Opinie o Phu Domar Marek Wychowaniec w Nisko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Phu Domar Marek Wychowaniec. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Phu Domar Marek Wychowaniec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Domar Marek Wychowaniec w Nisko

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry, jeszcze przed chwila byłam zainteresowana praca jako sprzedawczyni. Znalazłam wcześniejsze ogłoszenie, w którym prócz podstawy pisano również o prowizjach. tutaj natomiast pisano jeszcze niedawno, że ciężko minimalna wyrobić. Jak to możliwe? pracuje ktoś teraz i to potwierdzi?

Marika Nowy wpis

Co z prowizjami dla sprzedawców? Widzę ze ostatnia opinia od klienta raczej jest w porządku, jeśli ma zamiar jeszcze wrócić a w internecie pokazała mi się oferta dla sprzedawcy. Było w niej napisane, że prócz podstawy występuje także prowizja, ale nikt chyba jej tu jeszcze jakoś szczególnie nie rozwinął? Można wiec o to prosić? W tym roku były już podwyżki?

@małpicyrk Nowy wpis
@Marika

Jest podstawa czyli najniższa krajową , dziewczyna Asia ponoc zrobiła wycenę na 200tys utargu i złotowy więcej nie dostała

@wpalesieniemiesci Nowy wpis
@Marika

Jak chcesz kręcić wały i być dwulicowa to Cię przyjmą, tych w porządku normalnych uczciwych zwalniają albo sami odchodzą bo widzą co się dzieje , pensja najniższa krajowa chyba że odchodzisz to Ci coś utną na pożegnanie na ich jałmużne zasłużoną, pracowałem nie polecam

Klient

Pracuje tam świetna dziewczyna ,super podejście do klienta,pomocna i zaangażowana w swoją pracę,zawsze uśmiechnięta,kupiłem nieraz z zona towar który otrzymałem na czas,Pani była z nami w ciągłym kontakcie nawet smsowym, Pan który pracuje obok nie spelnil naszych wymogów jakby pracował za kare pytając o materiał odesłał nas do pani obok, i nie odpowiedział dzień dobry a pani zajęła się nami bardzo profesjonalnie wychodząc z biura i pokazując dostępność materiału. Napewno wrócimy tam po materiały dla naszego domu.

Kynek

Pan biznewmen Marek to (usunięte przez administratora) a ludzie odessli i nadal odchodza teraz tak nie dawno odeszly dwie Panie nawet nie wyplacil całego wynagrodzenia tą firmą to skarbowka powinna się zając lewy towar faktury fikcyjne poprostu (usunięte przez administratora) numer 1..

Kierowca
@Kynek

Skarbówka się za nich nie bierze, tylko dlatego, że miał lojalnych/naiwnych pracowników, którzy po tym, jak zostali przez niego potraktowani nie zgłosili go chociażby do sądu pracy lub inspekcji transportu drogowego .... Każdy kto tam tyrał wie ile i do jakich przekrętów dochodziło i dochodzi....Ma farta chłop, że nikt ze skarbówki lub innego urzędu się nim nie zainteresował....

Marek Wychowaniec
@Kynek

Szanowny Panie Treści zamieszczone przez Pana są kłamstwem i pomówieniem . Jeżeli w/w wpis nie zostanie usunięty zgłaszam sprawę na policję.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Phu Domar Marek Wychowaniec? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O zarobkach tu się pisze, że nie są najlepsze, a konkretniej to ile można zarobić? Minimalna czy jednak coś więcej? Niedawno była oferta dla sprzedawców, ale niestety nie zdążyłam z aplikowaniem. Może mimo to dowiem się czegoś wiecej. Umowa o pracę czy zlecenie? Są jakieś benefity dla pracowników po okresie próbnym?

Ktoś napisał, że ludzie uciekają po miesiącu pracy. To wina czego dokładnie? Bo wspomniano o niskich zarobkach. Pracownik ogólnobudowlany ile dostanie na rękę na godzinę?

Kierownik

typowy prywaciarz, wydymać z usmiechem na ustach Płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy unikać !!!!

Mirosław
@Kierownik

Aha, to ile na rękę zarabiałeś że się tak oburzasz?

dann
@Mirosław

kto pytał

Domar
@Kierownik

Nie wiem dlaczego takie treści Pan przekazuje. Ludzie którzy zdecydowali się podjąć pracę w naszej firmie pracują po kilka-kilkanaście lat . Więc jeżeli jest tak źle jak Pan to przedstawia to raczej nie zagrzali by miejsca. Proszę nie obrzucać błotem.

Vinci
@Kierownik

Miałem ostatnio przyjemność z tym pseudo biznesmenem tak jak już ktoś pisał "prywaciarz" patrzy tylko żeby cię (usunięte przez administratora) zdecydowanie nie polecam.

Antek
@Domar

Obecnie większość na wypowiedzeniu. Ludzie uciekają po miesiącu pracy. Nie wspomnę o zarobkach. Najnizsza w firmie budowlanej to śmiech na sali.

Były klient
@Antek

Podobno właściciel (usunięte przez administratora)pracownika z części wypłaty? Ciekawe jak z resztą? Odzyskał pieniądze? Może niech Domar się wypowie o tym co mówią na ich temat na mieście Czy to faktycznie "obrzucanie błotem" ?

Urszula

Tutaj napisano, że tam ludzie pracują nawet po kilkanaście lat. Można wiedzieć, jakie mają umowy w takim razie? Ogółem chciałabym upewnić się, czy jest ciągłość i pewność zatrudnienia.

Filipek
@Urszula

No chyba nie za bardzo pracują po kilkanaście lat skoro prawie wszyscy odchodzą. Posłuchaj co na placu firmy mówią i wszystko będzie jasne

Elżbieta
@Filipek

Wszyscy? No a jak taki doświadczony pracownik chce odejść, to firma jakoś stara się go zatrzymać? Mam na myśli, czy jak pracownik chce odejść to firma proponuje premie czy podwyżki, aby go zatrzymać?

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Domar Marek Wychowaniec - Nisko

• Jak się pracuje w Phu Domar Marek Wychowaniec?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Domar Marek Wychowaniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phu Domar Marek Wychowaniec?

Phu Domar Marek Wychowaniec
  • Sandomierska 159