Opinie o Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Sanok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Sanok

Pisaliście, że kasa marna. Ale niby każdy dostaje tyle samo, czy coś robi czy olewa obowiązki. To wiadomo, że lepiej się nie męczyć. Tylko czy takie leniuchowanie nie prowadzi do pozbycia się roboty?

bynio Nowy wpis

szew jak szew lepszy byłby na jajach jak ten obecny robota na odczepnego kasa marna czy robi się czy nie taka sama czy ktoś pije czy nie też taka sama -nieład i nie porządek zero przepisów BHP zero przepisów Sanitarnych tylko idioci mogą tam zamawiać cokolwiek

Marga Nowy wpis
@bynio

Szanowny Panie, może być Pan niezadowolony. Ma Pan prawo do tego, jeżeli był Pan traktowany byle jak i z krzykiem. Właściciel firmy to człowiek impulsywny. Często za dużo. Ale co do Pana wypowiedzi, że „tylko idioci mogą tam zamawiać” to akurat się z tym nie zgodzę. Ten czasem nieokrzesany właściciel to człowiek bardzo kreatywny, o dużej wizji prawdziwego metalowca! Zakupiłam w tej firmie bardzo dużo wyrobów (ogrodzenia, bramy, balustrady, meble, ogrodzenie na cmentarny pomnik i tak dalej) i ten właściciel potrafi te rzeczy przy pomocy pracowników stworzyć. I to w cenach bardzo przystępnych. Zakończyłam pewnego dnia współpracę, bo impulsywny charakter tego kreatywnego pana odbił się również na mnie. Wyszło na to, że klient to jednak w tej firmie nie zawsze pan. No chyba, że trafimy na syna właściciela, o którego zawsze byłam klientem-panem. Ale nie wrzucajmy wszystkiego do jednego worka. Bądźmy uczciwi! Pan też zapewne wie, że w tej branży nie wszystko jest łatwe, a pracownicy nie zawsze solidni, zwłaszcza pod kierownictwem bądź co bądź wyjątkowo kreatywnego metalowca-rzeźbiarza. Pozdrawiam Malgorzata Mueller

Izabela Nowy wpis

Widzę, że ostatnie wpisy na temat pracy w firmie Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe nie są zbyt pochlebne. Według mnie są one zbyt ogólne, gdyż nie zostały podane konkretne powody, dlaczego nie polecacie pracy w tym miejscu. Czy znajdzie się ktoś z obecnych pracowników i napisze coś więcej o warunkach pracy w tym miejscu w 2021 roku?

Szymon

Podpowiedzcie czy firma teraz rekrutuje i jak to przebiega oraz na jaką umowę można liczyć?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku ŚLUSARZ-SPAWACZ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
PW PROFIL

Przypadkowo natrafiłem na niepochlebne opinie na temat naszej firmy. Pokazałem je zatrudnionym pracownikom . Nasze zdanie jest jednoznaczne to musiały pisać osoby lub osoba zwolniona z firmy za pijaństwo ,nieróbstwo lub kradzieże .Jeśli ktoś został pokrzywdzony przez firmę niech się podpisze imieniem i nazwiskiem , przeprosimy lub podamy przyczynę zwolnienia. W Kijowski

Oczekujemy na aktualne sprawozdania odnośnie firmy Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w mieście Sanok, bo nie ma info od Was!

Kowalskib513@gmail.com

Powiem tak firma udus warunki pracy fatalne o bhp nie wspomnę dziadoska organizacja pracy omijać zdaleka.

ślusarz -spawacz

OSTRZEGAM!!!Przed pracą w tzw."firmie" PROFIL p.Kijowskiego.Słynny pan na cały powiat ,odnośnie postępowania z pracownikami a i z placeniem na bakier.Ogłoszenia p.Kijowskiego na bieżąco pokazują się na PUP Sanok-tu się nie dziwię bo ma pan z nimi układy,esanoku i sanok 24 kto wie gdzie jeszcze. Nie ma pan ludzi bo nie chca się dawać wyzyskiwać i poniewierać.Każdy ma swoją godność a fachowców pan traktujesz jak parobków pańszczyźnianych.Zacznik pan normalnie postępować to i bedziesz miał pan ludzi do pracy a nie szukasz pan na okrągło frajerów po internetach....

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Sanok

• Jak się pracuje w Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Zobacz opinie na temat firmy Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Wiesław Kijowski Profil Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
  • Gen. Leopolda Okulickiego 8