Opinie o Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska w Kowale

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska w Kowale

Julka

Dzien dobry, jestem studentka chemii na UG, zawsze w przerwie lece na wydzial matematyki gdzie znajduje sie automat z kanapkami tej firmy. Naprawde moge polecic! Wszystkie rodzaje kanapek sa swieze i pyszne. W przypadku problemu z automatem pomogla mi konsultacja z firma. Polecam

Food4you
@Julka

Dziękujemy za tak miłą opinię Zespół Food4you

Oleksandr

Dzień dobry, widziałem dziś ogłoszenie, które jest na drzwi w miejscu Kowale. Jest po polsku i ukraińsku. Szukają kierowca. Czy może mi ktoś powiedzieć czy warto złożyć aplikację? Czy ktoś pracował lub wie cokolwiek na temat ta konkretna praca? Nie wiem czy to może być coś dla mnie, a mam uprawnienia na kierowanie autami dostawczymi oraz zazwyczaj pracowałem w godzinach nocnych 22-6.

Jak w Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Food4you Nowy wpis

Dzień dobry, poprosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zespół Food4you

@Food4you

Z przyjemnością, ale jakie dane kontaktowe wyszukać?

Julka

Food4you Nowy wpis
@Julka

Dziękujemy za tak miłą opinię Zespół Food4you

Klient Szpital Wojewódzki EG

Co mogę powiedzieć , (usunięte przez administratora) . Kupiłem dwie kanapki w automacie , niestety nie wypadły . Po kontakcie z infolinią Pan informował , że pieniążki wrócą na konto (maks 2 dni robocze) gdyż kanapki nie spadły na zapadnie . Co było dla mnie podejrzane , nie wziął ode mnie żadnych danych . Minęło już 5 dni , telefonu nie odbierają , sms nie odpisują o mailu już nie wspomnę . Co prawda zapłaciłem 17 zł za dwie bułki , nie jest to majątek , ale chodzi tutaj o sam fakt i podejście do klienta . Dla mnie to zwykła grabież , nie ważne co i ile kradniesz , (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) !

Do klienta Szpital Woje. Nowy wpis
@Klient Szpital Wojewódzki EG

Dzień dobry p. Dominiku Proszę uważniej sprawdzać pocztę, informacje zwrotną na Pańskiego e-maila z dnia 6 lutego wysłaliśmy w dniu 8 lutego o godzinie 17:03. Niestety nie doczekaliśmy się odpowiedzi. Trudno jest dokonać zwrotu płatności nie mając danych typu nr. rachunku bankowego czy informacji o aktywnej usłudze BLIK. Robert

Czy po rozmowie w Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska?

Angelika

Kanapki z tej firmy, to porażka. Chętnie dodam zdjęcie jak wygląda "kanapka z szynką" za 4.50. Mamy w firmie kanapkomat z tymi bułkami i jest to porażka. Szynkę można lupą szukać + dwa plastry zdechłej sałaty. Człowiek myśli, że zje w razie głodu, no ale niekoniecznie. Odradzam. Teren Gdańska.

Niezadowolony

U mnie w pracy mamy automaty z jedzeniem tej firmy, chyba kogoś niezłe poniosło z tymi cenami, nigdy te produkty nie powinnny trafić do ust człowieka. Wstyd by mi było brać pieniądze za takie coś. Już nie wspomnę o wprowadzaniu w błąd i pobieraniu innych kwot za dany produkt. Np zamiast 4.20 za drożdżówkę to 6.50. Ktoś powinien się zająć ta firma krzak. Życzę jak najszybszej upadłości i skończenia z wyzyskiem na klientach. Opinia z Gdyni

Ilona
@Niezadowolony

Ale to z karty CI tak ściągnęło? Bo jeśli tak to wypadałoby o zgłosić do nich jednak, powinni zwrócić różnicę

Marzena

Z tego, co widzę to opinie na temat właściciela nie są zbyt przyjazne. Ponoć wprowadza praconwików w błąd. Są też problemy z terminowymi wypłatami. W dalszym ciągu tak jest czy może coś przez kilka miesięcy zmieniło się na lepsze?

Iwo

W 100% odradzam pracę w tej firmie. Właściciel jest zwykłym kłamcą i (usunięte przez administratora). Nie wypłaca terminowo wypłat a i umówiona kwota różni się od ustalonej kwoty podczas rozmowy rekrutacyjnej. Auta którymi jeżdżą dostawcy powinny być wycofane z dróg bo stanowią ryzyko dla innych kierowców. Zwykła firma krzak.

anna
@Iwo

Iwo masz szczera racje i napisales szczera prawde wiem o tym bo tez tam pracowalam .Pozdrawiam

Konsument

(usunięte przez administratora) O braku surówek do zamawianych dań już nie wspomnę !!!!! Muszą sobie zatrudnić kogoś kto zliczy powyżej 3 . Przy 9 sztukach już jest problem ... Opinia dotyczy regionu lubelskiego

Magik
@Konsument

Powyższa opinia dotyczy firmy Food4you, która działa na południu Polski. Została błędnie przypisania firmie Food4you z Kowal, która działa na terenie Trójmiasta.

Zostaw merytoryczną opinię o Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska - Kowale

• Jak się pracuje w Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska?

Zobacz opinie na temat firmy Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Food4You Firma Produkcyjno-Handlowa Magdalena Prarat-Szymańska
  • Apollina 16