Opinie o Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac w Strzekęcino

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac w Strzekęcino

Arek Nowy wpis

Od kucharza spodziewano się dwa lata temu umiejętności gotowania metodą sous-vide, płacąc w zamian 5 000 zł brutto. Na ile więc zmieniła się stawka, czy wymogi? No i czy wciąż oferują wyżywienie dla pracowników?

Dzień dobry, kilka lat temu byłam gościem w hotelu — zrobił na pewnie duże wrażenie :) Właśnie przeprowadzam się w okolice Koszalina i wpadłam na pomysł, że może znajdę pracę w tym miejscu. Chodzi mi o recepcję. Polecacie, czy szukać może innej opcji? Czytałam starsze opinie, no średnio to wygląda, ale może w tym roku coś się pozmieniało w warunkach. PS próbowałam się już zorientować czy nikogo nie szukają, ale ostatnia oferta dla recepcjonistki, którą znalazłam ma 5 lat, są jakiekolwiek perspektywy na przyjęcia w najbliższym czasie, skoro sezon się zbliża?

Adam Nowy wpis

Jakie są zarobki na godzinę na stanowisku kelnera?

Ronald

Wiadomo, czy coś się zmieniło w zarządzaniu? Czy da się już tam pracować, czy nadal tak strasznie

Agnieszka Nowy wpis
@Ronald

A miały być jakieś zmiany? Chłopak zmienia prace i myśli o tej firmie, słyszał mieszane opinie. Orientujesz się jak było przedtem, napiszesz coś więcej? :) Czemu strasznie? Chodzi o wynagrodzenie czy coś innego jest na rzeczy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
On

Ja również nie polecam tam pracować kasą która tam zarobisz nie zapewnisz rodzinie godnego życia , "hotel ma zarabiać " to jest motto szefostwa a ty nie licz na dobre pieniądze poza tym szefowa samolubna i ma gdzieś czy ty masz na chleb i nie płaci na czas poza tym jej facet nawija ci makaron na uszy o premiach która dostaniesz tylko raz, JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora), pracujesz weekendy święta za tą samą stawkę, szybciej dorobisz się tam garba niż pieniędzy, pracowałem tam trochę I widziałem ile osób w tym czasie odeszlo więc samo to świadczy o tym że nie warto tam pracować , teraz pracuje od poniedziałku do piątku weekendy i święta wolne i mam większa pensje niż tam z weekendami i świętami!

Joanna

Cześć, opisujecie tutaj trochę problemów z umową, z pieniędzmi, z atmosferą. Chciałam przede wszystkim o to pierwsze zapytać i o wypłaty, czyli czy aktualnie jak się tam idzie do pracy to od razu jest umowa? i czy płacą zawsze w terminie i ile, mam nadzieję że ktoś mi powie.

Nie polecam a przestrzegam przed pracą w tym miejscu. Pracuje się bez umowy albo na umowie śmieciowej .Pieniądze poniżej najniższej krajowej .Szefowa i jej niby narzeczony kłamią I matacza a ludzi maja za (usunięte przez administratora) Zamiast kamer tam na kuchni czy sali lepiej niech się wezma za porządki i odrobaczenie i odkazenie hotelu 4 gwiazdkowego.Potrzebuja ludzi do pracy bo nikt tam nie pójdzie kto ma rozum ..sprzęt zerowy , brud ., smród (usunięte przez administratora) ..Nie polecam z szczerego serca .

Joanna

Ciekawi mnie, jak się pracuje w Bursztynowym Pałacu. Mam głównie na myśli system pracy. Po ile godzin pracujecie?

Sara
@Joanna

Jak ile ??? Ile dasz rady to (usunięte przez administratora) .tylko z tą różnicą ze numerkami ludzi nie wola Wielka szefowa !!Nie zna ona slowa szacunek i człowiek ..Brud I smród z daleka od tego super 4 gwiazdkowego palacu .

Olga
@Sara

Ok widzę, że chyba masz negatywne zdanie o nich to pewnie trudno będzie się czegokolwiek obiektywnego dowiedzieć... Z tymi godzinami może jednak rzetelnie doprecyzujesz? Po 12 się robi czy po 8?

Bronisław

Piękna nazwa, szkoda, że nie szanuje się - z tego, co czytałem - pracy zatrudnionych tam osób. Czy działają z takim podejściem od lat, nadal nic się nie zmieniło?

Grześ
@Bronisław

Wszystko w tym miejscu beż zmian. Zero szacunku i normalnych pieniędzy dla ludzi które zarobili .(usunięte przez administratora)I kłamstwo to jest tam na porządku dziennym .Catering kozacki nie ma nic wspólnego z jedzeniem .to jakiś Żart nie jedzenie .

Bronisław
@Grześ

Podobno taki jest styl funkcjonowania firmy od ponad 20 lat, a nawet tradycja, jeśli można to nazwać tradycją? Może właściciele nie potrafią lub nie chcą tego zmieniać? Zresztą, dopóki wpływają zyski, a do pracy są chętni, to w sumie po co? O co chodzi z tym kozackim cateringiem?

Grześ
@Bronisław

Catering kozacki przygotowywany jest przez kogoś kto to zrobi czyi człowiek bez żadnej szkoły związanej z z gastronomia czy zdrowym odżywianiem ludzi a iniestety jedzą to ludzie i płacą za to pieniądze... zero liczenia kalorii .zero konsultacji z dietetyczką.. ale jak to mówią tonący chwyta się brzytwy ????????????kozakiem jest ten kto wytrzyma to jedzenie i przygotowywanie tego jedzenia w warunkach strasznych. ..

Alicja

Ktoś pisał kilka lat temu "z właścicielką porozmawiać nie mogę ponieważ bywa w pracy od święta" to w takim razie, kto prowadzi tę firmę? Kto nadzoruje i podejmuje ważne decyzje? Kto bierze odpowiedzialność za całość? Jakiś menager?

Byly pracownik
@Alicja

Wlasvicielka która praktykuje szkoke ojca w nie płaceniu ludziom wypłat!!!! NIE MA ona i jej kochaś żadnego szacunku do ludzi udają wielkich szefów a nie mają pojęcia o niczym .Nie ma z kim i czym pracować w hotelu 4 gwiazdki jest brud smród i ubóstwo. Z daleka ludzie od pracy w tym miejscu

nie polecam. Czekam na wyplate juz prawie miesiac, a oni ciagle nie maja pieniedzy zeby mi zaplacic. Nawet z wlascicielka porozmawiac nie moge poniewaz bywa w pracy od swieta. Po prostu porazka, pracownik nigdy nie doczeka sie tutaj szacunku i to sie na pewno zmieni.

Pani
@1239

Troche to smutne,20 lat temu było to samo

Joanna

@Domi, może zechciałabyś dopisać coś więcej na temat zarobków? Wiesz, czy Bursztynowy Pałac szuka teraz pokojowych? Daj znać, proszę, będę Ci wdzięczna.

Sonia

A może na stanowisko menadżera jest potrzebna osoba do pracy?

To miejsce jest poprostu z innego świata. Właścicielka która woli prasować obrusy , skłócony personel który jest poniżany . Wynagrodzenie poniżej najniższej krajowej za cały etat, umowa zlecenie albo o dzieło ale głównie na czarno. Zdecydowanie odradzam zarówno pracownikom jak i gościom . Cztery gwiazdki już dawno powinni im zabrać.

Alice

Zdecydowanie odradzam. Hotelem zarządza Pani nie majaca pojecia o tym co robi. Zorganizowalismy tam ślub...masakra goście musieli sami dopraszać się o obslugę. Na obiad czekalismy godzinami . Przerwy miedzy posilkami trwaly do godziny czasu po interwencji. Nigdy wiecej. Cztery gwiazdki to stanowczo na wyrost. Przy podpisywaniu umowy na organizację ślubu wraz z obiadem zażądano od nas 80 procent zadatku na pól roku wczesniej. Dzien przed slubem zapewniano nas że wszystko bedzie ok.tymczasem nasi goscie siedzieli doslownie przy pustym stole. Obsluga na bardzo niskim poziomie. W sumie to czego tu wymagac wlascicielka tez nie jest księżniczką

vcgjd

@Ela tak czasem jest, ale warto zaznaczyć że nie jest to normą :) w mojej firmie np prezes kocha to co robi i jest pasja, to widać. Więc z tym wypaleniem nie do konca się zgodze :) NIe szukają nikogo do pracy teraz

Xena

Jak tak można traktować pracowników. Przecież to nieludzkie! W tak renomowanym hotelu jest to nie do przyjęcia. Przecież na pierwszym miejscu powinni się liczyć pracownicy,bo to oni tworzą to miejsce, jak i jego atmosferę.

trzycztery

zdecydowanie nie polecam. opinie pracowników są okropne. skargi na szefa i menadżera, opóźnienia z wypłacaniem pensji a w umowie wpisują stawkę minimalną, żeby zapłacić od pracownika jak najmniejszy podatek. jeśli chodzi o warunki pracy to za jedzenie resztek znoszonych z sali (tych w pojemnikach, nie resztek po gościach) trzeba płacić 5 zł dziennie. ja już tam nie pracuję, odszedłem przez wyżej wymienione czynniki.

Zostaw merytoryczną opinię o Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac - Strzekęcino

• Jak się pracuje w Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac?

Zobacz opinie na temat firmy Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac?

Adrianna Angelard Hotel Bursztynowy Pałac