Opinie o Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy w Bychawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy w Bychawa

Informacja, że zatrudnienie jest bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, wymieniona jest w każdym ogłoszeniu. Kierowca z uprawnieniami CE kod 95, planuje aplikować, długoterminowa współpraca wymieniona w ogłoszeniu to jaki czas? Pierwsza umowa zapewne jest na okres próbny a kolejne? Podobno nie trzeba mieć doświadczenia, ci co takie doświadczenie mają, mają płacone więcej niż ci bez?

Co jaki czas w Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy można ubiegać się o podwyżkę?

jobmariopol Nowy wpis

Dzień dobry, w agencji Jobmariopol nie można ubiegać się o podwyżkę ,ponieważ agencja nie zatrudnia i nie wypłaca wynagrodzenie, zatrudnienie następuje bezpośrednio przez pracodawcę w Niemieckiego i na temat ewentualnych podwyżek rozmawia się tylko i wyłącznie z pracodawcą

Lidia

Mąż widział ofertę Pilarza na Niemcy, ktoś powie czy warto? Noclegi są daleko od miejsca pracy, oddają za transport z miejsca noclegu? Piszą, że koordynator załatwia wszystkie formalności, a ile czasu to trwa zanim się wyjedzie? Jak zna się trochę język to można wynegocjować większą stawkę?

jobmariopol Nowy wpis
@Lidia

Witam, zachęcam do kontaktu telefonicznego , ponieważ w grę wchodzą różne rozwiazania

On

Gość totalnie jest nie ogarnięty .Jak się go ocos pytasz konkretnego to nic niewie .Żadnego wsparcia w Niemczech zjego strony ,musicie sobie radzić sami ,a jak nie znacie języka to masakra.Kusy w niczymnie pomaga .Najgorsze Agencje lepiej działają. TEN GOŚĆ TO JAKIEŚ (usunięte przez administratora)

jobmariopol
@On

Witam, proszę o podanie nazwiska, wtedy przedstawimy opinie pracodawcy o Pana pracy i wszystko się wyjaśni , jeśli pracodawca jest niezadowolony z pracownika to ja nic nie poradzę i pretensje nic tu nie pomogą, zasadą jest praca dla pracodawcy niemieckiego, moja firma nie zatrudnia , zatrudnia bezpośrednio pracodawca niemiecki i jeśli powstają jakiekolwiek nieporozumienia na miejscu to trzeba je roziązywać z pracodawcą którym jest Niemiec, ja nie jestem stroną w konflikcie. Anonimowe wystawianie opinie o niczym nie świadczy. Proszę podać swoje nazwisko i nazwę pracodawcy niemieckiego i zrobimy konfrontację , wstawimy opinie pracodawcy niemieckiego i wszystko bedzie jasne.

Firma Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Stolarz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Osa

Interesują mnie prace sezonowe . Np jesieni zimowe. Kto wie coś na ten temat i jakie są stawki.

Weronika
@Osa

Dostałaś jakieś informacje czy w dalszym ciągu nie?

@Weronika

Nie. Może ktoś wie albo był na jakimś fajnym projekcie.

jobmariopol
@Osa

Witam, na jesieni nie mamy prac dla kobiet w rolnictwie, raczej tylko wiosna np. truskawki, natomiast jesień i zima jest możliwe zatrudnienie na magazynach lub produkcji, ale to jest rozległy temat do omówienia,dlatego proszę o kontakt tel

@jobmariopol

Ja jestem facetem. Jak już. Ale dziękuję i proszę o więcej informacji. Na waszej stronie lub tu.

Dorota

Czy agencja zajmuje się zlecaniem pracy rónież dla POlaków czy tylko obsługują pośrednictwo dla obcokrajowców. Na forum są wypowiedzi Polaków tam pracujących ale było to dość dawno. Sytuacja się zmieniłą? Jakie warunki proponują, to raczej zlecenia tymczasowe?

@Dorota

Witam, świadczymy usługi pośrednictwa pracy tylko dla pracowników z Polski i tylko z polskim obywatelstwem, nie wysyłamy obcokrajowców do pracy. Po więcej informacji proszę kontaktować się bezpośrednio z nami.

Ktoś

Pytanie Czy warto sobie zawracać głowę tą agencją ? I jak naprawdę jest?

siwy
@Ktoś

firma powstala w 2017 a ktos pisze ze pracowal 8 lat a firma istnieje dopiero 4 lata warte przemyslenia.

@siwy

Witam, proszę się nie obawiać ,działamy od 15 lat, natomiast pod logo Jobmariopol od 4 lat , jak ma ktoś oszukiwać to nie ma znaczenia czy działa 20 lat czy 1 rok, liczą się dobre intencje, takiej z rocznym stażem też bym dał szansę

Jaka umowa obowiązuje w Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy podczas okresu próbnego?

Witam, w okresie próbnym lub też poza nim obowiązuje umowa o pracę podpisana bezpośrednio z pracodawcą niemieckim

Aktualność
AKTUALNA OFERTA PRACY

NIEMCY- DOJARZ-TRZODA CHLEWNA-KONIE-ROLNICTWO-PRACE SEZONOWE
Hamburg

Obowiązki

•  Stanowisko Pracy dla mężczyzn i par,

•  Dojenie krów na hali udojowej typu: rybia ość i karuzela,

•  Gospodarstwa rodzinne od 100 do 900 krów mlecznych

•  Pomoc przy dojeniu

•  Dbanie o czystość i higienę doju,

•  Karmienie krów i cieląt paszowozami,

•  Trzoda chlewna w cyklu zamkniętym- karmienie ,szczepienia, inseminacja

•  Stadnina koni-hotele dla koni

•  Prace sezonowe

•  Prace na terenie gospodarstwie i przy uprawie pola,

•  Naprawa i konserwacja sprzętu rolniczego.

Wymagania

•  Doświadczenie w zawodzie rolnika w kierunku dojenia krów,

•  Doświadczenie w kierunku trzody chlewnej

•  Doświadczenie na stadninie koni

•  Dla osób do przyuczenia wymagana podstawowa umiejętność dojenia i chęć do   przyuczenia,

•  Mile widziana znajomość języka niemieckiego ale nie warunek konieczny,

•  Prawo jazdy kat. B,T ale nie warunek konieczny(w zależności od stanowiska),

•  Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

•  Pracę zarówno dla fachowców jak i do przyuczenia,

•  Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,

•  Zarobki na poziomie 9,5-12 Euro brutto w zależności od umiejętności,

•  Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego,

•  Meldunek i ubezpieczenie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,

•  Długoterminową współpracę z niemieckim pracodawcą,

•  Zakwaterowanie bezpłatne lub częściowo odpłatne zależnie od stanowiska pracy,

•  Wyżywienie bezpłatne (w zależności od stanowiska),

•  Możliwość zmiany pracodawcy w przypadku niezadowolenia z pracy,

•  Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Klaudia

Czy agencja przyjmuje stażystów ?

Winek

Agencja stosunkowo młoda bo działająca dopiero od 2017 roku ale jak narazie dobrze sobie radzi więc dobrze się pracuje, polecam.

Gustaw

Może mi ktoś podpowie jak mozna dostać się do pracy w firmie? jaka atmosfera w pracy?

Adaś

Firma godna polecenia. Pracowalem w niemczech pod tą agencja 8 lat. Kwatera wpozadku, pieniażki zawsze na czas. Polecam tą agencje

Adrian

Witam firma godna polecenia dobre warunki pracy i zakwaterowania. Pieniądze na czas wypłacane,fajni są właściciele, ogólnie fajna praca... POLECAM Z Firmą Jobmariopol współpracuję od jakiś 2 lat i jestem zadowolony. POLECAM TĄ FIRMĘ

Zbyszek

Korzystałem z usług tej firmy przez kilka lat i zawsze praca była tak jak było powiedziane,wypłaty zawsze dostawałem na czas ,raz mi się zdarzyło dostać wypłatę z opóżnieniem ,ale zawsze dostałem,zresztą kto nie ma czasami problemów z płynnością takie życie. Osobiście spokojnie polecam firmę Jobmariopol .

Mateusz 001

Firma godna polecenia dobre warunki pracy i zakwaterowania dobre zarobki wypłacalni pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy - Bychawa

• Jak się pracuje w Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy?

Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy