Opinie o As Media Szymon Aniołek w Dziewoklucz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie As Media Szymon Aniołek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie As Media Szymon Aniołek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o As Media Szymon Aniołek w Dziewoklucz

Alicja Nowy wpis

(usunięte przez administratora) jak ich malo kupilam telefon smartfon używane nie moge sie doprosic zwrot pieniędzy telefon tak grzal ze nie idzie wytrzymac te sprawe daje do sądu pierw pisza ze z nojej winy a potem ze trzeba bylo trzytac ze ma wade mam dość

Alicja Nowy wpis

Kupilam telefon wadliwy bateria nie dobra grzeje sie (usunięte przez administratora) kiedy (usunięte przez administratora) oddacie mi pieniadze pujde do sadu i na policje chce pieniadze

Marta Nowy wpis
@Alicja

A od kiedy zaczęła się grzać? Bo rozumiem, że upiłaś używany, tak?

19PB20 Nowy wpis

Mam nadzieję, że takich firm na rynku będzie coraz mniej, a z czasem w ogóle wyginą. Zero odpowiedzialności za sprzedane przedmioty.

Zbig

Właśnie kupiłem rower elektryczny składany, który ma najgorsze możliwe usterki (padnięta bateria, skrzywiona zębatka korbowodu, nie działa sterownik) i jeszcze nie wiadomo co więcej!!! Na razie zastanawiam się jak z Aniołkiem postąpić.

Elżbieta
@Zbig

Wybacz, ale nie rozumiem, dlaczego dzielisz się tą opinią na forum dla pracowników, zamiast pisać zażalenie do właściciela? Przypuszczam, że rower ma pewnie jakąś gwarancję, więc zwyczajnie możesz domagać się naprawy usterek lub wymiany na nowy... Zrobiłeś coś w tym kierunku?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie As Media Szymon Aniołek.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
Pablo

Absolutnie nie polecam tego sprzedawcy. Stare, zużyte smartfony sprzedaje jako nowe,nie odbiera telefonów,nie odpisuje na e-mail. Totalne lekceważenie klientów. Dziwię się że ta firma jeszcze prosperuje i nadal ten Pan wciska ludziom zdezelowany sprzęt. Jak najdalej!!!!!

@Pablo

Witam, masz może adres e-mail do tego Pana?

Klient

Firma ma praktyki niezgodne z prawem. Deklaruje że nie zrealizuje zwrotu (14 dni ustawowo przewidzianych w prawie przy zakupie na odległość).

hak

dokładnie z daleka od tej firmy produkty z wadami sprzedawane jako sprawne …

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy As Media Szymon Aniołek w mieście Dziewoklucz, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Niezadowolony

Telefon mial byc nowy a jest po prostu zdezelowany

Polecam rewelacyjny kontakt i obsługa :)

Ala

@Pytanie podbijam pytanko, odpowiedzcie proszę bo to ważna sprawa.

Koteł

Nie polecam tego wlasciciela to najwiekszy (usunięte przez administratora) ktorego w zyciu widzialam/em . Nie umie sie dogadac z ludzmi , ma wyrabane na to ktos do niego pisze nie kupujcue od tego telefonów to tandetne (usunięte przez administratora) tylko o ścianę sie nadaje

PRZEMEKOJ

PISAŁEM DO PANSTWA MOJĄM PROZBĄM ZKUPIE TELEFONU MARKI VINOVO R1 KUPIŁEM ODWAS SERWISU ALERGO TELEFON MIAŁ BYC SPRAWNY 100 PROCET BATERJA WCALE NIEDZIŁA PROSZE PRZYSŁANIA NOWĄM BATERJE DO TEGO TELEFONU GWARCJE DAJECIE MIESAC KUPIŁEM LIPCU 15 PROSZE ODPOWIEDZ PODAJE SWUJ NUMRE TELEFONU 797560522 GEMAIL PRZEMEKOJ@GMAIL.COM BARDZO PILNE IWALIDAM NIEMOGE RUSZAC Z DOMU

saper1000

Fatalna obsługa. Zamówiłem telefon we wtorek na allegro. Pisałem wiadomość aby został wysłany w środę ponieważ wyjeżdżam za granicę. Dostałem odpowiedź ze telefon zostanie wysłany w piątek kiedy ja będę już wyjeżdżał. Za chwilę dostałem wiadomość ze telefon juz został wysłany w dzień Wszystkich Świętych. Robią sobie jaja z klienta. Pisze na stronie ze wysyłka w 24 godziny. Zwykli (usunięte przez administratora) Nie polecam Moje sugestie dla As Media Szymon Aniołek: Nie polecam tych oszustow

Zostaw merytoryczną opinię o As Media Szymon Aniołek - Dziewoklucz

• Jak się pracuje w As Media Szymon Aniołek?

Zobacz opinie na temat firmy As Media Szymon Aniołek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w As Media Szymon Aniołek?

As Media Szymon Aniołek
  • 16A