywać i złósilam to do państwowej inspekcji pracy w kocszalinie

@Pracodawca Nowy wpis
@kasia256

Na szczęście ja też dowiedziałem się w trakcie że mam problem z osoba psychicznie chorą ale w porę zareagowały odpowiednie służby plus policja i wiedziałem z kim mam odczynienia uważajcie bo nie wiemy kogo zatrudniamy teraz trudno o dobrego pracownika a jeszcze trzeba uważać kto to niestety nie mamy wpływu na wszystko

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Mateusz Bętkowski Bar Jar? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ZMYWACZ NACZYŃ
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Pracowałam w tamtym roku. Szefostwo wymaga ale jak ktoś PRACUJE To nie ma problemu i uwag . Premia uznaniowa na koniec sezonu . Płaca za pokoj i wyżywienie. Wiec to duuuzy plus. Wtedy wypłata ma czysto! Było fajnie Pzdr.

Izabela Swinoujscie

Nie wiem kto to pisze te opinie. Ja mam normalnie umowę co roku. Czy to konkurencja? Nie wiem. Może złość ze przychodzą i nie chce właśnie na czarno brac bo maja komorników i nie chcą by im ściągal a szef się w to nie bawi. Tu jest fajnie, zakwaterowanie , umowa i poprostu praca.

kasia256

szkoda słow nikomu tam nieżycze pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Bętkowski Bar Jar - Ustronie Morskie

• Jak się pracuje w Mateusz Bętkowski Bar Jar?

Zobacz opinie na temat firmy Mateusz Bętkowski Bar Jar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mateusz Bętkowski Bar Jar?

Mateusz Bętkowski Bar Jar
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 42
    78-111 Ustronie Morskie