Opinie o Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski w Piecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski w Piecki

Myślę nad zmianą (usunięte przez administratora) i tak rozważam ten zakład. Gdzieś w sieci była oferta dla piekarza. Chcę dopytać o kasę. Jak wymagają wykształcenia podstawowego, a ja mam technika cukiernika, to z takim wykształceniem, jaką pensję na start mogę dostać. Ja bym chciała z 5500 zł netto.

Cgug Nowy wpis

Takiej kasy to nawet kierownik nie dostaje 4000 to max co dostaniesz

@Cgug

O kurczę, no to dobrze wiedzieć z ta pensją. JA widziałam też ogłoszenie dla piekarza cukiernika i napisali, że dają umowę o pracę na czas określony. Dajcie znać, ile trwa ta umowa i czy kolejna tez jest na jakiś określony czas?

Ignaś Nowy wpis
@Cgug

No coz, jak sie nie ma co sie lubi, to czasem i 4000 może być ok ;) A pensje są zawsze wypłacane na czas? Bo w mniejszych piekarniach bywa z tym różnie.

Wiesław Orzysz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Zatrudniona w sklepie w Orzyszu Pani ekspdientka nie potrafi nic powiedzieć na temat: dlaczego ten chleb (żytni 0.30kg za 7.90zł) jest drogi. Zamilkła i przestała mnie widzieć. Zaczęła wycierać ladę. Zdobyła sìę tylko na to, że nie musi musi mi odpowiadać.(usunięte przez administratora). A może szef powinien zrobić szkolenie? PS. Chleb dobry.

Daga

Zero szacunku do pracownika, podejrzane umowy, zapłata nie na czas,ogólnie firma kant. Ktoś chyba tylko mocno zdesperowany chciałby tam pracować,zwalniają z dnia na dzień bez powodu. NIE POLECAM. Pieczywo średniej jakości, firmie nawet szkoda pieniędzy na rękawiczki dla personelu, szef fałszywy.

@Daga

O czym ty piszesz ? Chyba się tobie firmy pomyliły Pracuje tu ponad 6 lat i wszystko jest normalnie umowy , wypłaty ,chemia . A że dostajesz najniższą to już inna sprawa jaka szkoła taka kasa ????????

W sierpniu była taka oferta na kierowcę samochodu dostawczego, ale jak wchodzę teraz to mi pokazuje taki komunikat, że nie jest aktywna czy coś w tym stylu. A gdzie się dowiedzieć, czy jest jakaś rekrutacja teraz? W Urzędzie dla bezrobotnych czy normalnie w siedzibie? Bo wtedy to na stronie urzędu było. A jak coś to płacą normalnie czy właśnie jakieś stażowe stawki tak jak te staże nie raz robią z tego urzędu?

Rozmowę kwalifikacyjną w Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO?
Leszno
PIEKARZ

Szacunek dla wszystkich ALE JEŻELI ŻLE ZAŁUŻ SWOJĄ FIRMĘ I ZOBACZ JAK TO JEST SZEF ZAŁOZYŁ FIRMĘ I DZIĘKI NIEMU MASZ PRACĘ POWINIENEŚ DZIĘKOWAĆ , ŻE MASZ CODZIENNIE WŁOŻYĆ DO JEDZENIA , ZNAM WASZĄ PRACĘ BO PRACOWAŁEM W PIEKARNI 18 LAT I PODZIWIAM LUDZI BO JEST TO PRACA CUDOWNA .POZDRAWIAM

CiezkiSzokMnieTrafil

To że firma (usunięte przez administratora) panstwo bo placi na lewo pod stolem jeszcze moge zrozumiec. To ze ma gdzies kodeks pracy i nie przestrzegane sa prawa pracownika również. Ale to jak wygladala wyplata za styczen to normalnie rozboj w bialy dzien. Haha wychodzi mniej na godzine niz przy najnizej krajowej przy 168h pracy. A robic trzeba wiecej. Odechciewa sie pracowac.

@CiezkiSzokMnieTrafil

Na jakiej umowie wobec tego pracujecie, że jakieś niskie stawki wam niby wyszły? Poza tym jakie prawa pracownika są łamane według Ciebie? Wypowiesz się na ten temat?

Kris
@CiezkiSzokMnieTrafil

Tak zgadza się stawki godzinowe najniższe w całym regionie a wymagania wielkie

Helena
@Kris

Jeśli twierdzisz, że jest mniej jak minimalna, to czy były jakieś pomysły, żeby to zgłosić? Pytanie, jaka tam jest umowa, tak w ogóle. Czy o pracę, że ta stawia obowiązuje? Czy o dzieło albo coś w tym stylu?

Bogdan

To Ty wcześniej pisałeś o sporych wymaganiach wobec pracowników? Co więc trzeba robić i czy wymagają tu jakieś specjalnego doświadczenia lub wykształcenia?

Olsztyniak

Nie polecam podjecia pracy u pana Szabelskiego.Prostactwo i (usunięte przez administratora) w stosunku do pracownika.kadra kierownicza rodem z PRL.A o zarobkach cuż 269 h 2900zł prawie 2 miesiące w miesiacu.exkluziw.a na kwicie wiecie najnizej jak sie da.Ciekawe co na to skarbuwka by powiedziała.Trzymajcie sie z daleka jak macie szacunek do siebie.Szkoda nerwów zdrowia.tyle samo płaca zasiłków w polsce.Unikać.

Pan

Firma krzak wyplaty na lewo czesc zapłacone pod stołem aby tylko jak najmniej podatku zapłacić. Szef pachnie Januszem z daleka zwalnianie pracownika z dnia na dzień to norma. Omijać łukiem ten (usunięte przez administratora) bo szkoda waszego czasu na pracę tam. Pozdro wszystkim

Nie polecam, chleb twardy ze można nim gwoździe wbijać, ogólnie beznadziejnie

Honorata
@Paweł

jak ten komentarz wpływa na firmę jako pracodawcę ? bo od tego jest to forum

@Paweł

Zapomniał Pan dodać o tym że rękawiczek nie używają, bo im szkoda na to pieniędzy. Pozdrawiam

Firma krzak. Proponują pracę, są zainteresowani, a potem co? Wyrzucają z roboty jak zwykłego śmiecia. Bez wcześniejszego poinformowania przez szefa albo PSEUDO kierownika, jedynie kto dał znać że już się nie pracuje to ZWYKŁY pracownik. Jak można tak traktować ludzi? Do tego nie potrafią się przyznać o co tak naprawdę chodzi. Odradzam pracy w tej firmie, chyba ze ktoś lubi takie traktowanie to śmiało składajcie CV, zobaczycie dopiero co to znaczy ZMIESZAĆ Z BŁOTEM. Nie pozdrawiam. Buziaczki :*

Konsument

Chleb zwykły porażka.Zróbcie coś,bo do Mistrza Jana nie dorównujecie.Kupiłam chleb i więcej nie kupię masakra.

Emilia
@Konsument

A co z nim było konkretnie nie tak? Niedobry czy konsystencja zła? Chleb jak chleb chyba...

aaa

Na (usunięte przez administratora) znalazłem komentarz od osoby która była tam laborantką przez 33 lata. Że podobno przeciwstawiała się przekrętom tej mafii, że to co robili - do ziarna dodawana była chemia która powodowała u osób uszkodzenie nerek.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski - Piecki

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski?

Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski
  • Zwycięstwa 36E