Opinie o Armar Hydro Marta Wlaźlak w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Armar Hydro Marta Wlaźlak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Armar Hydro Marta Wlaźlak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armar Hydro Marta Wlaźlak w Chełm

BUD Nowy wpis

Polecam, dużo uszczelek, konkretna obsługa.

Jan Nowy wpis

Wszystko super, dużo zakuć, uszczelek, polecam, zawsze do nich wracam

Zuzanna Nowy wpis

Z tego co widzę usługi firmy oceniane są tu jako dobre, ale niestety co niektórzy czepiają się o ceny jakie sobie ustalają. Może jakość serio jest aż tak dobra? Jakie konkretnie usługi oferuje firma? Wie ktoś?

Do nik

Ceny z kosmosu? Porównaj z cenami innych serwisów. Pracuje w handlu i cebulaki z chelma będą się kłócić nawet o 50gr, pojedzie do Lublina, bo tam 50gr taniej widział. Na dojazd wyda 100zl, ale 50gr taniej kupi. Cebuliony Serwis jak najbardziej polecam

Zuzanna
@Do nik

To prawda ciężko teraz każdy próbuje zdobyć i zatrzymać grosz :/ A tu ile płacisz, bo tego nie widzę?

Do nik Nowy wpis
@Zuzanna

Płacę za co? O co konkretnie pytasz, bo zakres usług serwisu jest dość duży

Czy po rozmowie w Armar Hydro Marta Wlaźlak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Xx

Też polecam, nie trafiłem jeszcze na tak dobry i fachowy serwis jak oni. Na początku myślałem, że z kobietą to się nie dogadam w tych sprawach, ale dziewczyna daje radę. Zawsze doradza tak, żeby było jak najprościej i jak najtaniej. A przewody robi lepiej od mężczyzn (chyba nie muszę wymieniać nazwiska słynnego pana z Chełma)

Rolnik

A ja bardzo polecam, robiłem u nich jeden siłownik z 5lat temu, dzisiaj odebrałem drugi, wszystko działa super, może nie są najtańsi, ale za to solidnie robią, a nie jak u innych wymiana uszczelek co pół roku. Zrobione raz a porządnie

Nik

Nie polecam ceny z kosmosu i bez uzasadnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Armar Hydro Marta Wlaźlak - Chełm

Armar Hydro Marta Wlaźlak