Opinie o Olejniczak Mariusz Swap Power w Gołębin-Parcele

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Olejniczak Mariusz Swap Power. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Olejniczak Mariusz Swap Power na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olejniczak Mariusz Swap Power w Gołębin-Parcele

Siemka, gdzie znajdę ofertę pracy do warsztatu? Na stronie nic mi się nie wyświetliło a jestem z okolic Gołębina i jak na razie czegoś sowie szukam. Po opiniach widzę, z klienci się pojawiają, wiec chyba jest kogo obsługiwać? Ktoś pisał o mega wiedzy chłopaków, ja mam prawie dwa lata doświadczenia czy to wystarczy by mnie do siebie wzięli?

Angela
@Arek

Cześć chłopaki. :) zajął już ktoś z was to miejsce? Chcę się upewnić, ponieważ mój także będzie czegoś szukał i w sumie z przypadku wpadła tu na furom. W Internecie chyba ogłoszeń żadnych nie ma?

Łukasz Nowy wpis

Chłopaki naprawili mojego pierwszego amerykańca CAMARO które kopilem na aukcj w USA Auto mialo mieć tylko uszkodzony zderzak no ale okazało sie ze jest uszkodzona miska i zatarty silnik .Naszczescie trafiło wo odpowiednie ręce naprawa przebiegła bezproblemowo robota na piątkę z plusem mega wiedza i doświadczenie polecam wszystkim !!!!

Szukają ludzi poprzez pocztę pantoflową? Ja ofert nie widzę a Pan tu dosłownie wczoraj napisał, że kogoś chyba szukają. Tylko na jaką konkretną funkcję? Jaki zakres obowiązków i tak za nie płacą? Słyszeliście coś więcej?

Heniek Nowy wpis

Bardzo skuteczny warsztat polecam wszystkim którzy szanują swój czas i pieniądze. Od roku jeździłem po warsztatach i ciągle powracający problem z brakiem mocy szarpaniem itd. No ale po wizycie w SWAP POWER wszystko śmiga jak należy. Ostatnio słyszałem że szukają pracownika.

Czarek

Super rabota polecam bardzo auto zawsze odane czyste tak jak lubię.

Danka Nowy wpis
@Czarek

Witam, czy tutaj także myjnia jest może prowadzona? akurat okolice za pracą dla siebie oglądam, lecz komentarz mi się pojawił z tego forum. widziałam tez ze już inni o prace pytali, Syn może przy porządkach w tych autach mógłby sobie dorobić? Są tu jacyś młodzi ludzie do pomocy?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Olejniczak Mariusz Swap Power na stanowisko Pracownik fizyczny gospodarstwo rolne oraz kierowca C+E bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Arek

Jestem pracownikiem i słyszałem że Szef szuka kogoś do pracy najlepiej podjechać i porozmawiać na miejscu.

@Arek

Cześć, a to już na teraz potrzebujecie? Nie wiem czy kolega wyżej mnie nie wyprzedził przypadkiem ale ja będę jakoś w grudniu max czegoś szukać. Ile u Was rekrutacja trwa? I jak z tym doświadczeniem, bez w ogóle jest szansa, czy nie warto zawracać wtedy głowy?

Angela

Fmic

Super Warsztat Mega Specjaliści Polecamy!!!

Rafał

Super Robota bardzo dziękuję i polecam wszystkim!

Mirek

Świetny sarsztat chłopaki mają mega wiedzę i super podejście do auta moje e36 po swapie na M54 zyskało nowe życie Gorąco Polecam

Adam Zalewski

Ten człowiek to (usunięte przez administratora) i polecam unikać korzystania z usług tego naciągacza. Gubi się w zeznaniach, nie potrafi przedstawić dowodu zakupu części które rzekomo zamontował. Marki podzespołów po wnikliwej analizie, zamontowane z najniższej półki a skasowane za najdroższe. Kłamca

Adam Zalewski
@Adam Zalewski

Opinia wystawiona pod wpływem emocji. Proszę administratora o jej usunięcie

Kuba

Bmw F01 ciągle problemy z elektryka jeździłem po wielu warsztatach i ciągle wymieniali jakieś części i nadal to samo. Dopiero Mario uleczył moją perełkę trwało to nieco dłużej ale warto było poczekać teraz wszystko śmiga. Polecam!!!!

Staszek

Dziś odebrałem swoje BMW F10 i wreszcie wszystko działa jak trzeba. Miałem od dłuższego czasu dziwne dźwięki w silniku większość mechaników rozkładała ręce. No ale w SWAP POWER udało się usunąć usterkę. Bardzo polecam!!

Urszula

A o przyjęciu kogoś na praktyki tutaj ktoś coś wie? Pytam, bo widziałam kiedyś opinię, że komu dobrze się tu pracowało. Na stronie info o przyjęciach nie ma, więc chyba stała ekipa tu jest? Płatne praktyki wchodzą w grę?

@Urszula

Tak ja miałem praktyki. Sporo się tam nauczyłem.

Urszula
@Lukasz

o super, dzięki za odzew. A kiedy byłeś? Opowiesz mi o nich proszę coś więcej, bo bym na przyszły rok reflektowała. Jaki przebieg, co da się wyciągnąć z nich itp?

Heniek

Serwisuje w SWAP POWER swoje E71 Super warszt bardzo polecam!

Nerd

Jak ktoś szuka profesjonalistów z pasją to szczerze polecam zejeli się moim e36 Cupe teraz wszystko działa jak trzeba.

Sławek

Wymienili mi rozrząd w BMW F30 3.0D Super robota czysto pełen profesjonalizm. Polecam.

Lukasz

Zbudowali dla mnie e36 s62 Turbo do zabawy no i muszę powiedzieć że (usunięte przez administratora) wszystko zrobione jak trzeba bardzo estetycznie. Naprawdę bardzo polecam.

Grzegorz

Posiadam Corvette C7 od dłuższego czasu borykałem się z złym prowadzeniem tego auta jeździłem po warsztatach ale wszyscy mówili że to auto z USA i tak ma być. Ponadto były problemy z silnikiem jak dla mnie brak mocy ale wszyscy mechanicy od aut tego typu mówili że tak ma być. Do SWAP POWER trafiłem z poleceni po wstępnej rozmowie trochę zniechęcił mnie termin wizyty. Ale ok pojechałem pierwsza rozmowa wjazd na podnośnik i szok pan Mariusz wszystko mi pokazał wytłumaczył zaskoczył także bardzo dużą wiedzą. Dodatkowo zaprosił mnie na przejażdżkę podobnym autem z USA które naprawdę dobrze się prowadzi. Zostawiłem auto i to był strzał w dziesiątkę teraz auto super się prowadzi no i odzyskało moc wreszcie daje frajdę z jazdy. Dlatego bardzo polecam wszystkim bardzo profesjonalne podejście mega duża wiedza i umiejętności.

Agnieszka

Piszecie ze pracowało się spoko, że kasa też dobra :-) Ale zero konkretów :( Może jakiś pracownik wypowie się o pracy w firmie konkretniej? :D

Mateusz NO

Polecam z całego serca. Wykonali mi koedyś swap do e36 compact z silnikiem v8 z m5 e39!!! Stworzyli szatana który nigdy nie zawiódł i oczywiście dokonali rzeczy niemożliwej. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Na pewno wróce z nowym autem :) W skali od 1-10 oceniam na 20

@Mateusz NO

Potwierdzam

Art

Fajnie się pracowało i te wyjazdy na zawody treningi bardzo miło wspominam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Olejniczak Mariusz Swap Power - Gołębin-Parcele

• Jak się pracuje w Olejniczak Mariusz Swap Power?

Zobacz opinie na temat firmy Olejniczak Mariusz Swap Power tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olejniczak Mariusz Swap Power?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olejniczak Mariusz Swap Power
3.2/5 Na podstawie 78 ocen.
  • 24
    87-890 Gołębin-Parcele