Opinie o Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket) w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket) w Toruń

ajax Nowy wpis

Możliwe ,że na to samo poszukują tym bardziej, ze wez pod uwage fakt iż sklepow jest kilkanansie w jendym miesice wezmy taka Warszaw, przelicz ile masz freszy w niej, wiec w kazdym z nich jakis pracownik jest potrzebny, ale nie tylko posiadaja sprzedwcow bo i kucharzy

stomar7 Nowy wpis

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Fresh opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Poszukujemy pań do pracy przy produkcji kosmetyków - wiek od 20 lat Miejsce pracy: Get Fresh, ul. Pieniężnego ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5711185?keywords=&region=

rika Nowy wpis

Co masz na myśli dokładnie, jakiego typu prace we Freshu, bo robic można kilka rzeczy. Z góry dzieki za odpowiedź.

desert Nowy wpis

jak już wyżej ktoś pisał, niestety kasa za tego typu pracę nigdy nie będzie na jakimś wygórowanym poziomie

Aplikowałeś do firmy Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Prawnik
ONDE S.A.
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
gumek

no to nie fajnie. Może przynajmniej kasa w pewien sposób może wynagrodzić brak tej umowy o pracę?

buras

parę osób na pewno jest we Freshu na umowę o pracę, ale niestety nie są to zwykli szeregowi pracownicy

eee

kasa cienka,umowa zlecenie albo o dzielo.

maxii

czy ja wiem profesjonalna. nie polecam

e.mareczek

Firma w terminie płaci pensje. Można z nimi dojść do porozumienia.

...dla mnie jest OK. Są normalni.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

do bani

yyyyy

Czy jesteście pewni, że Fresh to taka wspaniała Firma?

Pedant

Najlepsza firma sprzątająca w regionie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket) - Toruń

Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)